2024. Május 04. - 20:07:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445470 alkalommal)

Nandiee és 46 vendég van a témában

2023. Június 29. - 13:53:17
Válasz #5235
Nem elérhető

Ritchey


megjöttek a kék szívecskék , teljesen korrekt volt minden! pedig itt szidták sokan a magyar oldalakat! ez saját vélemén,em velem normális volt minden! írok majd hogy müködik e a dolog!


Szia! Az már nem a régi danabol, metiltesztoszteron van benne methandienone helyett! Erőt fog hozni de látszata nem lesz! Ha jó methát akarsz akkor ajánlom a Cooper Phrarmát! 😉
A többi cuccuk is jó?

2023. Június 29. - 15:13:27
Válasz #5236
Nem elérhető

Hard74


Sziasztok!
Valaki próbálta már a Hilmás Hcg-t?   Erős a gyanúm hogy az is üres lehet mint a többi.
Sajnos egyre erősödik a gyanúm, hogy minden másuk is üres, vagy nagyon aluldózisolt…
Ena-juk tuti működik, legalábbis amit januárban rendeltem,többször is laborral alátámasztva.
A múlt hét szerdán rendelt adag tegnap meg is érkezett, viszont teljesen más a doboz, fiolán a fólia. Színesebb, úgyhogy vagy design váltás volt, vagy kajli a cucc. Néhány hét múlva jövök labor után az eredményével.
Ja első széria 2025/01,a mostani 2026/01 lejáratú.
Illetve Anastrozol szintén ok.
Kíváncsi leszek rá. Sztem a jövő héten csináltatok én is egy labort.  Akarom kérdezni, de érzed is? Mármint edzés közben. Mondjuk persze attól is függ mennyit tolsz és mennyi ideje.
Még a 25/01-es lejáratú megy egy jó darabig, mivel csak 0,3ml/3napos adagok így sokáig elvagyok egy 10ml-ssel.2021 januártól megy az ena többféle dózisban,max 1ml/3nap volt amit toltam. Azt éreztem erősen. Azóta csökkentem az adagokat,mert elment a hemaglobinom, vérnyomásom, úgyhogy kicsit pihentetek Trt dózissal.
Hozzászőlásaimban megtalalod mikor milyen adagolással mennyi volt a teszto szintem, bár a mérések alapján lassan bontja a májam a tesztot, ezért relatív kis adagok is magas teszto szintet eredményeznek.
1ml/3 napnál brutál erő, és feszülés volt, nyilván a víz sem volt rajtam kevés. Csökkentve az adagot sem csökkent lényegesen az erő, a feszülés,"teltség" érzet viszont jobban.

2023. Június 29. - 16:18:28
Válasz #5237
Nem elérhető

Logan


megjöttek a kék szívecskék , teljesen korrekt volt minden! pedig itt szidták sokan a magyar oldalakat! ez saját vélemén,em velem normális volt minden! írok majd hogy müködik e a dolog!


Szia! Az már nem a régi danabol, metiltesztoszteron van benne methandienone helyett! Erőt fog hozni de látszata nem lesz! Ha jó methát akarsz akkor ajánlom a Cooper Phrarmát! 😉
A többi cuccuk is jó?

Próbáld a driada Medicalt én egy idelye azt használom test e, mast e,  mind nagyon jó! Tavaly december óta csak ezt a gyartot használom mindig jó. Mikor csak sima trt  dózis megy 0,2ml test e+ 0.1ml  minden faszam működik jókedv erő libido maxon

https://driadashop.eu/
Innen rendelj


2023. Június 29. - 17:54:10
Válasz #5238
Nem elérhető

Rob97


Sziasztok!
Valaki próbálta már a Hilmás Hcg-t?   Erős a gyanúm hogy az is üres lehet mint a többi.
Sajnos egyre erősödik a gyanúm, hogy minden másuk is üres, vagy nagyon aluldózisolt…
Ena-juk tuti működik, legalábbis amit januárban rendeltem,többször is laborral alátámasztva.
A múlt hét szerdán rendelt adag tegnap meg is érkezett, viszont teljesen más a doboz, fiolán a fólia. Színesebb, úgyhogy vagy design váltás volt, vagy kajli a cucc. Néhány hét múlva jövök labor után az eredményével.
Ja első széria 2025/01,a mostani 2026/01 lejáratú.
Illetve Anastrozol szintén ok.

https://hilmabiocare.com/product/testosterone-enanthate/ 1. kép.
Erre gondolsz? Hány hét után kezdett látszódni a fizikumon a változás?

2023. Június 29. - 18:09:59
Válasz #5239
Nem elérhető

Hard74


Sziasztok!
Valaki próbálta már a Hilmás Hcg-t?   Erős a gyanúm hogy az is üres lehet mint a többi.
Sajnos egyre erősödik a gyanúm, hogy minden másuk is üres, vagy nagyon aluldózisolt…
Ena-juk tuti működik, legalábbis amit januárban rendeltem,többször is laborral alátámasztva.
A múlt hét szerdán rendelt adag tegnap meg is érkezett, viszont teljesen más a doboz, fiolán a fólia. Színesebb, úgyhogy vagy design váltás volt, vagy kajli a cucc. Néhány hét múlva jövök labor után az eredményével.
Ja első széria 2025/01,a mostani 2026/01 lejáratú.
Illetve Anastrozol szintén ok.

https://hilmabiocare.com/product/testosterone-enanthate/ 1. kép.
Erre gondolsz? Hány hét után kezdett látszódni a fizikumon a változás?
Most ilyen jött ami a képen van, januárban pedig ilyen.

https://hilmabiocare.shop/product/hilma-biocare-testosterone-enanthate-250-mg-ml/
Már régen volt hogy kezdtem(2021.01),de az ena-nak kell 2 hét legalább, hogy mutassa magát.

2023. Június 29. - 18:31:55
Válasz #5240
Nem elérhető

Rob97


Sziasztok!
Valaki próbálta már a Hilmás Hcg-t?   Erős a gyanúm hogy az is üres lehet mint a többi.
Sajnos egyre erősödik a gyanúm, hogy minden másuk is üres, vagy nagyon aluldózisolt…
Ena-juk tuti működik, legalábbis amit januárban rendeltem,többször is laborral alátámasztva.
A múlt hét szerdán rendelt adag tegnap meg is érkezett, viszont teljesen más a doboz, fiolán a fólia. Színesebb, úgyhogy vagy design váltás volt, vagy kajli a cucc. Néhány hét múlva jövök labor után az eredményével.
Ja első széria 2025/01,a mostani 2026/01 lejáratú.
Illetve Anastrozol szintén ok.

https://hilmabiocare.com/product/testosterone-enanthate/ 1. kép.
Erre gondolsz? Hány hét után kezdett látszódni a fizikumon a változás?
Most ilyen jött ami a képen van, januárban pedig ilyen.

https://hilmabiocare.shop/product/hilma-biocare-testosterone-enanthate-250-mg-ml/
Már régen volt hogy kezdtem(2021.01),de az ena-nak kell 2 hét legalább, hogy mutassa magát.

Nekem május 19. óta megy heti 300mg. Gyanús nekem ez, de ne legyen igazam.

Fizikum talán minimálisan változott, de az a kaja miatt is lehet mert azért összeszedtem magam a kúrára étrendileg.

Ami gyanús, hogy nincs semmi beadás utáni fájdalom, pedig nem volt még teleszúrkálva a seggem soha, ez lehet azzal is magyarázható, hogy már több dokitól megkaptam, hogy magas a fájdalomküszöböm, illetve volt egy allergiám gyerekkoromba ami miatt meg kellett tanulnom helyesen szúrkálni magam. Mondjuk az hasba ment.

Erőben lehet a placebo játszik szerepet és megpróbálom emelni direkt a súlyokat, kb 10 százalákkal csinálok mindent több súllyal. Ami ha úgy nézzük, hogy 30 kilós egykezessel nyomtam fekve padon előtte, most meg 32.5 kilóssal akkor ez lófasz...

De abban bízok, hogy a vállamom kijött 6-8 pattanás  @:-), illetve sokan mások sem láttak és éreztek semmi egetrengetőt a 6. hétig. Ez vígasztal. Beszúrom még ezt az ampullát aztán a 7.-8. héten elmegyek laborba.

Egyébként ami még árulkodó jel lehet, az a libidó,  8) na azzal nincs gond, bár a reggeli erekció csak ilyen félig az.

Durranások is jobbak, de ez megint lehet csak kaja miatt van...

Kiderül majd nemsoká'

2023. Június 29. - 18:34:13
Válasz #5241
Nem elérhető

alma12


Sziasztok,teljesen kezdő vagyok szteroidok téren, illetve,hogy honnan szerezzem be, de már elhatároztam magam ,hogy használni szeretném. A Trenbolone acetat-ot szeretnék csak használni, ezt meddig használhatom? Utána Hcg kúra? Illetve elég ezt az egyet használom? Köszönöm,ha kapok tájékoztást.

2023. Június 29. - 18:58:50
Válasz #5242
Nem elérhető

Hard74


A Hilma ena nekem sem gyullad egyáltalán. Sőt az 1ml-nél kisebb adagok beadása után 3nap múlva már fogalmam sincs melyik oldalában volt az utolsó.Gyakorlatilag reggel bemegy, estére nyoma sincs megcsak érzékenységnek sem a helyén.

2023. Június 29. - 20:05:19
Válasz #5243
Nem elérhető

Batman


Sziasztok! Valaki használ vagy hallott a Pro pharma márkáról? Weider van a dobozán. Állítólag nagyon jó és megbízható azt hallottam de gondoltam megkérdezlek titeket is hátha valaki más is ismeri. Köszönöm a válaszokat!

2023. Június 29. - 22:40:41
Válasz #5244
Nem elérhető

Ritchey


A Hilma ena nekem sem gyullad egyáltalán. Sőt az 1ml-nél kisebb adagok beadása után 3nap múlva már fogalmam sincs melyik oldalában volt az utolsó.Gyakorlatilag reggel bemegy, estére nyoma sincs megcsak érzékenységnek sem a helyén.
Mondjuk akkor nagyon profi vagy, nekem bármit szúrtam eddig mindig volt egy kisebb enyhén fájdalmas pukli, bár maga a beadás szinte sose fájt 23g-s 1,5 colos tűvel. Viszont az, hogy mennyi hatóanyag van benne szerintem nem az határozza meg,hogy gyullad e vagy sem. Viszont engem ami érdekel az az edzés teljesítmény illetve a felpakolt izomtömeg  szerintem ez a lényeg és szerintem szar kaja mellett is pozitív irányba kéne, hogy elmozduljanak ezek a dolgok. Ez a 30kg helyett most 32,5kg nem túl meggyőző számomra legalábbis ezért beleavatkozni a hormonháztartásba meg sok pénzt költeni marhára nem hangzik jól. Volt egy srác a teremben, hetek alatt olyan karja lett hogy csak pislogtam sima tesztótól, sajnos már nem jár le, meg hallottam később csöcsei lettek, (gondolom nem volt képben az ösztrogén tekintetében) de ez is bizonyítja, hogy na abba volt hatóanyag, nem kellett labor sem. Na most ha nincs mellékhatás, akkor hatás se nagyon van, ez a bajom a hilmával. Heti 500 vagy annál is több ena és még a vérnyomásom se változik? Semmi mell érzékenység, a golyók se mennek össze, a cerka se áll jobban mint máskor,  ma kurva jól ment az edzés de simán lehet a preworkout miatt amit a proteinbuilder boltban vettem (brutál cucc) edzés után 1-2 órával el is múlt ez a feldobottság. Nem vagyok profi egyáltalán, meg valami kis hatóanyag lehet van benne, de gyanús nekem, hogy töredéke annak mint amit ráírnak.  Nekem eddig ez a tapasztalatom.

2023. Június 29. - 22:51:17
Válasz #5245
Nem elérhető

Ritchey


megjöttek a kék szívecskék , teljesen korrekt volt minden! pedig itt szidták sokan a magyar oldalakat! ez saját vélemén,em velem normális volt minden! írok majd hogy müködik e a dolog!


Szia! Az már nem a régi danabol, metiltesztoszteron van benne methandienone helyett! Erőt fog hozni de látszata nem lesz! Ha jó methát akarsz akkor ajánlom a Cooper Phrarmát! 😉
A többi cuccuk is jó?

Próbáld a driada Medicalt én egy idelye azt használom test e, mast e,  mind nagyon jó! Tavaly december óta csak ezt a gyartot használom mindig jó. Mikor csak sima trt  dózis megy 0,2ml test e+ 0.1ml  minden faszam működik jókedv erő libido maxon

https://driadashop.eu/
Innen rendelj
Hát ez az .. innen akartam rendelni pár hónapja, aztán valaki irta, hogy szar, mondom akkor mégsem.. ma meg nézem az eroids oldalán meglepően jó a pontozása.. faszom kivan.. 😅

2023. Június 30. - 08:52:06
Válasz #5246
Nem elérhető

Karcsi!!!


Igen, èn is azèrt nem rendeltem tőlük mert itt írták hogy üresek a cuccaik!!! Na ebből igazodjon ki az ember!

2023. Június 30. - 09:05:22
Válasz #5247
Nem elérhető

Ritchey


Igen, èn is azèrt nem rendeltem tőlük mert itt írták hogy üresek a cuccaik!!! Na ebből igazodjon ki az ember!
  6. Helyen van az eroids oldalán, a gainspire 10. Hely. A hilmát még keresem..

2023. Június 30. - 09:51:18
Válasz #5248
Nem elérhető

frankzane


Igen, èn is azèrt nem rendeltem tőlük mert itt írták hogy üresek a cuccaik!!! Na ebből igazodjon ki az ember!
  6. Helyen van az eroids oldalán, a gainspire 10. Hely. A hilmát még keresem..
A gainspire most pár hónapja nyílt,azért van kevés értékelése, elődje volt a thebbpower ott sokkal több értékelés volt.

2023. Június 30. - 10:33:47
Válasz #5249
Nem elérhető

Zoli303


Nem üres a driada . Nekem volt enám tőlük meg propi is . Az ena talán kicsit gyengebb volt. De propi teljesen jo . Idén 5 fajta márkát próbáltam . Egyiket se mondanám üresnek . De a legparádébb akkor is a "szar magyarországon kapható" volt . Bioniche enától szétdurrant majdnem a fejem kb. Propiba Deus medical nagyon jó volt . Ha nem tudná az ember ,hogy ug akkor kinézet állagra simán elhinné az ember ,hogy gyógyszertárból volt ( üvegbe égetett írás , kifogástalan csomagolás ,állag) egyedül az volt furcsa ,hogy full színtelen volt . Most Mactropin propi megy . Ez is nagyon jó pedig a matrica le esik a 10 milis üvegről stb . Titán tren ace is jó volt. 
Én mindent Februárba táraztam be szinte . Hogy most milyen arról nem tudok véleményt mondani.