2024. Május 04. - 08:37:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445213 alkalommal)

Alexx és 37 vendég van a témában

2023. Június 16. - 13:08:19
Válasz #5130
Nem elérhető

hpifta


Egyet értek Guzzi és Lolka kommentjével! Te valami hatalmas világi gyökér lehetsz Flo :D:D::D eszed kb semmi!0IQ

2023. Június 16. - 14:13:37
Válasz #5131
Nem elérhető

Logan


Te Flo figyelj már mi a fasznak avatsz bele engemet?
Írj az emberre ne itt!
Írsz nekem itt hogy fröcsögök hülyegyerek közben úgy viselkedsz mint aki nem lett megnevelve mint egy igazi csicska cigány gyerek! Te vamzerkodsz itt! Ismétlem írj az emberre ne itt kint nekünk és főleg ne nekem! Te milyen jogon avatsz bele engem? Mekkora egy hülye fasz vagy! másold már be ahova én azt írtam te neked hogy én 2 millióért rendelek hetente te istenverte igazi csicska gyerek! Nem mellesleg még egyszer kihangsúlyozom én nekem te nem utaltál én velem te semmilyen kontakba nem álltál azt hogy privátba tettem egy szívességet már bánom!!!
Na de engem te ne avasd bele!
Ha akarsz valamit írj az embernek de ne itt dobálózz hogy ki fröcsög! Én ezek után neked semmit nem küldenék egy türelmetlen hülyegyerek vagy nem érdemelsz meg egy betűt! Ha pedig olyan bátor gyerek vagy hogy itt arcoskodsz akkor írj az emberre és másold be hogy ide mit írtál ill hogy nyilvánultál meg aztán várd a válaszát de engem hagy ki ebből! Nekem semmi közöm hozzád neked sincs hozzám nem vagyunk egy szinten én próbálom a te szintedet felvenni és azon beszélni mert úgy látszik hogy te nem tudsz viselkedni te adod itt elő magad plusz egy olyan emberről írsz negatívan akiről azt se tudod hogy kicsoda és ez egy ezzel egyidejűleg belém is belém álltál holott nekem semmi közöm hozzád!

 Anyádat basszam meg te büdös csicska buzi hogy állandóan itt ciganyozol össze vissza! Nem akartam bele írni de mar zavaró amit muvelsz itt te rossz bohóc. Te hordod le a cigányokat meg ciganyozol azt a spanod lehúzta 40.000 rongyal a gyereket azt még nektek áll feljebb. Ne kerteljél kuka búvár te intezted a felelősség a tied is szólj a buzi barátodnak adjatok vissza a 40 rongyot nem kell itt félre beszélni meg ciganyozni hogy nyelt volna le inkább anyád te csicska kurva

2023. Június 16. - 15:12:15
Válasz #5132
Nem elérhető

guzzi


Te Logan  @-o te egy utolsó csöves pitiáner csicska cigány vagy!
Igen ez vagy!
Na akkor te is tisztába legyél a dolgokkal a faszomnak se barátja az a csávó! Én is innen ismertem meg, én velem mind idáig mint mások is írtak korrekt volt úgyhogy egy rossz szót nem tudok rá mondani! Mint ahogy mások sem! Azt hogy kiket cigányozok meg kit nem az az ő stílusából adódóan én úgy ítéltem meg hogy ő egy olcsó csicska! Mint ahogyan te is egy olcsó csicska danabolos Pancser cigány vagy!!!!  @-o @-o
Azt hogy kinek az annyát  baszod meg vagy kinek nem ez is azt bizonyítja hogy az olcsó csicska cigányok közül való vagy! Ne játszd itt az eszedet mert nincs mire úgy nézel ki mint egy teleszart zokni huszon pár évesen!  :----
Ha anyukákat akarsz baszni menj haza és verda faszodat az anyád szájába te büdös cigány!  @-o @-o @-o
Te jógyerek te is eljátszod itt a nagy menő pesti fő gengsztert? Vagy mi?  A tik- tok tele az ilyen bohóc üzengető senkikkel akik üzengetnek egymásnak mikor meg valaki oda szól akkor meg haza menekülnek a gengszterek!  @-o
Mi a faszt teszed itt az eszed? A Csávó miért húzta volna be? Ha eddig senkit nem húzott be? Honnan veszed ezt te gyökér?! Együtt “üzleteltek” és eddig minden ok volt de most két hét vagy fasztudja mennyi idő után sem kapta meg a cuccát az közel sem jelenti azt hogy be van húzva!  Mint ahogyan írta is elfogyott a héten a cucca és be van pánikolva hogy neki nem lesz mert elfolyik a strand forma! Flo öcsém én neked soha az életbe nem adnék semmit csak figyelmeztetésképpen mondom az itt fórumozóknak hogy nagyon vigyázzanak veled!
Logan az ilyen hugyos köcsögöket egy terembe nem tűrik meg mint te meg mint a Flo kiskomád! Arról nem beszélve amit a Lolka is írt hogy az ilyen buzik miatt tiltják le az ilyen fórumokat és az ilyen buzi vamzer gecik miatt buknak be emberek mert a csicska köcsög nem fér a bőrébe és nem tud türelmesen várni! Ha problémája van valakivel ne nyilvánosságra hozza ne másnak írogasson hanem írjon az adott embernek! Ez kb. olyan hogy a Zsoltiroid
elmondta a majesticlabos oldalt akkor ha valaki onnan rendel és nem érkezik meg neki két héten belül akkor a Zsoltot hívni kellene meg üzengetni meg ki irkálni róla mindent? Te gyökér mi a fasz köze van annak a gyereknek ahhoz az oldalhoz semmi mint ahogy nekem sincs közöm ahhoz az emberhez semmi! És ismétlem magam ha anyukákat akarsz baszni menj haza és verd az anyádnak a szájába!  @-o @-o

És a legnagyobb tisztelettel elnézést kérek itt a többi normális fórumtagtól de nem nagyon tűröm hogy egy utolsó csöves cigány bele álljon az emberbe anélkül hogy bármi köze is lenne hozzám! Türelmetlen nem mellesleg egy neveletlen csicska  ;-oo-;

2023. Június 16. - 15:24:18
Válasz #5133
Nem elérhető

Janó


Gyerekek ez mar nagyon off topic a rovabbiakat privatban is megbeszélhetnétek..

2023. Június 16. - 15:27:08
Válasz #5134
Nem elérhető

Zsoltiroid


Fiúk nem szeretnék beleszólni de ne buktassuk már be ezt az oldalt! Aki nem emlékszik rá az jobb ha tudja hogy a Protein builder oldalán is volt egy ilyen szteroidos topik vagy Fórum vagy nevezzük akárhogy is és egyszer csak megszűnt. Volt egy másik fórum is ott is árultok táplálékkiegészítőket és szteroidokról volt leírás és a hozzászóló résznél volt hogy egymásnak segítettek az emberek az is megszűnt a ki tudja milyen viselkedés miatt szerintem. Valakinek baja van valakivel az keresse meg privátba vagy írjon oda személyesen. Amúgy én is rendeltem az illetőtől és soha egy rossz szavam nem tudna lenni sőt csak jót tudnék mondani ahogy Rhino is mondja mindig korrekt volt arról nem is beszélve ha olyan márkát akartam venni amit hallottam hogy talán jó és ő tudta hogy nem az azonnal mondta hogy azt inkább ne.

Törölj üzit 😃

Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel postafiókja megtelt: 'Lolka'!

2023. Június 16. - 15:27:34
Válasz #5135
Nem elérhető

Flo11


Te Logan  @-o te egy utolsó csöves pitiáner csicska cigány vagy!
Igen ez vagy!
Na akkor te is tisztába legyél a dolgokkal a faszomnak se barátja az a csávó! Én is innen ismertem meg, én velem mind idáig mint mások is írtak korrekt volt úgyhogy egy rossz szót nem tudok rá mondani! Mint ahogy mások sem! Azt hogy kiket cigányozok meg kit nem az az ő stílusából adódóan én úgy ítéltem meg hogy ő egy olcsó csicska! Mint ahogyan te is egy olcsó csicska danabolos Pancser cigány vagy!!!!  @-o @-o
Azt hogy kinek az annyát  baszod meg vagy kinek nem ez is azt bizonyítja hogy az olcsó csicska cigányok közül való vagy! Ne játszd itt az eszedet mert nincs mire úgy nézel ki mint egy teleszart zokni huszon pár évesen!  :----
Ha anyukákat akarsz baszni menj haza és verda faszodat az anyád szájába te büdös cigány!  @-o @-o @-o
Te jógyerek te is eljátszod itt a nagy menő pesti fő gengsztert? Vagy mi?  A tik- tok tele az ilyen bohóc üzengető senkikkel akik üzengetnek egymásnak mikor meg valaki oda szól akkor meg haza menekülnek a gengszterek!  @-o
Mi a faszt teszed itt az eszed? A Csávó miért húzta volna be? Ha eddig senkit nem húzott be? Honnan veszed ezt te gyökér?! Együtt “üzleteltek” és most két hét vagy fasztudja mennyi idő után sem kapta meg a cuccát az közel sem jelenti azt hogy be van húzva!
Az internetről ha rendelsz és nem érkezik meg időben szaladsz a NAV-hoz vagy mi a kurva anyád van te büdös Logan geci cigány?! Az ilyen hugyos köcsögöket egy terembe nem tűrik meg mint te meg mint a Flo kiskomád! Arról nem beszélve hogy az ilyen buzik miatt tiltják le az ilyen fórumokat és az ilyen buzi vamzer gecik miatt buknak be emberek mert a csicska köcsög nem fér a bőrébe és nem tud türelmesen várni! Ha problémája van valakivel ne nyilvánosságra hozza ne másnak írogasson hanem írjon az adott embernek! Ez kb. olyan hogy a Zsoltiroid
elmondta a majesticlabos oldalt akkor ha valaki onnan rendel és nem érkezik meg neki két héten belül akkor a Zsoltot hívni kellene meg üzengetni meg ki irkálni róla mindent? Te gyökér mi a fasz köze van annak a gyereknek ahhoz az oldalhoz semmi mint ahogy nekem sincs közöm ahhoz az emberhez semmi! És ismétlem magam ha anyukákat akarsz baszni menj haza és verd az anyádnak a szájába!  @-o @-o

És a legnagyobb tisztelettel elnézést kérek itt a többi normális fórumtagtól de nem nagyon tűröm hogy egy utolsó csöves cigány bele álljon az emberbe anélkül hogy bármi köze is lenne hozzám! Türelmetlen nem mellesleg egy neveletlen csicska  ;-oo-;

csak a különbség a majestic meg az embered között, hogy az spanyolbol 1 hét alatt itt volt, a csávó meg magyarba két hét alatt nem tudott virítani semmit. aztán hiába irkálod, hogy beszéljem meg vele ha nem válaszol. De igazából veled kár vitatkozni, mert 1bites buta paraszt vagy látszik a kommenteidből is.

2023. Június 16. - 15:30:53
Válasz #5136
Nem elérhető

guzzi


Gyerekek ez mar nagyon off topic a rovabbiakat privatban is megbeszélhetnétek..

Nézd nekem senkivel semmilyen megbeszélni valóm nincs! De nekem senki ne is írkálja ki hogyha neki problémája van valakivel! Viszont belém senki ne álljon főleg nem olyanok akiknek abszolút semmi köze nincs hozzá milyen jogon hoznak be engem a képbe milyen jogon áll belém egy ilyen Logan féle cigány? Nekem privátba ne írjon senki innentől kezdve ha bármilyen szarra szüksége lenne mert eddig sem segítettem egy két ember kivételével ezután meg senkinek nem fogok semmit! Én nem árulok semmit eddig sem árultam semmit és ezután sem fogok árulni semmit! Ezt jobb ha mindenki tisztába teszi magába! Az amit csinál a Flo az az én gondolkodásmódom szerint undorító és felfoghatatlan!

2023. Június 16. - 15:36:16
Válasz #5137
Nem elérhető

guzzi


Helló csak nem férsz a bőrödben igaz Flo? Ha jól tudom az ember már írt neked mert én írtam és engem le is tiltott! Én már őtőle nem vásárolhatok ezt köszönhetem neked te hülyegyerek! Az hogy én milyen paraszt vagyok azzal te ne törődj! De te olyan menő gyerek vagy akkor írj az embernek hogy személyesen szeretnél vele találkozni és rakd rendbe jól a csavót!  Ha spanyolba neked egy hét alatt megjön akkor mi a faszért rinyáltál itt hetekig hogy segítsen neked valaki mert nincs helyed és hogy te korrekt vagy és benned meglehet bízni! Na öcskös itt van két hét nem telt el és te büdös csicska módjára vamzerkodsz  @-o öreg ha itt egy csomó ember bebukna  temiattad szerinted milyen szemmel néznének rád az emberek? Vagy mit gondolsz hogy ezek után bárki is segíteni fog neked bármiben itt ezen az oldalon a legnagyobb hülye lesz! Kihangsúlyozom utoljára mindenkinek engem ne avassatok bele ebbe és ezt a témát én itt ezzel a hozzászólással lezártam!!  @:-)

2023. Június 16. - 15:44:39
Válasz #5138
Nem elérhető

Flo11


Helló csak nem férsz a bőrödben igaz Flo? Ha jól tudom az ember már írt neked mert én írtam és engem le is tiltott! Én már őtőle nem vásárolhatok ezt köszönhetem neked te hülyegyerek! Az hogy én milyen paraszt vagyok azzal te ne törődj! De te olyan menő gyerek vagy akkor írj az embernek hogy személyesen szeretnél vele találkozni és rakd rendbe jól a csavót!  Ha spanyolba neked egy hét alatt megjön akkor mi a faszért rinyáltál itt hetekig hogy segítsen neked valaki mert nincs helyed és hogy te korrekt vagy és benned meglehet bízni! Na öcskös itt van két hét nem telt el és te büdös csicska módjára vamzerkodsz  @-o öreg ha itt egy csomó ember bebukna  temiattad szerinted milyen szemmel néznének rád az emberek? Vagy mit gondolsz hogy ezek után bárki is segíteni fog neked bármiben itt ezen az oldalon a legnagyobb hülye lesz! Kihangsúlyozom utoljára mindenkinek engem ne avassatok bele ebbe és ezt a témát én itt ezzel a hozzászólással lezártam!!  @:-)

persze, hogy lezárod, mert már megint faszságokat írkálsz. másold már be, hol rinyáltam hetekig, hogy tudsz e valamit, egyszer rákérdeztem, ennyi volt. Képzeld beszéltem az embereddel, előszőr az volt, hogy majd utulja, mostmár majd ő személyes idehozza a pénzem, ahhoz képest, mennyire vigyáz ki ne derüljön kicsoda, elég érdekes na midnegy. Majestic meg nem hozzta amit vártam tőle, ennyi. De mostmár tényleg nekem is tele van a faszom, hogy én nem kaptam 40k semmit, a pénzt se kapom vissza soha, és neked meg az emberednek áll felljebb. Kérdem én mire föl?

2023. Június 16. - 16:00:23
Válasz #5139
Nem elérhető

guzzi


Hallod buzi Flo mi az hogy nekem minek áll följebb mi a fasz közöm van nekem ahhoz az emberhez? Te kutya én azt mondtam neked vegyél tőle?  Te köcsög te neked kellett ember! Mit képzelsz hogy engem bele vonsz?! Kinek képzeled te magad hülyegyerek? Egy tanulatlan neveletlen kis köcsög vagy! Hogy mersz te engem egy lapon említeni bárki mással ráadásul úgy hogy azt sem tudod hogy te le vagy húzva vagy nem vagy lehúzva észreveszed azt hogy hol üzengetsz illetve hogy hol üzengetünk egymásnak te felfogod mit csináltál te tisztába vagy azzal hogy hova írkálsz és miket meg milyen adatokat? Aki veled ezek után együtt tud érteni tök hülye és nincs tisztába azzal hogy te mekkora egy Vamzer  spicli vagy!
Írtál neki? Na  igen és visszaírt? Ha igen akkor találkozzál vele öcsém a faszt érdekli mellesleg kire tartozik itt ez? Ez senkire! Te be vagy pánikolva mert elfogyott a cuccod és félsz hogy össze fogsz menni ez a legnagyobb bajod egy fiatal tanulatlan tapasztalatlan hülye vagy ráadásul egy megbízhatatlan vamzer! Nálad most a legnagyobb baj te depressziós vagy a cucctól és bepánikoltál hogy elfogyott ez a legnagyobb bajod Kisöcsém!

2023. Június 16. - 16:00:47
Válasz #5140
Nem elérhető

anonimhippi


Helló csak nem férsz a bőrödben igaz Flo? Ha jól tudom az ember már írt neked mert én írtam és engem le is tiltott! Én már őtőle nem vásárolhatok ezt köszönhetem neked te hülyegyerek! Az hogy én milyen paraszt vagyok azzal te ne törődj! De te olyan menő gyerek vagy akkor írj az embernek hogy személyesen szeretnél vele találkozni és rakd rendbe jól a csavót!  Ha spanyolba neked egy hét alatt megjön akkor mi a faszért rinyáltál itt hetekig hogy segítsen neked valaki mert nincs helyed és hogy te korrekt vagy és benned meglehet bízni! Na öcskös itt van két hét nem telt el és te büdös csicska módjára vamzerkodsz  @-o öreg ha itt egy csomó ember bebukna  temiattad szerinted milyen szemmel néznének rád az emberek? Vagy mit gondolsz hogy ezek után bárki is segíteni fog neked bármiben itt ezen az oldalon a legnagyobb hülye lesz! Kihangsúlyozom utoljára mindenkinek engem ne avassatok bele ebbe és ezt a témát én itt ezzel a hozzászólással lezártam!!  @:-)

persze, hogy lezárod, mert már megint faszságokat írkálsz. másold már be, hol rinyáltam hetekig, hogy tudsz e valamit, egyszer rákérdeztem, ennyi volt. Képzeld beszéltem az embereddel, előszőr az volt, hogy majd utulja, mostmár majd ő személyes idehozza a pénzem, ahhoz képest, mennyire vigyáz ki ne derüljön kicsoda, elég érdekes na midnegy. Majestic meg nem hozzta amit vártam tőle, ennyi. De mostmár tényleg nekem is tele van a faszom, hogy én nem kaptam 40k semmit, a pénzt se kapom vissza soha, és neked meg az emberednek áll felljebb. Kérdem én mire föl?

Mit rendeltel majesticrol meg mennyit, vagy 1-1 ampulattol vartad hogy majd Ronie Colemann leszel gondolom ez a mentalitás ! En kifogok allni a majesticert mert amit en rendeltem az erdekes jo es mukodik tren ace + test propi

2023. Június 16. - 16:10:29
Válasz #5141
Nem elérhető

Lolka


Srácok ennek mi a picsa értelme van? Tényleg be akarja valaki buktatni ezt a topikot vagy ezt az egész fórumot? Milyen viselkedés ez? Bárhonnan bárki rendel és nem érkezik meg neki egy két heten belül akkor ez a viselkedés megfelelő? Srácok egymásnak segítsünk ne basztassunk olyanokat akik segíteni akarnak ráadásul ez az adatközlés ez egyáltalán nem helyén való én is egyetértek guzzival ez undorító!
Nem akarok beleszólni meg bele okoskodni meg senki mellé nem akarok állni távol áll tőlem az ilyen stílus de ez már felháborító hogy két történet miatt aminek 40 az ára itt egyesek háborút indítanak és járatnak le mindenkit és csinálják a problémát nemcsak saját maguknak hanem másoknak is! Én érzem magam kellemetlenül hogy most itt írnom kell de ez a legaljasabb húzás  volt Flo tőled hogy te így nyilvánosságra hoztál mindent! Ez most komoly? Ez a te szegénységi bizonyítványod hogy így indítottál és itt rajtad kívül senki nem járt még így én biztos hogy nem meg szerintem mások sem! Inkabb tisztességesen korrektül és tisztelet tudóan ahogy Guzzi is írja meglehetett volna ezt beszélnetek és ne azt basztasd aki téged összehozott azzal az emberrel hanem türelmesen írj az emberre is várj ha pedig nem írt csak pár nap múlva akkor várd meg míg válaszol és maximum türelmetlenül irj oda neki hogy neked tele van a … és ez volt az útolsó De ne így állj a dolgokhoz mert akkor soha senki nem fog neked segíteni de még tanácsot adni sem semmiben.

2023. Június 16. - 18:02:44
Válasz #5142
Nem elérhető

Hard74


Ma voltam ismét laborban.
Hilma ena 3 naponta 0,4ml.
SHGB szint nem tiszta miért ilyen magas, nálam nem akar lemenni a tesztotól.
A másik a hemoglobin szintem is 181.Vért kellene adnom, de 1x sikerült, másodszor már nem vették le a magas hemoglobin miatt. Na itt zárult a kör. Most megpróbálom az aszpirint hátha segít. Esetleg más ötlet, ha az aszpirin nem jön be?

SHGB 54,5nmol/L
Tesztoszteron 44,65nmol/L
Szabad tesztoszteron 1,83%
Biológiailag aktív tesztoszteron 45,2%
Ösztradiol 220pmol/L
Aspirin nem csokkenti a hemoglobint csak megakadalyozza a vérrög kialakulását. A  vér sűrűséget csapolassal lehet csak gyorsan csokkenteni. Amugy meg ha abbahagyod a cuccolast kerulod a vasat tartalmazo ételt sok vizet iszol lassan visszaáll normalisra de az hónapok.
Ma ez nem jó hír. Akkor marad a vércsapolás megoldása valami elfogadható módon.
Nem tervezem abbahagyni, lassan 50 évesen nem hiszem hogy ha vissza is áll a saját teszto termelésem, az elég lenne a "normális" élethez,számomra elfogadható külsőhöz.
Csökkentve a teszto mennyiséget, csökkenhet a hemoglobin szint, vagy nem lenne érdemi változás?

2023. Június 16. - 18:57:54
Válasz #5143
Nem elérhető

Janó


Ma voltam ismét laborban.
Hilma ena 3 naponta 0,4ml.
SHGB szint nem tiszta miért ilyen magas, nálam nem akar lemenni a tesztotól.
A másik a hemoglobin szintem is 181.Vért kellene adnom, de 1x sikerült, másodszor már nem vették le a magas hemoglobin miatt. Na itt zárult a kör. Most megpróbálom az aszpirint hátha segít. Esetleg más ötlet, ha az aszpirin nem jön be?

SHGB 54,5nmol/L
Tesztoszteron 44,65nmol/L
Szabad tesztoszteron 1,83%
Biológiailag aktív tesztoszteron 45,2%
Ösztradiol 220pmol/L
Aspirin nem csokkenti a hemoglobint csak megakadalyozza a vérrög kialakulását. A  vér sűrűséget csapolassal lehet csak gyorsan csokkenteni. Amugy meg ha abbahagyod a cuccolast kerulod a vasat tartalmazo ételt sok vizet iszol lassan visszaáll normalisra de az hónapok.
Ma ez nem jó hír. Akkor marad a vércsapolás megoldása valami elfogadható módon.
Nem tervezem abbahagyni, lassan 50 évesen nem hiszem hogy ha vissza is áll a saját teszto termelésem, az elég lenne a "normális" élethez,számomra elfogadható külsőhöz.
Csökkentve a teszto mennyiséget, csökkenhet a hemoglobin szint, vagy nem lenne érdemi változás?
Nem vagyok akkorra szakértő a témában de ha hosszú tavra tervezel akkor lehet érdemes lenne andrologiai magánrendelésre elmenni es az beállítana egy olyan teszto szintet ami már jo lenne neked de nem növelné a vörös vérsejt számot. Amúgy háziorvostól lehetne beutalót kérni hematologiara es ott lecsapolnak a labor eredmény ha magas csak ne meséld el neki hogy mitől van. A dohányzástól is lehet egyébként.

2023. Június 16. - 19:39:59
Válasz #5144
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

megosztom veletek forumozó (moderálva) nevezetű taggal kapcsolatos tapasztalataimat. Jó pár privát levelet váltottunk mire eljutottunk oda, hogy ő tud e valakit aki megbízható, normális cuccot tud. Meg is kaptam a csoda kontaktot, akit el ne basszak, mert nagyon jó fej. Ezután kaptam privenoteos ( aki nem tudja ez egy olyan oldal, ahol a megnyitott üzenetet egyszer lehet megnyitni) mailt, hogy akkor ő csak ezen keresztül hajlandó kommunikálni. Lebeszéltük , hogy akkor mi is kellene, majd két hete elutaltam a pénzt, idáig nagyon készséges volt az ember, viszonylag hamar válaszólt. Eltelet 1 hét majd rákérdeztem, hogy mikor lesz csomagszám. Itt már kicsit megnőtt a válaszidő, de végül azt mondta, majd másnap feladja.  Ismét eltelt 5 nap amikor megint írtam, erre már azt választ kaptam, hogy ő már múlthéten feladta és küldte is a csomagszámot, termesztésen nem kaptam se csomagszámot, se csomagot. Megint írtam, erre már az volt a válasz, hogy ő külföldön van és majd ha hazajött küldi a csomagszámot. Ez volt az utolsó válasz amit, kaptam azóta, még kétszer írtam és semmilyen válasz nincs. Bárhonnan rendeltem idáig külföldről, mindig megkaptam amit rendeltem, természetes magyartól kellett rendelnem ahhoz, hogy lehúzzanak. Ezt a 40k kívánom, hogy költse rákgyógyszerre.

Hogy esetleg más nem fusson bele ebbe hibába, bár úgyis megváltoztatnak majd minden adatot:

email: bt............@-----------------------(mod)

utalás: PR
Takarékbank
------------------------(mod)

végére pedig ahogy, mondás tartja a stílus maga az ember, természetese én vagyok a köcsög senkiházi, mert megmerem kérdezni 2 hét után, hogy hol van az előre kifizetett cuccom:

Re:masteron
« Címzett: Flo11 Dátum: Ma - 09:45:36 »
« Továbbítottad vagy válaszoltál erre a levélre. »
VálaszIdézetTörlés
Idézetet írta: Flo11 - Ma - 08:33:39
na most untam meg a várakozást meg hogy nem kapok választ, a hétvégén írok egy szép beszámolót erről a sztoriról, megemlítelek téged is meg a remek kontaktodat, számlaszámmal mindennel együtt, ilyen nincs a világon, hogy heteket kell várni két rohadt ampullara, külföldről bármit rendeltem mindig megkaptam, természetesen magyarnak kellett utalnom, hogy végre lehuzzanak 40kval



Hallod hülyegyerek említs meg mindent buktasd le magad!
Tudod mit pöcsfej én ha kell vissza adom neked csak akkor add meg a nevedet vagy a címedet és én saját magam utalom vissza neked a szaros pénzedet!
Te figyelj már az meg sem fordul a hülye agyadban hogy az ember valószínűleg azért nem küldi el mert lehet valami gubanc van erre valószínű te nem gondoltál igaz csak szaros 40 000 Ft miatt rinyálsz mint egy rossz kurva. Te hülyegyerek heti 1,5-2 millióért rendelnek tőle legalább 8-10 ember akkor szerinted a te reggelid árával fog elmenni?
Mekkora egy pitiáner senki vagy egyből dobálod az ember úgyhogy saját magad is lebuktatod. Csináld buktasd le dob fel add ki a számlaszámot add ki az embert aki ismeri az úgy is tudja hogy milyen valószínű téged fognak szidni többen szerintem. Bár itt a fórumon nem sok ember rendel tőle mivel nem sok embernek adtam meg de most kihangsúlyozom bánom hogy egy ilyen kis csicskának mint te megadtam! Máskülönben én sem kaptam meg hülyegyerek de nem rinyálok érte meg nem próbálok meg vamzerkodni az ilyen szaros is köcsögöket a teremből is kitiltanák egy ilyen duma miatt. Adj ki minden adatot hátha az emberek elkezdenek szídni és a kutya nem fog egy ilyen csicskának segíteni többet. De nehogy én dobjalak tégedet itt ki pöcsfej
Két ampulla mi  @-o nem szégyelled magad? Figyej máskor rendelj be többet hülyegyerek hogy ha bármi van legyen. vagy mama ennyire a pénzt?

Ez nagyon nem volt helyes megnyilvánulás! 4 év után kimerem jelenteni hogy korrektebb kontaktot nem találtam. Soha nem rövidített meg egy forintal se. Volt hogy több hetet csúszott , de annak oka volt. Az pedig hogy mi sok vagy kevés 10ml anyagért relatív. Az NPP pl olyan kúrva erős volt hogy pillanatok alatt hazavágta a libidómat heti 1ml-vel. Teszto.ena pedig full patikai beltartalommal bír.14eFt volt utoljára úgy rémlik TRT-ben heti 0.5ml megy most és bőven elég. Szóval biztosan állíthatom hogy ezt most csúnyán benézted és idejekorán kezdted a hisztit teljesen feleslegesen.