2024. Május 04. - 13:28:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445315 alkalommal)

frankzane és 41 vendég van a témában

2023. Július 30. - 17:15:53
Válasz #5445
Nem elérhető

Predator50


Raw susta ena egy kalap szar mindegyiket toltam.es (napi)szinten attól.még a kenwo is jobb

2023. Július 30. - 18:39:20
Válasz #5446
Nem elérhető

Küklopsz


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!

2023. Július 30. - 19:23:14
Válasz #5447
Nem elérhető

Gyuf


Raw susta ena egy kalap szar mindegyiket toltam.es (napi)szinten attól.még a kenwo is jobb
teremben lévő srác elég jól fejlődik tőle. érdekes

2023. Július 30. - 19:25:36
Válasz #5448
Nem elérhető

Gyuf


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.

2023. Július 30. - 20:29:40
Válasz #5449
Nem elérhető

Küklopsz


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.
majd írd meg kíváncsi vagyok!

2023. Július 30. - 20:39:20
Válasz #5450
Nem elérhető

Gyuf


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.
majd írd meg kíváncsi vagyok!
természetesen. De az még odébb van, mert még min. 3ml biztos van és csak heti 1 megy

2023. Július 30. - 20:59:14
Válasz #5451
Nem elérhető

Karcsi!!!


Mostani gyártású masteres cuccot tól valahol vaki?

2023. Július 30. - 23:42:04
Válasz #5452
Nem elérhető

Changer


Sziasztok! Jól működő OXA melyik most a piacon ?

2023. Július 31. - 09:45:09
Válasz #5453
Nem elérhető

fittyfene


A Hilma oxáját dicsérték, abból rendeltem most én is, még nem ért ide, remélem a héten, de legkésőbb a jövő héten megjön.

2023. Július 31. - 10:25:36
Válasz #5454
Nem elérhető

cczw95


Szia
Intex Pharma jól működik.

Sziasztok! Jól működő OXA melyik most a piacon ?

2023. Július 31. - 10:55:29
Válasz #5455
Nem elérhető

Jbl


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.
majd írd meg kíváncsi vagyok!
természetesen. De az még odébb van, mert még min. 3ml biztos van és csak heti 1 megy



Többen használnak pharmatechet és működik meg most, nem hallottam ra panaszt teszto az biztosan stabil.

2023. Július 31. - 11:33:06
Válasz #5456
Nem elérhető

Ritchey


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.
majd írd meg kíváncsi vagyok!
természetesen. De az még odébb van, mert még min. 3ml biztos van és csak heti 1 megy



Többen használnak pharmatechet és működik meg most, nem hallottam ra panaszt teszto az biztosan stabil.
   Én év elején jutottam hozzá, üresnek éreztem, meg a Raw-ot is, így Küklopsz nézeteit osztom ezzel kapcsolatban. De van még egy 10 ampulla majd elhasználom és nézetek egy teszto szintet. Holnap megyek vérvételre kiderül mit tud a Hilma, de én ezt is elég gyászosnak érzem, szerintem ebből is dupla vagy tripla dózis kell. 

2023. Július 31. - 13:20:00
Válasz #5457
Nem elérhető

sasalino


Ha az oxandrolone hamis, milyen mellékhatások lehetnek? Meg borítja a hormon háztartást ?

2023. Július 31. - 13:41:57
Válasz #5458
Nem elérhető

cczw95


Minden anabolikus cucc megborítja a hormonháztartást... Azért van utókúra hogy ezt visszaállítsuk az eredeti állapotra.
Attól függ például mivel van felütve: Van amelyikbe például stanát szoktak tenni vagy pedig aluldózisolt. Ilyenkor nyilván a szokásos stanazolol mellékhatások jönnek ki: Száradás,fájó ízületek... Az egyik leggyakrabban hamisított hatóanyag szinte.


Ha az oxandrolone hamis, milyen mellékhatások lehetnek? Meg borítja a hormon háztartást ?

2023. Július 31. - 18:38:14
Válasz #5459
Nem elérhető

csasoo


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.