2024. Május 04. - 12:06:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445295 alkalommal)

Alexx, fittyfene és 43 vendég van a témában

2023. Október 06. - 09:37:54
Válasz #5745
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok!

Tudtok működő exemestanról vagy bármeilyen antiösztrogénről ami tényleg jó? Próbáltam már párat, BM provi és arimidex, iráni provi, ciril betűs arimidex de az összes kuka! Elég magas az ösztrogénem 800pmol/l tünet nincs de lentebb akarok nyomni. Valaki ötlet?
800 iszonyat sok
Mérés előtt ment valami antiösztrogén, vagy csak a cucc és az vitte így fel?
Esetleg patikai arimi?


6 hete megy pharmtec testo ena heti 1000mg, mellé volt napi 2 szem iráni proviron és a ciril betűs arimidex astrazeneca gyártótól napi 1 szem (1mg). Ennyi arimidex mellett nullánál kellett volna lenni kb az ösztrogénnek de sajnos szar az összes. Patikait nem tudok szerezni jelenleg. A vérvétel eredménye 6 hét után:

Totál tesztoszteron 217.9 nmol/l
Total tesztoszteron (számított) >1500ng/dl [1500ng/dl értékig tudnak mérni]
Ösztradiol 828.7 pmol/l
Prolaktin 17.63ng/ml
Progeszteron 1.08nmol/l
TSH 3.080 uIU/ml
    Masteront nyomnék mellé. De az jó hír,hogy működik a pharmtec, van még vagy 20 ampullám félretéve..

2023. Október 06. - 09:55:30
Válasz #5746
Nem elérhető

Ritchey


Valaki használt szemes driadát?
Vélemények érdekelnének, mert most jött meg nekem, de eddig 6 szemet vettem be de folyton bevétel után kb fél órával fáj a hasam de nem kicsit, mint akit gyomron rúgtak....szoval érdekelne kinek mi a véleménye róluk, meg arról hogy valóban mennyit tartalmazhat a hatóanyagból a tabijuk... :) köszönöm előre is a válaszotokat!
.  De mi volt a hatóanyag? Metha esetében 6 szemnél már tiltakozhat a májad,de csak ha egyszerre veszed be, gondolom 1-2szemmel kezdted.Amúgy a májad, inkább jobb oldalt érzed. Nekem is ment napi 50mg de nem fájt semmi. Kicsit a fejem, hogy minek vettem meg, mert, hogy pozitívat se tapasztaltam tőle. Más nem megy, mellé? Mert ahogy észrevettem ez nem az a “májgyilkos” metha… 

2023. Október 06. - 11:52:34
Válasz #5747
Nem elérhető

Snatural


Most írtak azt kérték ha tudok írjak nektek a fórumba, hogy akinek tartozznak írjanak nekik és rendezik vele termékben! Szoval akit érint keresse fel őket emailen!
Nekem nem írtak, pedig nem kis pénzzel húztak be.
Megadnád a mail címüket?

2023. Október 06. - 15:08:33
Válasz #5748
Nem elérhető

Damn


Azaz metha, 3x2 megy, de ahogy te is írod, nem igazán veszi fel a versenyt a hilmával... Pedig rendesen agyon dicsérték a driadát..
És a fura az, hogy a hilmától is használtam methát,na az korrekten működött, és még hasi panaszaim sem voltak....
Szerintem ezt elengedem és veszek a musculex.comról hilmát... Abba legalább nem csalódok :D
Lehet a driadásban is van ható.. De valahogy vagy kevesebb vagy nem tudom, na meg ez a hasi panasz...

Valaki használt szemes driadát?
Vélemények érdekelnének, mert most jött meg nekem, de eddig 6 szemet vettem be de folyton bevétel után kb fél órával fáj a hasam de nem kicsit, mint akit gyomron rúgtak....szoval érdekelne kinek mi a véleménye róluk, meg arról hogy valóban mennyit tartalmazhat a hatóanyagból a tabijuk... :) köszönöm előre is a válaszotokat!
.  De mi volt a hatóanyag? Metha esetében 6 szemnél már tiltakozhat a májad,de csak ha egyszerre veszed be, gondolom 1-2szemmel kezdted.Amúgy a májad, inkább jobb oldalt érzed. Nekem is ment napi 50mg de nem fájt semmi. Kicsit a fejem, hogy minek vettem meg, mert, hogy pozitívat se tapasztaltam tőle. Más nem megy, mellé? Mert ahogy észrevettem ez nem az a “májgyilkos” metha…

2023. Október 06. - 15:24:50
Válasz #5749
Nem elérhető

Karcsi!!!


Most írtak azt kérték ha tudok írjak nektek a fórumba, hogy akinek tartozznak írjanak nekik és rendezik vele termékben! Szoval akit érint keresse fel őket emailen!
Nekem nem írtak, pedig nem kis pénzzel húztak be.
Megadnád a mail címüket?


Persze! MajesticLab@protonmail.com  nekem innen küldtek emailt!

2023. Október 06. - 15:50:30
Válasz #5750
Nem elérhető

Snatural



Persze! MajesticLab@protonmail.com  nekem innen küldtek emailt!

Korábban ezen az email címen leveleztünk és ezen nem válaszol azóta sem.
Megpróbálok ráírni, hátha...

SEMMIKÉPP NE RENDELJETEK TŐLÜK. Nagyon átb@sztak, nem csak engem...

Köszönöm.


2023. Október 06. - 19:26:57
Válasz #5751
Nem elérhető

Snatural


Bakker, írtam nekik és válaszoltak.
Elnézést kért és kérdezi, hogy az árut kérem-e vagy a pénzt utalja vissza?
Mi a f@sz?

2023. Október 06. - 20:57:50
Válasz #5752
Nem elérhető

Damn


Ezek szerint mégis csak korrekt eladó...:P
Bár csak akkor kezelhetjük ezt tényként ha valamit viszont látsz a pénzt vagy a motyót :D
Bakker, írtam nekik és válaszoltak.
Elnézést kért és kérdezi, hogy az árut kérem-e vagy a pénzt utalja vissza?
Mi a f@sz?

2023. Október 07. - 09:07:04
Válasz #5753
Nem elérhető

Alex111


Hello evek ota tobbszor is eroids-ra is feltettem tobb rendelesrol fotokat.
Irok uzenetet.


https://legitanabolics.net/index.php?route=product/category&path=66_69

Innen tudsz rendelni ami mukodik.

Sziasztok!

Tudtok működő exemestanról vagy bármeilyen antiösztrogénről ami tényleg jó? Próbáltam már párat, BM provi és arimidex, iráni provi, ciril betűs arimidex de az összes kuka! Elég magas az ösztrogénem 800pmol/l tünet nincs de lentebb akarok nyomni. Valaki ötlet?

Mennyi tesztót használsz?
Nekem picsányi mennyiségtől felment 600 fölé. A Hilma exemestane minden másnap fél szem levitte 3-4 hét alatt a felére kb.
    Szia, egész szimpatikus ez az oldal. Rendeltél már innen? Mik a tapasztalataid? Mennyi idő alatt érnek ide a cuccok? Megköszönném ha írnál erről pár sort. Üdv

2023. Október 07. - 09:59:00
Válasz #5754
Nem elérhető

attika81


Szervusz Alex111. Megnéztem ezt az oldalt. Van itt minden. Neked melyik "márka" jött be? Köszönöm előre is válaszod.

2023. Október 07. - 10:04:31
Válasz #5755
Nem elérhető

Alex111


Patikai omnadren amit legtobbszor rendeltem.Most elvileg 3.50€ /amp az oldalon 4€ de szerintem meg van ra kedvezmeny,ha rakerdezel.Egyebkent mar hasznaltam toluk sajat markas trent is meg par dolgot.

2023. Október 07. - 13:59:25
Válasz #5756
Nem elérhető

Küklopsz


Ezek szerint mégis csak korrekt eladó...:P
Bár csak akkor kezelhetjük ezt tényként ha valamit viszont látsz a pénzt vagy a motyót :D
Bakker, írtam nekik és válaszoltak.
Elnézést kért és kérdezi, hogy az árut kérem-e vagy a pénzt utalja vissza?
Mi a f@sz?

neked ebből az jön le hogy mégis korrektek?😂✌️remélem csak irónia volt.Ha Nem pattantak volna meg még mindig lenne bevételük nem kéne újraszopkodni a vevők faszát,jáj a csomágod vagy a pénzed küldjem vissza, istenem😂

2023. Október 07. - 17:58:44
Válasz #5757
Nem elérhető

Eliteboy


Én is megszenvedtem mire találtam jó hcg t , arimidexet. Akit érdekel megmondom honnan rendeltem magamnak. hcg: biotechology márka volt

2023. Október 09. - 10:34:34
Válasz #5758
Nem elérhető

Damn


Halihó, kérdésem a következő, musculexen most adtam le egy rendelést amit kifizettem, utalással, viszont a 261,20 €-ós rendelést csak úgy tudtam kifizetni hogy kerek számot utaltam(csak így engedte) , ergo csak 261€-ót utaltam, abból a 0.20euróból lehet bármi probléma?! Mármint tudom hogy az 70 Ft, de ők ezen nem fognak rugózni?! Tudom elég hülye kérdés, de eddig akár hányszor rendeltem mindig kerek összegre jött ki.. :D csak nem fognak cseszekedni 0.20 euróért... Valaki volt már ilyen helyzetbe?

2023. Október 09. - 11:09:22
Válasz #5759
Nem elérhető

Andaxin


Én ilyenkor 262 utálok. Nem ezen a pár forinton sporolok... @:-)