2024. Május 04. - 20:20:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445476 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2023. Szeptember 24. - 13:49:04
Válasz #5700
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok!
Kicsit off, kicsit hosszú lesz, de arról lenne szó, hogy a vizeletből nyert hcg injekciók használatát beszüntették a megtermékenyítési eljárásokban és helyettük csak a szintetikus rekombináns hcgt használják már. Ez az előre oldott toll formájú hcg. Az oka a kannibál törzseknél felfedezett kuru nevü betegség melyet a kannibalizmussal vittek át egymásra, egy hibás fehérje a prion okozza és a kergemarha kórhoz hasonló agyelszivacsosodást okoz emberekben. A betegség lappangási ideje min. 6 év max 50 év, de átlagban 30 év mire kialakul a betegség, és rájöttek, hogy a beteg nők vizelete is tartalmazza ezt a hibás priont és mivel egy vizeletgyűjtő helyen több ezer nő vizeletét gyűjtik be melyből kinyerik a hcg-t elég egy fertőzött és a beadott injekciótól kialakulhat ez a betegség. A másik ilyen az emberi agyalapi mirigyből kinyert növekedési hormon. A betegség gyakoribb mint gondolnátok, kérlek komment előtt írjátok be a googleba, hogy hcg és prion. Olvassatok utána, majd mondjátok el a véleményeteket. Életem során jópár hcg-n túlvagyok és most a felröppent új hírek miatt kicsit elkezdtem aggódni.

Hello, én nem olvastam felröppent új híreket erről, a legtöbb 2011 körüli tanulmány amivel foglalkoztak tényleg a prionról.Találtak több orvosi Hcg-ben.Kicsit aggódtam miatta én is a legtöbb Hcg-m pont Angliából van ahol a legnagyobb volt a fertőzöttség, de ki tudja az ug termékekben honnan szerzik a vizeletet, vajon ugyan az e amiből a gyógyszergyárak is használnak,biztos mindent Kínából de ez lutri így.Bár ha a gyógyszergyári minőségben minden gyártónál találtak akkor mindegy is.
Viszont én olvastam olyat hogy vérátömlesztéssel is csak úgy okozhat gondot ha egy fertőzött emberből egyben kapja valaki, ha több ember vére keveredik már nem elég magas a prion koncentráció ahhoz hogy betegséget okozzon.Talán ez a vizeletnél is így van.Egyébként prionból tartalmaz nem betegséget okozót amúgy is ki tudja mit találtak és már több mint tíz éve akkor miért nem álltak le akkor a uhcg gyártással ha komoly lenne a baj?
De a rekombináns teljesen biztonságos, csak azt nem könnyű szerezni.
Azt azért nem értem hogy ha a kész Hcg- ből ki tudják mutatni a vizetekből miért nem.
G egyébként úgy emlékszem írt erről valamit már hogy a növekedési hormonoknál ez volt és azt már nem vonják ki emberből, de a Hcg gyártást vizeletből nem hagyták abba úgyhogy talán tényleg nem jelent veszélyt.
Esetleg ha olvassa ezt remélem hozzászól valamit, örülnék neki.
Üdv.

2023. Szeptember 24. - 14:48:17
Válasz #5701
Nem elérhető

Karcsi!!!


Hcg melyik működik?


Vegyél terhességi tesztet és kiderül mi a jó 😁
Addig oké de pregnyl, vagy ovigil, közül.melyik az amelyik nagyobb eséllyel tartalmaz hatóanyagot is!


pregnyl nèztem terhességivel kijött a csík , most nekem is az van!  Ovigilről hallottam már jót is rosszat is! Ezèrt maradtam pregnyl nèl max többet nyomok belőle!

2023. Szeptember 24. - 20:24:12
Válasz #5702
Nem elérhető

Gábor77


Hcg melyik működik?


Vegyél terhességi tesztet és kiderül mi a jó 😁
Addig oké de pregnyl, vagy ovigil, közül.melyik az amelyik nagyobb eséllyel tartalmaz hatóanyagot is!


pregnyl nèztem terhességivel kijött a csík , most nekem is az van!  Ovigilről hallottam már jót is rosszat is! Ezèrt maradtam pregnyl nèl max többet nyomok belőle!
a pregnyl egy éve teljese nüres volt. Jó hír hogy újra kezd működni.

2023. Szeptember 25. - 08:42:18
Válasz #5703
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Kicsit off, kicsit hosszú lesz, de arról lenne szó, hogy a vizeletből nyert hcg injekciók használatát beszüntették a megtermékenyítési eljárásokban és helyettük csak a szintetikus rekombináns hcgt használják már. Ez az előre oldott toll formájú hcg. Az oka a kannibál törzseknél felfedezett kuru nevü betegség melyet a kannibalizmussal vittek át egymásra, egy hibás fehérje a prion okozza és a kergemarha kórhoz hasonló agyelszivacsosodást okoz emberekben. A betegség lappangási ideje min. 6 év max 50 év, de átlagban 30 év mire kialakul a betegség, és rájöttek, hogy a beteg nők vizelete is tartalmazza ezt a hibás priont és mivel egy vizeletgyűjtő helyen több ezer nő vizeletét gyűjtik be melyből kinyerik a hcg-t elég egy fertőzött és a beadott injekciótól kialakulhat ez a betegség. A másik ilyen az emberi agyalapi mirigyből kinyert növekedési hormon. A betegség gyakoribb mint gondolnátok, kérlek komment előtt írjátok be a googleba, hogy hcg és prion. Olvassatok utána, majd mondjátok el a véleményeteket. Életem során jópár hcg-n túlvagyok és most a felröppent új hírek miatt kicsit elkezdtem aggódni.

Hello, én nem olvastam felröppent új híreket erről, a legtöbb 2011 körüli tanulmány amivel foglalkoztak tényleg a prionról.Találtak több orvosi Hcg-ben.Kicsit aggódtam miatta én is a legtöbb Hcg-m pont Angliából van ahol a legnagyobb volt a fertőzöttség, de ki tudja az ug termékekben honnan szerzik a vizeletet, vajon ugyan az e amiből a gyógyszergyárak is használnak,biztos mindent Kínából de ez lutri így.Bár ha a gyógyszergyári minőségben minden gyártónál találtak akkor mindegy is.
Viszont én olvastam olyat hogy vérátömlesztéssel is csak úgy okozhat gondot ha egy fertőzött emberből egyben kapja valaki, ha több ember vére keveredik már nem elég magas a prion koncentráció ahhoz hogy betegséget okozzon.Talán ez a vizeletnél is így van.Egyébként prionból tartalmaz nem betegséget okozót amúgy is ki tudja mit találtak és már több mint tíz éve akkor miért nem álltak le akkor a uhcg gyártással ha komoly lenne a baj?
De a rekombináns teljesen biztonságos, csak azt nem könnyű szerezni.
Azt azért nem értem hogy ha a kész Hcg- ből ki tudják mutatni a vizetekből miért nem.
G egyébként úgy emlékszem írt erről valamit már hogy a növekedési hormonoknál ez volt és azt már nem vonják ki emberből, de a Hcg gyártást vizeletből nem hagyták abba úgyhogy talán tényleg nem jelent veszélyt.
Esetleg ha olvassa ezt remélem hozzászól valamit, örülnék neki.
Üdv.
A legújabb tanulmányban pont azt találták, hogy egereknek hcg-t adtak be ami 10 a negyediken priont tartalmazott. Egyben beadva nem okozott betegséget mert alacsony volt hozzá egy dózisban a hibás prion. Viszont ha ugyna ezt a hcg apró dózisokban adták be ugyan annyit 10 a negyediken priont tartalmazott, csak több kis dózisban kapták meg 100% arámyban okozott betegséget. Mi pont így használjuk.

2023. Szeptember 25. - 11:58:17
Válasz #5704
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok!
Kicsit off, kicsit hosszú lesz, de arról lenne szó, hogy a vizeletből nyert hcg injekciók használatát beszüntették a megtermékenyítési eljárásokban és helyettük csak a szintetikus rekombináns hcgt használják már. Ez az előre oldott toll formájú hcg. Az oka a kannibál törzseknél felfedezett kuru nevü betegség melyet a kannibalizmussal vittek át egymásra, egy hibás fehérje a prion okozza és a kergemarha kórhoz hasonló agyelszivacsosodást okoz emberekben. A betegség lappangási ideje min. 6 év max 50 év, de átlagban 30 év mire kialakul a betegség, és rájöttek, hogy a beteg nők vizelete is tartalmazza ezt a hibás priont és mivel egy vizeletgyűjtő helyen több ezer nő vizeletét gyűjtik be melyből kinyerik a hcg-t elég egy fertőzött és a beadott injekciótól kialakulhat ez a betegség. A másik ilyen az emberi agyalapi mirigyből kinyert növekedési hormon. A betegség gyakoribb mint gondolnátok, kérlek komment előtt írjátok be a googleba, hogy hcg és prion. Olvassatok utána, majd mondjátok el a véleményeteket. Életem során jópár hcg-n túlvagyok és most a felröppent új hírek miatt kicsit elkezdtem aggódni.

Hello, én nem olvastam felröppent új híreket erről, a legtöbb 2011 körüli tanulmány amivel foglalkoztak tényleg a prionról.Találtak több orvosi Hcg-ben.Kicsit aggódtam miatta én is a legtöbb Hcg-m pont Angliából van ahol a legnagyobb volt a fertőzöttség, de ki tudja az ug termékekben honnan szerzik a vizeletet, vajon ugyan az e amiből a gyógyszergyárak is használnak,biztos mindent Kínából de ez lutri így.Bár ha a gyógyszergyári minőségben minden gyártónál találtak akkor mindegy is.
Viszont én olvastam olyat hogy vérátömlesztéssel is csak úgy okozhat gondot ha egy fertőzött emberből egyben kapja valaki, ha több ember vére keveredik már nem elég magas a prion koncentráció ahhoz hogy betegséget okozzon.Talán ez a vizeletnél is így van.Egyébként prionból tartalmaz nem betegséget okozót amúgy is ki tudja mit találtak és már több mint tíz éve akkor miért nem álltak le akkor a uhcg gyártással ha komoly lenne a baj?
De a rekombináns teljesen biztonságos, csak azt nem könnyű szerezni.
Azt azért nem értem hogy ha a kész Hcg- ből ki tudják mutatni a vizetekből miért nem.
G egyébként úgy emlékszem írt erről valamit már hogy a növekedési hormonoknál ez volt és azt már nem vonják ki emberből, de a Hcg gyártást vizeletből nem hagyták abba úgyhogy talán tényleg nem jelent veszélyt.
Esetleg ha olvassa ezt remélem hozzászól valamit, örülnék neki.
Üdv.
  A növekedési hormonok már rég óta szintetikusak. A hcg-t nem tudom, de állítólag a többség üres.

2023. Szeptember 25. - 12:00:48
Válasz #5705
Nem elérhető

Ritchey


Rászántam magam végre egy vérvételre, nyilván kúra előtt-alatt-után nagyobb “haszna” lett volna látni a dolgokat, de kíváncsi voltam, leginkább az e2-re.
Szerencsére minden értékem határértékeken belül van jóval.
Lh 4,6. 1,5-9
Fsh 4,8  1,4-18,1
E2 68.   <146
Total tesztó 16,09.   6,8-23,3
Shbg 24,6.   11,5-54,5

Lassan egy éve volt a kúra, örülök, hogy minden helyre tud állni és nem évek kellenek hozzá vagy, ahogy a dokik fogalmaznak soha nem indul be újra a teszto termelés.

Ez csak egy kis agymenés volt tőlem, gondoltam megosztom veletek egy 6-7 hónapos kúra volt legutóbb.
      Szia, látom szépen vissza állt minden 👍 ha nem túl nagy kérés esetleg leírnád,hogy mit hasznàltál és hogyan vezetted le?

Fekvenyomásban versenyeztem, nem használtam semmi extrát, csak test enat, heti 3x0,7ml-t, ahogy közeledtek a versenyek emeltem 3x1re majd a versenyt megelőző 1-1,5 hétben hozzá csaptam egy kis propit is, de azt versenyek után el is hagytam. Methát verseny előtt 2-3 héttel elkezdtem szedni az ment 2 hónapig, de napi 3 szemnél többet nem. Attol tul nagy valtozast nem ereztem, abba is hagytam utana, bar lehet ha több ment volna belőle jobban ereztem volna.
A pct re mar nem emlekszem pontos adatokra, de kura alatt ment vegig hcg heti 2x250 es a pct ben sem kezdtem 10x es adaggal hanem talan 2x1000 volt az elejen utana pedig 500ak mellette clomid és zita.
Maximum 4-5 hét volt a pct és utána én mindig használok tesztofokozókat libidómnak jót szokott tenni.
.   Köszi az infót, csak kiváncsi voltam. 👍

2023. Szeptember 25. - 15:18:44
Válasz #5706
Nem elérhető

VBorisz



[/quote]
A legújabb tanulmányban pont azt találták, hogy egereknek hcg-t adtak be ami 10 a negyediken priont tartalmazott. Egyben beadva nem okozott betegséget mert alacsony volt hozzá egy dózisban a hibás prion. Viszont ha ugyna ezt a hcg apró dózisokban adták be ugyan annyit 10 a negyediken priont tartalmazott, csak több kis dózisban kapták meg 100% arámyban okozott betegséget. Mi pont így használjuk.
[/quote]

Hello, be tudsz dobni egy linket erről, én ilyesmit nem találtam.
Azt kéne csak tudni hogy mennyire magas a 10 a negyediken prionkoncentráció mert lehet hogy közel sem tartalmaznak ennyit a szennyezett termékek.Azért ha van is fertőzött a vizeletadók között az nagyon kevés lehet nem olyan gyakori betegség ez.
Ha ezer nőből 1 akkor az semmi.
Üdv.

2023. Szeptember 25. - 17:50:57
Válasz #5707
Nem elérhető

Norborg34


Mi ezért használjuk csak az ovitrellet, mert mindegyik másik kb csont üres volt! 

2023. Szeptember 25. - 20:02:53
Válasz #5708
Nem elérhető

Damn


Nagy csalódás a driadashop.eu... Már több mint 10 napja várom hogy küldjék a csomagomat, mindig valami kifogást találnak hogy miért nem küldték el még....
Remélem nem totál át cseszés az egész....
Mindenesetre óvatosan rendeljetek tőlük

2023. Szeptember 25. - 20:12:08
Válasz #5709
Nem elérhető

VBorisz


Mi ezért használjuk csak az ovitrellet, mert mindegyik másik kb csont üres volt!

Igen az ovitrelle már rekombináns Hcg de sajnos azt patikából én nem tudok szerezni.
Esetleg ha valaki szeretne benne segíteni én nem állom útját, állandó vevő lennék úgyhogy nyugodtan írjon rám privátban.
😁

2023. Szeptember 26. - 12:42:55
Válasz #5710
Nem elérhető

Janó


Nagy csalódás a driadashop.eu... Már több mint 10 napja várom hogy küldjék a csomagomat, mindig valami kifogást találnak hogy miért nem küldték el még....
Remélem nem totál át cseszés az egész....
Mindenesetre óvatosan rendeljetek tőlük
Én rendelésem egy hét alatt itt volt gond nélkül. A minőségről még nem tudok nyilatkozni majd pár hét múlva.

2023. Szeptember 26. - 18:14:04
Válasz #5711
Nem elérhető

Damn


Most elvileg nekem is át adták a futárnak, de még nyomkövetési számot nem küldtek... Remélem még a héten ide ér... Nagyon nehezen tudtam velük kommunikálni... Minden nap írtam és mindig az volt a válasz hogy holnap feladjuk... Ez így ment 10 napig...
A hilmás oldalon nem volt ilyen... Bár az meg már nem megy...
Bízom benne hogy most már valóban ide ér..

Nagy csalódás a driadashop.eu... Már több mint 10 napja várom hogy küldjék a csomagomat, mindig valami kifogást találnak hogy miért nem küldték el még....
Remélem nem totál át cseszés az egész....
Mindenesetre óvatosan rendeljetek tőlük
Én rendelésem egy hét alatt itt volt gond nélkül. A minőségről még nem tudok nyilatkozni majd pár hét múlva.

2023. Szeptember 26. - 18:17:51
Válasz #5712
Nem elérhető

Damn


De te is erről rendeltél? https://driadashop.eu/
Mert állítólag több driadás honlap van..

Nagy csalódás a driadashop.eu... Már több mint 10 napja várom hogy küldjék a csomagomat, mindig valami kifogást találnak hogy miért nem küldték el még....
Remélem nem totál át cseszés az egész....
Mindenesetre óvatosan rendeljetek tőlük
Én rendelésem egy hét alatt itt volt gond nélkül. A minőségről még nem tudok nyilatkozni majd pár hét múlva.

2023. Szeptember 26. - 18:51:32
Válasz #5713
Nem elérhető

Janó


De te is erről rendeltél? https://driadashop.eu/
Mert állítólag több driadás honlap van..

Nagy csalódás a driadashop.eu... Már több mint 10 napja várom hogy küldjék a csomagomat, mindig valami kifogást találnak hogy miért nem küldték el még....
Remélem nem totál át cseszés az egész....
Mindenesetre óvatosan rendeljetek tőlük
Én rendelésem egy hét alatt itt volt gond nélkül. A minőségről még nem tudok nyilatkozni majd pár hét múlva.
Igen innen.Te mit rendeltél? Lehet pont kifogytak belole azert kellett varni.

2023. Szeptember 26. - 19:46:40
Válasz #5714
Nem elérhető

Damn


Elég sok mindent mondjuk, testo enat, danát, oxát, meg oxyt, plusz nolvát, meg clomidot... Lehet hogy igazad van, de ha korrekten leírják hogy valami nincs meg, akkor várok türelmesen... De picit felcseszte az agyam hogy hitegetnek....
De bízom benne hogy most már minden rendben lesz... :D
Amúgy neked emailbe küldték a követési számot? Vagy egyáltalán küldtek neked olyat? :D vagy csak várjam hogy jöjjön és kész?!
Neked feladás után mennyi idő alatt ért oda hozzád? Bocsi a rengeteg kérdésért :P

De te is erről rendeltél? https://driadashop.eu/
Mert állítólag több driadás honlap van..

Nagy csalódás a driadashop.eu... Már több mint 10 napja várom hogy küldjék a csomagomat, mindig valami kifogást találnak hogy miért nem küldték el még....
Remélem nem totál át cseszés az egész....
Mindenesetre óvatosan rendeljetek tőlük
Én rendelésem egy hét alatt itt volt gond nélkül. A minőségről még nem tudok nyilatkozni majd pár hét múlva.
Igen innen.Te mit rendeltél? Lehet pont kifogytak belole azert kellett varni.