2024. Május 04. - 17:58:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445413 alkalommal)

Needfor940 és 49 vendég van a témában

2023. Augusztus 17. - 10:42:51
Válasz #5580
Nem elérhető

Snatural


         Tudom, néztem is csak elég drága. Akkor már inkább primo-t vettem volna. Most már nyomom tovább a drostát az enával aztán szünet lesz. Hátha addig ír valaki véleményt a primobolánjukról. Az egy nagyon jó cucc, ha az van benne. Arra nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen.

A szünet alatt mit értesz? Kicsit visszaveszed a dózist, vagy teljes leállás levezetéssel.
Én az utóbbin gondolkodom, de az elérhető kémiák minőségét tudva, fogalmam sincs mivel vezessem majd le.
Arra gondoltam, hogy visszaveszem a dózist egy trt mennyiségre, majd pár hét múlva egyszerűen csak elhagyom.
A hosszú észter lassan levezeti magát... és remélem, hogy visszaáll magától minden egyéb szerek használata nélkül is...

2023. Augusztus 17. - 11:50:42
Válasz #5581
Nem elérhető

Ritchey


         Tudom, néztem is csak elég drága. Akkor már inkább primo-t vettem volna. Most már nyomom tovább a drostát az enával aztán szünet lesz. Hátha addig ír valaki véleményt a primobolánjukról. Az egy nagyon jó cucc, ha az van benne. Arra nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen.

A szünet alatt mit értesz? Kicsit visszaveszed a dózist, vagy teljes leállás levezetéssel.
Én az utóbbin gondolkodom, de az elérhető kémiák minőségét tudva, fogalmam sincs mivel vezessem majd le.
Arra gondoltam, hogy visszaveszem a dózist egy trt mennyiségre, majd pár hét múlva egyszerűen csak elhagyom.
A hosszú észter lassan levezeti magát... és remélem, hogy visszaáll magától minden egyéb szerek használata nélkül is...
.       Hivatalosan az enantát kiürülése után hcg+ viredex xt vagy ilyesmi (pl. T bomb), de megyek még szeptemberben is vérvételre megnézetni mi merre hány méter. Aztán a driada után is lesz még vérvétel, nagyon kiváncsi leszek a hilmához képest hogyan alakul a szabad tesztó. Meg a többi érték sem elhanyagolható lh fsh prolaktin stb… nem akarom elkiabálni, de egyelőre az ösztrogénnel nincs gondom, legalábbis nem zsírosodok, meg nincs mell érzékenység se. Mondjuk most is használok közben D aszpargint meg egyébb saját termelést fokozó cuccot is, mert menet közben se jó ha nagyon lenullázódik a saját tesztó termelés. Annál nehezebb visszaállítani. Mondjuk vérvételen most nem voltam, de a golyók tartják a méretüket, meg a libidó is rendben, így gondolom van némi saját hormon termelésem is. Ebből a szempontból mondjuk jó, hogy nem olyan fullos a hilma. Lehet ha megérkezik a driada ena, én is csak trt mennyiséget fogok használni amíg el nem fogy.

2023. Augusztus 17. - 16:03:49
Válasz #5582
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok megyek majd Egyiptomba aki esetleg már volt kint milyen cuccok kaphatóak és ki hogy hozta be ?🙄

2023. Augusztus 17. - 16:15:24
Válasz #5583
Nem elérhető

kemi


Sziasztok megyek majd Egyiptomba aki esetleg már volt kint milyen cuccok kaphatóak és ki hogy hozta be ?🙄

Posta, gatyádban, bőrönd. Nem hiszem, hogy ízekre szed a magyar vám.

2023. Augusztus 17. - 17:23:35
Válasz #5584
Nem elérhető

Rob97


Sziasztok megyek majd Egyiptomba aki esetleg már volt kint milyen cuccok kaphatóak és ki hogy hozta be ?🙄

Hallottam azt hiszem a Németh Pistitől valami ilyesmi sztorit, hogy őt elcsípték. Azt mondta, azt se tudják mik ezek, mondd, hogy gyógyszer és nem hazudsz, ha elkapnak. Egyébként meg nálad van pártíz mili ez az attól senki nem fog lecsukni. Saját felhasználás, de max elveszik szerintem ez a legrosszabb opció. Egyébként nincs tapasztalatom, ezt csak én gondolom így.

2023. Augusztus 17. - 19:13:27
Válasz #5585
Nem elérhető

Hard74


Augusztusi labor is megvolt. Még mindig Hilma ena megy 3 naponta 0,3ml.
https://kepkuldes.com/image/Dfwhrf

2023. Augusztus 17. - 20:27:39
Válasz #5586
Nem elérhető

Ritchey


Augusztusi labor is megvolt. Még mindig Hilma ena megy 3 naponta 0,3ml.
https://kepkuldes.com/image/Dfwhrf
.         Ez nagyon jó. Viszont csak úgy érdeklődés képpen mit értél el ezzel, ami a formát és az edzés teljesítményt illeti? Ha már a számoknál vagyunk comb, bicepsz, mellizom átmérő mennyit változott? Mennyivel tudsz nagyobb súlyokkal edzeni? Megköszönném ha írnál erről pár sort. Csak mert ugye nem a labor számokért használjuk ezeket a szarokat és valahogy ezt a részt olyan olyan jótékony homály fedi, legalábbis én nem igazán látok ilyen írásokat itt. Vagy ha az izom méretek nem is, de a definiáltság terén sokat változott a külsőd? Összejött a “beach body?” Üdv

2023. Augusztus 17. - 20:36:03
Válasz #5587
Nem elérhető

Janó


Augusztusi labor is megvolt. Még mindig Hilma ena megy 3 naponta 0,3ml.
https://kepkuldes.com/image/Dfwhrf
Ezek szerint jo az ena ám figyelj oda mert az shbg magas a biologiai teszto alacsony ideje lenne provit vagy stanat mellécsapni.

2023. Augusztus 18. - 10:24:08
Válasz #5588
Nem elérhető

White


Sziasztok!

2 fajta propit tudok most beszerezni, az egyik Kenwoo a másik Imperia labs.

Van esetleg valami tapasztalatok róluk?

2023. Augusztus 19. - 10:15:02
Válasz #5589
Nem elérhető

Orangery23


Sziasztok!
Kis segitseget kernek!
Most szeretnek tomegelni
Eddig igy nezki a dolog
Heti 2 ena
3.hettol menne heti 2 masteron (gyors eszter azert kesleltetnem)
Napi 1 provira gondoltam elso szuras utan
12-16 het ezen meg gondolkodok.
Tennetek hozza vmit vagy valtoztatnatok rajta?

2023. Augusztus 19. - 14:50:11
Válasz #5590
Nem elérhető

Pompariusz


Sziasztok!
Kis segitseget kernek!
Most szeretnek tomegelni
Eddig igy nezki a dolog
Heti 2 ena
3.hettol menne heti 2 masteron (gyors eszter azert kesleltetnem)
Napi 1 provira gondoltam elso szuras utan
12-16 het ezen meg gondolkodok.
Tennetek hozza vmit vagy valtoztatnatok rajta?

Szia! Ena, masteron melyik gyártó?

2023. Augusztus 19. - 16:31:46
Válasz #5591
Nem elérhető

Orangery23


Ena az NR1
Masteron meg tavalyi omega

2023. Augusztus 19. - 17:38:48
Válasz #5592
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!
Kis segitseget kernek!
Most szeretnek tomegelni
Eddig igy nezki a dolog
Heti 2 ena
3.hettol menne heti 2 masteron (gyors eszter azert kesleltetnem)
Napi 1 provira gondoltam elso szuras utan
12-16 het ezen meg gondolkodok.
Tennetek hozza vmit vagy valtoztatnatok rajta?
Drostat a formába hozáshoz használnak, tomegelesnel nincs sok értelme penzkidobas. Nandrolon dekát, szuris methat kéne tenni mellé.

2023. Augusztus 19. - 17:41:59
Válasz #5593
Nem elérhető

Jbl


Esetleg valaki mostanság kuraja közepette botlott bele jó primabolanban?

2023. Augusztus 19. - 19:50:26
Válasz #5594
Nem elérhető

Orangery23


Sziasztok!
Kis segitseget kernek!
Most szeretnek tomegelni
Eddig igy nezki a dolog
Heti 2 ena
3.hettol menne heti 2 masteron (gyors eszter azert kesleltetnem)
Napi 1 provira gondoltam elso szuras utan
12-16 het ezen meg gondolkodok.
Tennetek hozza vmit vagy valtoztatnatok rajta?
Drostat a formába hozáshoz használnak, tomegelesnel nincs sok értelme penzkidobas. Nandrolon dekát, szuris methat kéne tenni mellé.

Igen ez igaz.
Probaltam vmi anti gyno kurat
Felsoroltakat nem tudok most szerezni
Talan npp amit tudnek meg