2024. Május 04. - 20:49:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445497 alkalommal)

Norborg34, Gábor77 és 42 vendég van a témában

2023. Augusztus 05. - 09:53:19
Válasz #5520
Nem elérhető

Pompariusz


Srácok !
Jelenleg melyik márkák muzsikálnak szépen?
Deca , danabol, tren ena  tekintetében .
Köszi
Tren ena, deca : Driada Medical
Danabol : Cooper Pharma

2023. Augusztus 05. - 22:00:53
Válasz #5521
Nem elérhető

Logan


Sziasztok ma voltam vervetelen minden 5. Nap megy Driada ena 0.5ml 125mg ez a 6. Hetem  csatolom az eredményt
Sziasztok ma voltam vervetelen minden 5. Nap megy Driada ena 0.5ml 125mg ez a 6. Hetem  csatolom az eredményt
https://i.imgur.com/h8JRTkc.png



Egyik link se jó
told fel a kepfeltoltes.eu-ra
jelöld be hogy privát, meg ami személyes ne legyen a képen azt csókolom.

28nmol

csak ennyi hogy 28nmol? szabad teszto stb nem volt mérve?

https://i.imgur.com/nXLBAKm.png most jo?

Egy jó értek heti 125 mg egy jó trt dózis. Mondtam en hogy rendben van a Driada

2023. Augusztus 08. - 19:52:03
Válasz #5522
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok ma voltam vervetelen minden 5. Nap megy Driada ena 0.5ml 125mg ez a 6. Hetem  csatolom az eredményt
Sziasztok ma voltam vervetelen minden 5. Nap megy Driada ena 0.5ml 125mg ez a 6. Hetem  csatolom az eredményt
https://i.imgur.com/h8JRTkc.png



Egyik link se jó
told fel a kepfeltoltes.eu-ra
jelöld be hogy privát, meg ami személyes ne legyen a képen azt csókolom.

28nmol

csak ennyi hogy 28nmol? szabad teszto stb nem volt mérve?

https://i.imgur.com/nXLBAKm.png most jo?

Egy jó értek heti 125 mg egy jó trt dózis. Mondtam en hogy rendben van a Driada
.   A driada primobolan is működik? Használta már valaki?

2023. Augusztus 08. - 21:00:59
Válasz #5523
Nem elérhető

Kozmo1


Sziasztok! Driada-ról mennyire rizikós rendelni? Ti hogy szoktátok megoldani? Exemestane mennyire jó ott?

2023. Augusztus 08. - 21:21:57
Válasz #5524
Nem elérhető

Orangery23


Sziasztok!
Segitseget kernek!
Phd remidies marka vkinek ismeros?
Primojukat szeretnem letesztelni hatha…
Illetve driada markarol velemenyt kernek meg.
Koszonom elore :)

2023. Augusztus 08. - 21:56:05
Válasz #5525
Nem elérhető

Rob97


Tesztótól tapasztalt már valaki ilyen semmiből jövő pár percig tartó viszketés "rohamot" ahol mindem porcikád viszket? Általában rohadt melegem is lesz.

Arimidex megoldhatja ha tesztótól van?
Pár hete van ez utolsó laborban minden oké volt 7 hete

2023. Augusztus 08. - 22:42:50
Válasz #5526
Nem elérhető

haven


Tesztótól tapasztalt már valaki ilyen semmiből jövő pár percig tartó viszketés "rohamot" ahol mindem porcikád viszket? Általában rohadt melegem is lesz.

Arimidex megoldhatja ha tesztótól van?
Pár hete van ez utolsó laborban minden oké volt 7 hete

Májad rendben van?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Augusztus 08. - 22:45:55
Válasz #5527
Nem elérhető

Gyuf


Tesztótól tapasztalt már valaki ilyen semmiből jövő pár percig tartó viszketés "rohamot" ahol mindem porcikád viszket? Általában rohadt melegem is lesz.

Arimidex megoldhatja ha tesztótól van?
Pár hete van ez utolsó laborban minden oké volt 7 hete
ezt hogy kell elképzelni? beadást követően? vagy csak most a kúra alatt rádjön random ez a viszketés?

2023. Augusztus 08. - 22:50:42
Válasz #5528
Nem elérhető

Benczu77


Sziasztok,
Tudom ezerszer felmerült kerdes, de nezen rendelos temat tud valaki? Ausztriaban elek

2023. Augusztus 08. - 23:26:11
Válasz #5529
Nem elérhető

Rob97


Nagylaboron voltam kúra elején (13 hete) máj OK. Sosem volt vele gond, sosem szedtem szemest, nem iszok.

Véletlenszerűen rámjön néha, ma pl. edzés közben amikor erőlködtem, de múltkor a lidliben csak úgy pedig ott megy a klìma rendesen.

2023. Augusztus 09. - 07:43:10
Válasz #5530
Nem elérhető

Ritchey


Nagylaboron voltam kúra elején (13 hete) máj OK. Sosem volt vele gond, sosem szedtem szemest, nem iszok.

Véletlenszerűen rámjön néha, ma pl. edzés közben amikor erőlködtem, de múltkor a lidliben csak úgy pedig ott megy a klìma rendesen.
.        Volt nekem is ilyen tavaly nyár végén akkor biosirát használtam. Mondjuk ilyen hőhullàm nem volt mellé. Eleinte csak esténként amikor lefeküdt em, a kezeimen meg a lábfejem viszketett, aztán a mellkasom is, aztán már napközben is jött mindenhol. Úgy mentem le edzeni, hogy tiszta vörös volt a mellkasom. Egy orvos ismerősöm is máj vagy vese problémára tippelt, de szerintem a hordozóanyagok miatt volt, valami allergiás reakció. Akkor abbahagytam gyorsan mindent, szinte pár nap alatt el is múlt a viszketés. Még annyi, hogy azt vettem észre, ha nem kezdem el vakargatni (nehéz megállni) akkor hamar elmúlt. Amúgy most is van néha a kezemen, szerintem vagy az olaj vagy a benzonát okozza, de annyira nem értek hozzá.

2023. Augusztus 09. - 09:03:37
Válasz #5531
Nem elérhető

Jbl


Nagylaboron voltam kúra elején (13 hete) máj OK. Sosem volt vele gond, sosem szedtem szemest, nem iszok.

Véletlenszerűen rámjön néha, ma pl. edzés közben amikor erőlködtem, de múltkor a lidliben csak úgy pedig ott megy a klìma rendesen.



Kúra elején voltál laborba az most nem jelenti azt, hogy ugyan ott állsz mint mikor kezdted, de lehet az olajra vagy esetleg allergiás. Kérdés nyomtal e már ebből a cuccbol korábban vagy ez új? Anno nekem is volt mikor egy fajta olajra a szervezetem ilyen kiütéssel reagált váltottam gyártót és utána semmi. Esetleg ha van lehetőség egy kis labort nézés most ne vaktaba legyel, ha az rendben van akkor lehet az olajba valamit nem úgy tolerál a szervezet

2023. Augusztus 09. - 11:56:33
Válasz #5532
Nem elérhető

Gyuf


Nagylaboron voltam kúra elején (13 hete) máj OK. Sosem volt vele gond, sosem szedtem szemest, nem iszok.

Véletlenszerűen rámjön néha, ma pl. edzés közben amikor erőlködtem, de múltkor a lidliben csak úgy pedig ott megy a klìma rendesen.
Egy új labor, vagy teljes vérkép nem lenne lehet hülyeség, illetve irtad hogy tesztó, de mi megy pontosan és mennyi?

2023. Augusztus 09. - 12:55:16
Válasz #5533
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Bioniche tren ena, ace-t, illetve testokat használt vagy használ valaki itt? mik a tapasztalatok?

2023. Augusztus 09. - 13:08:11
Válasz #5534
Nem elérhető

Rob97


Nagylaboron voltam kúra elején (13 hete) máj OK. Sosem volt vele gond, sosem szedtem szemest, nem iszok.

Véletlenszerűen rámjön néha, ma pl. edzés közben amikor erőlködtem, de múltkor a lidliben csak úgy pedig ott megy a klìma rendesen.
Egy új labor, vagy teljes vérkép nem lenne lehet hülyeség, illetve irtad hogy tesztó, de mi megy pontosan és mennyi?

Enantátot használok, 3 naponta 350mg-t.
Igen, lesz labor, csak kúra közben tesztósat nézettem ezért májról stb nem tudok nyilatkozni, csak a kezdeti állapotról.

Ritchie, nekem főleg a hátam közepe viszket, amit kurvára nem érek el, szóval annyira nem is tudok vakarózni, mellesleg itt is a legpattanásosabb a testem, szóval lehet valami undi gennyes fertőzés? Egy srác mondta a teremben, hogy neki a mellei között volt tesztótól kurvára kipattogva és neki is viszketett, mint az állat, meg rohadt csúnya volt. Mondjuk ő nem említett ilyen rohamokat. Na mindegy, nyílván megnézetem dokival is majd, kicsit megnyugodtam azért, hogy másnak is volt ilyesmi.