2024. Május 04. - 18:52:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445434 alkalommal)

Norborg34, Alexx és 47 vendég van a témában

2023. Július 31. - 19:37:25
Válasz #5460
Elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.

Tren enát már most inkább felejtsd el , teljesen felesleges és nem hobbi cucc
4-5ml teszto ena? az papiron is 1000-1250, miért?
bőven elég lesz a 2max3


2023. Július 31. - 20:28:23
Válasz #5461
Nem elérhető

csasoo


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.

Tren enát már most inkább felejtsd el , teljesen felesleges és nem hobbi cucc
4-5ml teszto ena? az papiron is 1000-1250, miért?
bőven elég lesz a 2max3
Eddig bevált a heti 3 enna szemessel " felvezetve"
Viszont kövi alkalommal , szemes nélkül tervezem, és szeretnék egy kicsit " szintet lépni " rövden kb enyi. Minden képp kelleni fog egy "mennyiség" . A kérdésem arra irányult ,hogy a két verzió közül ( akinek van komolyabb kúrával tapasztalata) melyik miért lenne jobb választás vagy  miért nem , elképzelésem nekem is van, de itt konkrét tapasztalatra szerettem volna kiváncsi lenni. Azzal tisztában vagyok ,hogy az általad is ajánlott mennyiség az átlag jól bevált hobbi adag.

2023. Július 31. - 20:43:31
Válasz #5462
Nem elérhető

bukta


Egy olyan kérdésem lenne mi van ha 2 fajta enát felváltva nyomnám?
Hilma megy most de saja nagyon gyullad van belőlle 50ml  :o  gondoltam nyomok 2x0.5 rawot és 1xhilmát

(Nekem működik a hilma)

2023. Július 31. - 22:36:19
Válasz #5463
Elérhető

Gyuf


Egy olyan kérdésem lenne mi van ha 2 fajta enát felváltva nyomnám?
Hilma megy most de saja nagyon gyullad van belőlle 50ml  :o  gondoltam nyomok 2x0.5 rawot és 1xhilmát

(Nekem működik a hilma)
Igazából semmi nem lesz, max nem fog gyulladni annyira.

2023. Augusztus 01. - 07:51:21
Válasz #5464
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.

Tren enát már most inkább felejtsd el , teljesen felesleges és nem hobbi cucc
4-5ml teszto ena? az papiron is 1000-1250, miért?
bőven elég lesz a 2max3
Eddig bevált a heti 3 enna szemessel " felvezetve"
Viszont kövi alkalommal , szemes nélkül tervezem, és szeretnék egy kicsit " szintet lépni " rövden kb enyi. Minden képp kelleni fog egy "mennyiség" . A kérdésem arra irányult ,hogy a két verzió közül ( akinek van komolyabb kúrával tapasztalata) melyik miért lenne jobb választás vagy  miért nem , elképzelésem nekem is van, de itt konkrét tapasztalatra szerettem volna kiváncsi lenni. Azzal tisztában vagyok ,hogy az általad is ajánlott mennyiség az átlag jól bevált hobbi adag.


Ha szintet akarsz lépni magába a teszto nem lesz elég 1000-1250 mg meg végképp nem szükséges főleg, ha van is benne hatóanyag heti 500-750
Mg teszto bőven elég a fejlődéshez. Milyen szintlepes a cél? Ha kevés mellékhatás kis laza forma ott egy primo vagy oxa melle, ha komolyabb akkor egy npp vagy metha (itt is van szúrós akár), ha rendbe van a kaja és edzés ezzel a kis komboval jönni fog a hús főleg, ha meg üres is a szervezet. Tren enaba első szintlepesre nagy potenciált nem látok főleg ott a mellékhatás is igen kedvezőtlen lehet, ha nincs komolyabb célod akkor Ena-metha/npp vagy most divatos dhb ami megy egy tomegeles kuraba, ha metha mellett döntesz ösztrogén szintedre azért figyelj igen hamar feltudja tolni 😁.

2023. Augusztus 01. - 11:46:49
Válasz #5465
Nem elérhető

Izmos11


 ****)
Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.
már azzal szintet lépnél, ha normális cuccot sikerülne beszerezned!Abból nem kéne 4-5ml betolnod, csak a felét!Aki 500-750mg testóval nem tud fejlődni,akkor az nem annyi ,vagy meg valamit kurva szarul csináll...

2023. Augusztus 01. - 12:56:09
Válasz #5466
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.

Tren enát már most inkább felejtsd el , teljesen felesleges és nem hobbi cucc
4-5ml teszto ena? az papiron is 1000-1250, miért?
bőven elég lesz a 2max3
Eddig bevált a heti 3 enna szemessel " felvezetve"
Viszont kövi alkalommal , szemes nélkül tervezem, és szeretnék egy kicsit " szintet lépni " rövden kb enyi. Minden képp kelleni fog egy "mennyiség" . A kérdésem arra irányult ,hogy a két verzió közül ( akinek van komolyabb kúrával tapasztalata) melyik miért lenne jobb választás vagy  miért nem , elképzelésem nekem is van, de itt konkrét tapasztalatra szerettem volna kiváncsi lenni. Azzal tisztában vagyok ,hogy az általad is ajánlott mennyiség az átlag jól bevált hobbi adag.
Tren hekyett decat vagy boldenont tegyél heti 500at. Hgh vagy ha nincs ra keret ghrp peptid még jobb.

2023. Augusztus 01. - 12:58:18
Válasz #5467
Nem elérhető

Janó


Egy olyan kérdésem lenne mi van ha 2 fajta enát felváltva nyomnám?
Hilma megy most de saja nagyon gyullad van belőlle 50ml  :o  gondoltam nyomok 2x0.5 rawot és 1xhilmát

(Nekem működik a hilma)
Hilmabol nekem is jo volt oxa susta drosta ena amit probaltam.

2023. Augusztus 01. - 18:52:47
Válasz #5468
Nem elérhető

Ritchey


Labor eredmény Hilma ena 500mg/hét, oxa 40mg/nap: hát elég érdekes… Lh:0,1, Fsh: 0,3 (ezt értem) na de: DHEA: 651! 😳, szabad teszto: 1,92, totál teszto: 15.. (hilma.. ) shbg: 10,4 …  progeszteron: 0,86, prolaktin: 280 (ez pont jó)  Na erre valami hozzáértő véleményt megköszönnék..

2023. Augusztus 01. - 19:51:16
Válasz #5469
Nem elérhető

Gábor77


Labor eredmény Hilma ena 500mg/hét, oxa 40mg/nap: hát elég érdekes… Lh:0,1, Fsh: 0,3 (ezt értem) na de: DHEA: 651! 😳, szabad teszto: 1,92, totál teszto: 15.. (hilma.. ) shbg: 10,4 …  progeszteron: 0,86, prolaktin: 280 (ez pont jó)  Na erre valami hozzáértő véleményt megköszönnék..

A teszto értékek ennyik vagy elírtad?

2023. Augusztus 01. - 19:55:57
Válasz #5470
Elérhető

Gyuf


Labor eredmény Hilma ena 500mg/hét, oxa 40mg/nap: hát elég érdekes… Lh:0,1, Fsh: 0,3 (ezt értem) na de: DHEA: 651! 😳, szabad teszto: 1,92, totál teszto: 15.. (hilma.. ) shbg: 10,4 …  progeszteron: 0,86, prolaktin: 280 (ez pont jó)  Na erre valami hozzáértő véleményt megköszönnék..
Hát konkrétan ez 0
Totál tesztó 15? ez egy alap naturál érték
Nekem a master mix csinált 104-et heti 1ml-vel.


2023. Augusztus 01. - 20:16:59
Válasz #5471
Nem elérhető

Ritchey


Labor eredmény Hilma ena 500mg/hét, oxa 40mg/nap: hát elég érdekes… Lh:0,1, Fsh: 0,3 (ezt értem) na de: DHEA: 651! 😳, szabad teszto: 1,92, totál teszto: 15.. (hilma.. ) shbg: 10,4 …  progeszteron: 0,86, prolaktin: 280 (ez pont jó)  Na erre valami hozzáértő véleményt megköszönnék..
Hát konkrétan ez 0
Totál tesztó 15? ez egy alap naturál érték
Nekem a master mix csinált 104-et heti 1ml-vel.
Na ezaz.. nem írtam el, ennyi. Szóval akkor ennyire jó ez a hilma… viszont ezt elengedtem. Szerinted a nagyon magas dhea érték a bevitt tesztó miatt van? Azt nem szoktátok nézetni? Nekem a Bulking Zoli írta ezeket össze még novemberben. Pajzsmirigy értékeket is kért, de azt most anyagi okokból kihagytam. Most szúrjak többet? Vagy dobjam a kukába? (heti 2*1ml megy, meg 2*0,5ml drosta mellé+ az oxandrolon.)

2023. Augusztus 01. - 21:18:24
Válasz #5472
Elérhető

Gyuf


Labor eredmény Hilma ena 500mg/hét, oxa 40mg/nap: hát elég érdekes… Lh:0,1, Fsh: 0,3 (ezt értem) na de: DHEA: 651! 😳, szabad teszto: 1,92, totál teszto: 15.. (hilma.. ) shbg: 10,4 …  progeszteron: 0,86, prolaktin: 280 (ez pont jó)  Na erre valami hozzáértő véleményt megköszönnék..
Hát konkrétan ez 0
Totál tesztó 15? ez egy alap naturál érték
Nekem a master mix csinált 104-et heti 1ml-vel.
Na ezaz.. nem írtam el, ennyi. Szóval akkor ennyire jó ez a hilma… viszont ezt elengedtem. Szerinted a nagyon magas dhea érték a bevitt tesztó miatt van? Azt nem szoktátok nézetni? Nekem a Bulking Zoli írta ezeket össze még novemberben. Pajzsmirigy értékeket is kért, de azt most anyagi okokból kihagytam. Most szúrjak többet? Vagy dobjam a kukába? (heti 2*1ml megy, meg 2*0,5ml drosta mellé+ az oxandrolon.)
Többet semmiképp, válts és engedd el a hilmát
2ml bőven kéne min, egy jó erős 60+ értéket csinálnia
Dhea-t sose nézetettem, erről nincs semmi infóm mennyi a jó vagy rossz, vagy esetleg mi az ami megpiszkálja.

2023. Augusztus 01. - 22:05:26
Válasz #5473
Nem elérhető

Rise


[Szia. hilmat  melyik oldalról  rendelted?
Én Cipyonate használok  3.5 nap/250mg
És jól működik!
Én a Hilma brand-et komolyabbak gondolom annál  hogy kamu legyen! Sok helyen kapható meg szinte minden külföldi fórumon dicsérik! 
Meg már jó  ideje piacon vannak!
Ha kamu meg alul  dózisolt  lenne, már  híre ment volna!
Még hamisítják  is már!

2023. Augusztus 01. - 23:02:23
Válasz #5474
Nem elérhető

bigron


Sziasztok!

Csak annyit fűznék hozzá hogy a labor nem hazudik!!!! Genesis is évekig piacon volt (van) és évek óta talán 1-2 hónap van amikor jó éppen csak egy-egy doboz, az összes többi kuka (tesztoszteron kivételével). A hilma is pont idejutott, szépen felfutott aztán mostmár jönnek az üres szériák, meg a fele vagy negyed mennyiségű hatóanyag tartalmú termékek. Véleményt/ hozzászólást egyszerű venni vagy maguknak csinálni is (általános iskola 8. osztály informatika szint kb). Ha hamistítják is mert ugye lehet ez is, akkor azt mondjátok meg hogy x személy aki ugyanarról a shopról rendelt két hónap eltéréssel miért mutat mást a vérvétel?  Lehet mert már nincs benne aminek benne kellene….a gyártók soha nem akarják hogy te izmos légy! Semmi másról nem szól ez csak üzlet és pénz!