2024. Május 04. - 09:53:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445233 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2023. Október 04. - 09:51:37
Válasz #5730
Nem elérhető

Pompariusz


Hali! Anno jó volt a Kenwoo, most milyen?

Ismerősöm nyomja “400” as tesztot tol belőle azt mondja működik propija is talán, többit sajnos nem tudom. Az enájára volt panasz azt tudom, de ismerősömnek az is működött. Vérkeppel nem tudom alátámasztani mennyire hatékony, de van benne hatóanyag.

Köszi az infót! 😉

2023. Október 04. - 15:17:45
Válasz #5731
Nem elérhető

Gyuf


Imperia cuccokról van valakinek infója hogyan muzsikálnak?
Masteronját próbáltam , nekem iszonyat jó volt
most talán npp-t próbálok belőle szusztával, vagy pharmtec lesz

2023. Október 04. - 15:18:49
Válasz #5732
Nem elérhető

Gyuf


Hali! Anno jó volt a Kenwoo, most milyen?
Ismerősöm pár hete kezdte a metáját, majd utána kérdezek

2023. Október 04. - 15:24:41
Válasz #5733
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Tudtok működő exemestanról vagy bármeilyen antiösztrogénről ami tényleg jó? Próbáltam már párat, BM provi és arimidex, iráni provi, ciril betűs arimidex de az összes kuka! Elég magas az ösztrogénem 800pmol/l tünet nincs de lentebb akarok nyomni. Valaki ötlet?
800 iszonyat sok
Mérés előtt ment valami antiösztrogén, vagy csak a cucc és az vitte így fel?
Esetleg patikai arimi?

2023. Október 04. - 17:39:09
Válasz #5734
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!

Tudtok működő exemestanról vagy bármeilyen antiösztrogénről ami tényleg jó? Próbáltam már párat, BM provi és arimidex, iráni provi, ciril betűs arimidex de az összes kuka! Elég magas az ösztrogénem 800pmol/l tünet nincs de lentebb akarok nyomni. Valaki ötlet?
Bolgár tamoxi és bioniche provi nekem jo volt 1 éve.

2023. Október 04. - 18:46:18
Válasz #5735
Nem elérhető

Damn


Valaki használt szemes driadát?
Vélemények érdekelnének, mert most jött meg nekem, de eddig 6 szemet vettem be de folyton bevétel után kb fél órával fáj a hasam de nem kicsit, mint akit gyomron rúgtak....szoval érdekelne kinek mi a véleménye róluk, meg arról hogy valóban mennyit tartalmazhat a hatóanyagból a tabijuk... :) köszönöm előre is a válaszotokat!

2023. Október 04. - 21:43:18
Válasz #5736
Nem elérhető

Pompariusz


Valaki használt szemes driadát?
Vélemények érdekelnének, mert most jött meg nekem, de eddig 6 szemet vettem be de folyton bevétel után kb fél órával fáj a hasam de nem kicsit, mint akit gyomron rúgtak....szoval érdekelne kinek mi a véleménye róluk, meg arról hogy valóban mennyit tartalmazhat a hatóanyagból a tabijuk... :) köszönöm előre is a válaszotokat!

Szia! Driadás metát nyomtam 300 szemet,napi 50mg-ot! Nem volt gyomorbántalmam! Sztem a 10mg-os tablettában kb 6mg lehet a hatóanyag!

2023. Október 05. - 07:08:12
Válasz #5737
Nem elérhető

bigron


Sziasztok!

Tudtok működő exemestanról vagy bármeilyen antiösztrogénről ami tényleg jó? Próbáltam már párat, BM provi és arimidex, iráni provi, ciril betűs arimidex de az összes kuka! Elég magas az ösztrogénem 800pmol/l tünet nincs de lentebb akarok nyomni. Valaki ötlet?
800 iszonyat sok
Mérés előtt ment valami antiösztrogén, vagy csak a cucc és az vitte így fel?
Esetleg patikai arimi?


6 hete megy pharmtec testo ena heti 1000mg, mellé volt napi 2 szem iráni proviron és a ciril betűs arimidex astrazeneca gyártótól napi 1 szem (1mg). Ennyi arimidex mellett nullánál kellett volna lenni kb az ösztrogénnek de sajnos szar az összes. Patikait nem tudok szerezni jelenleg. A vérvétel eredménye 6 hét után:

Totál tesztoszteron 217.9 nmol/l
Total tesztoszteron (számított) >1500ng/dl [1500ng/dl értékig tudnak mérni]
Ösztradiol 828.7 pmol/l
Prolaktin 17.63ng/ml
Progeszteron 1.08nmol/l
TSH 3.080 uIU/ml

2023. Október 05. - 07:43:28
Válasz #5738
Nem elérhető

Gábor77


Valaki használt szemes driadát?
Vélemények érdekelnének, mert most jött meg nekem, de eddig 6 szemet vettem be de folyton bevétel után kb fél órával fáj a hasam de nem kicsit, mint akit gyomron rúgtak....szoval érdekelne kinek mi a véleménye róluk, meg arról hogy valóban mennyit tartalmazhat a hatóanyagból a tabijuk... :) köszönöm előre is a válaszotokat!

Kaja után, bő vízzel kis dózisba vedd be. Ha akkor is fennáll a jelenség akkor ne szedd.

2023. Október 05. - 09:20:42
Válasz #5739
Nem elérhető

Snatural


Sziasztok!

Tudtok működő exemestanról vagy bármeilyen antiösztrogénről ami tényleg jó? Próbáltam már párat, BM provi és arimidex, iráni provi, ciril betűs arimidex de az összes kuka! Elég magas az ösztrogénem 800pmol/l tünet nincs de lentebb akarok nyomni. Valaki ötlet?

Mennyi tesztót használsz?
Nekem picsányi mennyiségtől felment 600 fölé. A Hilma exemestane minden másnap fél szem levitte 3-4 hét alatt a felére kb.

2023. Október 05. - 23:36:29
Válasz #5740
Nem elérhető

Alex111


https://legitanabolics.net/index.php?route=product/category&path=66_69

Innen tudsz rendelni ami mukodik.

Sziasztok!

Tudtok működő exemestanról vagy bármeilyen antiösztrogénről ami tényleg jó? Próbáltam már párat, BM provi és arimidex, iráni provi, ciril betűs arimidex de az összes kuka! Elég magas az ösztrogénem 800pmol/l tünet nincs de lentebb akarok nyomni. Valaki ötlet?

Mennyi tesztót használsz?
Nekem picsányi mennyiségtől felment 600 fölé. A Hilma exemestane minden másnap fél szem levitte 3-4 hét alatt a felére kb.

2023. Október 06. - 06:13:48
Válasz #5741
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Nektek is jött email a mayesticlab tól hogy újra aktívak? Akik utaltak nekik vissza kapták a pénzüket? Nekem még új árlistát is küldtek! Írtam nekik mit gondolnak hogy utalnifog még nekik valaki amikor egy csomo ember utalt nekik és se pénz se csomag de még egy válasz se jött! 

2023. Október 06. - 08:45:21
Válasz #5742
Nem elérhető

attika81


Igen nekem is. Kíváncsi leszek a reakciókra. Bár én ezeket elengedtem már. (Driada, Majestic).

2023. Október 06. - 08:51:42
Válasz #5743
Nem elérhető

Karcsi!!!


Most írtak azt kérték ha tudok írjak nektek a fórumba, hogy akinek tartozznak írjanak nekik és rendezik vele termékben! Szoval akit érint keresse fel őket emailen!

2023. Október 06. - 09:33:08
Válasz #5744
Nem elérhető

Ritchey


https://legitanabolics.net/index.php?route=product/category&path=66_69

Innen tudsz rendelni ami mukodik.

Sziasztok!

Tudtok működő exemestanról vagy bármeilyen antiösztrogénről ami tényleg jó? Próbáltam már párat, BM provi és arimidex, iráni provi, ciril betűs arimidex de az összes kuka! Elég magas az ösztrogénem 800pmol/l tünet nincs de lentebb akarok nyomni. Valaki ötlet?

Mennyi tesztót használsz?
Nekem picsányi mennyiségtől felment 600 fölé. A Hilma exemestane minden másnap fél szem levitte 3-4 hét alatt a felére kb.
    Szia, egész szimpatikus ez az oldal. Rendeltél már innen? Mik a tapasztalataid? Mennyi idő alatt érnek ide a cuccok? Megköszönném ha írnál erről pár sort. Üdv