2024. Május 04. - 09:50:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445231 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2023. Szeptember 18. - 20:40:03
Válasz #5685
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Kicsit off, kicsit hosszú lesz, de arról lenne szó, hogy a vizeletből nyert hcg injekciók használatát beszüntették a megtermékenyítési eljárásokban és helyettük csak a szintetikus rekombináns hcgt használják már. Ez az előre oldott toll formájú hcg. Az oka a kannibál törzseknél felfedezett kuru nevü betegség melyet a kannibalizmussal vittek át egymásra, egy hibás fehérje a prion okozza és a kergemarha kórhoz hasonló agyelszivacsosodást okoz emberekben. A betegség lappangási ideje min. 6 év max 50 év, de átlagban 30 év mire kialakul a betegség, és rájöttek, hogy a beteg nők vizelete is tartalmazza ezt a hibás priont és mivel egy vizeletgyűjtő helyen több ezer nő vizeletét gyűjtik be melyből kinyerik a hcg-t elég egy fertőzött és a beadott injekciótól kialakulhat ez a betegség. A másik ilyen az emberi agyalapi mirigyből kinyert növekedési hormon. A betegség gyakoribb mint gondolnátok, kérlek komment előtt írjátok be a googleba, hogy hcg és prion. Olvassatok utána, majd mondjátok el a véleményeteket. Életem során jópár hcg-n túlvagyok és most a felröppent új hírek miatt kicsit elkezdtem aggódni.

2023. Szeptember 18. - 22:12:29
Válasz #5686
Nem elérhető

Janó


Ma feladták a rendelést driadarol, kicsit meglepődtem hogy litvániából jon a csomag...

2023. Szeptember 19. - 15:43:11
Válasz #5687
Nem elérhető

Damn


Én rendeltem tőlük viszont már 3 napja csomagolás státuszba van... Aggódjak?!

Ma feladták a rendelést driadarol, kicsit meglepődtem hogy litvániából jon a csomag...

2023. Szeptember 19. - 16:43:44
Válasz #5688
Nem elérhető

Damn


A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

2023. Szeptember 19. - 16:49:32
Válasz #5689
Nem elérhető

pittta92


A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

Hali 7-10nap a szallitas posta hozta többször rendeltem sosem volt gond

2023. Szeptember 19. - 16:58:54
Válasz #5690
Nem elérhető

Damn


Szia köszi az infót, akkor meg nyugodtam... Elsőnek rendelek tőlük így nem igazán  tudtam hogy hogy álljak hozzájuk :D akkor várok tovább, 15én kaptak meg az utalás azóta csomagolás státuszban van a rendelésemet, valszeg a héten akkor át is adják a futárnak... Remélem :P:D
A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

Hali 7-10nap a szallitas posta hozta többször rendeltem sosem volt gond

2023. Szeptember 20. - 13:29:51
Válasz #5691
Nem elérhető

Janó


Szia köszi az infót, akkor meg nyugodtam... Elsőnek rendelek tőlük így nem igazán  tudtam hogy hogy álljak hozzájuk :D akkor várok tovább, 15én kaptak meg az utalás azóta csomagolás státuszban van a rendelésemet, valszeg a héten akkor át is adják a futárnak... Remélem :P:D
A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

Hali 7-10nap a szallitas posta hozta többször rendeltem sosem volt gond
15 pentek volt akkor csak hétfőn adtak fel ahogy enyemet is nekem mar nemzetkozi szallitas alatt van.

2023. Szeptember 20. - 14:07:58
Válasz #5692
Nem elérhető

bbuilder


Rászántam magam végre egy vérvételre, nyilván kúra előtt-alatt-után nagyobb “haszna” lett volna látni a dolgokat, de kíváncsi voltam, leginkább az e2-re.
Szerencsére minden értékem határértékeken belül van jóval.
Lh 4,6. 1,5-9
Fsh 4,8  1,4-18,1
E2 68.   <146
Total tesztó 16,09.   6,8-23,3
Shbg 24,6.   11,5-54,5

Lassan egy éve volt a kúra, örülök, hogy minden helyre tud állni és nem évek kellenek hozzá vagy, ahogy a dokik fogalmaznak soha nem indul be újra a teszto termelés.

Ez csak egy kis agymenés volt tőlem, gondoltam megosztom veletek egy 6-7 hónapos kúra volt legutóbb.

2023. Szeptember 22. - 07:49:23
Válasz #5693
Nem elérhető

Ritchey


Rászántam magam végre egy vérvételre, nyilván kúra előtt-alatt-után nagyobb “haszna” lett volna látni a dolgokat, de kíváncsi voltam, leginkább az e2-re.
Szerencsére minden értékem határértékeken belül van jóval.
Lh 4,6. 1,5-9
Fsh 4,8  1,4-18,1
E2 68.   <146
Total tesztó 16,09.   6,8-23,3
Shbg 24,6.   11,5-54,5

Lassan egy éve volt a kúra, örülök, hogy minden helyre tud állni és nem évek kellenek hozzá vagy, ahogy a dokik fogalmaznak soha nem indul be újra a teszto termelés.

Ez csak egy kis agymenés volt tőlem, gondoltam megosztom veletek egy 6-7 hónapos kúra volt legutóbb.
      Szia, látom szépen vissza állt minden 👍 ha nem túl nagy kérés esetleg leírnád,hogy mit hasznàltál és hogyan vezetted le?

2023. Szeptember 22. - 09:17:09
Válasz #5694
Nem elérhető

kemi


Tudom nem ide illik a kérdés,nem akartam ezért nyilvan új topicot nyitni. Tudja valaki Daniel Gray x -file olvasmányt hol lehet angolul letölteni ingyen?

Minek? Már 20 éve is faszság/elavult volt...

2023. Szeptember 22. - 09:21:38
Válasz #5695
Nem elérhető

bbuilder


Rászántam magam végre egy vérvételre, nyilván kúra előtt-alatt-után nagyobb “haszna” lett volna látni a dolgokat, de kíváncsi voltam, leginkább az e2-re.
Szerencsére minden értékem határértékeken belül van jóval.
Lh 4,6. 1,5-9
Fsh 4,8  1,4-18,1
E2 68.   <146
Total tesztó 16,09.   6,8-23,3
Shbg 24,6.   11,5-54,5

Lassan egy éve volt a kúra, örülök, hogy minden helyre tud állni és nem évek kellenek hozzá vagy, ahogy a dokik fogalmaznak soha nem indul be újra a teszto termelés.

Ez csak egy kis agymenés volt tőlem, gondoltam megosztom veletek egy 6-7 hónapos kúra volt legutóbb.
      Szia, látom szépen vissza állt minden 👍 ha nem túl nagy kérés esetleg leírnád,hogy mit hasznàltál és hogyan vezetted le?

Fekvenyomásban versenyeztem, nem használtam semmi extrát, csak test enat, heti 3x0,7ml-t, ahogy közeledtek a versenyek emeltem 3x1re majd a versenyt megelőző 1-1,5 hétben hozzá csaptam egy kis propit is, de azt versenyek után el is hagytam. Methát verseny előtt 2-3 héttel elkezdtem szedni az ment 2 hónapig, de napi 3 szemnél többet nem. Attol tul nagy valtozast nem ereztem, abba is hagytam utana, bar lehet ha több ment volna belőle jobban ereztem volna.
A pct re mar nem emlekszem pontos adatokra, de kura alatt ment vegig hcg heti 2x250 es a pct ben sem kezdtem 10x es adaggal hanem talan 2x1000 volt az elejen utana pedig 500ak mellette clomid és zita.
Maximum 4-5 hét volt a pct és utána én mindig használok tesztofokozókat libidómnak jót szokott tenni.

2023. Szeptember 24. - 04:49:41
Válasz #5696
Nem elérhető

hopistico


csacsa mindenki, jelentem a driada nekem lezajlott, elsőnek futott a majestictől cyp szennyvíz, utána váltottam driadara, tamoxifent + hcg-t is rendeltem tőlük, rengeteg ilyen pontot is kaptam. Következő vásárláskor már a pontok végett "ingyenes" a szállítás. Idáig ajánlani tudom őket
De a .eu-st használjátok, ez a .com- os nekem nagyon gyanús  ***))))

2023. Szeptember 24. - 11:30:02
Válasz #5697
Nem elérhető

Predator50



2023. Szeptember 24. - 11:41:53
Válasz #5698
Nem elérhető

Jbl


Hcg melyik működik?


Vegyél terhességi tesztet és kiderül mi a jó 😁

2023. Szeptember 24. - 11:45:33
Válasz #5699
Nem elérhető

Predator50


Hcg melyik működik?


Vegyél terhességi tesztet és kiderül mi a jó 😁
Addig oké de pregnyl, vagy ovigil, közül.melyik az amelyik nagyobb eséllyel tartalmaz hatóanyagot is!