2024. Május 04. - 10:06:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445240 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2023. Augusztus 10. - 19:17:38
Válasz #5550
Nem elérhető

Gyuf


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.
Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66

Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?

Na várjatok már.
"Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66"

ez hogy lenne magas ösztro? ott milyen mértékegységben van megadva? pmol/L?
shbg meg nmol/L?
Hát ösztrogén pg/ml
Shbg nmol/l



Shbg nekem 5.7 nmol/L
Osztro meg pg/ml
Biológialiag teszto nem számítható
Szabad teszto folyamatoban
Totál meg >35 nmol/L

Nem igen tudok ezen elmenni így teszto terén számomra semmit se ér a verkep shbg szint igen csak árulkodó hogy alacsony … valószínűleg a teszto üres …
shbg ha lent van akkor pont jó a tesztó

2023. Augusztus 10. - 19:20:45
Válasz #5551
Nem elérhető

Gyuf


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.
Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66

Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?

Na várjatok már.
"Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66"

ez hogy lenne magas ösztro? ott milyen mértékegységben van megadva? pmol/L?
shbg meg nmol/L?


Shbg nekem 5.7 nmol/L
Osztro meg pg/ml
Biológialiag teszto nem számítható
Szabad teszto folyamatoban
Totál meg >35 nmol/L

Nem igen tudok ezen elmenni így teszto terén számomra semmit se ér a verkep shbg szint igen csak árulkodó hogy alacsony … valószínűleg a teszto üres …

Ösztonál:
Ösztradiol pmol/L<--> pg/ml 3,67 a szorzó
szóval 242 az ösztród,

2023. Augusztus 10. - 19:31:22
Válasz #5552
Nem elérhető

Jbl


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.
Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66

Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?

Na várjatok már.
"Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66"

ez hogy lenne magas ösztro? ott milyen mértékegységben van megadva? pmol/L?
shbg meg nmol/L?
Hát ösztrogén pg/ml
Shbg nmol/l



Shbg nekem 5.7 nmol/L
Osztro meg pg/ml
Biológialiag teszto nem számítható
Szabad teszto folyamatoban
Totál meg >35 nmol/L

Nem igen tudok ezen elmenni így teszto terén számomra semmit se ér a verkep shbg szint igen csak árulkodó hogy alacsony … valószínűleg a teszto üres …
shbg ha lent van akkor pont jó a tesztó


De ennyire ? Jóval határérték alatt van, nem igen láttam ennyire alacsonyt senkinél se…marad a synlab, mert ezzel a teszto mérésre sokat nem tudok előre haladni… Akartam meg kis oxat is de az is lejjebb viszi az shbgt az osztor éppen határérték felett van az nem vészes sajnos a tesztorol semmit nem tudok

2023. Augusztus 11. - 11:41:35
Válasz #5553
Nem elérhető

Gyuf


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.
Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66

Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?

Na várjatok már.
"Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66"

ez hogy lenne magas ösztro? ott milyen mértékegységben van megadva? pmol/L?
shbg meg nmol/L?
Hát ösztrogén pg/ml
Shbg nmol/l



Shbg nekem 5.7 nmol/L
Osztro meg pg/ml
Biológialiag teszto nem számítható
Szabad teszto folyamatoban
Totál meg >35 nmol/L

Nem igen tudok ezen elmenni így teszto terén számomra semmit se ér a verkep shbg szint igen csak árulkodó hogy alacsony … valószínűleg a teszto üres …
shbg ha lent van akkor pont jó a tesztó


De ennyire ? Jóval határérték alatt van, nem igen láttam ennyire alacsonyt senkinél se…marad a synlab, mert ezzel a teszto mérésre sokat nem tudok előre haladni… Akartam meg kis oxat is de az is lejjebb viszi az shbgt az osztor éppen határérték felett van az nem vészes sajnos a tesztorol semmit nem tudok
5,2 volt nekem pár hete mikor voltam bemérettetni a mix-et.

2023. Augusztus 11. - 12:14:59
Válasz #5554
Nem elérhető

Jbl


Én is white labnál voltam haver is mindkettőnknek ugyanez >35 és totál tesztoszteron és biológiailag aktív teszto sem mérhető qsc megy szval nem szar a cucc mert forma erő jön.
Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66

Shbg szintet néztél esetleg az mennyi lett ?

Na várjatok már.
"Persze komplett nagylabor volt shbg elég alacsony 15,7 volt,ösztradiol túl magas 66"

ez hogy lenne magas ösztro? ott milyen mértékegységben van megadva? pmol/L?
shbg meg nmol/L?
Hát ösztrogén pg/ml
Shbg nmol/l



Shbg nekem 5.7 nmol/L
Osztro meg pg/ml
Biológialiag teszto nem számítható
Szabad teszto folyamatoban
Totál meg >35 nmol/L

Nem igen tudok ezen elmenni így teszto terén számomra semmit se ér a verkep shbg szint igen csak árulkodó hogy alacsony … valószínűleg a teszto üres …
shbg ha lent van akkor pont jó a tesztó


De ennyire ? Jóval határérték alatt van, nem igen láttam ennyire alacsonyt senkinél se…marad a synlab, mert ezzel a teszto mérésre sokat nem tudok előre haladni… Akartam meg kis oxat is de az is lejjebb viszi az shbgt az osztor éppen határérték felett van az nem vészes sajnos a tesztorol semmit nem tudok
5,2 volt nekem pár hete mikor voltam bemérettetni a mix-et.

Marad egy synlab mérés az úgy is betudja határolni a teszto szintet sajnos a white labbal nem jutottam sehova

2023. Augusztus 11. - 15:14:08
Válasz #5555
Nem elérhető

Jbl


Valaki próbálta már Eifelango enat? Van bármi tapasztalat ?

2023. Augusztus 13. - 17:31:31
Válasz #5556
Nem elérhető

bbuilder


Synlabnál van olyan csomag amiben a számunkra fontos adatok benne vannak? Vagy külön-külön kell őket kérni?
Gondolok itt a több fajta teszto szintre, lh, fsh, osztradiol, shbg…

2023. Augusztus 13. - 21:25:49
Válasz #5557
Nem elérhető

Gyuf


Synlabnál van olyan csomag amiben a számunkra fontos adatok benne vannak? Vagy külön-külön kell őket kérni?
Gondolok itt a több fajta teszto szintre, lh, fsh, osztradiol, shbg…
majdnem mindenre van csomag, de az oldalukon megtalálod.

2023. Augusztus 13. - 22:27:24
Válasz #5558
Nem elérhető

Janó


Synlabnál van olyan csomag amiben a számunkra fontos adatok benne vannak? Vagy külön-külön kell őket kérni?
Gondolok itt a több fajta teszto szintre, lh, fsh, osztradiol, shbg…
Nincs, a tesztoszteron mellé külön lehet kérni ösztrot, prolaktin stb 30 k körül lesz

2023. Augusztus 14. - 10:09:20
Válasz #5559
Nem elérhető

Ritchey


[Szia. hilmat  melyik oldalról  rendelted?
Én Cipyonate használok  3.5 nap/250mg
És jól működik!
Én a Hilma brand-et komolyabbak gondolom annál  hogy kamu legyen! Sok helyen kapható meg szinte minden külföldi fórumon dicsérik! 
Meg már jó  ideje piacon vannak!
Ha kamu meg alul  dózisolt  lenne, már  híre ment volna!
Még hamisítják  is már!
Szia, igen ezek a faszok más mértékegységben adták meg a teszto szintet, átváltás után 50nm jött ki, az már okés. Én kérek elnézést tényleg jó a cucc, bár az oxa meg a stana szerintem gyengusz.

Szerinted a teszto is gyenge volt, szóval.... :-)(-:
.     Igen, az enában van némi hatóanyag, de közel sem annyi amennyinek lennie kellene. Ezen kívül most már eltelt annyi idő, hogy nyugodtan kijelenthetem, hogy a metha is üres. 6-7 szemeket tolok, az ugye 60-70 mg már egy hónapja és lóf@szt nem ér, pedig a metha az egyik legolcsóbb cucc. Ezek után az oxájuk biztos jó… szóval…  ;-oo-; 

2023. Augusztus 14. - 14:56:15
Válasz #5560
Nem elérhető

haven


Ki, milyen, JÓ márkát használ most boldi ból?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Augusztus 14. - 21:09:32
Válasz #5561
Nem elérhető

Rise


[Szia. hilmat  melyik oldalról  rendelted?
Én Cipyonate használok  3.5 nap/250mg
És jól működik!
Én a Hilma brand-et komolyabbak gondolom annál  hogy kamu legyen! Sok helyen kapható meg szinte minden külföldi fórumon dicsérik! 
Meg már jó  ideje piacon vannak!
Ha kamu meg alul  dózisolt  lenne, már  híre ment volna!
Még hamisítják  is már!
Szia, igen ezek a faszok más mértékegységben adták meg a teszto szintet, átváltás után 50nm jött ki, az már okés. Én kérek elnézést tényleg jó a cucc, bár az oxa meg a stana szerintem gyengusz.

Szerinted a teszto is gyenge volt, szóval.... :-)(-:
.     Igen, az enában van némi hatóanyag, de közel sem annyi amennyinek lennie kellene. Ezen kívül most már eltelt annyi idő, hogy nyugodtan kijelenthetem, hogy a metha is üres. 6-7 szemeket tolok, az ugye 60-70 mg már egy hónapja és lóf@szt nem ér, pedig a metha az egyik legolcsóbb cucc. Ezek után az oxájuk biztos jó… szóval…  ;-oo-;


] A vilagon csak neked nem hat szinte semmi!
Nyilatkozz mar arrol is hogy az utobbi 1 evben milyen kuraid voltak mit szedtel mennyi ideig? mennyi volt a piheno a kurak kozott?
Meg hogy van benne valami  de nem annyi meg ures neked minden ures?! 5 eve vannk piacon ugyan azzal a brand el gondolod hogy  ha ures cuccok lennenek akkor itt lennenek meg?
vilagszerte arulnak  ha kajli lenne mar reg nem lennenek itt!
itt csak 250 oldalnyi elegedett vasarlo van  MESO  RX !

2023. Augusztus 14. - 23:38:23
Válasz #5562
Nem elérhető

Ritchey



] A vilagon csak neked nem hat szinte semmi!
Nyilatkozz mar arrol is hogy az utobbi 1 evben milyen kuraid voltak mit szedtel mennyi ideig? mennyi volt a piheno a kurak kozott?
Meg hogy van benne valami  de nem annyi meg ures neked minden ures?! 5 eve vannk piacon ugyan azzal a brand el gondolod hogy  ha ures cuccok lennenek akkor itt lennenek meg?
vilagszerte arulnak  ha kajli lenne mar reg nem lennenek itt!
itt csak 250 oldalnyi elegedett vasarlo van  MESO  RX !
   Nagyon szivesen elmondom. Tavaly kb. ilyenkor ért véget az omega mix 500mg, és a vedi propi minden másnap 1ml  …Mivel ezek szinte teljesen üresek voltak ( 😂) kipróbáltam még az omega trenace-t is biosira propival, meg vettem szemes danabolt is az omegától 200 szemet. Amúgy az omega is nagyon jó volt eleinte állítólag. Elhiszem de mára már nem az és ezt nem csak én mondom. Bár biztos van 250millió elégedett vásárló a neten, meg szép a doboza is…  ;-oo-; Szóval utána szünet és olyan november elejétől vettem biosira enát abból ment 500-750mg hetente. A biora amúgy nem mondt  am hogy üres csak eléggé aluldózisolt , bár biztos van 500millió elégedett vásárló a neten…  ;-oo-; december közepén hívott fel Bulking Z. és elbeszélgettünk, többek között arról is, hogy heti 750mg az kurva sok és azon kívül, hogy nem így néznék ki a termet is szétszedném tőle ha annyi lenne benne. Legalábbis amit ők használnak németbe az ilyen. De biztos hazudott..  aztán vettem ezt a csodálatos pharmtec enát arról inkább nem írnék semmit. Heti 500mg ment, de semmiféle hatást nem éreztem. De biztos jó az is… Aztán kora tavasszal driadát akartam venni amíg azt nem olvastam itt hogy üres, így nem akartam kockáztatni, így a hilma mellett döntöttem. Ena megy két hónapja, van is egy 50 körüli tesztóm heti 500mg-tól ami azért nem egy eget verő érték, ehhez mérten érzek is valami erő többletet, de nem sokkal többet mint anno a biosiránál. Nem
Mondom hogy üres, de hogy 250mg/ml nincs benne az biztos. Ezt kombináltam eleinte 200 szem stanával. Majd oxával es drostával. Most metha megy még mellé. Az oxájukat bekereteztem és eltettem a szekrénybe… 🥳  Halkan hozzáteszem hogy sajnos működő oxát találni mint a fehér holló, szerintem stanát se nagyon lehet, primo meg végképp nincs. Ezeket nem csak én mondom. Lehet Amerikában, Dubajban vagy ha valakinek valami nagyon jó kontaktja van. De a netről szinte esélytelen. Elnézést ha túl negatív vagyok és ezzel felbasztam az agyadat. Hidd el nem örülök én se túlzottan, hogy ez van. Üdv

2023. Augusztus 15. - 08:26:04
Válasz #5563
Nem elérhető

Pompariusz


Egyetértek veled Ritchey, azzal a kivétellel, hogy a Driada is szar! Én is próbáltam az általad írt gyártókat, mind kuka!

2023. Augusztus 15. - 10:24:58
Válasz #5564
Nem elérhető

Rise



] A vilagon csak neked nem hat szinte semmi!
Nyilatkozz mar arrol is hogy az utobbi 1 evben milyen kuraid voltak mit szedtel mennyi ideig? mennyi volt a piheno a kurak kozott?
Meg hogy van benne valami  de nem annyi meg ures neked minden ures?! 5 eve vannk piacon ugyan azzal a brand el gondolod hogy  ha ures cuccok lennenek akkor itt lennenek meg?
vilagszerte arulnak  ha kajli lenne mar reg nem lennenek itt!
itt csak 250 oldalnyi elegedett vasarlo van  MESO  RX !
   Nagyon szivesen elmondom. Tavaly kb. ilyenkor ért véget az omega mix 500mg, és a vedi propi minden másnap 1ml  …Mivel ezek szinte teljesen üresek voltak ( 😂) kipróbáltam még az omega trenace-t is biosira propival, meg vettem szemes danabolt is az omegától 200 szemet. Amúgy az omega is nagyon jó volt eleinte állítólag. Elhiszem de mára már nem az és ezt nem csak én mondom. Bár biztos van 250millió elégedett vásárló a neten, meg szép a doboza is…  ;-oo-; Szóval utána szünet és olyan november elejétől vettem biosira enát abból ment 500-750mg hetente. A biora amúgy nem mondt  am hogy üres csak eléggé aluldózisolt , bár biztos van 500millió elégedett vásárló a neten…  ;-oo-; december közepén hívott fel Bulking Z. és elbeszélgettünk, többek között arról is, hogy heti 750mg az kurva sok és azon kívül, hogy nem így néznék ki a termet is szétszedném tőle ha annyi lenne benne. Legalábbis amit ők használnak németbe az ilyen. De biztos hazudott..  aztán vettem ezt a csodálatos pharmtec enát arról inkább nem írnék semmit. Heti 500mg ment, de semmiféle hatást nem éreztem. De biztos jó az is… Aztán kora tavasszal driadát akartam venni amíg azt nem olvastam itt hogy üres, így nem akartam kockáztatni, így a hilma mellett döntöttem. Ena megy két hónapja, van is egy 50 körüli tesztóm heti 500mg-tól ami azért nem egy eget verő érték, ehhez mérten érzek is valami erő többletet, de nem sokkal többet mint anno a biosiránál. Nem
Mondom hogy üres, de hogy 250mg/ml nincs benne az biztos. Ezt kombináltam eleinte 200 szem stanával. Majd oxával es drostával. Most metha megy még mellé. Az oxájukat bekereteztem és eltettem a szekrénybe… 🥳  Halkan hozzáteszem hogy sajnos működő oxát találni mint a fehér holló, szerintem stanát se nagyon lehet, primo meg végképp nincs. Ezeket nem csak én mondom. Lehet Amerikában, Dubajban vagy ha valakinek valami nagyon jó kontaktja van. De a netről szinte esélytelen. Elnézést ha túl negatív vagyok és ezzel felbasztam az agyadat. Hidd el nem örülök én se túlzottan, hogy ez van. Üdv
Szia.Nem húztad fel az agyam! 
Én  Hilma Cipyt is és  methat is próbáltam mindegyik működött!
A driadarol  írták hogy üres!  Viszont van itt aki még vérképpel igazolta hogy működik elég jól!!
  Én úgy gondolom hogy novembertől  idáig hosszú az idő, hiába cserélgetted az anyagokat
Egy teszto 8-12 Hét és teli vagy,minnél érősebb egy anyag annál hamarabb töltődnek a receptorok! 
Én azt csinálnám  hogy szteroid nélkül  edzenék 6-7 hónapot , kiürülsz meg tud a szervezet pihenni is! És utánna  próbálnék ki dolgokat és ha akkor sem hatnak akkor valóban kuka!!
Zolival kapcsolatban !
Nagyon nagy tudással rendelkezi az tény, nem is kérdőjelezem meg a tudását!!!
De az egyik videóban azt mondta hogy egy átlagos szív mérete  800g és hogy Dallas McCarver szíve 2.5kg volt!
Na már most egy átlag az 4g/1kg szív súlya!!
Úgyhogy itt ez már nem fedi a valóságot!
Dallas boncolási jegyzőkönyve állítólag  3x szív  3x máj  3x vese méreteket  említ,de a magyar oldal aki ezt lehozta írja hogy nincs bizonyíték a jegyzőkönyv hitelességére!
Azért Zoli is tud olyant mondani ami nem úgy van!
Meg hogy 750 tesztotól szétszeded a termet?
Van aki lehet szétszedi van aki nem,nem egyformán  hatnak ránk ezek a dolgok!
És ezt ő  is mondta hogy még az egypetéjű iker tesóra sem hat ugyan úgy!!
Azért ez nem egy csoda szer,senki nem lesz tőle Hulk🤣🤣🤣
A 2000 es évek elején  amikor még  nagyon kevés  volt az úg labor meg a gagyi cucc,nyomtam én is 750mg és nem estem hanyatt tőle,hozta amit vártam de nem volt sokkal jobb mint 500mg!!
Ha gondolod írj  rám PM -ben!
És tudunk normális körülmények közt,-beszélni dolgokról!