2024. Május 04. - 18:32:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445429 alkalommal)

Alexx, Damn és 43 vendég van a témában

2023. Augusztus 31. - 11:09:41
Válasz #5640
Nem elérhető

Ritchey


Uraim Driadat innen kene rendelni nem máshonnan:   https://driadashop.eu/
Ez a driada is fura valaki azt irja neki nagyon jó masvalaki azt hogy a masteronja es az exemestan is szar.Most akkor mi az igazsag?

Honnan postázzák? A modafinilt kipróbálnám. Azt be is tudnám teszteltetni!

szia!modafinilnek van valami kis speed flesse?vagy nem sok kozuk van egymáshoz?most ilyen dolgok hogy ébren tart engem nem nagyon érdekel,inkább a libidó emelkedés meg a dopaminra hat?15 év motyózas után próbálok lightosabb utakra térni,de nem sok minden veszi el a kattogast,adipexet próbálok meg beszerezni meg ritalint,de lassan ugy vagyok vele hogy tobbet kell baszakodni vele mintha elmennék egy ocskos gyorsért😁😁

Nem gudom, nem próbáltam, de kétlem hogy bámilyen amfetamin közelében lenne. Ritalint könnyebb szerezni, mint utcai speedet?😅 ADHD-s az ünokaöcsi?
Bár a magyar 0 hatóanyagú speedeknél lehet erősebb a Moda😀

Kíváncsiságból kipróbálnám. Én is amfetamint és MPH-t használok on-demand az atomixetine mellé.
Aki használ ritalint vagy speedet az nem érzi meg a modafinilt. Szerintem a stimulánsok 1-10es skáláján a koffein 2, a modafinil 3, a ritalin 5-6, és így tovább. Szóval engedjétek el, annak aki csak koffeint szokott, a kis dopamint boost-ot megérzi a modafiniltől, meg tényleg produktívabb az ember rajta mivel egyszerűen van kedved energiád csinálni a dolgod, de kb ennyi. Kratom modafinil kombó arra tökéletes ,hogy 3 óra alvással is lenyomd a 12 óra melót meg a kondit gond nélkül, annak hoz kis eufóriát aki nem speedezik kolázik stb.
Hozzászólásaid aranyat érnek! Kipróbálom eddig csak kávéztam. Sajnos a balesetem óta keveset tudok aludni . Február óta 1 nap volt hogy átaludtam az éjszakát aug.14 azóta se .kellene valami ami segít a hétköznapokba és nem cseszi szét az egészségemet.
.          A Brainmax Neurohacker nevű 8-féle gyógynövényes cuccot próbáltad már? Csak mert pl. a modafinil azért nem annyira egészségbarát… estére melatonin, gaba? Persze lehet ezeken már túl vagy és nem segítettek. Én nem pörgetném magam gyógyszerekkel, már csak a hozzászokás miatt sem, de persze te tudod.

2023. Szeptember 03. - 07:17:06
Válasz #5641
Nem elérhető

haven


Enantát és boldenon mellé még berendeltem turinabolt, bioniche gyártótól, ismeri, használ valaki most olyat? Elvileg könnyen tudni fogom, hogy az van benne, aminek kell lennie, ugyanis azt olvasom róla, hogy nem vizesít. Metha, metil meg vizesít.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Szeptember 03. - 08:14:40
Válasz #5642
Nem elérhető

Karcsi!!!


Abdi ibrahim anapolon 50 lehet úgy jó hogy nem eredeti?  Tudom kezdjem el aztán kiderül, csak annyi van megy most 0.5 ml deca , ès 1,5ml tesztó cyp hozzá, így nehèz lessz megèrezni a hatást nem? Szerintetek? Használta már valaki? Tutti fake , megnèztem a netten! Köszönöm, előre is ha tudtok ebben a dologban egy kis infót adni! ✌️

2023. Szeptember 03. - 10:09:40
Válasz #5643
Nem elérhető

Gábor77


Abdi ibrahim anapolon 50 lehet úgy jó hogy nem eredeti?  Tudom kezdjem el aztán kiderül, csak annyi van megy most 0.5 ml deca , ès 1,5ml tesztó cyp hozzá, így nehèz lessz megèrezni a hatást nem? Szerintetek? Használta már valaki? Tutti fake , megnèztem a netten! Köszönöm, előre is ha tudtok ebben a dologban egy kis infót adni! ✌️
Ha az van benne amit ráírtak akkor meg fog dobni súlyba erősen, meg erőbe is, valamint jól be is vizesít valószínűleg. Ja és a májfunkciódat agyon vágja. Csináltass labort.

2023. Szeptember 03. - 12:45:12
Válasz #5644
Nem elérhető

Benczu77


Sziasztok,
Valaki használt már Nebido 250/ androgel 50mg?
Patikai termékek első kézből, viszont én még nem ismerem.

Működő Tren ena/ masteront tud valaki?

2023. Szeptember 03. - 15:29:16
Válasz #5645
Elérhető

Gyuf


Abdi ibrahim anapolon 50 lehet úgy jó hogy nem eredeti?  Tudom kezdjem el aztán kiderül, csak annyi van megy most 0.5 ml deca , ès 1,5ml tesztó cyp hozzá, így nehèz lessz megèrezni a hatást nem? Szerintetek? Használta már valaki? Tutti fake , megnèztem a netten! Köszönöm, előre is ha tudtok ebben a dologban egy kis infót adni! ✌️
sose hallottam róla, ha az van benne akkor erőt jönni e kell , meg felfog vizesíteni mint az állat
De amúgy az a 0,5ml deca hogy került a képbe? Főleg 1,5ml cypihez..

2023. Szeptember 03. - 15:30:55
Válasz #5646
Elérhető

Gyuf


Sziasztok,
Valaki használt már Nebido 250/ androgel 50mg?
Patikai termékek első kézből, viszont én még nem ismerem.

Működő Tren ena/ masteront tud valaki?
Pharmtec, és Imperial Masteron biztos jó, mert én rendesen kikerekedtem tőle
Trent meg haver tolja szintén pharmtec, neki 4 hét és verseny, elég combos külseje van.

2023. Szeptember 03. - 17:42:42
Válasz #5647
Nem elérhető

Benczu77


Sziasztok,
Valaki használt már Nebido 250/ androgel 50mg?
Patikai termékek első kézből, viszont én még nem ismerem.

Működő Tren ena/ masteront tud valaki?
Pharmtec, és Imperial Masteron biztos jó, mert én rendesen kikerekedtem tőle
Trent meg haver tolja szintén pharmtec, neki 4 hét és verseny, elég combos külseje van.

Valami shop van ahol elerheto?
Itt ausztriaban nem nagyon talalok

2023. Szeptember 03. - 18:20:49
Válasz #5648
Nem elérhető

KBali


Sziasztok! Régen foglalkoztam ezzel a témával így le vagyok maradva a dolgokról.

Driada testo ena.-t lehet venni kéztől is vagy csak netről rendelni? ( Kelet MO. - Debrecen és környéke :) )
Heti 1x1ml menne csak egy kis tesztoszteron szint fokozásra a vele járó pozitív hatások miatt :)

2023. Szeptember 03. - 18:23:11
Válasz #5649
Elérhető

Gyuf


Sziasztok,
Valaki használt már Nebido 250/ androgel 50mg?
Patikai termékek első kézből, viszont én még nem ismerem.

Működő Tren ena/ masteront tud valaki?
Pharmtec, és Imperial Masteron biztos jó, mert én rendesen kikerekedtem tőle
Trent meg haver tolja szintén pharmtec, neki 4 hét és verseny, elég combos külseje van.

Valami shop van ahol elerheto?
Itt ausztriaban nem nagyon talalok
nincs shop.
kapcsolat.

2023. Szeptember 03. - 19:53:06
Válasz #5650
Nem elérhető

Karcsi!!!


Abdi ibrahim anapolon 50 lehet úgy jó hogy nem eredeti?  Tudom kezdjem el aztán kiderül, csak annyi van megy most 0.5 ml deca , ès 1,5ml tesztó cyp hozzá, így nehèz lessz megèrezni a hatást nem? Szerintetek? Használta már valaki? Tutti fake , megnèztem a netten! Köszönöm, előre is ha tudtok ebben a dologban egy kis infót adni! ✌️
sose hallottam róla, ha az van benne akkor erőt jönni e kell , meg felfog vizesíteni mint az állat
De amúgy az a 0,5ml deca hogy került a képbe? Főleg 1,5ml cypihez..


1ml deca nagyon elnyomta a libidomat , kijött egy csomó deca mellèkhatás , lehet hogy a cyp is gyenge, mayesticos cuccok megy mellè mèg 30mg dana így nem rossz!

2023. Szeptember 03. - 19:57:25
Válasz #5651
Nem elérhető

Karcsi!!!


Valaki itt írta ment laborba mayesticos cyp használata közben, mennyi lett a tesztód tőlle? Nem találom sehol már itt! Hányas gyártmányú a cypid? Előre is köszönöm!

2023. Szeptember 04. - 11:05:23
Válasz #5652
Nem elérhető

Snatural


Valaki itt írta ment laborba mayesticos cyp használata közben, mennyi lett a tesztód tőlle? Nem találom sehol már itt! Hányas gyártmányú a cypid? Előre is köszönöm!

Minden 3. nap ment 0,6 ml - 62 tesztó lett tőle. Már elment 3 üveg, nem volt rossz. A gyártást majd megnézem, ha érdekes...

2023. Szeptember 05. - 09:15:49
Válasz #5653
Nem elérhető

Snatural


Valaki itt írta ment laborba mayesticos cyp használata közben, mennyi lett a tesztód tőlle? Nem találom sehol már itt! Hányas gyártmányú a cypid? Előre is köszönöm!

Minden 3. nap ment 0,6 ml - 62 tesztó lett tőle. Már elment 3 üveg, nem volt rossz. A gyártást majd megnézem, ha érdekes...

Lot 01/23

2023. Szeptember 05. - 13:01:12
Válasz #5654
Nem elérhető

Karcsi!!!


Köszönöm, a segítséged! Nekem is ugyanezz a lot száma! 👍