2024. Május 04. - 18:59:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445435 alkalommal)

Norborg34, Alexx és 47 vendég van a témában

2023. Június 16. - 19:43:21
Válasz #5145
Nem elérhető

Gábor77


Hallod buzi Flo mi az hogy nekem minek áll följebb mi a fasz közöm van nekem ahhoz az emberhez? Te kutya én azt mondtam neked vegyél tőle?  Te köcsög te neked kellett ember! Mit képzelsz hogy engem bele vonsz?! Kinek képzeled te magad hülyegyerek? Egy tanulatlan neveletlen kis köcsög vagy! Hogy mersz te engem egy lapon említeni bárki mással ráadásul úgy hogy azt sem tudod hogy te le vagy húzva vagy nem vagy lehúzva észreveszed azt hogy hol üzengetsz illetve hogy hol üzengetünk egymásnak te felfogod mit csináltál te tisztába vagy azzal hogy hova írkálsz és miket meg milyen adatokat? Aki veled ezek után együtt tud érteni tök hülye és nincs tisztába azzal hogy te mekkora egy Vamzer  spicli vagy!
Írtál neki? Na  igen és visszaírt? Ha igen akkor találkozzál vele öcsém a faszt érdekli mellesleg kire tartozik itt ez? Ez senkire! Te be vagy pánikolva mert elfogyott a cuccod és félsz hogy össze fogsz menni ez a legnagyobb bajod egy fiatal tanulatlan tapasztalatlan hülye vagy ráadásul egy megbízhatatlan vamzer! Nálad most a legnagyobb baj te depressziós vagy a cucctól és bepánikoltál hogy elfogyott ez a legnagyobb bajod Kisöcsém!
;-oo-;

2023. Június 16. - 19:46:31
Válasz #5146
Nem elérhető

Gábor77


Az én javaslatom az hogy töröld a bejegyzésed és mindenki más is aki írt hozzá

2023. Június 16. - 22:26:34
Válasz #5147
Nem elérhető

Küklopsz


és az se ártott volna ha nem írja ide minden második ember hogy neki frankó volt innét!!!
 o--O

2023. Június 17. - 06:21:31
Válasz #5148
Nem elérhető

Kamagraking


Én évek óta tőle vásárlok, mindig korrekt volt kivétel nélkül. Ha késett a csomag vagy valami oknál fogva várni kellett azt mindig jelezte felém. Nem tudom nálad mi történhetett, de biztos vagyok benne, hogy nem lehúzni akart. Ahogy írtam is, tapasztalatom szerint egy korrekt srác, volt hogy külön ajándékot küldött próbaként 1-1 márkából teljesen ingyen!! Azt javaslom beszélj vele tisztelettel és biztos találtok megoldást a problémára.

Egy finom terhelő vallomás.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Június 17. - 06:26:08
Válasz #5149
Nem elérhető

Kamagraking


Ma voltam ismét laborban.
Hilma ena 3 naponta 0,4ml.
SHGB szint nem tiszta miért ilyen magas, nálam nem akar lemenni a tesztotól.
A másik a hemoglobin szintem is 181.Vért kellene adnom, de 1x sikerült, másodszor már nem vették le a magas hemoglobin miatt. Na itt zárult a kör. Most megpróbálom az aszpirint hátha segít. Esetleg más ötlet, ha az aszpirin nem jön be?

SHGB 54,5nmol/L
Tesztoszteron 44,65nmol/L
Szabad tesztoszteron 1,83%
Biológiailag aktív tesztoszteron 45,2%
Ösztradiol 220pmol/L
Aspirin nem segít,ha van nővér/ápoló ismerősöd az levesz fél litert.Magas hemoval nem tudsz adni vért pedíg az lenne a megoldás.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Június 17. - 06:36:46
Válasz #5150
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

megosztom veletek forumozó (moderálva) nevezetű taggal kapcsolatos tapasztalataimat. Jó pár privát levelet váltottunk mire eljutottunk oda, hogy ő tud e valakit aki megbízható, normális cuccot tud. Meg is kaptam a csoda kontaktot, akit el ne basszak, mert nagyon jó fej. Ezután kaptam privenoteos ( aki nem tudja ez egy olyan oldal, ahol a megnyitott üzenetet egyszer lehet megnyitni) mailt, hogy akkor ő csak ezen keresztül hajlandó kommunikálni. Lebeszéltük , hogy akkor mi is kellene, majd két hete elutaltam a pénzt, idáig nagyon készséges volt az ember, viszonylag hamar válaszólt. Eltelet 1 hét majd rákérdeztem, hogy mikor lesz csomagszám. Itt már kicsit megnőtt a válaszidő, de végül azt mondta, majd másnap feladja.  Ismét eltelt 5 nap amikor megint írtam, erre már azt választ kaptam, hogy ő már múlthéten feladta és küldte is a csomagszámot, termesztésen nem kaptam se csomagszámot, se csomagot. Megint írtam, erre már az volt a válasz, hogy ő külföldön van és majd ha hazajött küldi a csomagszámot. Ez volt az utolsó válasz amit, kaptam azóta, még kétszer írtam és semmilyen válasz nincs. Bárhonnan rendeltem idáig külföldről, mindig megkaptam amit rendeltem, természetes magyartól kellett rendelnem ahhoz, hogy lehúzzanak. Ezt a 40k kívánom, hogy költse rákgyógyszerre.

Hogy esetleg más nem fusson bele ebbe hibába, bár úgyis megváltoztatnak majd minden adatot:

email: btam-------------(moderálva)
utalás: P R (moderálva)
Takarékbank
-------------------------(moderálva)

végére pedig ahogy, mondás tartja a stílus maga az ember, természetese én vagyok a köcsög senkiházi, mert megmerem kérdezni 2 hét után, hogy hol van az előre kifizetett cuccom:

Re:masteron
« Címzett: Flo11 Dátum: Ma - 09:45:36 »
« Továbbítottad vagy válaszoltál erre a levélre. »
VálaszIdézetTörlés
Idézetet írta: Flo11 - Ma - 08:33:39
na most untam meg a várakozást meg hogy nem kapok választ, a hétvégén írok egy szép beszámolót erről a sztoriról, megemlítelek téged is meg a remek kontaktodat, számlaszámmal mindennel együtt, ilyen nincs a világon, hogy heteket kell várni két rohadt ampullara, külföldről bármit rendeltem mindig megkaptam, természetesen magyarnak kellett utalnom, hogy végre lehuzzanak 40kval



Hallod hülyegyerek említs meg mindent buktasd le magad!
Tudod mit pöcsfej én ha kell vissza adom neked csak akkor add meg a nevedet vagy a címedet és én saját magam utalom vissza neked a szaros pénzedet!
Te figyelj már az meg sem fordul a hülye agyadban hogy az ember valószínűleg azért nem küldi el mert lehet valami gubanc van erre valószínű te nem gondoltál igaz csak szaros 40 000 Ft miatt rinyálsz mint egy rossz kurva. Te hülyegyerek heti 1,5-2 millióért rendelnek tőle legalább 8-10 ember akkor szerinted a te reggelid árával fog elmenni?
Mekkora egy pitiáner senki vagy egyből dobálod az ember úgyhogy saját magad is lebuktatod. Csináld buktasd le dob fel add ki a számlaszámot add ki az embert aki ismeri az úgy is tudja hogy milyen valószínű téged fognak szidni többen szerintem. Bár itt a fórumon nem sok ember rendel tőle mivel nem sok embernek adtam meg de most kihangsúlyozom bánom hogy egy ilyen kis csicskának mint te megadtam! Máskülönben én sem kaptam meg hülyegyerek de nem rinyálok érte meg nem próbálok meg vamzerkodni az ilyen szaros is köcsögöket a teremből is kitiltanák egy ilyen duma miatt. Adj ki minden adatot hátha az emberek elkezdenek szídni és a kutya nem fog egy ilyen csicskának segíteni többet. De nehogy én dobjalak tégedet itt ki pöcsfej
Két ampulla mi  @-o nem szégyelled magad? Figyej máskor rendelj be többet hülyegyerek hogy ha bármi van legyen. vagy mama ennyire a pénzt?

Forumozó - (moderálva) és a csodadealer a gmail.com-os emailcímmel...

Tudod,ha úriember lennél,zsebből kifizetted volna azt a 40-et,mivel te rángattad bele ebbe a helyzetbe ezt az embert.

De mindenki úgy intézi a dolgait ahogy akarja.

Végezetül egy kis olvasnivaló:
https://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=1358.0

Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Június 17. - 10:53:10
Válasz #5151
Nem elérhető

Ritchey


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot
Szia, a primot vagy masteront is tőlük rendelted? Csak mert nekem is ilyen terveim vannak, ha elfogyott az ena, utána oxával és primoval vezetném le.. (ha lesz mit..  @-o) primoból van szemes is, melyik a jobb szerinted? Mi a tapasztalatod? Én még elég kezdő vagyok ezekben azért kérdezem. Köszönöm üdv

2023. Június 17. - 11:29:23
Válasz #5152
Nem elérhető

Janó


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot
Szia, a primot vagy masteront is tőlük rendelted? Csak mert nekem is ilyen terveim vannak, ha elfogyott az ena, utána oxával és primoval vezetném le.. (ha lesz mit..  @-o) primoból van szemes is, melyik a jobb szerinted? Mi a tapasztalatod? Én még elég kezdő vagyok ezekben azért kérdezem. Köszönöm üdv
Nem hasznaltam még primobolant de ár érték alapján jobb a szuris . A stana mukodik mit erzel?

2023. Június 17. - 11:45:16
Válasz #5153
Nem elérhető

Ritchey


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot
Szia, a primot vagy masteront is tőlük rendelted? Csak mert nekem is ilyen terveim vannak, ha elfogyott az ena, utána oxával és primoval vezetném le.. (ha lesz mit..  @-o) primoból van szemes is, melyik a jobb szerinted? Mi a tapasztalatod? Én még elég kezdő vagyok ezekben azért kérdezem. Köszönöm üdv
Nem hasznaltam még primobolant de ár érték alapján jobb a szuris . A stana mukodik mit erzel?
Még nem kezdtem el, tegnap érkezett csak meg a cucc, eddig csak egy ml ena ment a hilmából, úgy tervezem pár héttel később kezdem a stanát. Azt elmeletileg 1hét után éreznem kéne ha jól gondolom. Hallgatok a Zolira ha jó a cucc a 3. napon van a maxon a vérben akkor jöhet a következő stb.. ha nem akarok vizesedni. Ez menne egy hónapig és a második hónaptól menne mellé a stana. De ha van jobb ötleted az érdekel. Nekem eddig csak ilyen biosira, omega, meg vedi pharmás tapasztalatom van, azokba szerintem szinte semmi nem volt. Tavaly vettem biosirás oxát is, hát semmi ilyet nem tapasztaltam amit írtál a 20mg oxától. Pedig már felmentem ilyen 6-7 szemig is.

2023. Június 17. - 12:35:19
Válasz #5154
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!

megosztom veletek forumozó (moderálva) nevezetű taggal kapcsolatos tapasztalataimat. Jó pár privát levelet váltottunk mire eljutottunk oda, hogy ő tud e valakit aki megbízható, normális cuccot tud. Meg is kaptam a csoda kontaktot, akit el ne basszak, mert nagyon jó fej. Ezután kaptam privenoteos ( aki nem tudja ez egy olyan oldal, ahol a megnyitott üzenetet egyszer lehet megnyitni) mailt, hogy akkor ő csak ezen keresztül hajlandó kommunikálni. Lebeszéltük , hogy akkor mi is kellene, majd két hete elutaltam a pénzt, idáig nagyon készséges volt az ember, viszonylag hamar válaszólt. Eltelet 1 hét majd rákérdeztem, hogy mikor lesz csomagszám. Itt már kicsit megnőtt a válaszidő, de végül azt mondta, majd másnap feladja.  Ismét eltelt 5 nap amikor megint írtam, erre már azt választ kaptam, hogy ő már múlthéten feladta és küldte is a csomagszámot, termesztésen nem kaptam se csomagszámot, se csomagot. Megint írtam, erre már az volt a válasz, hogy ő külföldön van és majd ha hazajött küldi a csomagszámot. Ez volt az utolsó válasz amit, kaptam azóta, még kétszer írtam és semmilyen válasz nincs. Bárhonnan rendeltem idáig külföldről, mindig megkaptam amit rendeltem, természetes magyartól kellett rendelnem ahhoz, hogy lehúzzanak. Ezt a 40k kívánom, hogy költse rákgyógyszerre.

Hogy esetleg más nem fusson bele ebbe hibába, bár úgyis megváltoztatnak majd minden adatot:

email: btam-------------(moderálva)
utalás: P R (moderálva)
Takarékbank
-------------------------(moderálva)

végére pedig ahogy, mondás tartja a stílus maga az ember, természetese én vagyok a köcsög senkiházi, mert megmerem kérdezni 2 hét után, hogy hol van az előre kifizetett cuccom:

Re:masteron
« Címzett: Flo11 Dátum: Ma - 09:45:36 »
« Továbbítottad vagy válaszoltál erre a levélre. »
VálaszIdézetTörlés
Idézetet írta: Flo11 - Ma - 08:33:39
na most untam meg a várakozást meg hogy nem kapok választ, a hétvégén írok egy szép beszámolót erről a sztoriról, megemlítelek téged is meg a remek kontaktodat, számlaszámmal mindennel együtt, ilyen nincs a világon, hogy heteket kell várni két rohadt ampullara, külföldről bármit rendeltem mindig megkaptam, természetesen magyarnak kellett utalnom, hogy végre lehuzzanak 40kval



Hallod hülyegyerek említs meg mindent buktasd le magad!
Tudod mit pöcsfej én ha kell vissza adom neked csak akkor add meg a nevedet vagy a címedet és én saját magam utalom vissza neked a szaros pénzedet!
Te figyelj már az meg sem fordul a hülye agyadban hogy az ember valószínűleg azért nem küldi el mert lehet valami gubanc van erre valószínű te nem gondoltál igaz csak szaros 40 000 Ft miatt rinyálsz mint egy rossz kurva. Te hülyegyerek heti 1,5-2 millióért rendelnek tőle legalább 8-10 ember akkor szerinted a te reggelid árával fog elmenni?
Mekkora egy pitiáner senki vagy egyből dobálod az ember úgyhogy saját magad is lebuktatod. Csináld buktasd le dob fel add ki a számlaszámot add ki az embert aki ismeri az úgy is tudja hogy milyen valószínű téged fognak szidni többen szerintem. Bár itt a fórumon nem sok ember rendel tőle mivel nem sok embernek adtam meg de most kihangsúlyozom bánom hogy egy ilyen kis csicskának mint te megadtam! Máskülönben én sem kaptam meg hülyegyerek de nem rinyálok érte meg nem próbálok meg vamzerkodni az ilyen szaros is köcsögöket a teremből is kitiltanák egy ilyen duma miatt. Adj ki minden adatot hátha az emberek elkezdenek szídni és a kutya nem fog egy ilyen csicskának segíteni többet. De nehogy én dobjalak tégedet itt ki pöcsfej
Két ampulla mi  @-o nem szégyelled magad? Figyej máskor rendelj be többet hülyegyerek hogy ha bármi van legyen. vagy mama ennyire a pénzt?

Forumozó - (moderálva) és a csodadealer a gmail.com-os emailcímmel...

Tudod,ha úriember lennél,zsebből kifizetted volna azt a 40-et,mivel te rángattad bele ebbe a helyzetbe ezt az embert.

De mindenki úgy intézi a dolgait ahogy akarja.

Végezetül egy kis olvasnivaló:
https://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=1358.0


Te szuper Kamagra  @-o Miért is kellene nekem kifizetnem? És kit rángattam én bele? De óriási tévedésben vagy öreg! Ezt az embert nem kellett semmibe belerángatni! Te kb. akkora faszfej mint aki egyetért vele! Te aki nagyban árulod a szaros cuccaidat fű alatt privát üzenetekben szerintem jobb ha befogod a pofádat!  @-o @-o ;-oo-;
Azt miből veszed te is hogy be lett húzva? A fasz Flo csak azért gusztustalankodik mint egy depressziós Vamzer mert két hétig nem érkezett meg neki a szaros cucca?  !+"%
 ****) Szuper Kamagra csak nem te vagy az a fő Dealer aki nem küldte el neki? Most meg előadod itt a hiper kommentelő mindentudót! ( aki amúgy G is vagy. ) ****) Csak a hülye nem veszi észre hogy ugyan azzal a stílussal írsz!
Mióta a G eltűnt te vagy itt a nagy fő megmondó szuper vegyész!  :-} ****:)))
Máskülönben nincs semmi közöd hozzá akkor mi a fasznak ugatsz bele hogy kinek kell fizetni meg kinek nem!??  ***))))
Különben egy ilyen megmozdulás után minden teremből ki lenne rugdosva és senki nem állna vele szóba!!!  :-}  :----

2023. Június 17. - 13:13:54
Válasz #5155
Nem elérhető

bukta


Megjött nekem is a hilma  @:-)  de azért csak elírta a tel számom még jó,hogy ismer a futár.


2023. Június 17. - 13:19:22
Válasz #5156
Nem elérhető

Janó


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot
Szia, a primot vagy masteront is tőlük rendelted? Csak mert nekem is ilyen terveim vannak, ha elfogyott az ena, utána oxával és primoval vezetném le.. (ha lesz mit..  @-o) primoból van szemes is, melyik a jobb szerinted? Mi a tapasztalatod? Én még elég kezdő vagyok ezekben azért kérdezem. Köszönöm üdv
Nem hasznaltam még primobolant de ár érték alapján jobb a szuris . A stana mukodik mit erzel?
Még nem kezdtem el, tegnap érkezett csak meg a cucc, eddig csak egy ml ena ment a hilmából, úgy tervezem pár héttel később kezdem a stanát. Azt elmeletileg 1hét után éreznem kéne ha jól gondolom. Hallgatok a Zolira ha jó a cucc a 3. napon van a maxon a vérben akkor jöhet a következő stb.. ha nem akarok vizesedni. Ez menne egy hónapig és a második hónaptól menne mellé a stana. De ha van jobb ötleted az érdekel. Nekem eddig csak ilyen biosira, omega, meg vedi pharmás tapasztalatom van, azokba szerintem szinte semmi nem volt. Tavaly vettem biosirás oxát is, hát semmi ilyet nem tapasztaltam amit írtál a 20mg oxától. Pedig már felmentem ilyen 6-7 szemig is.
En a helyedbe nem várnék vele most kezdeném a stanat 20 mg naponta nekem eleg a jo stanabol. Gondolom nem őszre akarsz jo strandfazont. A biosira oxad ures volt. En omegaval jartam igy pár éve  teljesen ures volt minden amit vettem belőle.

2023. Június 17. - 13:56:21
Válasz #5157
Nem elérhető

Gábor77


Megjött nekem is a hilma  @:-)  de azért csak elírta a tel számom még jó,hogy ismer a futár.
Mennyi lesz a heti adagolás? Labort tervezel?

2023. Június 17. - 14:01:17
Válasz #5158
Nem elérhető

Gábor77


Ma voltam ismét laborban.
Hilma ena 3 naponta 0,4ml.
SHGB szint nem tiszta miért ilyen magas, nálam nem akar lemenni a tesztotól.
A másik a hemoglobin szintem is 181.Vért kellene adnom, de 1x sikerült, másodszor már nem vették le a magas hemoglobin miatt. Na itt zárult a kör. Most megpróbálom az aszpirint hátha segít. Esetleg más ötlet, ha az aszpirin nem jön be?

SHGB 54,5nmol/L
Tesztoszteron 44,65nmol/L
Szabad tesztoszteron 1,83%
Biológiailag aktív tesztoszteron 45,2%
Ösztradiol 220pmol/L
Aspirin nem csokkenti a hemoglobint csak megakadalyozza a vérrög kialakulását. A  vér sűrűséget csapolassal lehet csak gyorsan csokkenteni. Amugy meg ha abbahagyod a cuccolast kerulod a vasat tartalmazo ételt sok vizet iszol lassan visszaáll normalisra de az hónapok.
Nekem 182 volt a hemoglobinom. Hétfőn megyek nagy laborba. Így hogy majdnem elvéreztem és kaptam csomó vért és még nem is megy csak TRT kíváncsi leszek rá. De a motyó amit használsz úgy fest rendben van.

2023. Június 17. - 14:54:44
Válasz #5159
Nem elérhető

Lolka


Damn tele a postaládád nem lehet írni.