2024. Május 04. - 16:27:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445381 alkalommal)

Gábor77, Damn, Needfor940 és 52 vendég van a témában

2023. Július 19. - 11:49:00
Válasz #5385
Nem elérhető

Snatural


Valaki használ most driada termékeket? Most jók vagy nem a cuccaik? Tud valami jó márkát mondani!? Köszi szépen!

Ma jött meg a driada csomagom, ena + master.
A mestert indítom a héten a majesticos cyppel...

2023. Július 19. - 11:51:09
Válasz #5386
Nem elérhető

Snatural


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?

2023. Július 19. - 12:18:45
Válasz #5387
Nem elérhető

Gyuf


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
én senkit nem hallottam még hogy nyelv alá teszi a metát, szerintem semmi pluszt nem ad(hat)
De majd kiderül.

2023. Július 19. - 13:21:22
Válasz #5388
Nem elérhető

Küklopsz


de kimarad egy kör a májnál,

2023. Július 19. - 13:39:19
Válasz #5389
Elérhető

frankzane


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
én senkit nem hallottam még hogy nyelv alá teszi a metát, szerintem semmi pluszt nem ad(hat)
De majd kiderül.
Nekem sok utána járás után elég logikusnak tűnik ,hogy nem csak az orál szteroidok de minden szemes gyógyszernek jobb a hasznosulása ha tényleg sikerül nyelv alá úgy betenni ,hogy nem a nyáladdal keveredve lenyeled hanem addig ott tartod szorosan amíg el nem tűnik.

2023. Július 19. - 13:40:47
Válasz #5390
Nem elérhető

Benceller


Ti komolyan bevertek valami rossz gladiátoros csomagolású cuccot, csak azért mert van hozzá egy PDF amit akármikor le szerkesztek excelbe és átmentem :D?

Komolyan :D???

2023. Július 19. - 14:21:28
Válasz #5391
Nem elérhető

Snatural


Ti komolyan bevertek valami rossz gladiátoros csomagolású cuccot, csak azért mert van hozzá egy PDF amit akármikor le szerkesztek excelbe és átmentem :D?

Komolyan :D???

Komolyan.
Ha tudsz jobbat itt bátran megoszthatod.

2023. Július 19. - 14:40:23
Válasz #5392
Nem elérhető

Benceller


Miért osztanám meg, az nekem miért jó?

2023. Július 19. - 16:21:00
Válasz #5393
Nem elérhető

Janó


Miért osztanám meg, az nekem miért jó?
Akkor mi a fasznak vagy itt egyáltalán..

2023. Július 19. - 16:27:11
Válasz #5394
Nem elérhető

Ritchey


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
               Szia mivel nem a methára építem a kúrát, csak 10-20mg-ot szeretnék használni ( ez attól függ mennyi a hatóanyag a hilmába, )  kiegészítés képpen a többi gyógyszer mellé. Szerintem a legmegfelelőbb időpont edzés előtt bevenni kb. 1 órával. Ha van benne hatóanyag megfelelő mennyiségben, felfogható egy pre workoutnak is. Nyelv alatt pedig ahogyan Frankzane írta gyorsabban bekerül a véráramba. Asszem a turinabolt javasolják még így szedni, de bármely szemesnél működik legjobb tudomásom szerint. 

2023. Július 19. - 16:35:26
Válasz #5395
Nem elérhető

Janó


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
               Szia mivel nem a methára építem a kúrát, csak 10-20mg-ot szeretnék használni ( ez attól függ mennyi a hatóanyag a hilmába, )  kiegészítés képpen a többi gyógyszer mellé. Szerintem a legmegfelelőbb időpont edzés előtt bevenni kb. 1 órával. Ha van benne hatóanyag megfelelő mennyiségben, felfogható egy pre workoutnak is. Nyelv alatt pedig ahogyan Frankzane írta gyorsabban bekerül a véráramba. Asszem a turinabolt javasolják még így szedni, de bármely szemesnél működik legjobb tudomásom szerint.
Regen a metil teszto dobozara ra is volr irva hogy sublingualis használatra ez magyar patikai volt.

2023. Július 19. - 17:28:08
Válasz #5396
Nem elérhető

Ritchey


.. ena, drosta, oxa, meg egy kis metha a nyelv alá edzés előttinek..

Az edzés előttiről írhatnál valamit, dózis, milyen hatást tapasztalsz?
               Szia mivel nem a methára építem a kúrát, csak 10-20mg-ot szeretnék használni ( ez attól függ mennyi a hatóanyag a hilmába, )  kiegészítés képpen a többi gyógyszer mellé. Szerintem a legmegfelelőbb időpont edzés előtt bevenni kb. 1 órával. Ha van benne hatóanyag megfelelő mennyiségben, felfogható egy pre workoutnak is. Nyelv alatt pedig ahogyan Frankzane írta gyorsabban bekerül a véráramba. Asszem a turinabolt javasolják még így szedni, de bármely szemesnél működik legjobb tudomásom szerint.
Regen a metil teszto dobozara ra is volr irva hogy sublingualis használatra ez magyar patikai volt.
   Így van. Azért remélem ebbe nem az van..

2023. Július 19. - 20:39:36
Válasz #5397
Nem elérhető

MLO


Srácok!
Ha valaki esetleg Egyiptomba jár, vásároljon be!
Ena, provi, zita  deka fillérekért van, de a deka csak 50-es!
3X pakoltatták ki velünk a poggyászt, de a bőröndbe kell pakolni!

2023. Július 20. - 08:06:04
Válasz #5398
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok Kúra közben csökkenő libidot ki mivel szoktak megoldani ? Mikro dózisú hcg vagy más megoldás ?

2023. Július 20. - 08:24:06
Válasz #5399
Nem elérhető

Janó


Srácok!
Ha valaki esetleg Egyiptomba jár, vásároljon be!
Ena, provi, zita  deka fillérekért van, de a deka csak 50-es!
3X pakoltatták ki velünk a poggyászt, de a bőröndbe kell pakolni!
Görögbe vagyok itt adnak a patikába provit nem tudjátok?