2024. Május 04. - 20:12:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445474 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2023. Augusztus 23. - 08:49:17
Válasz #5610
Nem elérhető

Karcsi!!!


Én is nézegettem külföldi oldalakon, ahol több (sok) "gyártó" termékei vannak, beállítottam a keresőt a leg többet eladót termék legyen legelől nagyon sok helyen a driada 250 ena viszi primet! Ebből úgy gondolom nem lehet szar a cumó! De ez csak logika!

2023. Augusztus 23. - 14:56:38
Válasz #5611
Elérhető

Snatural


Uraim Driadat innen kene rendelni nem máshonnan:   https://driadashop.eu/
Ez a driada is fura valaki azt irja neki nagyon jó masvalaki azt hogy a masteronja es az exemestan is szar.Most akkor mi az igazsag?

A mastert és az exemestanet én írtam, hogy szar.
Lehet csak rosszul használom ezeket.
Ösztro csökkentésre alkalmaznám, tesztó mellé.
A mesterből heti 200mg körül megy, az exeből 2 naponta egy fél - most már öt hete.
Az ösztrogén szintem még magasabb lett....

2023. Augusztus 23. - 17:52:44
Válasz #5612
Nem elérhető

Janó


Uraim Driadat innen kene rendelni nem máshonnan:   https://driadashop.eu/
Ez a driada is fura valaki azt irja neki nagyon jó masvalaki azt hogy a masteronja es az exemestan is szar.Most akkor mi az igazsag?

A mastert és az exemestanet én írtam, hogy szar.
Lehet csak rosszul használom ezeket.
Ösztro csökkentésre alkalmaznám, tesztó mellé.
A mesterből heti 200mg körül megy, az exeből 2 naponta egy fél - most már öt hete.
Az ösztrogén szintem még magasabb lett....
Hát ez az heti 200 masternek le kéne vinni az ösztrogént magaban is. Egyébként miből vetted észre hogy magasabb?

2023. Augusztus 23. - 18:17:35
Válasz #5613
Nem elérhető

Janó


Uraim Driadat innen kene rendelni nem máshonnan:   https://driadashop.eu/
Ez a driada is fura valaki azt irja neki nagyon jó masvalaki azt hogy a masteronja es az exemestan is szar.Most akkor mi az igazsag?

A mastert és az exemestanet én írtam, hogy szar.
Lehet csak rosszul használom ezeket.
Ösztro csökkentésre alkalmaznám, tesztó mellé.
A mesterből heti 200mg körül megy, az exeből 2 naponta egy fél - most már öt hete.
Az ösztrogén szintem még magasabb lett....
Sarmxxl-rol mennyi ido alatt jott meg a csomag neked? A kovetesi szám szerint 3 napja feladták de még el sem indult a csomag a nyomkövetés szerint.

2023. Augusztus 23. - 18:38:11
Válasz #5614
Elérhető

Snatural




Hát ez az heti 200 masternek le kéne vinni az ösztrogént magaban is. Egyébként miből vetted észre hogy magasabb?

Zsíos fejbőr a haj vonlában. Vizes boka, néha itt-ott egy durva pattanás.
Adok neki még két hetet, megnézetem laborban, mert az a hiteles. Mindenesetre nekem ezek a mellékhatások vannak mindig, amikor magas az ösztro, és most még fokozódott is.

2023. Augusztus 23. - 18:39:06
Válasz #5615
Elérhető

Snatural



Sarmxxl-rol mennyi ido alatt jott meg a csomag neked? A kovetesi szám szerint 3 napja feladták de még el sem indult a csomag a nyomkövetés szerint.

6 nap rémlik.

2023. Augusztus 23. - 18:46:58
Válasz #5616
Nem elérhető

haven




Hát ez az heti 200 masternek le kéne vinni az ösztrogént magaban is. Egyébként miből vetted észre hogy magasabb?

Zsíos fejbőr a haj vonlában. Vizes boka, néha itt-ott egy durva pattanás.
Adok neki még két hetet, megnézetem laborban, mert az a hiteles. Mindenesetre nekem ezek a mellékhatások vannak mindig, amikor magas az ösztro, és most még fokozódott is.

Hangulat, érzelmek?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Augusztus 23. - 21:18:33
Válasz #5617
Elérhető

Snatural




Hát ez az heti 200 masternek le kéne vinni az ösztrogént magaban is. Egyébként miből vetted észre hogy magasabb?

Zsíos fejbőr a haj vonlában. Vizes boka, néha itt-ott egy durva pattanás.
Adok neki még két hetet, megnézetem laborban, mert az a hiteles. Mindenesetre nekem ezek a mellékhatások vannak mindig, amikor magas az ösztro, és most még fokozódott is.

Hangulat, érzelmek?

Semmi különös...

2023. Augusztus 24. - 00:16:04
Válasz #5618
Nem elérhető

Logan


Uraim Driadat innen kene rendelni nem máshonnan:   https://driadashop.eu/
Ez a driada is fura valaki azt irja neki nagyon jó masvalaki azt hogy a masteronja es az exemestan is szar.Most akkor mi az igazsag?

A mastert és az exemestanet én írtam, hogy szar.
Lehet csak rosszul használom ezeket.
Ösztro csökkentésre alkalmaznám, tesztó mellé.
A mesterből heti 200mg körül megy, az exeből 2 naponta egy fél - most már öt hete.
Az ösztrogén szintem még magasabb lett....

Gyerekek ennyit rólatok! Hogy írhatod ki higy a Driada szar meg neked az exemestan Ja meg a masteronja is szar mikor még egy laborba se voltál hogy nézés ösztrogén csak te úgy erzed….😤 másoknak akik akarnak ehhez a márkához nyúlni ez a kommented teljesen úgy jön le h szar es mar azt se tudják mihez nyúljanak az ilyen idióták miatt mint te. Ver képet nem csináltál semmi talasztalatod nincs de te mar azt írod higy szar neked nem hogy levitte az osztrogèn hanem megemelte…. Jezusom ilyen palikat. Menny el laborba nézes ösztrogén rakd ide ki az eredményt utána irkalj ilyen véleményt 🤥🤥🤥

2023. Augusztus 24. - 06:21:26
Válasz #5619
Nem elérhető

kemi


Uraim Driadat innen kene rendelni nem máshonnan:   https://driadashop.eu/
Ez a driada is fura valaki azt irja neki nagyon jó masvalaki azt hogy a masteronja es az exemestan is szar.Most akkor mi az igazsag?

Honnan postázzák? A modafinilt kipróbálnám. Azt be is tudnám teszteltetni!

2023. Augusztus 24. - 08:07:14
Válasz #5620
Nem elérhető

frankzane


Uraim Driadat innen kene rendelni nem máshonnan:   https://driadashop.eu/
Ez a driada is fura valaki azt irja neki nagyon jó masvalaki azt hogy a masteronja es az exemestan is szar.Most akkor mi az igazsag?

Honnan postázzák? A modafinilt kipróbálnám. Azt be is tudnám teszteltetni!
Szia modapanda net oldal, amúgy modafinil szerintem jó cucc, nem állsz be de ha hulla fáradt vagy ad egy jobb közérzetet sokkal élénkebb vagy. Dopamint emeli az agyban. Szerintem kratommal nagy életmentő, annak javaslom akik sokat dolgoznak edzenek stb, otthon lustálkodásra felesleges de ha zajlik az életed akkor a nehéz napokon nekem óriási segítség és nem kell erősebb dolgokhoz nyúlni.
Amúgy tényleg csak vérkép után van értelme véleményt mondani és ez nem titeket degradál, ezer millió dolog befolyásolja a közérzetedet vagy ,hogy megy az edzés stb. Azért elég sok vérkép meg lett itt osztva az elmúlt években és a tesztók szinte mindig mutatnak valamit legalább.

2023. Augusztus 24. - 09:44:15
Válasz #5621
Elérhető

Snatural


Uraim Driadat innen kene rendelni nem máshonnan:   https://driadashop.eu/
Ez a driada is fura valaki azt irja neki nagyon jó masvalaki azt hogy a masteronja es az exemestan is szar.Most akkor mi az igazsag?

A mastert és az exemestanet én írtam, hogy szar.
Lehet csak rosszul használom ezeket.
Ösztro csökkentésre alkalmaznám, tesztó mellé.
A mesterből heti 200mg körül megy, az exeből 2 naponta egy fél - most már öt hete.
Az ösztrogén szintem még magasabb lett....

Gyerekek ennyit rólatok! Hogy írhatod ki higy a Driada szar meg neked az exemestan Ja meg a masteronja is szar mikor még egy laborba se voltál hogy nézés ösztrogén csak te úgy erzed….😤 másoknak akik akarnak ehhez a márkához nyúlni ez a kommented teljesen úgy jön le h szar es mar azt se tudják mihez nyúljanak az ilyen idióták miatt mint te. Ver képet nem csináltál semmi talasztalatod nincs de te mar azt írod higy szar neked nem hogy levitte az osztrogèn hanem megemelte…. Jezusom ilyen palikat. Menny el laborba nézes ösztrogén rakd ide ki az eredményt utána irkalj ilyen véleményt 🤥🤥🤥

A stílusod ellenére egyetértek veled. Én is elsősorban a labornak hiszek. Csak leírtam, hogy a szerek alkalmazása ellenére, nem érzek semmi változást a tünetekben. Mindenképpen lesz labor és megosztom majd az eredményeket a kiinduló állapothoz képest.

2023. Augusztus 27. - 16:32:20
Válasz #5622
Nem elérhető

Küklopsz


Uraim Driadat innen kene rendelni nem máshonnan:   https://driadashop.eu/
Ez a driada is fura valaki azt irja neki nagyon jó masvalaki azt hogy a masteronja es az exemestan is szar.Most akkor mi az igazsag?

Honnan postázzák? A modafinilt kipróbálnám. Azt be is tudnám teszteltetni!

szia!modafinilnek van valami kis speed flesse?vagy nem sok kozuk van egymáshoz?most ilyen dolgok hogy ébren tart engem nem nagyon érdekel,inkább a libidó emelkedés meg a dopaminra hat?15 év motyózas után próbálok lightosabb utakra térni,de nem sok minden veszi el a kattogast,adipexet próbálok meg beszerezni meg ritalint,de lassan ugy vagyok vele hogy tobbet kell baszakodni vele mintha elmennék egy ocskos gyorsért😁😁

2023. Augusztus 27. - 19:11:08
Válasz #5623
Nem elérhető

agria88


Sziasztok!
Heti 250 mg Driada Ena megy, (duci üveges)
szépen működik. Nem mérettem, de erő, kinézet, kedv, libidó mind rendben!
Annyit vettem észre hogy sűrűbb az olaj mint más brandeknél (vagy telítettebb mert van benne cucc?!) és a 25-ös tűn nagyon lassan megy be. De tetszik eddig! ****:))))))

2023. Augusztus 27. - 19:32:45
Válasz #5624
Nem elérhető

Küklopsz