2024. Május 04. - 16:20:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445376 alkalommal)

Gábor77, Damn, Needfor940 és 52 vendég van a témában

2023. Július 25. - 13:54:46
Válasz #5430
Nem elérhető

Karcsi!!!



2023. Július 25. - 13:58:52
Válasz #5431
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Vérvizsgálatot hol csináltatok, synlab azt vágom de valaki itt mondott valami másik helyett is ahol olcsóbb, hogy kéritek hogy minden fontos eredmény benne legyen? Köszi skacok!

2023. Július 25. - 20:50:36
Válasz #5432
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Vérvizsgálatot hol csináltatok, synlab azt vágom de valaki itt mondott valami másik helyett is ahol olcsóbb, hogy kéritek hogy minden fontos eredmény benne legyen? Köszi skacok!
Szerintem a Medicover lesz.

2023. Július 25. - 21:18:33
Válasz #5433
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok! Vérvizsgálatot hol csináltatok, synlab azt vágom de valaki itt mondott valami másik helyett is ahol olcsóbb, hogy kéritek hogy minden fontos eredmény benne legyen? Köszi skacok!




White labnal volt régebben most néztem egy komplett az 39 ezer Ft

2023. Július 25. - 22:05:30
Válasz #5434
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Vérvizsgálatot hol csináltatok, synlab azt vágom de valaki itt mondott valami másik helyett is ahol olcsóbb, hogy kéritek hogy minden fontos eredmény benne legyen? Köszi skacok!




White labnal volt régebben most néztem egy komplett az 39 ezer Ft
39 azért nem kevés, de ebbe mi van benne?
Nekem a legutóbb synlab, teljes vérkép
teljes tesztó+ösztrogén volt 22e

2023. Július 25. - 23:17:47
Válasz #5435
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok! Vérvizsgálatot hol csináltatok, synlab azt vágom de valaki itt mondott valami másik helyett is ahol olcsóbb, hogy kéritek hogy minden fontos eredmény benne legyen? Köszi skacok!




White labnal volt régebben most néztem egy komplett az 39 ezer Ft
39 azért nem kevés, de ebbe mi van benne?
Nekem a legutóbb synlab, teljes vérkép
teljes tesztó+ösztrogén volt 22e


Nátrium, Kálium, Klorid, Magnézium, Foszfát, Kálcium, Glükóz-éhgyomri, Karbamid, Kreatinin, eGFR, Összfehérje, Albumin, Húgysav, Triglicerid, Összkoleszterin, HDL-C, LDL-C, Total Bilirubin, GOT (ASAT), GPT (ALAT), GGT, ALP, Amiláz, CK, CK-MB, cTn-I, WE/süllyedés, CRP, Vas, Transzferrin, Ferrritin, Minőségi vérkép, Inzulin, HOMA-IR, TSH, D-vitamin, Prolaktin, LH, Ösztradiol, SHBG, Tesztoszteron totál, Tesztoszteron szabad, Biológiailag aktív Tesztoszteron és Vizelet általános vizsgálata.

2023. Július 26. - 07:25:02
Válasz #5436
Nem elérhető

sasalino


Itt is felteszem a kérdést hátha.
Van aki hasznàlt diéta rásegítésére Yohimbine Hydrochloride-ot?
Tud benne segíteni ? Ki mit tapasztalt ha használt ilyet ?

2023. Július 26. - 07:28:40
Válasz #5437
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Vérvizsgálatot hol csináltatok, synlab azt vágom de valaki itt mondott valami másik helyett is ahol olcsóbb, hogy kéritek hogy minden fontos eredmény benne legyen? Köszi skacok!




White labnal volt régebben most néztem egy komplett az 39 ezer Ft
39 azért nem kevés, de ebbe mi van benne?
Nekem a legutóbb synlab, teljes vérkép
teljes tesztó+ösztrogén volt 22e


Nátrium, Kálium, Klorid, Magnézium, Foszfát, Kálcium, Glükóz-éhgyomri, Karbamid, Kreatinin, eGFR, Összfehérje, Albumin, Húgysav, Triglicerid, Összkoleszterin, HDL-C, LDL-C, Total Bilirubin, GOT (ASAT), GPT (ALAT), GGT, ALP, Amiláz, CK, CK-MB, cTn-I, WE/süllyedés, CRP, Vas, Transzferrin, Ferrritin, Minőségi vérkép, Inzulin, HOMA-IR, TSH, D-vitamin, Prolaktin, LH, Ösztradiol, SHBG, Tesztoszteron totál, Tesztoszteron szabad, Biológiailag aktív Tesztoszteron és Vizelet általános vizsgálata.
Akkor kb semmivel sem több mint ami a synlabnál van, nálad ezek a plusz költségek: Inzulin, HOMA-IR, TSH, D-vitamin, Prolaktin
https://www.kepfeltoltes.eu/images/2023/07/26/214K_pkiv_g_s.jpg

2023. Július 26. - 08:38:32
Válasz #5438
Nem elérhető

Benceller


Itt is felteszem a kérdést hátha.
Van aki hasznàlt diéta rásegítésére Yohimbine Hydrochloride-ot?
Tud benne segíteni ? Ki mit tapasztalt ha használt ilyet ?

Hali,

Pre-workoutban szoktam használni, úgy nekem jó!

2023. Július 26. - 21:54:54
Válasz #5439
Nem elérhető

Rise


szia
megkaptad a csomagod a hilmatol?

2023. Július 28. - 12:36:11
Válasz #5440
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Jelenleg milyen márkából ki mit használ mik a tapasztalatok többek között tren ena, tren ace, cypionat és NPP ami érdekelne hogy mi működik? :S
köszönöm ha valaki megoszt tapasztalatot  /:-)

2023. Július 29. - 13:02:39
Válasz #5441
Nem elérhető

Predator50


Sziasztok!
Jelenleg milyen márkából ki mit használ mik a tapasztalatok többek között tren ena, tren ace, cypionat és NPP ami érdekelne hogy mi működik? :S
köszönöm ha valaki megoszt tapasztalatot  /:-)
Ilyen kérdésen nekem is volt hogy kinek mi megy mi műkodik így nyár közepén, de úgy látszik mindeki csak kreatinozik :-)(-:

2023. Július 29. - 13:51:21
Válasz #5442
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Jelenleg milyen márkából ki mit használ mik a tapasztalatok többek között tren ena, tren ace, cypionat és NPP ami érdekelne hogy mi működik? :S
köszönöm ha valaki megoszt tapasztalatot  /:-)
Ilyen kérdésen nekem is volt hogy kinek mi megy mi műkodik így nyár közepén, de úgy látszik mindeki csak kreatinozik :-)(-:
Nekem ami van és most megy az a régi master mix meg imperia-l masteron ha ez elfogy váltja a pharmtec
Más aki a terembe jár csak raw cuccot használ neki kurva jól hozza
Haverom kint hanyatló nyugaton, szinte csak pharmtec-et használ, most készül versenyre neki is bevált, meg egy közeli haver is azt használ de ő csak a mix-et első használata.

az a baj ezzel a kérdéssel hogy " kinek mi megy, hogy működik " mert lehetetlen hogy minden mindenkinél jó legyen, mert sokan írjak, hogy neki szar, de amit a saját szememmel látok, és ugyan azt a márkát használja amire irják hogy szar más meg fejlődik tőle, én már nem nagyon válaszolgatok.
 

2023. Július 29. - 14:10:35
Válasz #5443
Nem elérhető

hpifta


Köszönöm a válaszod Gyuf ez is már egy kiinduló pont   :-){

2023. Július 30. - 07:47:23
Válasz #5444
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Jelenleg milyen márkából ki mit használ mik a tapasztalatok többek között tren ena, tren ace, cypionat és NPP ami érdekelne hogy mi működik? :S
köszönöm ha valaki megoszt tapasztalatot  /:-)
Ilyen kérdésen nekem is volt hogy kinek mi megy mi műkodik így nyár közepén, de úgy látszik mindeki csak kreatinozik :-)(-:
Nekem ami van és most megy az a régi master mix meg imperia-l masteron ha ez elfogy váltja a pharmtec
Más aki a terembe jár csak raw cuccot használ neki kurva jól hozza
Haverom kint hanyatló nyugaton, szinte csak pharmtec-et használ, most készül versenyre neki is bevált, meg egy közeli haver is azt használ de ő csak a mix-et első használata.

az a baj ezzel a kérdéssel hogy " kinek mi megy, hogy működik " mert lehetetlen hogy minden mindenkinél jó legyen, mert sokan írjak, hogy neki szar, de amit a saját szememmel látok, és ugyan azt a márkát használja amire irják hogy szar más meg fejlődik tőle, én már nem nagyon válaszolgatok.


Korrekt válasz Gyuf. A raw tényleg qrva jó most.