2024. Május 04. - 11:45:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445291 alkalommal)

Norborg34, fittyfene és 33 vendég van a témában

2023. Szeptember 13. - 07:26:50
Válasz #5670
Nem elérhető

Damn


Sziasztok, valaki rendelt már a zororoidról?! Véleményt kérnék róluk, mert a hilmastoreról szerettem volna ismét rendelni, de napok óta nem küldték el az utalási infókat, elérni őket lehetetlen....

2023. Szeptember 13. - 07:45:17
Válasz #5671
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok, valaki rendelt már a zororoidról?! Véleményt kérnék róluk, mert a hilmastoreról szerettem volna ismét rendelni, de napok óta nem küldték el az utalási infókat, elérni őket lehetetlen....
Miért nem rendelsz driadarol vagy musculexről (ez a gainspire utodja,ott van hilma) vagy eroids-on rá keresel ,hogy top 10 EU-s oldal, amelyiknek a legtöbb pozitív friss valósnak tűnő értékelése van onnan rendelj.

2023. Szeptember 13. - 09:05:44
Válasz #5672
Nem elérhető

Damn


Gondolkoztam ezeken énis, főleg a driadán, de nem sok mindent tudok róluk, és nekem ugye a legfontosabb hogy utalni tudják, mert ezt a bitcoinos szarságokat nem akarnám csinálni  ***)))) de köszönöm hogy írtál!

2023. Szeptember 13. - 09:26:12
Válasz #5673
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!
Árakról nem tudom szokás itt beszélni vagy sem.
Magyar patikai Zitazonium milyen árban mozog most felétek?
Évek óta nem is lehet kapni csak román, bolgár stb. tamoxit az kb 5 ezer 30 szem.

Köszönöm, sajnos ismerősöm édesanyjának szüksége volt rá, de már szerencsére nincs és megmaradt neki pár doboz receptre váltott Zitazonium. Ezért érdekelt az árfekvése, hogy mekkora értéket képvisel. Nekem már egy ideje nem aktuális a téma

2023. Szeptember 13. - 12:25:27
Válasz #5674
Nem elérhető

Predator50


Cooper pharma cuccokat nyom valaki?

2023. Szeptember 14. - 08:24:55
Válasz #5675
Nem elérhető

frankzane


Gondolkoztam ezeken énis, főleg a driadán, de nem sok mindent tudok róluk, és nekem ugye a legfontosabb hogy utalni tudják, mert ezt a bitcoinos szarságokat nem akarnám csinálni  ***)))) de köszönöm hogy írtál!
Csao, a thebbpower meg a gainspire utódja a musculex, eroids-on vannak róluk friss írások. Simán lehet nekik utalni devizába pl otp bank oldalán csak belépsz a fiókodba és utalsz nekik. Innen mindenkinek megjött tőlük, van hilma.

2023. Szeptember 14. - 11:40:36
Válasz #5676
Nem elérhető

Damn


Rendben köszönöm az információt, annyi hogy a driada szemesekről van infód vagy infótok? Mert most a driadashop.euról szemeseket rendeltem... Csak szeretnék pár infót :)

Gondolkoztam ezeken énis, főleg a driadán, de nem sok mindent tudok róluk, és nekem ugye a legfontosabb hogy utalni tudják, mert ezt a bitcoinos szarságokat nem akarnám csinálni  ***)))) de köszönöm hogy írtál!
Csao, a thebbpower meg a gainspire utódja a musculex, eroids-on vannak róluk friss írások. Simán lehet nekik utalni devizába pl otp bank oldalán csak belépsz a fiókodba és utalsz nekik. Innen mindenkinek megjött tőlük, van hilma.

2023. Szeptember 14. - 12:42:17
Válasz #5677
Nem elérhető

frankzane


Gondolkoztam ezeken énis, főleg a driadán, de nem sok mindent tudok róluk, és nekem ugye a legfontosabb hogy utalni tudják, mert ezt a bitcoinos szarságokat nem akarnám csinálni  ***)))) de köszönöm hogy írtál!

2023. Szeptember 14. - 12:44:01
Válasz #5678
Nem elérhető

frankzane


Gondolkoztam ezeken énis, főleg a driadán, de nem sok mindent tudok róluk, és nekem ugye a legfontosabb hogy utalni tudják, mert ezt a bitcoinos szarságokat nem akarnám csin***)))) de köszönöm hogy írtál!

2023. Szeptember 16. - 08:04:55
Válasz #5679
Nem elérhető

Gábor77


kicsit off de muszáj elmesélnem. Szomszédom anyukája rendelt 2 üveg testo cypit a kutyájámak és elmesélte a kereskedőnek hogy szegény kutya milyen csúnya és nehéz műtéten esett át és mennyire lassan gyógyul. erre a cypi mellett érkezett egy BPC157 és egy TB500 ingyen és bérmentve a gyógyulás segítésére. Nem gyakori az ilyen viselkedés kereskedők között. Nyilván hosszú távon meg fog térülni a kereskedőnek a nem mindennapi hozzáállás a kutyához!

2023. Szeptember 16. - 09:04:21
Válasz #5680
Nem elérhető

haven


Le a kalappal előtte, tényleg példa nélküli a viselkedése (sajnos) Ez a két cucc, amúgy SARM?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Szeptember 16. - 12:17:54
Válasz #5681
Nem elérhető

Gábor77


Le a kalappal előtte, tényleg példa nélküli a viselkedése (sajnos) Ez a két cucc, amúgy SARM?
Tudtommal peptid.

2023. Szeptember 16. - 20:39:10
Válasz #5682
Elérhető

fittyfene


kicsit off de muszáj elmesélnem. Szomszédom anyukája rendelt 2 üveg testo cypit a kutyájámak és elmesélte a kereskedőnek hogy szegény kutya milyen csúnya és nehéz műtéten esett át és mennyire lassan gyógyul. erre a cypi mellett érkezett egy BPC157 és egy TB500 ingyen és bérmentve a gyógyulás segítésére. Nem gyakori az ilyen viselkedés kereskedők között. Nyilván hosszú távon meg fog térülni a kereskedőnek a nem mindennapi hozzáállás a kutyához!

Ha nem titok, ki volt ez a kereskedő, csakhogy ha már ilyen korrekt a hozzáállása, akkor legyen neki egy kis reklám?!

2023. Szeptember 18. - 10:31:19
Válasz #5683
Nem elérhető

Gábor77


kicsit off de muszáj elmesélnem. Szomszédom anyukája rendelt 2 üveg testo cypit a kutyájámak és elmesélte a kereskedőnek hogy szegény kutya milyen csúnya és nehéz műtéten esett át és mennyire lassan gyógyul. erre a cypi mellett érkezett egy BPC157 és egy TB500 ingyen és bérmentve a gyógyulás segítésére. Nem gyakori az ilyen viselkedés kereskedők között. Nyilván hosszú távon meg fog térülni a kereskedőnek a nem mindennapi hozzáállás a kutyához!

Ha nem titok, ki volt ez a kereskedő, csakhogy ha már ilyen korrekt a hozzáállása, akkor legyen neki egy kis reklám?!
Ne haragudj de ebben nem tudok segíteni. Remélem megérted!

2023. Szeptember 18. - 19:42:11
Válasz #5684
Elérhető

fittyfene


kicsit off de muszáj elmesélnem. Szomszédom anyukája rendelt 2 üveg testo cypit a kutyájámak és elmesélte a kereskedőnek hogy szegény kutya milyen csúnya és nehéz műtéten esett át és mennyire lassan gyógyul. erre a cypi mellett érkezett egy BPC157 és egy TB500 ingyen és bérmentve a gyógyulás segítésére. Nem gyakori az ilyen viselkedés kereskedők között. Nyilván hosszú távon meg fog térülni a kereskedőnek a nem mindennapi hozzáállás a kutyához!

Ha nem titok, ki volt ez a kereskedő, csakhogy ha már ilyen korrekt a hozzáállása, akkor legyen neki egy kis reklám?!
Ne haragudj de ebben nem tudok segíteni. Remélem megérted!

Leesett, hogy személyről van szó és nem egy weboldalról, ahonnan rendelni lehet! :D Így természetesen érthető a dolog!  :-){