2024. Május 04. - 08:42:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445213 alkalommal)

Alexx és 38 vendég van a témában

2023. Június 24. - 22:00:28
Válasz #5205
Nem elérhető

bukta


Megjött nekem is a hilma  @:-)  de azért csak elírta a tel számom még jó,hogy ismer a futár.
Mennyi lesz a heti adagolás? Labort tervezel?

2 naponta 0.5ml megy 2-3 hét múlva jó lenne eljutni laborba mert utána szedek mellé 20mg  methat ha megjön.

2023. Június 25. - 07:23:13
Válasz #5206
Nem elérhető

Janó


Rendeltem egy pakkot a hilmabiocare.shop-ról....
Kaptam értesítést, miszerint a csomag elindult.
A DPD tracking szerint lengyel elosztóközpontban van ... már 11 napja
A kedves feladót napok óta nem lehet elérni, se email-re sem a shop online chat-én nem válaszol.
Pedig az utalás pillanatáig nagyon olajozottan ment minden :-/

... csak gondoltam leírom
Kétszer rendeltem a hilmastorerol mindkétszer 3 nap alatt itt volt . Ha már feladták akkor nem  shopot kéne  kérdezned hanem a dpdt hogy mért dekkol a csonagod.
Nekem is 4 nap alatt ideért a cucc. Viszont nézem pl. az enantát üvege nem egyforma a két weboldalon, nem tudom jelent e ez valamit. Egy hét ena + stana után annyira nem vagyok odáig.. a stana most 3 szem megy. De az edzésteljesítmény nem változott, izomkeménység/ erezettség szintén nem változott. Te az oxával tartod a 20mg-ot? Van a youtube-on egy Dr. James nevü tag elég jókat mond az oxáról meg a primoról is érdemes megnézni ha nem láttad még. Pl. az oxát edzés előtt valamivel nyelv alatt oldja fel így viszi be állítólag sokkal durvább edzéseket tud így csinálni, de nem irdatlan súlyokkal, mert kurvára bedurran tőle. Meg ha lehet neki hinni durván szedi le a zsírt is az oxa.Ki fogom próbálni az oxát, főleg ha jó ez a hilmás.
20 mg megy heti 1ml enaval. Folyamatos forma javulás pedig ossze visdza eszek. Par napja kezdtem a drosta enat ugy nez ki ez is jo lesz.
Az szuper. Akkor nem vágom,hogy ugyan onnan rendeltem, az oxa jó a stana meg nem? Várok még egy hetet 2 hét után már érezni kéne az enát is..
[Nekem alapbol elég erezett a karom ezert par nap alatt latszik ha fokozódik az edzeseket meg mindig visszafogom. Sokkal nafyobb intenzitást elbírnék. Nem ma kezdtem így eszreveszem magamon az anyag hatásait rögtön  pl. a drosta enat is mar 3 nap után éreztem mentalisan es optikailag. Lehet aki nem ilyen tapaszralt az nem veszi eszre olyan hamar de nyugi mukodnifog a stanad csak varj türelemmel.

2023. Június 25. - 11:09:37
Válasz #5207
Nem elérhető

Ritchey


Rendeltem egy pakkot a hilmabiocare.shop-ról....
Kaptam értesítést, miszerint a csomag elindult.
A DPD tracking szerint lengyel elosztóközpontban van ... már 11 napja
A kedves feladót napok óta nem lehet elérni, se email-re sem a shop online chat-én nem válaszol.
Pedig az utalás pillanatáig nagyon olajozottan ment minden :-/

... csak gondoltam leírom
Kétszer rendeltem a hilmastorerol mindkétszer 3 nap alatt itt volt . Ha már feladták akkor nem  shopot kéne  kérdezned hanem a dpdt hogy mért dekkol a csonagod.
Nekem is 4 nap alatt ideért a cucc. Viszont nézem pl. az enantát üvege nem egyforma a két weboldalon, nem tudom jelent e ez valamit. Egy hét ena + stana után annyira nem vagyok odáig.. a stana most 3 szem megy. De az edzésteljesítmény nem változott, izomkeménység/ erezettség szintén nem változott. Te az oxával tartod a 20mg-ot? Van a youtube-on egy Dr. James nevü tag elég jókat mond az oxáról meg a primoról is érdemes megnézni ha nem láttad még. Pl. az oxát edzés előtt valamivel nyelv alatt oldja fel így viszi be állítólag sokkal durvább edzéseket tud így csinálni, de nem irdatlan súlyokkal, mert kurvára bedurran tőle. Meg ha lehet neki hinni durván szedi le a zsírt is az oxa.Ki fogom próbálni az oxát, főleg ha jó ez a hilmás.
20 mg megy heti 1ml enaval. Folyamatos forma javulás pedig ossze visdza eszek. Par napja kezdtem a drosta enat ugy nez ki ez is jo lesz.
Az szuper. Akkor nem vágom,hogy ugyan onnan rendeltem, az oxa jó a stana meg nem? Várok még egy hetet 2 hét után már érezni kéne az enát is..
[Nekem alapbol elég erezett a karom ezert par nap alatt latszik ha fokozódik az edzeseket meg mindig visszafogom. Sokkal nafyobb intenzitást elbírnék. Nem ma kezdtem így eszreveszem magamon az anyag hatásait rögtön  pl. a drosta enat is mar 3 nap után éreztem mentalisan es optikailag. Lehet aki nem ilyen tapaszralt az nem veszi eszre olyan hamar de nyugi mukodnifog a stanad csak varj türelemmel.
Oké rendben, türelmes leszek.

2023. Június 25. - 16:08:21
Válasz #5208
Nem elérhető

Snatural


Exemestant és tamoxifent - ami működik is, vett mostanában valaki. Hol? :-)

2023. Június 25. - 16:10:21
Válasz #5209
Nem elérhető

Timo07


Sziasztok! Bioshiras vagy NANDA-s sustanon most működik mik a tapasztalatok?

2023. Június 25. - 18:21:35
Válasz #5210
Nem elérhető

Karcsi!!!


Exemestant és tamoxifent - ami működik is, vett mostanában valaki. Hol? :-)

Ez engem is érdekelne ! köszi

2023. Június 26. - 22:39:07
Válasz #5211
Nem elérhető

Pompariusz


Szia! Nanda Variotest (sustanon) működik!

2023. Június 27. - 08:23:57
Válasz #5212
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok egy kis tippet szeretnek kérni, tolom már 8-10 hete az enat heti 500mg potenciával és erővel semmi gond nem volt toltam melle masteront 200mg/hét 2 naponta fel airmidex és egyik hétről a másikra a libido teljesen elment. Járt már valaki így és mik voltak a megoldások ?

2023. Június 27. - 09:29:03
Válasz #5213
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok egy kis tippet szeretnek kérni, tolom már 8-10 hete az enat heti 500mg potenciával és erővel semmi gond nem volt toltam melle masteront 200mg/hét 2 naponta fel airmidex és egyik hétről a másikra a libido teljesen elment. Járt már valaki így és mik voltak a megoldások ?
Nézz tesztó/szabad tesztó, ösztrogént, meg dhea szintet. Valamelyik teljesen el lesz csúszva rosszak lesznek az arányok. Ha nincs kedved ehhez akkor szerintem sok neked az AI így masteronnal kombinálva (nem szedsz túlzó mennyiséget de ) sokan el vannak még AI nélkül 4-500mg-ig valszeg te is ilyen vagy. Én tapasztalatom az lenne ,hogy szedj heti 2szer csak egy negyedet vagy minden másnap egy negyedet és minden másnap 25mg dhea (esetleg egy kis pregnenolone minden másnap 12.5mg pl) ha elkezd hullani a hajad kicsit akkor elég az is heti kétszer és vissza fog jönni a libidó. Illetve a gyakoribb beadás is emelni fog a valszeg leesett shbg-n meg a neuro szteroidok se fognak annyira lecsökkeni. Ami segít szintén a libidóban. nem okoskodás, vagy tanács, csak én így látom.

2023. Június 27. - 09:30:52
Válasz #5214
Nem elérhető

haven


Sziasztok egy kis tippet szeretnek kérni, tolom már 8-10 hete az enat heti 500mg potenciával és erővel semmi gond nem volt toltam melle masteront 200mg/hét 2 naponta fel airmidex és egyik hétről a másikra a libido teljesen elment. Járt már valaki így és mik voltak a megoldások ?

De ismerős...a kívülről bevitt tesztó miatt van. Régebben a kúra közbeni mikró adag HCG t mondtam volna megoldásnak, most azonban, a DHEA tartalmú tápkieggel tennék egy  próbát. Itt is olvastam valahol, amúgy.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Június 27. - 10:26:54
Válasz #5215
Nem elérhető

Jbl


Köszönöm a válaszokat Dhea berendelve Csüt meg irány egy verkep szerintem is a Masteron és Ai a hibás masteronbol egy 6 ml ment be eddig. Az enat két naponta adtam 125 mgt. Verkep megmutatja majd most a masteront elhagytam marad majd csak az ena. Jelentkezem majd a vérképpel meg mi lesz a vége hat ha segít valakinek a jövőbe 💪🏼

2023. Június 27. - 10:43:08
Válasz #5216
Nem elérhető

Timo07


Sziasztok egy kis tippet szeretnek kérni, tolom már 8-10 hete az enat heti 500mg potenciával és erővel semmi gond nem volt toltam melle masteront 200mg/hét 2 naponta fel airmidex és egyik hétről a másikra a libido teljesen elment. Járt már valaki így és mik voltak a megoldások ?

Probald meg a progeszteron kremet! En csak trt terapiat csinalok, mivel az orvosok nem ertettelk hozza magam oldom meg. Libido problemara onmagaban a teszto csomoszor nem megoldas es kell melle progeszteron.

2023. Június 27. - 15:44:01
Válasz #5217
Nem elérhető

Berzerker


Sziasztok egy kis tippet szeretnek kérni, tolom már 8-10 hete az enat heti 500mg potenciával és erővel semmi gond nem volt toltam melle masteront 200mg/hét 2 naponta fel airmidex és egyik hétről a másikra a libido teljesen elment. Járt már valaki így és mik voltak a megoldások ?

Szerintem leverted az esztradiol szintedet a Masteron+Arimidex kombinacioval. A Masteront 2 hete nyomod, meg nem erted el a teljes szerum koncentraciot (4+ het utan jon el enantat eseten) tehat a "java" meg hatra van. Az elottem szolok nem mondtak rosszat a DHEA illetve Pregnelonone parositassal, de en mashogy kozelitenem meg a dolgot.

Sokan nem tudjak de a Masteron (illetve minden mas DHT derivans is) kozvetett modon csokkenti a esztradiolt (is).

A ket hete nyomott masteronnak tobb mint 2 hetre van szuksege amig kiurul, mig az Arimidex par nap utan kiurul.
Mivel okkal kezdted el nyomni a Masteront, es nem tettel ra utalast, hogy abba akarnad hagyni igy en azt ajanlanam, hogy hagyd el teljesen az Arimidexet es csak a Masteronnal (ugyanekkora dozissal) menj tovabb meg legalabb 2-3 hetig. Ha nagyon zavar a libido hianya es van keznel, akkor ajanlott beadni egy 1000IU HCG-t, az szepen feltol mindent, prolibb (de olcsobb es gyorsabb is) bedobni egy Dianabol tablettat a nyelved ala, mar orak mulva rendben fogod magad erezni.
 Amikor a Masteronnal 4-5 hetnel jarsz akkor kabe latni fogod, hogyha minden mennyiseget igy tartasz akkor igy fogod magad erezni hosszu tavon. Eddigre el is ered a szerum koncentraciot, tehat innen valtoztatni mar sokkal gyorsabb rajta (kb 1 het) tehat ha kevesnek erzed mert magas az esztadiolod akkor emeled, ha soknak erzed akkor csokkented.

Azt nem irtad mi a celod, hogy meddig akarod nyomni, vagy hogyan nez ki a kurad, de mivel meg javaban tombol a nyar igy gondolom meg 1-2 honapig futtatnad a dologot.

Mivel eleg kezdonek tunsz en ugy gondolom, hogy nem is feltetlenul tudod megkulonboztetni a magas illetve az alacsony esztradiol kozti kulonbseget, ezert ajanlanam, hogy vegeztess teljes hormonpanel tesztet, igy legalabb mar tudni fogod, ha magas vagy alacsony akkor hogy erzed magad, mik a tuneteid.

Tesztoszteron:Masteron ajanlott dozis 2:1 aranyban van, teha 500mg teszthez 250mg masteron a legjobb arany, de ez mindig egyen fuggo. Ebben az esetben nincs szukseged aromataz blokkolora, sem DHEA vagy Pregnelononera (igy nem csak penzt, de majenzimeket is sporolsz) a teszt hozni fogja a novekedest, a masteron pedig a libidot es alakitja a format, kordaban tartja az esztradiolt meg az SHBG-t.
Ha az esztradiolod normalis keretek kozt van akkor nagy valoszinuseggel a tobbi hormon is rendben lesz, TRT-nel (HCG nelkul) hosszabb ido utan szokott elojonni a libido hiany (ez sem mindenkinel) akkor szoktak ajanlani DHEA-t es Pregnelononet. TRT+ (egy DHT derivanssal, ha jol van belove a dozis nem szokott ilyen problema lenni.)
Ettol mar csak egy dologgal tudsz jobba tenni egy ilyen kurat, megpedig ha folyamatosan kis dozisban szursz HCG-t melle (akar heti 2x250IU eleg) Itt azonban erdemes 4-6 hetente kihagyni egy hetet, mert kepes az ember deszenzitivitalodni a HCG-tol (foleg hosszabb kurak vagy TRT eseten).

Remelem segitett.

2023. Június 27. - 17:19:17
Válasz #5218
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok egy kis tippet szeretnek kérni, tolom már 8-10 hete az enat heti 500mg potenciával és erővel semmi gond nem volt toltam melle masteront 200mg/hét 2 naponta fel airmidex és egyik hétről a másikra a libido teljesen elment. Járt már valaki így és mik voltak a megoldások ?

Szerintem leverted az esztradiol szintedet a Masteron+Arimidex kombinacioval. A Masteront 2 hete nyomod, meg nem erted el a teljes szerum koncentraciot (4+ het utan jon el enantat eseten) tehat a "java" meg hatra van. Az elottem szolok nem mondtak rosszat a DHEA illetve Pregnelonone parositassal, de en mashogy kozelitenem meg a dolgot.

Sokan nem tudjak de a Masteron (illetve minden mas DHT derivans is) kozvetett modon csokkenti a esztradiolt (is).

A ket hete nyomott masteronnak tobb mint 2 hetre van szuksege amig kiurul, mig az Arimidex par nap utan kiurul.
Mivel okkal kezdted el nyomni a Masteront, es nem tettel ra utalast, hogy abba akarnad hagyni igy en azt ajanlanam, hogy hagyd el teljesen az Arimidexet es csak a Masteronnal (ugyanekkora dozissal) menj tovabb meg legalabb 2-3 hetig. Ha nagyon zavar a libido hianya es van keznel, akkor ajanlott beadni egy 1000IU HCG-t, az szepen feltol mindent, prolibb (de olcsobb es gyorsabb is) bedobni egy Dianabol tablettat a nyelved ala, mar orak mulva rendben fogod magad erezni.
 Amikor a Masteronnal 4-5 hetnel jarsz akkor kabe latni fogod, hogyha minden mennyiseget igy tartasz akkor igy fogod magad erezni hosszu tavon. Eddigre el is ered a szerum koncentraciot, tehat innen valtoztatni mar sokkal gyorsabb rajta (kb 1 het) tehat ha kevesnek erzed mert magas az esztadiolod akkor emeled, ha soknak erzed akkor csokkented.

Azt nem irtad mi a celod, hogy meddig akarod nyomni, vagy hogyan nez ki a kurad, de mivel meg javaban tombol a nyar igy gondolom meg 1-2 honapig futtatnad a dologot.

Mivel eleg kezdonek tunsz en ugy gondolom, hogy nem is feltetlenul tudod megkulonboztetni a magas illetve az alacsony esztradiol kozti kulonbseget, ezert ajanlanam, hogy vegeztess teljes hormonpanel tesztet, igy legalabb mar tudni fogod, ha magas vagy alacsony akkor hogy erzed magad, mik a tuneteid.

Tesztoszteron:Masteron ajanlott dozis 2:1 aranyban van, teha 500mg teszthez 250mg masteron a legjobb arany, de ez mindig egyen fuggo. Ebben az esetben nincs szukseged aromataz blokkolora, sem DHEA vagy Pregnelononera (igy nem csak penzt, de majenzimeket is sporolsz) a teszt hozni fogja a novekedest, a masteron pedig a libidot es alakitja a format, kordaban tartja az esztradiolt meg az SHBG-t.
Ha az esztradiolod normalis keretek kozt van akkor nagy valoszinuseggel a tobbi hormon is rendben lesz, TRT-nel (HCG nelkul) hosszabb ido utan szokott elojonni a libido hiany (ez sem mindenkinel) akkor szoktak ajanlani DHEA-t es Pregnelononet. TRT+ (egy DHT derivanssal, ha jol van belove a dozis nem szokott ilyen problema lenni.)
Ettol mar csak egy dologgal tudsz jobba tenni egy ilyen kurat, megpedig ha folyamatosan kis dozisban szursz HCG-t melle (akar heti 2x250IU eleg) Itt azonban erdemes 4-6 hetente kihagyni egy hetet, mert kepes az ember deszenzitivitalodni a HCG-tol (foleg hosszabb kurak vagy TRT eseten).

Remelem segitett.



Köszönöm a segítséget az Ena már régebben ment heti 500mg a masteron 6-8 hétre jött be picit a formát javítani. Amit el is értem vele picit használtam volna meg, de így elhagyom és a továbbiakban Ena menne heti 500
Mg. Most megyek egy vérkepre megnézem mit kell beállítani esetleg majd felteszem a megkapott értéket

2023. Június 27. - 18:35:47
Válasz #5219
Nem elérhető

Hard74


Sziasztok egy kis tippet szeretnek kérni, tolom már 8-10 hete az enat heti 500mg potenciával és erővel semmi gond nem volt toltam melle masteront 200mg/hét 2 naponta fel airmidex és egyik hétről a másikra a libido teljesen elment. Járt már valaki így és mik voltak a megoldások ?

Szerintem leverted az esztradiol szintedet a Masteron+Arimidex kombinacioval. A Masteront 2 hete nyomod, meg nem erted el a teljes szerum koncentraciot (4+ het utan jon el enantat eseten) tehat a "java" meg hatra van. Az elottem szolok nem mondtak rosszat a DHEA illetve Pregnelonone parositassal, de en mashogy kozelitenem meg a dolgot.

Sokan nem tudjak de a Masteron (illetve minden mas DHT derivans is) kozvetett modon csokkenti a esztradiolt (is).

A ket hete nyomott masteronnak tobb mint 2 hetre van szuksege amig kiurul, mig az Arimidex par nap utan kiurul.
Mivel okkal kezdted el nyomni a Masteront, es nem tettel ra utalast, hogy abba akarnad hagyni igy en azt ajanlanam, hogy hagyd el teljesen az Arimidexet es csak a Masteronnal (ugyanekkora dozissal) menj tovabb meg legalabb 2-3 hetig. Ha nagyon zavar a libido hianya es van keznel, akkor ajanlott beadni egy 1000IU HCG-t, az szepen feltol mindent, prolibb (de olcsobb es gyorsabb is) bedobni egy Dianabol tablettat a nyelved ala, mar orak mulva rendben fogod magad erezni.
 Amikor a Masteronnal 4-5 hetnel jarsz akkor kabe latni fogod, hogyha minden mennyiseget igy tartasz akkor igy fogod magad erezni hosszu tavon. Eddigre el is ered a szerum koncentraciot, tehat innen valtoztatni mar sokkal gyorsabb rajta (kb 1 het) tehat ha kevesnek erzed mert magas az esztadiolod akkor emeled, ha soknak erzed akkor csokkented.

Azt nem irtad mi a celod, hogy meddig akarod nyomni, vagy hogyan nez ki a kurad, de mivel meg javaban tombol a nyar igy gondolom meg 1-2 honapig futtatnad a dologot.

Mivel eleg kezdonek tunsz en ugy gondolom, hogy nem is feltetlenul tudod megkulonboztetni a magas illetve az alacsony esztradiol kozti kulonbseget, ezert ajanlanam, hogy vegeztess teljes hormonpanel tesztet, igy legalabb mar tudni fogod, ha magas vagy alacsony akkor hogy erzed magad, mik a tuneteid.

Tesztoszteron:Masteron ajanlott dozis 2:1 aranyban van, teha 500mg teszthez 250mg masteron a legjobb arany, de ez mindig egyen fuggo. Ebben az esetben nincs szukseged aromataz blokkolora, sem DHEA vagy Pregnelononera (igy nem csak penzt, de majenzimeket is sporolsz) a teszt hozni fogja a novekedest, a masteron pedig a libidot es alakitja a format, kordaban tartja az esztradiolt meg az SHBG-t.
Ha az esztradiolod normalis keretek kozt van akkor nagy valoszinuseggel a tobbi hormon is rendben lesz, TRT-nel (HCG nelkul) hosszabb ido utan szokott elojonni a libido hiany (ez sem mindenkinel) akkor szoktak ajanlani DHEA-t es Pregnelononet. TRT+ (egy DHT derivanssal, ha jol van belove a dozis nem szokott ilyen problema lenni.)
Ettol mar csak egy dologgal tudsz jobba tenni egy ilyen kurat, megpedig ha folyamatosan kis dozisban szursz HCG-t melle (akar heti 2x250IU eleg) Itt azonban erdemes 4-6 hetente kihagyni egy hetet, mert kepes az ember deszenzitivitalodni a HCG-tol (foleg hosszabb kurak vagy TRT eseten).

Remelem segitett.
A mahas, illetve alacsony ösztradiol szintnek vannak tipikus tünetei, vagy egyénenként változó?
A libidó nálam sincs a toppon, igaz már 2,5 éve tart a "kúra" csak enaval.Az adagolás változott, 1ml/hét volt sokáig, aztán 1ml/3nap,és innen csökkentettem fokozatosan, most 0,3ml/3nap megy.0,4ml/3nap-pal ~45-ös teszto mellett volt már 220,169,93 az ösztro, attól függően mikor ment be az ena, illetve az anastrozol(ebből heti fél szem megy).150,160-as teszto mellett sem volt 270-nél több az ösztradiol. 350es tesztonál volt 330 ösztro.
A kúra elején még megvolt a látványos libidó emelkedés, de aztán ez alább hagyott. Nincs igazán gáz, de az a röptében a legyet is érzés elmúlt.
Illetve ennyi idő után is 40-50 maradt az SHGB szintem is.
Az még kimaradt, hogy az utóbbi 2 hónapban 5 naponta megy 500UI Hcg, bár ez jó eséllyel üres,mert semmit nem érzek tőle.