2024. Május 04. - 08:51:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445218 alkalommal)

Alexx és 54 vendég van a témában

2023. Július 10. - 22:32:38
Válasz #5325
Nem elérhető

Rise


 
Sziasztok, a gainspire oldalon leadtam egy rendelést, kaptam is róla egy mailt,  azt értem, hogy küldjek egy fotót a fizetésről, de hogyan fogok fizetni? Itt is küldenek majd valami kis értékű tárgyról paypal linket? Még nem rendeltem innen azért kérdezem. A hilmastore nekem nem működött, ott simán mentek a dolgok. Köszönöm ha valaki válaszol.

Szia.Melyik gyártó termékét rendelted tőlük?

2023. Július 11. - 18:23:17
Válasz #5326
Nem elérhető

Snatural


A hilmabiocare.shop-ról megjött a csomagom.
Ez sem volt egyszerű, több mint egy hónapot vártam rá.
Az első csomag a tracking szerint elakadt lengyelben.
Volt egy kis fonódás, de feladták mégegyszer!
Második nekifutásra gyorsan ideért...
Tamoxifn és exemestane jött, Hilma gyártású.
Kurva igényes csomagolásuk van, remélem a hatásuk sem marad el.
A shop is faszán csomagolt.
Holnap reggel labor és indul az exe.
A hatásáról természetesen beszámolok.


2023. Július 12. - 10:06:52
Válasz #5327
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok, a gainspire oldalon leadtam egy rendelést, kaptam is róla egy mailt,  azt értem, hogy küldjek egy fotót a fizetésről, de hogyan fogok fizetni? Itt is küldenek majd valami kis értékű tárgyról paypal linket? Még nem rendeltem innen azért kérdezem. A hilmastore nekem nem működött, ott simán mentek a dolgok. Köszönöm ha valaki válaszol.

Szia.Melyik gyártó termékét rendelted tőlük?
Szia, hilmás cuccokat rendeltem, de még mindig semmi hír..

2023. Július 12. - 11:26:47
Válasz #5328
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok, a gainspire oldalon leadtam egy rendelést, kaptam is róla egy mailt,  azt értem, hogy küldjek egy fotót a fizetésről, de hogyan fogok fizetni? Itt is küldenek majd valami kis értékű tárgyról paypal linket? Még nem rendeltem innen azért kérdezem. A hilmastore nekem nem működött, ott simán mentek a dolgok. Köszönöm ha valaki válaszol.

Szia.Melyik gyártó termékét rendelted tőlük?
Szia, hilmás cuccokat rendeltem, de még mindig semmi hír..
Mire gondolsz? Még az Iherb-ről rendelt C vitaminnak is kell simán két hét mire megjön.

2023. Július 12. - 14:19:16
Válasz #5329
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok, a gainspire oldalon leadtam egy rendelést, kaptam is róla egy mailt,  azt értem, hogy küldjek egy fotót a fizetésről, de hogyan fogok fizetni? Itt is küldenek majd valami kis értékű tárgyról paypal linket? Még nem rendeltem innen azért kérdezem. A hilmastore nekem nem működött, ott simán mentek a dolgok. Köszönöm ha valaki válaszol.

Szia.Melyik gyártó termékét rendelted tőlük?
Szia, hilmás cuccokat rendeltem, de még mindig semmi hír..
Mire gondolsz? Még az Iherb-ről rendelt C vitaminnak is kell simán két hét mire megjön.
Nem is azért húztam fel a szemöldököm mert még nem ért ide a “c vitaminom”… de ma kaptam egy visszajelzést tőlük, ettől valamelyest visszasimult a homlokom..

2023. Július 12. - 15:36:59
Válasz #5330
Nem elérhető

MLO


Srácok!
Ahol most van egy ismerősöm szomszédjának unokatesója ott 1ml Ena 1Euro, 1deka párizsi meg kettő,
Ezt érdemes kihasználni, gáz a határ?
Kordaslágeren jönne át...
🙂

2023. Július 12. - 15:51:57
Válasz #5331
Nem elérhető

sBen


Srácok!
Ahol most van egy ismerősöm szomszédjának unokatesója ott 1ml Ena 1Euro, 1deka párizsi meg kettő,
Ezt érdemes kihasználni, gáz a határ?
Kordaslágeren jönne át...
🙂

Bőröndben nem gaz, keziben neccesebb, de igazából itthon nem sűrűn ellenőrzik azt sem hazajövet

2023. Július 12. - 18:08:27
Válasz #5332
Nem elérhető

Snatural


Szóval labor:

ösztradiol: 627,2 pmol/l (ref. 0-146,1) (kva sok, a zsíros homlokon kívül nem nagyon van mellékhatás)
totál tesztoszteron: 67,16 nmol/l (ref. 6,51-23,74)

Még mindíg a majestic megy 3 naponta 0,6 cyp.
Béke poraikra. (=rohadjanak meg)

Indítom a Hilma exemetane-t 3 naponta 12,5 mg (fél tabletta) majd kiderül működik-e.

Labort mennyi idő múlva érdemes megnézni?






2023. Július 13. - 17:28:47
Válasz #5333
Nem elérhető

Karcsi!!!


Tud valaki segíteni jó exemesztán hatóanyagban vagy tanácsot hol lehet beszerezni? Nagyon köszönöm a segítséget!

2023. Július 13. - 20:59:08
Válasz #5334
Nem elérhető

fittyfene


Sziasztok!
Vásárolni szeretnék a hilmabiocare.shop oldalról, le is adtam a rendelést, jött is email, hogy 10 percen belül küldik a  fizetési/számlázási adatokat, de nem jött semmi, ennek már 1 napja.
Kérdésem, hogy aki már rendelt innen, annak mennyit kellett várni ezen információkra?
Kicsit érdekes, hogy pont a pénz nem kell nekik? :D

2023. Július 14. - 11:11:02
Válasz #5335
Nem elérhető

Predator50


Nyár közepén tartunk, gondolom mindenki tele van mint a déli busz, aki mást mond az buzi!!!!! Ki mire esküszik????

2023. Július 14. - 12:56:19
Válasz #5336
Nem elérhető

Benczu77


Nyár közepén tartunk, gondolom mindenki tele van mint a déli busz, aki mást mond az buzi!!!!! Ki mire esküszik????


Nr.1 Lab Npp/ena jó (tobbi termek is elv)
Bm Tren ena mukodik
Vermodje Boldi/Ena ugy hallottam mukodik

2023. Július 14. - 13:10:29
Válasz #5337
Nem elérhető

Damn


Sziasztok kis infó a hilmastore.comról!!
Óvatosan rendeljetek tőlük mert én rendeltem tőlük elküldték a számlaszámot és az adatokat, elutaltam a pénzt és azóta nem lehet őket elérni.. Sem az oldalon lévő chaten nem reagálnak, és az email címük sem működik, szóval gyanús hogy be húzták a pénzt... Sehogy nem lehet elérni őket...
Várok még pár napot de szerintem a semmiért...
(mellesleg 1 hónappal ezelőtt rendeltem tőlük akkor korrekten elküldték a cumót, nem tudom mi lehet velük...)
Gainspire oldalról vélemények? Ők rendben vannak?

2023. Július 14. - 13:31:45
Válasz #5338
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok kis infó a hilmastore.comról!!
Óvatosan rendeljetek tőlük mert én rendeltem tőlük elküldték a számlaszámot és az adatokat, elutaltam a pénzt és azóta nem lehet őket elérni.. Sem az oldalon lévő chaten nem reagálnak, és az email címük sem működik, szóval gyanús hogy be húzták a pénzt... Sehogy nem lehet elérni őket...
Várok még pár napot de szerintem a semmiért...
(mellesleg 1 hónappal ezelőtt rendeltem tőlük akkor korrekten elküldték a cumót, nem tudom mi lehet velük...)
Gainspire oldalról vélemények? Ők rendben vannak?
Szia, én vasárnap rendeltem tőlük, ki is fizettem. Pár napig ott is csend volt és szerda környékén rájuk írtam, hogy minden okés e a rendelésemmel. Egy órán belül válaszoltak is, hogy ne aggódjak a bankuk miatt volt csúszás, másnap megkaptam a tracking számot. Gondolom lesz még pár nap amíg ideér, de egyelőre jónak tűnik. A hilmastore vasárnap nem is működött, eleinte azt írta nem szállítanak az országomba, majd be se jött az oldal. De nem is baj, mert 1 hónap után se érzek semmit a cuccuktól amit előtte vettem. Az amúgy 5 nap alatt itt volt. Üdv

2023. Július 14. - 13:43:29
Válasz #5339
Nem elérhető

Rise


Sziasztok kis infó a hilmastore.comról!!
Óvatosan rendeljetek tőlük mert én rendeltem tőlük elküldték a számlaszámot és az adatokat, elutaltam a pénzt és azóta nem lehet őket elérni.. Sem az oldalon lévő chaten nem reagálnak, és az email címük sem működik, szóval gyanús hogy be húzták a pénzt... Sehogy nem lehet elérni őket...
Várok még pár napot de szerintem a semmiért...
(mellesleg 1 hónappal ezelőtt rendeltem tőlük akkor korrekten elküldték a cumót, nem tudom mi lehet velük...)
Gainspire oldalról vélemények? Ők rendben vannak?
Szia.Napokig nem voltak elérhetők  a weboldalon!
A Chat-en nekem sem válaszoltak pedig vagy 4x írtam nekik.
Én egy pénteken  utaltam,következő héten szerdán jött a kép a csomagomról  meg Tracking number.
Következő héten  hétfőn  itt volt a csomag!