2024. Május 04. - 07:45:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445193 alkalommal)

Norborg34, Trepi, Damn és 18 vendég van a témában

2023. Szeptember 05. - 21:19:30
Válasz #5655
Nem elérhető

Snatural


Kb. 3 hónapig ment 0,6 ml teszt cyp 3 naponta ami szépen hozta a 62-es tesztó szintet, csak az ösztrogént nagyon feltolta. Ezért mellé raktam még 0,4 ml driada masteront és 2 naponta egy fél szem hilma exemestant. Eltelt még öt hét. Aztán itt picsogtam, hogy nem működnek, úgy éreztem magas maradt az ösztrogénem. Közben többször szarul lettem, elszálló pulzus, szívdobogás.
Na ma elmentem a laborba. Vérkép, E2 és totál tesztó mérés.
Vártam az eredményt, közben meg felhívtak a laborból, mert kötelesek kritikus értékeknél értesíteni: a hemoglobin szintem 196 g/l ! (a referencia 140-175, 190 felett kritikus és értesítenek...)

Az ösztrogén lement 385-re, a totál tesztó viszont felment 104-re!
Most akkor mi a f@sz?
A masteron emelheti a totál tesztó szintjét?
A 60 körüli szint bőven elég nekem.
Megpróbáljam megfelezni a motyó mennyiségét?
Vagy hagyjam el inkább a masteront?

Sajnos fingom nincs, hogy az ösztrót a master vagy az exe, esetleg a 2 együtt vitte-e le.

A hemoglobinnal mit kezdhetek?




2023. Szeptember 06. - 07:29:21
Válasz #5656
Nem elérhető

Jbl


Kb. 3 hónapig ment 0,6 ml teszt cyp 3 naponta ami szépen hozta a 62-es tesztó szintet, csak az ösztrogént nagyon feltolta. Ezért mellé raktam még 0,4 ml driada masteront és 2 naponta egy fél szem hilma exemestant. Eltelt még öt hét. Aztán itt picsogtam, hogy nem működnek, úgy éreztem magas maradt az ösztrogénem. Közben többször szarul lettem, elszálló pulzus, szívdobogás.
Na ma elmentem a laborba. Vérkép, E2 és totál tesztó mérés.
Vártam az eredményt, közben meg felhívtak a laborból, mert kötelesek kritikus értékeknél értesíteni: a hemoglobin szintem 196 g/l ! (a referencia 140-175, 190 felett kritikus és értesítenek...)

Az ösztrogén lement 385-re, a totál tesztó viszont felment 104-re!
Most akkor mi a f@sz?
A masteron emelheti a totál tesztó szintjét?
A 60 körüli szint bőven elég nekem.
Megpróbáljam megfelezni a motyó mennyiségét?
Vagy hagyjam el inkább a masteront?

Sajnos fingom nincs, hogy az ösztrót a master vagy az exe, esetleg a 2 együtt vitte-e le.

A hemoglobinnal mit kezdhetek?




Az exemastan képes az shbg szintet csökkenteni ezért lehet akar a teszto szint magasabb, de azért ez az ösztrogén szint nem kevés, kérdés mennyiről hoztad le ebbe a tartományba. Bár rengeteg verkepes elemzést néztem és kimondottan nem volt kimondva mi az az osztro szint ami optimális nagyon sokan egyen függővé teszik (persze azért itt nem egy kiugró értékre gondolva), de legtöbben magas referencia tartományban  érezték magukat a legjobban, de nagyon egyen függő. Hemoglobinhoz annyira nem ertek talán aspirin protectet szednek a vérrögök miatt és sok folyadék. Talán a teszto dózist is csökkenti kellene egy ideig trt dozisra, meg szépen vissza àll minden

2023. Szeptember 06. - 07:41:23
Válasz #5657
Nem elérhető

frankzane


Kb. 3 hónapig ment 0,6 ml teszt cyp 3 naponta ami szépen hozta a 62-es tesztó szintet, csak az ösztrogént nagyon feltolta. Ezért mellé raktam még 0,4 ml driada masteront és 2 naponta egy fél szem hilma exemestant. Eltelt még öt hét. Aztán itt picsogtam, hogy nem működnek, úgy éreztem magas maradt az ösztrogénem. Közben többször szarul lettem, elszálló pulzus, szívdobogás.
Na ma elmentem a laborba. Vérkép, E2 és totál tesztó mérés.
Vártam az eredményt, közben meg felhívtak a laborból, mert kötelesek kritikus értékeknél értesíteni: a hemoglobin szintem 196 g/l ! (a referencia 140-175, 190 felett kritikus és értesítenek...)

Az ösztrogén lement 385-re, a totál tesztó viszont felment 104-re!
Most akkor mi a f@sz?
A masteron emelheti a totál tesztó szintjét?
A 60 körüli szint bőven elég nekem.
Megpróbáljam megfelezni a motyó mennyiségét?
Vagy hagyjam el inkább a masteront?

Sajnos fingom nincs, hogy az ösztrót a master vagy az exe, esetleg a 2 együtt vitte-e le.

A hemoglobinnal mit kezdhetek?
A hemoglobinnak nagyon hosszú azt hiszem 4 hónap az élethossza tehát kúra után ha a felezési időket is számoljuk kb 6 hónapig simán lehet ugyan olyan magas mint kúra alatt.

2023. Szeptember 06. - 10:13:14
Válasz #5658
Nem elérhető

Karl


Sziasztok!
Olvastam a driadashop.eu-ról, és az lenne a kérdésem, hogy mennyire biztonságos neten keresztül ilyen jelegű termékeket rendelgetni? Lehet-e abból bajom, ha véletlenül felnyitják a csomagomat a postán? Csak magamnak rendelnék kis mennyiséget.
Van erről esetleg tapasztalatotok?

2023. Szeptember 06. - 11:03:36
Válasz #5659
Nem elérhető

Snatural


Az exemastan képes az shbg szintet csökkenteni ezért lehet akar a teszto szint magasabb, de azért ez az ösztrogén szint nem kevés, kérdés mennyiről hoztad le ebbe a tartományba. Bár rengeteg verkepes elemzést néztem és kimondottan nem volt kimondva mi az az osztro szint ami optimális nagyon sokan egyen függővé teszik (persze azért itt nem egy kiugró értékre gondolva), de legtöbben magas referencia tartományban  érezték magukat a legjobban, de nagyon egyen függő. Hemoglobinhoz annyira nem ertek talán aspirin protectet szednek a vérrögök miatt és sok folyadék. Talán a teszto dózist is csökkenti kellene egy ideig trt dozisra, meg szépen vissza àll minden

Az ösztrogénem már jóval 600 felett volt, így már majdnem megfeleződött. Mondjuk különösebb tüneteket nem okozott a nagyon magas ösztro sem.
A hemoglobin szint elég para.
Megpróbálok a folyadékbevitelemen emelni, és elhagyom a masteront - lehet a tesztóbol is elveszek egy keveset.
Nem tudom, hogy ezt a visszavételt fokozatosan, vagy azonnal tegyem-e meg.

2023. Szeptember 06. - 11:25:32
Válasz #5660
Nem elérhető

Snatural



A hemoglobinnak nagyon hosszú azt hiszem 4 hónap az élethossza tehát kúra után ha a felezési időket is számoljuk kb 6 hónapig simán lehet ugyan olyan magas mint kúra alatt.

Ez nagyon rosszul hangzik, de sajnos igaz.
"A vörösvérsejtek körülbelül 3 hónapon belül lebomlanak, és a bennük található hemoglobin szétesik. "

Gondoltam elmegyek vért adni, de a magas hemoglobin miatt nem veszik le :-/

2023. Szeptember 08. - 07:59:29
Válasz #5661
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!
Árakról nem tudom szokás itt beszélni vagy sem.
Magyar patikai Zitazonium milyen árban mozog most felétek?

2023. Szeptember 08. - 11:54:37
Válasz #5662
Nem elérhető

fittyfene


Sziasztok!
Olvastam a driadashop.eu-ról, és az lenne a kérdésem, hogy mennyire biztonságos neten keresztül ilyen jelegű termékeket rendelgetni? Lehet-e abból bajom, ha véletlenül felnyitják a csomagomat a postán? Csak magamnak rendelnék kis mennyiséget.
Van erről esetleg tapasztalatotok?

Én Hilma cuccot rendeltem (Oxandrolone), egy puzzle dobozba volt beletéve a cuccos, :D gyorsfutár hozta, semmi gond nem volt a kiszállítással, ráadásul 5 nap alatt itt volt.

2023. Szeptember 08. - 12:13:09
Válasz #5663
Nem elérhető

hpifta


Driada szemes stanat próbálta valaki? :-){

2023. Szeptember 08. - 20:10:20
Válasz #5664
Nem elérhető

Eliteboy


Tudom nem ide illik a kérdés,nem akartam ezért nyilvan új topicot nyitni. Tudja valaki Daniel Gray x -file olvasmányt hol lehet angolul letölteni ingyen?

2023. Szeptember 08. - 20:58:28
Válasz #5665
Nem elérhető

Needfor940


Üdv!
Én is inkább ide írnék, ahogy látom ez a topik jobban pörög, illetve sok hozzáértő van.
A kérdésem a következő lenne:
Voltam laborba vérvételen:
2023.06.26
Itt 125mg/heti ment. (nebido)
Eredményeim:

LH 0,5 D L U/l (1,7-8,6)
FSH 0,30 D L U/l (1,27-19,26)
Ösztradiol 82 pmol/l (0-116)
Testoszteron 24,84 U nmol/l (9,00-28,00)
Prolaktin 14,56 U H ng/ml (2,64-13,13)

majd most:

2023.09.04

Ösztradiol 119 H pmol/l (0-116)
Testoszteron 21,02 nmol/l (9,00-28,00)
Prolaktin 14,84 H ng/ml (2,64-13,13)

itt heti 100mg ment. Ha itt 100mg ment, miért csapta fel hirtelen ennyire az e2-öm?
illetve van valami arány amire azt mondhatjuk hogy na ez az e2 sok vagy kevés, vagy "pont" jó ?

Azt még illik rólam tudni hogy van egy pár milis agyi C.-m ami talán egy kicsit befolyásolhatja ezt?

Köszönöm a hozzáértök tanácsát, tapasztalat megosztását
Kor: 28


2023. Szeptember 10. - 23:03:57
Válasz #5666
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!
Árakról nem tudom szokás itt beszélni vagy sem.
Magyar patikai Zitazonium milyen árban mozog most felétek?
Évek óta nem is lehet kapni csak román, bolgár stb. tamoxit az kb 5 ezer 30 szem.

2023. Szeptember 10. - 23:08:07
Válasz #5667
Nem elérhető

Janó



A hemoglobinnak nagyon hosszú azt hiszem 4 hónap az élethossza tehát kúra után ha a felezési időket is számoljuk kb 6 hónapig simán lehet ugyan olyan magas mint kúra alatt.

Ez nagyon rosszul hangzik, de sajnos igaz.
"A vörösvérsejtek körülbelül 3 hónapon belül lebomlanak, és a bennük található hemoglobin szétesik. "

Gondoltam elmegyek vért adni, de a magas hemoglobin miatt nem veszik le :-/
Szerintem menj el a háziorvosodhoz az a tüneteid és a laborod alapján ad egy beutalót a hematologiara ahol majd leveszik a vért.

2023. Szeptember 11. - 15:26:53
Válasz #5668
Nem elérhető

Eliteboy


Dubaiban nyaralt màr vki?
Kiadják recept nélkül a gyógyszert patikàba?

2023. Szeptember 11. - 19:07:15
Válasz #5669
Nem elérhető

Jbl


Üdv!
Én is inkább ide írnék, ahogy látom ez a topik jobban pörög, illetve sok hozzáértő van.
A kérdésem a következő lenne:
Voltam laborba vérvételen:
2023.06.26
Itt 125mg/heti ment. (nebido)
Eredményeim:

LH 0,5 D L U/l (1,7-8,6)
FSH 0,30 D L U/l (1,27-19,26)
Ösztradiol 82 pmol/l (0-116)
Testoszteron 24,84 U nmol/l (9,00-28,00)
Prolaktin 14,56 U H ng/ml (2,64-13,13)

majd most:

2023.09.04

Ösztradiol 119 H pmol/l (0-116)
Testoszteron 21,02 nmol/l (9,00-28,00)
Prolaktin 14,84 H ng/ml (2,64-13,13)

itt heti 100mg ment. Ha itt 100mg ment, miért csapta fel hirtelen ennyire az e2-öm?
illetve van valami arány amire azt mondhatjuk hogy na ez az e2 sok vagy kevés, vagy "pont" jó ?

Azt még illik rólam tudni hogy van egy pár milis agyi C.-m ami talán egy kicsit befolyásolhatja ezt?

Köszönöm a hozzáértök tanácsát, tapasztalat megosztását
Kor: 28


Nem nevezném annyira veszélyesen kiugró E2 nek ha 200-300 lenne az lenne kiugró, ez meg minimális mozgású. Nincs megállapított ösztrogén tartomány ami azt mondja ki, hogy ez a jó. Persze a nagyon magas vagy alacsony nem jó, de ott már tünetek vannak, ide egy egyszerű dht is elég ami csökkent egy picit, ha szükségesnek érzed, ha nem érzékelsz semmi magas osztro tünetet akkor maradhat így.