2024. Május 04. - 11:08:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445275 alkalommal)

Snatural, Needfor940, Damn és 50 vendég van a témában

2023. Július 06. - 15:26:18
Válasz #5310
Nem elérhető

haven


Sziasztok!
Concentrex -el van valakinek valami tapasztalata? értem itt ez alatt propi,tren,masteron?
köszi :-){
Az enantátjukat használom harmadik hete, most kezdett el működni.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Július 06. - 21:18:16
Válasz #5311
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok!
Concentrex -el van valakinek valami tapasztalata? értem itt ez alatt propi,tren,masteron?
köszi :-){


Állítólag a tesztói nagyon jók!

2023. Július 06. - 22:32:09
Válasz #5312
Nem elérhető

Pompariusz


Sziasztok! Driada Medical cuccok működnek? Köszi az infót! 😋

2023. Július 07. - 08:46:05
Válasz #5313
Nem elérhető

Lolka


#:-)Bull Genetics márka nagyon nagyon komoly cuccok ......300 mg prop,140 mast prop,140 tren ace.ilyen formában még soha sem voltam,  ennél jóval nagyobb dózisokkal sem  @-o


Félre ne értsd de 300mg/ml propi? Mese habbal. Még enábol se nagyon van 300mg/ml. Ha van is papíron de valós a kizárt.

2023. Július 07. - 09:57:10
Válasz #5314
Nem elérhető

haven


Talán egy 60-70mg lehet a propi 1ml jében, amit bele lehet szuszakolni.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Július 07. - 12:21:39
Válasz #5315
Nem elérhető

Izmos11


#:-)Bull Genetics márka nagyon nagyon komoly cuccok ......300 mg prop,140 mast prop,140 tren ace.ilyen formában még soha sem voltam,  ennél jóval nagyobb dózisokkal sem  @-o


Félre ne értsd de 300mg/ml propi? Mese habbal. Még enábol se nagyon van 300mg/ml. Ha van is papíron de valós a kizárt.
heti dózisokat írtam.......300mg/hét ........100mg/1ml

2023. Július 07. - 16:40:56
Válasz #5316
Nem elérhető

bbuilder


Lassan egy éve nem koxolok, már megfordult a fejemben párszor, hogy jól jönne egy kis extra, mert az edzések nem mindig az igaziak. Tavaly sem volt jó a helyzet, de most is ahogy látom nem nagyon javul a hatóanyagok tartalma/minősége gyártónként… lehangoló, hogy ennyire át akarják baszni az embert állandóan.
Egy ideig marad a naturálság még mindig úgy néz ki :/
Ha szeretnék egy átfogó hormon vizsgálatot, tesztó(aktiv, szabad stb) ösztogén és társaik, hol érdemes csináltatni?
Majd a közeljövőben szeretnénk baba projektet is, ahhoz milyen értékeket kell figyelembe venni?

2023. Július 07. - 18:03:36
Válasz #5317
Nem elérhető

Rise


sziasztok.
Ezt az oldalt ismeritek? https://osgear.se/category/injectable-steroids

Vannak érdekes kombinációk meg érdekes  mg/ml-ek.
Mennyire helytálló  az hogy csak kb. 250mg megy bele 1ml be?

2023. Július 07. - 22:20:55
Válasz #5318
Nem elérhető

Gyuf


Ma voltam vérvételen
jelenleg 3 hete megy szuszi masteronnal
első 2hét 2x0,5ml master mix (350mg) 2x0,5mg Imperia masti (100mg)
Ezen a héten ment 2x 0,5ml mix (350mg) 2x1ml masti (200mg)

Totál tesztó 104nmol/l
Szabad és biológiai "nem számítható"
Viszont az Lh és fsh  értékhatár alatt


2023. Július 08. - 11:05:22
Válasz #5319
Nem elérhető

Glacika


Lassan egy éve nem koxolok, már megfordult a fejemben párszor, hogy jól jönne egy kis extra, mert az edzések nem mindig az igaziak. Tavaly sem volt jó a helyzet, de most is ahogy látom nem nagyon javul a hatóanyagok tartalma/minősége gyártónként… lehangoló, hogy ennyire át akarják baszni az embert állandóan.
Egy ideig marad a naturálság még mindig úgy néz ki :/
Ha szeretnék egy átfogó hormon vizsgálatot, tesztó(aktiv, szabad stb) ösztogén és társaik, hol érdemes csináltatni?
Majd a közeljövőben szeretnénk baba projektet is, ahhoz milyen értékeket kell figyelembe venni?


Lh, Fsh ha ez határértéken belül, akkor van saját teszto termelésed, ha az megvan, onnantól 3 hónap a spermaérés. Ha 1 éve naturál vagy, akkor valószinüleg nem lesz akadálya! ;)

2023. Július 08. - 20:22:37
Válasz #5320
Nem elérhető

bbuilder


Lassan egy éve nem koxolok, már megfordult a fejemben párszor, hogy jól jönne egy kis extra, mert az edzések nem mindig az igaziak. Tavaly sem volt jó a helyzet, de most is ahogy látom nem nagyon javul a hatóanyagok tartalma/minősége gyártónként… lehangoló, hogy ennyire át akarják baszni az embert állandóan.
Egy ideig marad a naturálság még mindig úgy néz ki :/
Ha szeretnék egy átfogó hormon vizsgálatot, tesztó(aktiv, szabad stb) ösztogén és társaik, hol érdemes csináltatni?
Majd a közeljövőben szeretnénk baba projektet is, ahhoz milyen értékeket kell figyelembe venni?


Lh, Fsh ha ez határértéken belül, akkor van saját teszto termelésed, ha az megvan, onnantól 3 hónap a spermaérés. Ha 1 éve naturál vagy, akkor valószinüleg nem lesz akadálya! ;)

Köszi, reméljük akkor minden frankó

2023. Július 09. - 17:36:03
Válasz #5321
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok, a gainspire oldalon leadtam egy rendelést, kaptam is róla egy mailt,  azt értem, hogy küldjek egy fotót a fizetésről, de hogyan fogok fizetni? Itt is küldenek majd valami kis értékű tárgyról paypal linket? Még nem rendeltem innen azért kérdezem. A hilmastore nekem nem működött, ott simán mentek a dolgok. Köszönöm ha valaki válaszol.

2023. Július 09. - 18:35:01
Válasz #5322
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok, a gainspire oldalon leadtam egy rendelést, kaptam is róla egy mailt,  azt értem, hogy küldjek egy fotót a fizetésről, de hogyan fogok fizetni? Itt is küldenek majd valami kis értékű tárgyról paypal linket? Még nem rendeltem innen azért kérdezem. A hilmastore nekem nem működött, ott simán mentek a dolgok. Köszönöm ha valaki válaszol.
Simán megadtak egy számlaszámot meg cég nevet ahova egyszerűen pénzt devizába utalhattál állítólag thebbpoweren. A képet meg sima screenshot mikor elutaltad és be csatoltad oda.

2023. Július 09. - 18:43:32
Válasz #5323
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok, a gainspire oldalon leadtam egy rendelést, kaptam is róla egy mailt,  azt értem, hogy küldjek egy fotót a fizetésről, de hogyan fogok fizetni? Itt is küldenek majd valami kis értékű tárgyról paypal linket? Még nem rendeltem innen azért kérdezem. A hilmastore nekem nem működött, ott simán mentek a dolgok. Köszönöm ha valaki válaszol.
Simán megadtak egy számlaszámot meg cég nevet ahova egyszerűen pénzt devizába utalhattál állítólag thebbpoweren. A képet meg sima screenshot mikor elutaltad és be csatoltad oda.
Meg van okés köszönöm szépen! 👍

2023. Július 10. - 17:35:05
Válasz #5324
Elérhető

Damn


Sziasztok valaki tudja mi történt a hilmastore.comal? A weboldal egyik napról a másikra meg szűnt... Valaki valami infó?