2024. Május 04. - 07:53:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445195 alkalommal)

Norborg34, Trepi, Damn és 32 vendég van a témában

2023. Június 13. - 20:40:52
Válasz #5100
Nem elérhető

Zsoltiroid


Én nem tudom miért kísérleteztek folyamatosan hogy épp mi a jó... Még pár éve én is igy szorakoztam de szerintem ennyit azért nem ott a Majesticlab nekem eddig minden amiket rendeltem hibátlan.. külföldi fórumokon is szét dicsérik őket mellesleg mindig ha csinalnak "új főzetet" mindig be méretik ha kevés a ható anyag nem árulják inkább csinálnak újjat
.. de hát további jó kísérletezgetést.
Nem azert hogy leszoljam mert még nem próbáltam de lehet azért dicsergetik annyira lelkesen mert 15 % engedményt adnak a pozitiv értékelésért..
Na hát akkor szólok is nekik adjanak nekem is .

2023. Június 13. - 22:50:59
Válasz #5101
Nem elérhető

Karcsi!!!


Én nem tudom miért kísérleteztek folyamatosan hogy épp mi a jó... Még pár éve én is igy szorakoztam de szerintem ennyit azért nem ott a Majesticlab nekem eddig minden amiket rendeltem hibátlan.. külföldi fórumokon is szét dicsérik őket mellesleg mindig ha csinalnak "új főzetet" mindig be méretik ha kevés a ható anyag nem árulják inkább csinálnak újjat
.. de hát további jó kísérletezgetést.
Nem azert hogy leszoljam mert még nem próbáltam de lehet azért dicsergetik annyira lelkesen mert 15 % engedményt adnak a pozitiv értékelésért..



igen, ezt 3n is így hallottam ! És hogy ha reklámozzák a body fórumokon!

2023. Június 14. - 21:51:16
Válasz #5102
Nem elérhető

anonimhippi


Én nem tudom miért kísérleteztek folyamatosan hogy épp mi a jó... Még pár éve én is igy szorakoztam de szerintem ennyit azért nem ott a Majesticlab nekem eddig minden amiket rendeltem hibátlan.. külföldi fórumokon is szét dicsérik őket mellesleg mindig ha csinalnak "új főzetet" mindig be méretik ha kevés a ható anyag nem árulják inkább csinálnak újjat
.. de hát további jó kísérletezgetést.
Nem azert hogy leszoljam mert még nem próbáltam de lehet azért dicsergetik annyira lelkesen mert 15 % engedményt adnak a pozitiv értékelésért..



igen, ezt 3n is így hallottam ! És hogy ha reklámozzák a body fórumokon!

En nem tudom hogy megy ez nekem nincs kedvezmeny nem is hallitam ezt. De amit TUDOK dietam megy Tren ace + testo propi erő jön diéta alatt is 150g ch val izom kemènység erezettsèg , definiáltabb teltebb szeparaltabb vagyok sokkal 3 orankent ebredek este fura álmok izzadas de ez vele jár

2023. Június 14. - 23:13:18
Válasz #5103
Nem elérhető

Alex111


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
2017-ben vettem nehany dolgot hilmabol volt stana,oxa is stb…pl havernak stana nem jott be de lehet azert mert kuldtem neki Platinium Labs stanat Macedon gyarto annak meg a termekei nagyon jok voltak.

2023. Június 15. - 17:23:14
Válasz #5104
Nem elérhető

Hard74


Ma voltam ismét laborban.
Hilma ena 3 naponta 0,4ml.
SHGB szint nem tiszta miért ilyen magas, nálam nem akar lemenni a tesztotól.
A másik a hemoglobin szintem is 181.Vért kellene adnom, de 1x sikerült, másodszor már nem vették le a magas hemoglobin miatt. Na itt zárult a kör. Most megpróbálom az aszpirint hátha segít. Esetleg más ötlet, ha az aszpirin nem jön be?

SHGB 54,5nmol/L
Tesztoszteron 44,65nmol/L
Szabad tesztoszteron 1,83%
Biológiailag aktív tesztoszteron 45,2%
Ösztradiol 220pmol/L

2023. Június 15. - 17:28:54
Válasz #5105
Nem elérhető

frankzane


Ma voltam ismét laborban.
Hilma ena 3 naponta 0,4ml.
SHGB szint nem tiszta miért ilyen magas, nálam nem akar lemenni a tesztotól.
A másik a hemoglobin szintem is 181.Vért kellene adnom, de 1x sikerült, másodszor már nem vették le a magas hemoglobin miatt. Na itt zárult a kör. Most megpróbálom az aszpirint hátha segít. Esetleg más ötlet, ha az aszpirin nem jön be?

SHGB 54,5nmol/L
Tesztoszteron 44,65nmol/L
Szabad tesztoszteron 1,83%
Biológiailag aktív tesztoszteron 45,2%
Ösztradiol 220pmol/L
Vasat teljesen kerüld, ha szedsz olyan multi vitamint amibe van azt hagyd el, vörös húsokat is. Illetve majd ha csökkented a dózist ne ijedj meg ,hogy hónapokig magas marad, majd mert a vérsejtek élettartama 4hónap.

2023. Június 15. - 18:03:21
Válasz #5106
Nem elérhető

Hard74


Ma voltam ismét laborban.
Hilma ena 3 naponta 0,4ml.
SHGB szint nem tiszta miért ilyen magas, nálam nem akar lemenni a tesztotól.
A másik a hemoglobin szintem is 181.Vért kellene adnom, de 1x sikerült, másodszor már nem vették le a magas hemoglobin miatt. Na itt zárult a kör. Most megpróbálom az aszpirint hátha segít. Esetleg más ötlet, ha az aszpirin nem jön be?

SHGB 54,5nmol/L
Tesztoszteron 44,65nmol/L
Szabad tesztoszteron 1,83%
Biológiailag aktív tesztoszteron 45,2%
Ösztradiol 220pmol/L
Vasat teljesen kerüld, ha szedsz olyan multi vitamint amibe van azt hagyd el, vörös húsokat is. Illetve majd ha csökkented a dózist ne ijedj meg ,hogy hónapokig magas marad, majd mert a vérsejtek élettartama 4hónap.
Remélem az aszpirin beválik.Ha mégsem akkor még talán lesz lehetőség a véradásra nem teljesen hivatalos keretek között,de ez lesz a legutolsó amit kipróbálnék.

2023. Június 15. - 18:56:28
Válasz #5107
Nem elérhető

Flo11


Sziasztok!

megosztom veletek ---forumozó---moderálva nevezetű taggal kapcsolatos tapasztalataimat. Jó pár privát levelet váltottunk mire eljutottunk oda, hogy ő tud e valakit aki megbízható, normális cuccot tud. Meg is kaptam a csoda kontaktot, akit el ne basszak, mert nagyon jó fej. Ezután kaptam privenoteos ( aki nem tudja ez egy olyan oldal, ahol a megnyitott üzenetet egyszer lehet megnyitni) mailt, hogy akkor ő csak ezen keresztül hajlandó kommunikálni. Lebeszéltük , hogy akkor mi is kellene, majd két hete elutaltam a pénzt, idáig nagyon készséges volt az ember, viszonylag hamar válaszólt. Eltelet 1 hét majd rákérdeztem, hogy mikor lesz csomagszám. Itt már kicsit megnőtt a válaszidő, de végül azt mondta, majd másnap feladja.  Ismét eltelt 5 nap amikor megint írtam, erre már azt választ kaptam, hogy ő már múlthéten feladta és küldte is a csomagszámot, termesztésen nem kaptam se csomagszámot, se csomagot. Megint írtam, erre már az volt a válasz, hogy ő külföldön van és majd ha hazajött küldi a csomagszámot. Ez volt az utolsó válasz amit, kaptam azóta, még kétszer írtam és semmilyen válasz nincs. Bárhonnan rendeltem idáig külföldről, mindig megkaptam amit rendeltem, természetes magyartól kellett rendelnem ahhoz, hogy lehúzzanak. Ezt a 40k kívánom, hogy költse rákgyógyszerre.

Hogy esetleg más nem fusson bele ebbe hibába, bár úgyis megváltoztatnak majd minden adatot:

email: bta......@--------(moderálva)

utalás: P R
Takarékbank
-------------------------(moderálva)

végére pedig ahogy, mondás tartja a stílus maga az ember, természetese én vagyok a köcsög senkiházi, mert megmerem kérdezni 2 hét után, hogy hol van az előre kifizetett cuccom:

Re:masteron
« Címzett: Flo11 Dátum: Ma - 09:45:36 »
« Továbbítottad vagy válaszoltál erre a levélre. »
VálaszIdézetTörlés
Idézetet írta: Flo11 - Ma - 08:33:39
na most untam meg a várakozást meg hogy nem kapok választ, a hétvégén írok egy szép beszámolót erről a sztoriról, megemlítelek téged is meg a remek kontaktodat, számlaszámmal mindennel együtt, ilyen nincs a világon, hogy heteket kell várni két rohadt ampullara, külföldről bármit rendeltem mindig megkaptam, természetesen magyarnak kellett utalnom, hogy végre lehuzzanak 40kval



Hallod hülyegyerek említs meg mindent buktasd le magad!
Tudod mit pöcsfej én ha kell vissza adom neked csak akkor add meg a nevedet vagy a címedet és én saját magam utalom vissza neked a szaros pénzedet!
Te figyelj már az meg sem fordul a hülye agyadban hogy az ember valószínűleg azért nem küldi el mert lehet valami gubanc van erre valószínű te nem gondoltál igaz csak szaros 40 000 Ft miatt rinyálsz mint egy rossz kurva. Te hülyegyerek heti 1,5-2 millióért rendelnek tőle legalább 8-10 ember akkor szerinted a te reggelid árával fog elmenni?
Mekkora egy pitiáner senki vagy egyből dobálod az ember úgyhogy saját magad is lebuktatod. Csináld buktasd le dob fel add ki a számlaszámot add ki az embert aki ismeri az úgy is tudja hogy milyen valószínű téged fognak szidni többen szerintem. Bár itt a fórumon nem sok ember rendel tőle mivel nem sok embernek adtam meg de most kihangsúlyozom bánom hogy egy ilyen kis csicskának mint te megadtam! Máskülönben én sem kaptam meg hülyegyerek de nem rinyálok érte meg nem próbálok meg vamzerkodni az ilyen szaros is köcsögöket a teremből is kitiltanák egy ilyen duma miatt. Adj ki minden adatot hátha az emberek elkezdenek szídni és a kutya nem fog egy ilyen csicskának segíteni többet. De nehogy én dobjalak tégedet itt ki pöcsfej
Két ampulla mi  @-o nem szégyelled magad? Figyej máskor rendelj be többet hülyegyerek hogy ha bármi van legyen. vagy mama ennyire a pénzt?



2023. Június 15. - 19:29:47
Válasz #5108
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok !
Működő yohimbe hcl ra van valakinek ötlete honnan lehetne venni ? Köszi 😁😁

2023. Június 15. - 19:34:59
Válasz #5109
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!

megosztom veletek forumozó (moderálva)nevezetű taggal kapcsolatos tapasztalataimat. Jó pár privát levelet váltottunk mire eljutottunk oda, hogy ő tud e valakit aki megbízható, normális cuccot tud. Meg is kaptam a csoda kontaktot, akit el ne basszak, mert nagyon jó fej. Ezután kaptam privenoteos ( aki nem tudja ez egy olyan oldal, ahol a megnyitott üzenetet egyszer lehet megnyitni) mailt, hogy akkor ő csak ezen keresztül hajlandó kommunikálni. Lebeszéltük , hogy akkor mi is kellene, majd két hete elutaltam a pénzt, idáig nagyon készséges volt az ember, viszonylag hamar válaszólt. Eltelet 1 hét majd rákérdeztem, hogy mikor lesz csomagszám. Itt már kicsit megnőtt a válaszidő, de végül azt mondta, majd másnap feladja.  Ismét eltelt 5 nap amikor megint írtam, erre már azt választ kaptam, hogy ő már múlthéten feladta és küldte is a csomagszámot, termesztésen nem kaptam se csomagszámot, se csomagot. Megint írtam, erre már az volt a válasz, hogy ő külföldön van és majd ha hazajött küldi a csomagszámot. Ez volt az utolsó válasz amit, kaptam azóta, még kétszer írtam és semmilyen válasz nincs. Bárhonnan rendeltem idáig külföldről, mindig megkaptam amit rendeltem, természetes magyartól kellett rendelnem ahhoz, hogy lehúzzanak. Ezt a 40k kívánom, hogy költse rákgyógyszerre.

Hogy esetleg más nem fusson bele ebbe hibába, bár úgyis megváltoztatnak majd minden adatot:

email: bt..........@gmail.com (moderálva)

utalás: P R (moderálva)
Takarékbank
---------------------- (moderálva)

végére pedig ahogy, mondás tartja a stílus maga az ember, természetese én vagyok a köcsög senkiházi, mert megmerem kérdezni 2 hét után, hogy hol van az előre kifizetett cuccom:

Re:masteron
« Címzett: Flo11 Dátum: Ma - 09:45:36 »
« Továbbítottad vagy válaszoltál erre a levélre. »
VálaszIdézetTörlés
Idézetet írta: Flo11 - Ma - 08:33:39
na most untam meg a várakozást meg hogy nem kapok választ, a hétvégén írok egy szép beszámolót erről a sztoriról, megemlítelek téged is meg a remek kontaktodat, számlaszámmal mindennel együtt, ilyen nincs a világon, hogy heteket kell várni két rohadt ampullara, külföldről bármit rendeltem mindig megkaptam, természetesen magyarnak kellett utalnom, hogy végre lehuzzanak 40kval



Hallod hülyegyerek említs meg mindent buktasd le magad!
Tudod mit pöcsfej én ha kell vissza adom neked csak akkor add meg a nevedet vagy a címedet és én saját magam utalom vissza neked a szaros pénzedet!
Te figyelj már az meg sem fordul a hülye agyadban hogy az ember valószínűleg azért nem küldi el mert lehet valami gubanc van erre valószínű te nem gondoltál igaz csak szaros 40 000 Ft miatt rinyálsz mint egy rossz kurva. Te hülyegyerek heti 1,5-2 millióért rendelnek tőle legalább 8-10 ember akkor szerinted a te reggelid árával fog elmenni?
Mekkora egy pitiáner senki vagy egyből dobálod az ember úgyhogy saját magad is lebuktatod. Csináld buktasd le dob fel add ki a számlaszámot add ki az embert aki ismeri az úgy is tudja hogy milyen valószínű téged fognak szidni többen szerintem. Bár itt a fórumon nem sok ember rendel tőle mivel nem sok embernek adtam meg de most kihangsúlyozom bánom hogy egy ilyen kis csicskának mint te megadtam! Máskülönben én sem kaptam meg hülyegyerek de nem rinyálok érte meg nem próbálok meg vamzerkodni az ilyen szaros is köcsögöket a teremből is kitiltanák egy ilyen duma miatt. Adj ki minden adatot hátha az emberek elkezdenek szídni és a kutya nem fog egy ilyen csicskának segíteni többet. De nehogy én dobjalak tégedet itt ki pöcsfej
Két ampulla mi  @-o nem szégyelled magad? Figyej máskor rendelj be többet hülyegyerek hogy ha bármi van legyen. vagy mama ennyire a pénzt?
Ráadásul kurva túlárazott a cucc két ampulláért 40 k barmi is az.

2023. Június 15. - 19:55:47
Válasz #5110
Nem elérhető

Küklopsz


gondolom az tégely akar lenni tehat 20ml,most azt hagyjuk is hogy akkor is sok,azt meg nem hiszem el hogy valaki 2 ampullát rendel barmiből is.
De látod te vagy a hibás tobbet kellett volna es akkor most meg kevesebb penzed lenne.Nem fog lelépni a reggeliddel úgyhogy majd írj ha megkaptad

2023. Június 15. - 20:08:57
Válasz #5111
Nem elérhető

Flo11


gondolom az tégely akar lenni tehat 20ml,most azt hagyjuk is hogy akkor is sok,azt meg nem hiszem el hogy valaki 2 ampullát rendel barmiből is.
De látod te vagy a hibás tobbet kellett volna es akkor most meg kevesebb penzed lenne.Nem fog lelépni a reggeliddel úgyhogy majd írj ha megkaptad

ja bocs, fiola  ****:))). most mar ha küldene is valamit azt se adnám be az tuti, nehogy valami szennyezett szar legyen, elengedtem ezt a történetet ezek után...

2023. Június 15. - 20:22:23
Válasz #5112
Nem elérhető

Küklopsz


"Tudod mit pöcsfej én ha kell vissza adom neked csak akkor add meg a nevedet vagy a címedet és én saját magam utalom vissza neked a szaros pénzedet!"

add meg az adataid és visszautalja

2023. Június 15. - 20:34:32
Válasz #5113
Nem elérhető

Flo11


"Tudod mit pöcsfej én ha kell vissza adom neked csak akkor add meg a nevedet vagy a címedet és én saját magam utalom vissza neked a szaros pénzedet!"

add meg az adataid és visszautalja

megadtam ****:))) ****:)))

válasz:

Re:masteron
« Címzett: Flo11 Dátum: Ma - 11:47:59 »
VálaszIdézetTörlés
Tudod mit öreg bazd meg aztán baszódj meg te lofasz se utal neked az én részemről semmit máskülönben sincs közöm hozzád

2023. Június 15. - 21:15:55
Válasz #5114
Nem elérhető

Küklopsz


more pedig csak szaros 40ezer a mama pénze