2024. Május 04. - 16:41:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445388 alkalommal)

Trepi, Gábor77, Damn és 51 vendég van a témában

2023. Június 21. - 13:22:39
Válasz #5190
Nem elérhető

Karcsi!!!


megjöttek a kék szívecskék , teljesen korrekt volt minden! pedig itt szidták sokan a magyar oldalakat! ez saját vélemén,em velem normális volt minden! írok majd hogy müködik e a dolog!

2023. Június 21. - 13:53:52
Válasz #5191
Nem elérhető

haven


Kicsivel visszább írtam mit/milyen márkát használok most (ena+boldi), ma van az első beadás utáni negyedik nap, libidó nő, mást egyelőre nem érzek.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Június 21. - 19:48:07
Válasz #5192
Nem elérhető

Pompariusz


megjöttek a kék szívecskék , teljesen korrekt volt minden! pedig itt szidták sokan a magyar oldalakat! ez saját vélemén,em velem normális volt minden! írok majd hogy müködik e a dolog!


Szia! Az már nem a régi danabol, metiltesztoszteron van benne methandienone helyett! Erőt fog hozni de látszata nem lesz! Ha jó methát akarsz akkor ajánlom a Cooper Phrarmát! 😉

2023. Június 23. - 09:05:54
Válasz #5193
Nem elérhető

Berzerker


DHB-t vásárolnék. Tud valaki jó forrást?


Azt én is már rég.

ha találtok, szóljatok  ;)

https://thinksteroids.com/community/threads/qingdao-sigma-chemical-co-ltd-international-us-eu-canada-and-australia-domestic.134407154/post-3127030
#31,002 post

10x10ml 100mg/ml DHB 130 Euro.

Rendeles menete: Pricelist PDF-et letolteni, abban a legfelso sorban levo emailre uzenetet irni, angolul lehet veluk beszelni. Ha az EU-bol akarsz rendelni akkor megnezni, hogy az EU warehouseban mi van (ami at van huzva az elfogyott) sajnos minimum "1 kit" a vasarlas, (nem lehet mar felet rendelni) ami 10x10ml-t jelent egy cuccbol. Erre meg rajon 27Euro szallitasi koltseg. Aliababa linken keresztul lehet akar kartyaval is fizetni naluk. Futarceg hozza, elmeletileg par nap (en meg csak kinabol rendeltem toluk, de jok a tapasztalataim).
  =/+'

2023. Június 23. - 10:36:38
Válasz #5194
Nem elérhető

haven


DHB-t vásárolnék. Tud valaki jó forrást?


Azt én is már rég.

ha találtok, szóljatok  ;)

https://thinksteroids.com/community/threads/qingdao-sigma-chemical-co-ltd-international-us-eu-canada-and-australia-domestic.134407154/post-3127030
#31,002 post

10x10ml 100mg/ml DHB 130 Euro.

Rendeles menete: Pricelist PDF-et letolteni, abban a legfelso sorban levo emailre uzenetet irni, angolul lehet veluk beszelni. Ha az EU-bol akarsz rendelni akkor megnezni, hogy az EU warehouseban mi van (ami at van huzva az elfogyott) sajnos minimum "1 kit" a vasarlas, (nem lehet mar felet rendelni) ami 10x10ml-t jelent egy cuccbol. Erre meg rajon 27Euro szallitasi koltseg. Aliababa linken keresztul lehet akar kartyaval is fizetni naluk. Futarceg hozza, elmeletileg par nap (en meg csak kinabol rendeltem toluk, de jok a tapasztalataim).
  =/+'

köszönjük  ;-oo-;
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Június 23. - 16:03:26
Válasz #5195
Nem elérhető

Snatural


Rendeltem egy pakkot a hilmabiocare.shop-ról....
Kaptam értesítést, miszerint a csomag elindult.
A DPD tracking szerint lengyel elosztóközpontban van ... már 11 napja
A kedves feladót napok óta nem lehet elérni, se email-re sem a shop online chat-én nem válaszol.
Pedig az utalás pillanatáig nagyon olajozottan ment minden :-/

... csak gondoltam leírom

2023. Június 23. - 19:46:40
Válasz #5196
Nem elérhető

Rob97


Rendeltem egy pakkot a hilmabiocare.shop-ról....
Kaptam értesítést, miszerint a csomag elindult.
A DPD tracking szerint lengyel elosztóközpontban van ... már 11 napja
A kedves feladót napok óta nem lehet elérni, se email-re sem a shop online chat-én nem válaszol.
Pedig az utalás pillanatáig nagyon olajozottan ment minden :-/

... csak gondoltam leírom

ne aggódj, ezek a követések sokszor nincsenek frissítve, 11 nap meg nem sok... jövöhéten ha nincs ott akkor már lehet baj van de a 11 nap még semmi

2023. Június 23. - 23:28:35
Válasz #5197
Nem elérhető

Janó


Rendeltem egy pakkot a hilmabiocare.shop-ról....
Kaptam értesítést, miszerint a csomag elindult.
A DPD tracking szerint lengyel elosztóközpontban van ... már 11 napja
A kedves feladót napok óta nem lehet elérni, se email-re sem a shop online chat-én nem válaszol.
Pedig az utalás pillanatáig nagyon olajozottan ment minden :-/

... csak gondoltam leírom
Kétszer rendeltem a hilmastorerol mindkétszer 3 nap alatt itt volt . Ha már feladták akkor nem  shopot kéne  kérdezned hanem a dpdt hogy mért dekkol a csonagod.

2023. Június 24. - 09:08:13
Válasz #5198
Elérhető

frankzane


Hilmás cuccok vannak gainspire org-on az a thebbpower utódja korrekt brigád.

2023. Június 24. - 10:40:36
Válasz #5199
Nem elérhető

Ritchey


Rendeltem egy pakkot a hilmabiocare.shop-ról....
Kaptam értesítést, miszerint a csomag elindult.
A DPD tracking szerint lengyel elosztóközpontban van ... már 11 napja
A kedves feladót napok óta nem lehet elérni, se email-re sem a shop online chat-én nem válaszol.
Pedig az utalás pillanatáig nagyon olajozottan ment minden :-/

... csak gondoltam leírom
Kétszer rendeltem a hilmastorerol mindkétszer 3 nap alatt itt volt . Ha már feladták akkor nem  shopot kéne  kérdezned hanem a dpdt hogy mért dekkol a csonagod.
Nekem is 4 nap alatt ideért a cucc. Viszont nézem pl. az enantát üvege nem egyforma a két weboldalon, nem tudom jelent e ez valamit. Egy hét ena + stana után annyira nem vagyok odáig.. a stana most 3 szem megy. De az edzésteljesítmény nem változott, izomkeménység/ erezettség szintén nem változott. Te az oxával tartod a 20mg-ot? Van a youtube-on egy Dr. James nevü tag elég jókat mond az oxáról meg a primoról is érdemes megnézni ha nem láttad még. Pl. az oxát edzés előtt valamivel nyelv alatt oldja fel így viszi be állítólag sokkal durvább edzéseket tud így csinálni, de nem irdatlan súlyokkal, mert kurvára bedurran tőle. Meg ha lehet neki hinni durván szedi le a zsírt is az oxa.Ki fogom próbálni az oxát, főleg ha jó ez a hilmás.

2023. Június 24. - 11:47:46
Válasz #5200
Nem elérhető

Hard74


Én gainspire.org-ról rendeltem most Hilma enát,illetve januárban az elődjéről.Szerdán rendeltem, már csütörtökön elindult a cucc.
Viszont ami most megy az átlátszó üveges, és működik ahogy kell.3naponta 0,4 ml 45-ös teszto szintet hoz.
Aza barna üvegcse gyanús, bár ki tudja.

2023. Június 24. - 13:00:08
Válasz #5201
Nem elérhető

Snatural



Kétszer rendeltem a hilmastorerol mindkétszer 3 nap alatt itt volt . Ha már feladták akkor nem  shopot kéne  kérdezned hanem a dpdt hogy mért dekkol a csonagod.

Persze, a DPD-nél érdeklődtem először. Ott azt mondták, hogy valóban furcsa, hogy már 11 napja a lengyeleknél lóg a csomag, de nincs nagyon ráhatásuk - a feladó reklamálja meg...
Ezért érdeklődtem (volna) a feladónál - aki nem válaszol...
Várok, hátha.

2023. Június 24. - 14:30:36
Válasz #5202
Nem elérhető

Karcsi!!!


dragon pharma cuccokat tud valaki megbízható helyről ? normális árértékben!

2023. Június 24. - 17:52:50
Válasz #5203
Nem elérhető

Janó


Rendeltem egy pakkot a hilmabiocare.shop-ról....
Kaptam értesítést, miszerint a csomag elindult.
A DPD tracking szerint lengyel elosztóközpontban van ... már 11 napja
A kedves feladót napok óta nem lehet elérni, se email-re sem a shop online chat-én nem válaszol.
Pedig az utalás pillanatáig nagyon olajozottan ment minden :-/

... csak gondoltam leírom
Kétszer rendeltem a hilmastorerol mindkétszer 3 nap alatt itt volt . Ha már feladták akkor nem  shopot kéne  kérdezned hanem a dpdt hogy mért dekkol a csonagod.
Nekem is 4 nap alatt ideért a cucc. Viszont nézem pl. az enantát üvege nem egyforma a két weboldalon, nem tudom jelent e ez valamit. Egy hét ena + stana után annyira nem vagyok odáig.. a stana most 3 szem megy. De az edzésteljesítmény nem változott, izomkeménység/ erezettség szintén nem változott. Te az oxával tartod a 20mg-ot? Van a youtube-on egy Dr. James nevü tag elég jókat mond az oxáról meg a primoról is érdemes megnézni ha nem láttad még. Pl. az oxát edzés előtt valamivel nyelv alatt oldja fel így viszi be állítólag sokkal durvább edzéseket tud így csinálni, de nem irdatlan súlyokkal, mert kurvára bedurran tőle. Meg ha lehet neki hinni durván szedi le a zsírt is az oxa.Ki fogom próbálni az oxát, főleg ha jó ez a hilmás.
20 mg megy heti 1ml enaval. Folyamatos forma javulás pedig ossze visdza eszek. Par napja kezdtem a drosta enat ugy nez ki ez is jo lesz.

2023. Június 24. - 19:35:55
Válasz #5204
Nem elérhető

Ritchey


Rendeltem egy pakkot a hilmabiocare.shop-ról....
Kaptam értesítést, miszerint a csomag elindult.
A DPD tracking szerint lengyel elosztóközpontban van ... már 11 napja
A kedves feladót napok óta nem lehet elérni, se email-re sem a shop online chat-én nem válaszol.
Pedig az utalás pillanatáig nagyon olajozottan ment minden :-/

... csak gondoltam leírom
Kétszer rendeltem a hilmastorerol mindkétszer 3 nap alatt itt volt . Ha már feladták akkor nem  shopot kéne  kérdezned hanem a dpdt hogy mért dekkol a csonagod.
Nekem is 4 nap alatt ideért a cucc. Viszont nézem pl. az enantát üvege nem egyforma a két weboldalon, nem tudom jelent e ez valamit. Egy hét ena + stana után annyira nem vagyok odáig.. a stana most 3 szem megy. De az edzésteljesítmény nem változott, izomkeménység/ erezettség szintén nem változott. Te az oxával tartod a 20mg-ot? Van a youtube-on egy Dr. James nevü tag elég jókat mond az oxáról meg a primoról is érdemes megnézni ha nem láttad még. Pl. az oxát edzés előtt valamivel nyelv alatt oldja fel így viszi be állítólag sokkal durvább edzéseket tud így csinálni, de nem irdatlan súlyokkal, mert kurvára bedurran tőle. Meg ha lehet neki hinni durván szedi le a zsírt is az oxa.Ki fogom próbálni az oxát, főleg ha jó ez a hilmás.
20 mg megy heti 1ml enaval. Folyamatos forma javulás pedig ossze visdza eszek. Par napja kezdtem a drosta enat ugy nez ki ez is jo lesz.
Az szuper. Akkor nem vágom,hogy ugyan onnan rendeltem, az oxa jó a stana meg nem? Várok még egy hetet 2 hét után már érezni kéne az enát is..