2024. Május 04. - 18:33:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445429 alkalommal)

Alexx, Damn és 45 vendég van a témában

2023. Július 16. - 09:03:24
Válasz #5355
Nem elérhető

Rise


Hilmabol mit használtál?
Én metha meg cypi és működik 30mg metha és 3.5 naponta 1ml cypi.
Kíváncsi leszek a véleményedre!
De,itt láttam 350-400-500 mg/ml termékeket  is!
És ha igaz amit itt a fórumon írták akkor max 250mg/ml lehet egy termékben!
Nem értek hozzá,  így  csak azt tudom amit itt írták páran!
Tehát ha 400-500 mg/ml van ráírva  akkor lehet hogy full kamu az egész!
És ezekről  meg nem láttam semmilyen bevizsgálási jegyzőkönyvet!
Ellenben Hilma Somatrop Lab Jera Lab ezeknek van!
Tudom lehet azt is hamisítani!

2023. Július 16. - 09:54:50
Válasz #5356
Nem elérhető

bl4str


Hilmabol mit használtál?
Én metha meg cypi és működik 30mg metha és 3.5 naponta 1ml cypi.
Kíváncsi leszek a véleményedre!
De,itt láttam 350-400-500 mg/ml termékeket  is!
És ha igaz amit itt a fórumon írták akkor max 250mg/ml lehet egy termékben!
Nem értek hozzá,  így  csak azt tudom amit itt írták páran!
Tehát ha 400-500 mg/ml van ráírva  akkor lehet hogy full kamu az egész!
És ezekről  meg nem láttam semmilyen bevizsgálási jegyzőkönyvet!
Ellenben Hilma Somatrop Lab Jera Lab ezeknek van!
Tudom lehet azt is hamisítani!

Hilmából ena + metha. Ena megy/ment 500mg /hét + 4 szem metha.
Szabályos vissza esést éreztem ugyan ezen hatóanyagok, azonos mennyiségével mikor át váltottam Vermondje ena + omega metha kombó-ból.
Annyit megjegyeznék hogy a Hilma nem üres, de közel sincs a már majdnem 10 éve általam használt FDL pharma cuccától. Kövezzetek meg , de nekem az jött be a legjobban @:-)

2023. Július 16. - 10:40:27
Válasz #5357
Nem elérhető

Lolka


HumanLabs ezt próbálta már valaki?

2023. Július 16. - 13:04:09
Válasz #5358
Nem elérhető

Rob97


 @:-) kurvára nem értem miért kell tesztót hamísítani, mennyi lehet előállítani 10 milit? 5 dollár? és kb 800-1000százalékos árréssel adják el, akkor még ezen is elcsalni hát a kurva anyjukat komolyan. mi csak jól akarunk kinézni, de lassan egy saját labort létrehozhatnánk egyutt azokból a pénzekbol amivel átvertek már itt mindenkit... :-Đ

2023. Július 16. - 13:08:17
Válasz #5359
Elérhető

Damn


Adom teljesen amit írtál!!
Én már amúgy annak is örülök lassan ha valami szimplán aluldózisolt, mert többnyire full uresekbe futottam bele :D
Biosira, vedi pharma, omega és társai..

@:-) kurvára nem értem miért kell tesztót hamísítani, mennyi lehet előállítani 10 milit? 5 dollár? és kb 800-1000százalékos árréssel adják el, akkor még ezen is elcsalni hát a kurva anyjukat komolyan. mi csak jól akarunk kinézni, de lassan egy saját labort létrehozhatnánk egyutt azokból a pénzekbol amivel átvertek már itt mindenkit... :-Đ

2023. Július 16. - 13:49:37
Válasz #5360
Nem elérhető

frankzane


Nem kötekedés, de az érzésre mondott vélemény simán lehet lutri, ezzel nem azt mondom ,hogy balfasz és azt se tudja mit kell érezni aki érzésre mondja ,hogy jó vagy sem, pont ,hogy közrejátszhat ezer tényező mit érzel. Korábban Itt ezen a fórumon BM enáról volt ketten is mondták hogy érzésre gyenge heti 6-8mili kell. aztán két vérkép is heti 250mgal mutatott 50mmol szintet. Hilmáról (nem védem) de szinte csak "jó" vérképet láttam. Óvatosan. Persze Batch szám se mindegy ezer dolog lehet, de a hilmát pl nem véletlen használják világszerte. Nagyon durván hullanak a srácok bármerre néztek a fitneszben. Lehet nem
Mindenkinek a szervezete tolerál 100nmol tesztó szintet csak úgy, hiába csak tesztó.

2023. Július 16. - 14:01:13
Válasz #5361
Nem elérhető

Küklopsz


Adom teljesen amit írtál!!
Én már amúgy annak is örülök lassan ha valami szimplán aluldózisolt, mert többnyire full uresekbe futottam bele :D
Biosira, vedi pharma, omega és társai..

@:-) kurvára nem értem miért kell tesztót hamísítani, mennyi lehet előállítani 10 milit? 5 dollár? és kb 800-1000százalékos árréssel adják el, akkor még ezen is elcsalni hát a kurva anyjukat komolyan. mi csak jól akarunk kinézni, de lassan egy saját labort létrehozhatnánk egyutt azokból a pénzekbol amivel átvertek már itt mindenkit... :-Đ

Biosirát meg kell védjem én 2hete valtottam lassan előtte kenwoo raw meg pharmtec ment ég és föld így hogy ezt a sok szart elhagytam,sokkal jobb a forma az erőm meg egyenesen brutál volt bar előtte meg is szaladt a rapidtestje nagyon!
az hogy mitől hullanak a srácok mindenki tudja hogy nem a 100nmol os tesztoszintektol vannak,egy valaki aki amúgy egészséges és csak tesztót használnabból is közepes mennnyiséget kutya baja nem lesz hosszú évekig,a sok stimuláns zsírégető tren boldi clen pajzsmirigyhormonok dnp is nagy divat amerikában és mindezek megfejelve egy két hosszabb bulival!!úgy odabaszósabb

2023. Július 16. - 14:10:06
Válasz #5362
Nem elérhető

Rise


Mennyi idő után volt a váltás?
10 éve nekem is jobban hatottak 20 éve  meg nem is mondom ! 300nerobol 6-8 hét  13kg plusz
.Múltkor próbáltam a Thai Androlic- 50 et 3 hét alatt szinte semmi nem történt! 🤣🤣🤣
Azt is figyelembe kell venni hogy ha 1000mg ena van a vérben  annak az ürülése vagy 12-14 hét és akkor még holvan a pihenő  a szervezetnek!
A végtelenségig  nem hatnak hiába cserélgetjük őket 8-10 hetente!
5-6 meg 10 hónapos kúrák után  1-2 hónap pihenő  az szinte semmi!
És szerintem ezért is van hogy némelyik  termék nem -úgy hat ahogy azt vártuk tőle!
Meg persze a sok szemét  kamu cucc!!
100 db meta  1g methandienon hatóanyag  lehet vagy 500ft kB🤣🤣
Nem értem miért kell ezzel trükközni! 🤔🤔
Én most a Hilmára kipróbálom  a Somatrop Lab Termékeit!

2023. Július 16. - 14:29:25
Válasz #5363
Nem elérhető

Rise


Szia.Egyetértek veled!
Az a baj hogy sokan csak azt mondják hogy nem hat meg stb stb viszont az nem mondják mióta megy a kúra  mennyi ideje használ szteroidot mennyi pihenőt  tart stb stb.
A Hilmárol  én is csak jót  hallottam !!
Csak megkell nézni  a weboldalt komolyabb annál  az egész project hogy itt kamu termékekkel  bohóckodjanak!
Figyelnek a hamisítókra  is azért  vannak az időközönkénti  dizájn  váltások!
Meg ahogy mondod nagyon sok helyen áruljak  ha bármi lenne vele pillanatok alatt lehúzhatják a rolót!!
Plusz szinte minden termékükről van bevizsgálási jegyzőkönyv!

2023. Július 16. - 15:30:59
Válasz #5364
Elérhető

Gyuf


Adom teljesen amit írtál!!
Én már amúgy annak is örülök lassan ha valami szimplán aluldózisolt, mert többnyire full uresekbe futottam bele :D
Biosira, vedi pharma, omega és társai..

@:-) kurvára nem értem miért kell tesztót hamísítani, mennyi lehet előállítani 10 milit? 5 dollár? és kb 800-1000százalékos árréssel adják el, akkor még ezen is elcsalni hát a kurva anyjukat komolyan. mi csak jól akarunk kinézni, de lassan egy saját labort létrehozhatnánk egyutt azokból a pénzekbol amivel átvertek már itt mindenkit... :-Đ

Ha úgy gondolod valóban üres a cucc, nézess egy labort, ott kiderül úgy is. Én csak akkor mondanám bármire is hogy üres ha nincs kilengés, vagy éppen egy lófasznyi csak

2023. Július 16. - 16:25:38
Válasz #5365
Nem elérhető

Predator50


Heti 1-2ml-től ne várjunk már csodát, vagyunk itt páran szerintem akik napi több ml-t tolnak, sok év tapasztalat után, mert ug-ből tolni kell rendesen hogy érezd!! Amiket itthon lehet kapni testokat azokból napi 2 simán mehet barmibol!!!!!!!lehet itt titkolózni,nyáron azért ritka akiben nincs heti 7-15ml összesen! Ha csak propi testo megy,masteron, tren,primo, wini, mellé abból napi 3kell  hogy legyen libidó, a sok más mellett! Én nem is értem mikor írják hogy heti 2x0.5ml testo. Az mire elég???  :-)(-: 

2023. Július 16. - 16:28:51
Válasz #5366
Nem elérhető

Predator50


Küklopsz barátom is diétás ilyen téren, meghalgatnám az ő véleményét is!  ;-oo-;

2023. Július 16. - 17:59:11
Válasz #5367
Nem elérhető

Küklopsz


leírtam már 100szor ide is,te meg meg pontosabban tudod,de átjött a dolog persze😂

2023. Július 16. - 20:42:59
Válasz #5368
Nem elérhető

Ritchey


Heti 1-2ml-től ne várjunk már csodát, vagyunk itt páran szerintem akik napi több ml-t tolnak, sok év tapasztalat után, mert ug-ből tolni kell rendesen hogy érezd!! Amiket itthon lehet kapni testokat azokból napi 2 simán mehet barmibol!!!!!!!lehet itt titkolózni,nyáron azért ritka akiben nincs heti 7-15ml összesen! Ha csak propi testo megy,masteron, tren,primo, wini, mellé abból napi 3kell  hogy legyen libidó, a sok más mellett! Én nem is értem mikor írják hogy heti 2x0.5ml testo. Az mire elég???  :-)(-:
Ja aztán a sok olajtól olyan lesz a seggem, mint azoké a csajoké akik szilikonnal feltöltik a picsájukat, hogy tudják rázni..  Napi 2-3 szuri? Na de hova? Nincs az az isten, hogy a vállamba vagy a combomba szúrjak.. a seggem meg nem tűpárna..  @-o Komolyra fordítva, akkor már csak anyagi megfontolásból is jobban megéri találni valami biztos cuccot amiből nem kell heti 15ml..

2023. Július 17. - 08:50:09
Válasz #5369
Nem elérhető

Jbl


Azért ez nem teljesen így van. Vásároltam már olyan enat ami 250 mgvel saját termelésemet 100+nmol fölé emelte. Ha nem mész el verkepre akkor őrületes faszsagot csinálsz ha beküldesz heti 1000 mg tesztot meg 600-800 mg trent meg kis szemest. Ha üres a cucc akkor pénzt dobtál ki az ablakon, ha meg benne van akkor a szervezetednek adsz egy nagy pofont. Alapból egy tesztot ugy is érzed jó-e vagy nem, de attól egy verkep megmond mindent legyen egy labor 30-40 ezer már is pénzt és egészséget spórolt magadnak  🥲







Heti 1-2ml-től ne várjunk már csodát, vagyunk itt páran szerintem akik napi több ml-t tolnak, sok év tapasztalat után, mert ug-ből tolni kell rendesen hogy érezd!! Amiket itthon lehet kapni testokat azokból napi 2 simán mehet barmibol!!!!!!!lehet itt titkolózni,nyáron azért ritka akiben nincs heti 7-15ml összesen! Ha csak propi testo megy,masteron, tren,primo, wini, mellé abból napi 3kell  hogy legyen libidó, a sok más mellett! Én nem is értem mikor írják hogy heti 2x0.5ml testo. Az mire elég???  :-)(-: