2024. Május 04. - 09:07:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445223 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2023. Július 04. - 17:59:31
Válasz #5295
Nem elérhető

Janó




Próbáld a driada Medicalt én egy idelye azt használom test e, mast e,  mind nagyon jó! Tavaly december óta csak ezt a gyartot használom mindig jó. Mikor csak sima trt  dózis megy 0,2ml test e+ 0.1ml  minden faszam működik jókedv erő libido maxon

https://driadashop.eu/
Innen rendelj

A Driada kb. mennyi idő alatt ér ide?
Az AI termékekkel is van tapasztalatod, exemetane, anastrozol ...

A HCG jük teljesen üres volt, nem fűznék nagy reményeket a AI hoz, talán az olajos cuccokba van valami, de én már mástól is hallottam h szar.
Akkor hogy lehet,hogy az eroids oldalán a 6. helyen van az eu-s listán?
Úgy,hogy az eroids fizetős oldal.
Fizetsz a hirdetésedért,utána meg a moderátoroknak,hogy előrébb kerülj a listán...
Már 10 éve kiderült ez.Korrupt oldal.
Money talks.
Köszönöm a választ. Hát el vagyok keseredve. Két éve azt gondoltam, a legnagyobb nehézség a kokszolásban az egészség megőrzése lesz,  azt álmomban sem gondoltam volna, hogy normális cucc beszerzése lesz a legnehezebb.. naív voltam…  o--O

Hát igen.
Én meg nagy nyugiban vagyok, ha baj van itt van az exemestane meg tamoxi - aztán lehet tök üresek....
Előbb utóbb kiderül.. 😄



Sziasztok én enat használok driada teljesen jól működik

Nagy ugye👆
Vannak itt emberek akik vagy annyira nem értenek hozza h lemondják a driadat vagy egyszerűen nem jó indulatuak vagy én nemrudom de ennél jobb márkàt nem hasznaltam még.
Dyhidroboldenonjuk érdekelne engem is .valaki használt mar itt?

2023. Július 04. - 20:38:27
Válasz #5296
Nem elérhető

Karcsi!!!


Napi 50mg ot!




















Köszönöm, guzzi a  segítséget, tapasztalat megosztásod , várok még vele mást ugyse nagyon tudok!



Én most magamból indulok ki nekem kb. 3 hét kell mire bármilyen szemesnek a hatását kezdem érezni. Én azt mondom az eddigi saját tapasztalatból, hogy ha a jövő héten sem fog jönni rád valamennyi tömeg ami  víz akkor valóban nem az van benne aminek lennie kellene papíron. Mondjuk nekem van vagy négy dobozzal kb. 2000 szem a Trenbolonhoz szoktam használni mert szinergikusan hat egymásra a két anyag. De panaszra ilyen téren nincs okom rá. De azt tudni kell hogy nagyon sokféle van ebből is mármint több azonos külsejű.

2023. Július 04. - 20:42:41
Válasz #5297
Nem elérhető

Karcsi!!!


Valaki használt mostanában masteres cuccokat? Mert nekem nem olyan rég jól működtek , ena . Szuszi. Deca. -ja és az ára is elég baráti a többi cumóhoz képest is! Köszönöm!

2023. Július 04. - 21:16:10
Válasz #5298
Nem elérhető

Logan




Próbáld a driada Medicalt én egy idelye azt használom test e, mast e,  mind nagyon jó! Tavaly december óta csak ezt a gyartot használom mindig jó. Mikor csak sima trt  dózis megy 0,2ml test e+ 0.1ml  minden faszam működik jókedv erő libido maxon

https://driadashop.eu/
Innen rendelj

A Driada kb. mennyi idő alatt ér ide?
Az AI termékekkel is van tapasztalatod, exemetane, anastrozol ...

A HCG jük teljesen üres volt, nem fűznék nagy reményeket a AI hoz, talán az olajos cuccokba van valami, de én már mástól is hallottam h szar.
Akkor hogy lehet,hogy az eroids oldalán a 6. helyen van az eu-s listán?
Úgy,hogy az eroids fizetős oldal.
Fizetsz a hirdetésedért,utána meg a moderátoroknak,hogy előrébb kerülj a listán...
Már 10 éve kiderült ez.Korrupt oldal.
Money talks.
Köszönöm a választ. Hát el vagyok keseredve. Két éve azt gondoltam, a legnagyobb nehézség a kokszolásban az egészség megőrzése lesz,  azt álmomban sem gondoltam volna, hogy normális cucc beszerzése lesz a legnehezebb.. naív voltam…  o--O

Hát igen.
Én meg nagy nyugiban vagyok, ha baj van itt van az exemestane meg tamoxi - aztán lehet tök üresek....
Előbb utóbb kiderül.. 😄



Sziasztok én enat használok driada teljesen jól működik

Nagy ugye👆
Vannak itt emberek akik vagy annyira nem értenek hozza h lemondják a driadat vagy egyszerűen nem jó indulatuak vagy én nemrudom de ennél jobb márkàt nem hasznaltam még.
A stakos-t próbáltad már? Illetve ilyen 20% vagy valamivel a feletti testzsírnál van értelme szerinted 2-3 szem oxával megtoldva?

Nem próbáltam de jó összeállítás Szeritnem a stakos. Siman jó lehet mellé az oxa persze . Mindegy hogy hány százalék testzsir a cél az gondolom zsír vesztésre es izmosodas arra meg tokeletes… ( igazából ANAVAR, primo, masteron mind majdbem ugyan az mindegy hogy tomeget novelsz vagy szalkasitasz ezek a gyógyszerek mindkét időszakban jók, mivel izmot építenek mint a többi csak ezek legalább kevesebb mellekhatassal persze tesztoszteronnal kombinálva… a lényeg h az arányok máshogy vannak es persze ezekből lépcsőzetesen kell haladni a magasabb dózis felé.  Pl egy deca/ npp bol elég a heti 200-300 ezekből a duplája vagy triplaja kell de ezeknek nincs prolaktin, progeszteron, libido csokkkenes stb sorolhatnám mellékhatása. Ezért használunk már inkább masteron/primobolan esetleg anavar tesztoszteronnal kombinálva kevesebb mellékhatás.

2023. Július 05. - 03:05:53
Válasz #5299
Nem elérhető

michael3482


Hilma oxy szerintem ures vagy nagyon aluldozisolt 1hete szedem talan 1 vagy 2 kilo jott de szerintem a kaja miatt csak

2023. Július 05. - 09:53:55
Válasz #5300
Nem elérhető

Ritchey




Próbáld a driada Medicalt én egy idelye azt használom test e, mast e,  mind nagyon jó! Tavaly december óta csak ezt a gyartot használom mindig jó. Mikor csak sima trt  dózis megy 0,2ml test e+ 0.1ml  minden faszam működik jókedv erő libido maxon

https://driadashop.eu/
Innen rendelj

A Driada kb. mennyi idő alatt ér ide?
Az AI termékekkel is van tapasztalatod, exemetane, anastrozol ...

A HCG jük teljesen üres volt, nem fűznék nagy reményeket a AI hoz, talán az olajos cuccokba van valami, de én már mástól is hallottam h szar.
Akkor hogy lehet,hogy az eroids oldalán a 6. helyen van az eu-s listán?
Úgy,hogy az eroids fizetős oldal.
Fizetsz a hirdetésedért,utána meg a moderátoroknak,hogy előrébb kerülj a listán...
Már 10 éve kiderült ez.Korrupt oldal.
Money talks.
Köszönöm a választ. Hát el vagyok keseredve. Két éve azt gondoltam, a legnagyobb nehézség a kokszolásban az egészség megőrzése lesz,  azt álmomban sem gondoltam volna, hogy normális cucc beszerzése lesz a legnehezebb.. naív voltam…  o--O

Hát igen.
Én meg nagy nyugiban vagyok, ha baj van itt van az exemestane meg tamoxi - aztán lehet tök üresek....
Előbb utóbb kiderül.. 😄



Sziasztok én enat használok driada teljesen jól működik

Nagy ugye👆
Vannak itt emberek akik vagy annyira nem értenek hozza h lemondják a driadat vagy egyszerűen nem jó indulatuak vagy én nemrudom de ennél jobb márkàt nem hasznaltam még.
A stakos-t próbáltad már? Illetve ilyen 20% vagy valamivel a feletti testzsírnál van értelme szerinted 2-3 szem oxával megtoldva?

Nem próbáltam de jó összeállítás Szeritnem a stakos. Siman jó lehet mellé az oxa persze . Mindegy hogy hány százalék testzsir a cél az gondolom zsír vesztésre es izmosodas arra meg tokeletes… ( igazából ANAVAR, primo, masteron mind majdbem ugyan az mindegy hogy tomeget novelsz vagy szalkasitasz ezek a gyógyszerek mindkét időszakban jók, mivel izmot építenek mint a többi csak ezek legalább kevesebb mellekhatassal persze tesztoszteronnal kombinálva… a lényeg h az arányok máshogy vannak es persze ezekből lépcsőzetesen kell haladni a magasabb dózis felé.  Pl egy deca/ npp bol elég a heti 200-300 ezekből a duplája vagy triplaja kell de ezeknek nincs prolaktin, progeszteron, libido csokkkenes stb sorolhatnám mellékhatása. Ezért használunk már inkább masteron/primobolan esetleg anavar tesztoszteronnal kombinálva kevesebb mellékhatás. Köszönöm a válaszod, igen néztem,hogy ebból valszeg minden másnap kell egy adminisztráció, de pontosan az általad is említett mellékhatások elkerülése végett, jobb ez mint a deca és társai. Anavart még sose használtam, akartam tavaly,de üres volt, így egy jó kis diétával, megnézem ezt a kombinációt. ( stakos + anavar) nekem nagy célom nincs csak kevesebb zsír és atlétikusabb külső+ jó erőnlét fóleg így nyárra. Mondjuk szomorúan látom,hogy most nincs oxandrolonjuk, Hilmás stana megy most enantáttal, valami van benne,de szerintem nem sok, meg a stana nem annyira izületbarát,ezért is váltanék oxára.

2023. Július 05. - 12:50:05
Válasz #5301
Nem elérhető

Ritchey




Próbáld a driada Medicalt én egy idelye azt használom test e, mast e,  mind nagyon jó! Tavaly december óta csak ezt a gyartot használom mindig jó. Mikor csak sima trt  dózis megy 0,2ml test e+ 0.1ml  minden faszam működik jókedv erő libido maxon

https://driadashop.eu/
Innen rendelj

A Driada kb. mennyi idő alatt ér ide?
Az AI termékekkel is van tapasztalatod, exemetane, anastrozol ...

A HCG jük teljesen üres volt, nem fűznék nagy reményeket a AI hoz, talán az olajos cuccokba van valami, de én már mástól is hallottam h szar.
Akkor hogy lehet,hogy az eroids oldalán a 6. helyen van az eu-s listán?
Úgy,hogy az eroids fizetős oldal.
Fizetsz a hirdetésedért,utána meg a moderátoroknak,hogy előrébb kerülj a listán...
Már 10 éve kiderült ez.Korrupt oldal.
Money talks.
Köszönöm a választ. Hát el vagyok keseredve. Két éve azt gondoltam, a legnagyobb nehézség a kokszolásban az egészség megőrzése lesz,  azt álmomban sem gondoltam volna, hogy normális cucc beszerzése lesz a legnehezebb.. naív voltam…  o--O

Hát igen.
Én meg nagy nyugiban vagyok, ha baj van itt van az exemestane meg tamoxi - aztán lehet tök üresek....
Előbb utóbb kiderül.. 😄



Sziasztok én enat használok driada teljesen jól működik

Nagy ugye👆
Vannak itt emberek akik vagy annyira nem értenek hozza h lemondják a driadat vagy egyszerűen nem jó indulatuak vagy én nemrudom de ennél jobb márkàt nem hasznaltam még.
A stakos-t próbáltad már? Illetve ilyen 20% vagy valamivel a feletti testzsírnál van értelme szerinted 2-3 szem oxával megtoldva?

Nem próbáltam de jó összeállítás Szeritnem a stakos. Siman jó lehet mellé az oxa persze . Mindegy hogy hány százalék testzsir a cél az gondolom zsír vesztésre es izmosodas arra meg tokeletes… ( igazából ANAVAR, primo, masteron mind majdbem ugyan az mindegy hogy tomeget novelsz vagy szalkasitasz ezek a gyógyszerek mindkét időszakban jók, mivel izmot építenek mint a többi csak ezek legalább kevesebb mellekhatassal persze tesztoszteronnal kombinálva… a lényeg h az arányok máshogy vannak es persze ezekből lépcsőzetesen kell haladni a magasabb dózis felé.  Pl egy deca/ npp bol elég a heti 200-300 ezekből a duplája vagy triplaja kell de ezeknek nincs prolaktin, progeszteron, libido csokkkenes stb sorolhatnám mellékhatása. Ezért használunk már inkább masteron/primobolan esetleg anavar tesztoszteronnal kombinálva kevesebb mellékhatás.              Köszönöm a válaszod, igen néztem,hogy ebból valszeg minden másnap kell egy adminisztráció, de pontosan az általad is említett mellékhatások elkerülése végett, jobb ez mint a deca és társai. Anavart még sose használtam, akartam tavaly,de üres volt, így egy jó kis diétával, megnézem ezt a kombinációt. ( stakos + anavar) nekem nagy célom nincs csak kevesebb zsír és atlétikusabb külső+ jó erőnlét fóleg így nyárra. Mondjuk szomorúan látom,hogy most nincs oxandrolonjuk, Hilmás stana megy most enantáttal, valami van benne,de szerintem nem sok, meg a stana nem annyira izületbarát,ezért is váltanék oxára.

2023. Július 05. - 16:00:56
Válasz #5302
Nem elérhető

Zsoltiroid


tablettashop.com megbízható? Superkamagra kellene

2023. Július 05. - 16:27:53
Válasz #5303
Nem elérhető

Snatural


tablettashop.com megbízható? Superkamagra kellene

Haverom szomszédjának az ismerőse innen rendelt:

https://www.ferfipatika.to/

Meg is érkezett automatába, utánvéttel...

2023. Július 05. - 17:43:30
Válasz #5304
Nem elérhető

Gábor77


hopistico megtelt a postád

2023. Július 05. - 17:43:55
Válasz #5305
Nem elérhető

Izmos11


 #:-)Bull Genetics márka nagyon nagyon komoly cuccok ......300 mg prop,140 mast prop,140 tren ace.ilyen formában még soha sem voltam,  ennél jóval nagyobb dózisokkal sem  @-o

2023. Július 05. - 17:45:25
Válasz #5306
Nem elérhető

Karcsi!!!


#:-)Bull Genetics márka nagyon nagyon komoly cuccok ......300 mg prop,140 mast prop,140 tren ace.ilyen formában még soha sem voltam,  ennél jóval nagyobb dózisokkal sem  @-o



Hol lehet beszerezni?

2023. Július 05. - 20:05:11
Válasz #5307
Nem elérhető

Rise


Szia.
Ha methyltesto lenne a Danába,akkor a súlyod  is nőt volna!!
Az egy hülyeség  hogy csak erőt hoz!
Már az első tanulmányok írjak a jelentős  vizvisszatartást!
Meg anno mikor 98 -ban kipróbáltam  én is azt tapasztaltam!

2023. Július 06. - 03:34:44
Válasz #5308
Nem elérhető

hopistico



2023. Július 06. - 10:18:49
Válasz #5309
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Concentrex -el van valakinek valami tapasztalata? értem itt ez alatt propi,tren,masteron?
köszi :-){