2024. Május 04. - 16:32:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445385 alkalommal)

Trepi, Gábor77, Damn és 52 vendég van a témában

2023. Szeptember 26. - 20:19:08
Válasz #5715
Nem elérhető

Janó


Elég sok mindent mondjuk, testo enat, danát, oxát, meg oxyt, plusz nolvát, meg clomidot... Lehet hogy igazad van, de ha korrekten leírják hogy valami nincs meg, akkor várok türelmesen... De picit felcseszte az agyam hogy hitegetnek....
De bízom benne hogy most már minden rendben lesz... :D
Amúgy neked emailbe küldték a követési számot? Vagy egyáltalán küldtek neked olyat? :D vagy csak várjam hogy jöjjön és kész?!
Neked feladás után mennyi idő alatt ért oda hozzád? Bocsi a rengeteg kérdésért :P

De te is erről rendeltél? https://driadashop.eu/
Mert állítólag több driadás honlap van..

Nagy csalódás a driadashop.eu... Már több mint 10 napja várom hogy küldjék a csomagomat, mindig valami kifogást találnak hogy miért nem küldték el még....
Remélem nem totál át cseszés az egész....
Mindenesetre óvatosan rendeljetek tőlük
Én rendelésem egy hét alatt itt volt gond nélkül. A minőségről még nem tudok nyilatkozni majd pár hét múlva.
Igen innen.Te mit rendeltél? Lehet pont kifogytak belole azert kellett varni.
Ugy emlékszem pénteken utaltam hétfőn már feladták a csomagot es küldték e-mail ban a követésit és penteken megkaptam a csomagot.

2023. Szeptember 27. - 17:22:40
Válasz #5716
Nem elérhető

Jbl


Hcgt elég tesztelni feloldás után terhességi tesztbe vagy beadom és vizeletből nézve inkább ?

2023. Szeptember 27. - 21:55:43
Válasz #5717
Nem elérhető

Gyuf


Hcgt elég tesztelni feloldás után terhességi tesztbe vagy beadom és vizeletből nézve inkább ?
Az első.

2023. Szeptember 27. - 22:36:24
Válasz #5718
Nem elérhető

Jbl


Hcgt elég tesztelni feloldás után terhességi tesztbe vagy beadom és vizeletből nézve inkább ?
Az első.


Akkor bizony a görög preglyn üres amit szereztem  @-o
Kicsit bánom nem hoztam Egyiptomból patikait 🫠

2023. Szeptember 28. - 06:19:05
Válasz #5719
Elérhető

Gábor77


Hcgt elég tesztelni feloldás után terhességi tesztbe vagy beadom és vizeletből nézve inkább ?
Az első.


Akkor bizony a görög preglyn üres amit szereztem  @-o
Kicsit bánom nem hoztam Egyiptomból patikait 🫠
Nem is értelek miért vetted? Már évek óta amit lehet venni üres? Itt is leírtuk sokszor már!

2023. Szeptember 28. - 07:20:44
Válasz #5720
Nem elérhető

Jbl


Hcgt elég tesztelni feloldás után terhességi tesztbe vagy beadom és vizeletből nézve inkább ?
Az első.


Akkor bizony a görög preglyn üres amit szereztem  @-o
Kicsit bánom nem hoztam Egyiptomból patikait 🫠
Nem is értelek miért vetted? Már évek óta amit lehet venni üres? Itt is leírtuk sokszor már!


Múltkor fogtam ki jót ezért próbáltam, túlságosan nincs terítve a piac Hcgvel így próbálkozik az ember 😅🕺🏽

2023. Szeptember 28. - 07:28:59
Válasz #5721
Nem elérhető

Gyuf


Hcgt elég tesztelni feloldás után terhességi tesztbe vagy beadom és vizeletből nézve inkább ?
Az első.


Akkor bizony a görög preglyn üres amit szereztem  @-o
Kicsit bánom nem hoztam Egyiptomból patikait 🫠
Nem is értelek miért vetted? Már évek óta amit lehet venni üres? Itt is leírtuk sokszor már!


Múltkor fogtam ki jót ezért próbáltam, túlságosan nincs terítve a piac Hcgvel így próbálkozik az ember 😅🕺🏽
sajna másképp nem megy, csak ha próbálkozunk

2023. Szeptember 28. - 15:14:50
Válasz #5722
Nem elérhető

Jbl


Hcgt elég tesztelni feloldás után terhességi tesztbe vagy beadom és vizeletből nézve inkább ?
Az első.


Akkor bizony a görög preglyn üres amit szereztem  @-o
Kicsit bánom nem hoztam Egyiptomból patikait 🫠
Nem is értelek miért vetted? Már évek óta amit lehet venni üres? Itt is leírtuk sokszor már!


Múltkor fogtam ki jót ezért próbáltam, túlságosan nincs terítve a piac Hcgvel így próbálkozik az ember 😅🕺🏽
sajna másképp nem megy, csak ha próbálkozunk

hat ha 10 ből 1 beadja 😂

2023. Szeptember 29. - 21:09:49
Válasz #5723
Nem elérhető

Jbl


Mi ezért használjuk csak az ovitrellet, mert mindegyik másik kb csont üres volt!

Igen az ovitrelle már rekombináns Hcg de sajnos azt patikából én nem tudok szerezni.
Esetleg ha valaki szeretne benne segíteni én nem állom útját, állandó vevő lennék úgyhogy nyugodtan írjon rám privátban.
😁


Arra én is beneveznek mert piacon nem igen van működőképes 😅

2023. Október 02. - 11:07:27
Válasz #5724
Nem elérhető

Hades


Sziasztok! Látom megy a találgatás a hcgvel kapcsolatban valaki tud valami működőképes hcgt egyáltalán a piacon? Vagy csak üres van mindenhol 🫠

2023. Október 02. - 11:25:42
Válasz #5725
Nem elérhető

bigron


Sziasztok!

Tudtok működő exemestanról vagy bármeilyen antiösztrogénről ami tényleg jó? Próbáltam már párat, BM provi és arimidex, iráni provi, ciril betűs arimidex de az összes kuka! Elég magas az ösztrogénem 800pmol/l tünet nincs de lentebb akarok nyomni. Valaki ötlet?

2023. Október 04. - 07:40:34
Válasz #5726
Nem elérhető

Küklopsz


Imperia cuccokról van valakinek infója hogyan muzsikálnak?

2023. Október 04. - 09:00:01
Válasz #5727
Nem elérhető

Pompariusz


Hali! Anno jó volt a Kenwoo, most milyen?

2023. Október 04. - 09:29:35
Válasz #5728
Nem elérhető

Pompariusz


Imperia cuccokról van valakinek infója hogyan muzsikálnak?

Úgy tudom Szegeden kotyvasztják, és hatóanyag nem sok van benne (ha van benne egyáltalán).
Teljesitmenyfokozok.com-on is fent van pár cucca, ez se sok jót sejtet! 😏 Sztem kamu!

2023. Október 04. - 09:39:48
Válasz #5729
Nem elérhető

Jbl


Hali! Anno jó volt a Kenwoo, most milyen?

Ismerősöm nyomja “400” as tesztot tol belőle azt mondja működik propija is talán, többit sajnos nem tudom. Az enájára volt panasz azt tudom, de ismerősömnek az is működött. Vérkeppel nem tudom alátámasztani mennyire hatékony, de van benne hatóanyag.