2024. Május 04. - 10:45:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445262 alkalommal)

Needfor940, Damn, Gábor77, Alexx és 43 vendég van a témában

2023. Október 09. - 11:22:18
Válasz #5760
Elérhető

Damn


Félre értesz, semmilyen spórolás nem volt szándékomban, csak amikor küldték a pontos utasítást hogy hova mennyit miért kell utalni, utólag néztem rá hogy nem kerek az összeg, nyilván rá dobtam volna +1eurót. :D
Remélem nem lesz para..
Én ilyenkor 262 utálok. Nem ezen a pár forinton sporolok... @:-)

2023. Október 09. - 23:54:21
Válasz #5761
Nem elérhető

Dudu


Igen nekem is. Kíváncsi leszek a reakciókra. Bár én ezeket elengedtem már. (Driada, Majestic).


Driadaval mi a baj?
Te honnan rendelsz?

2023. Október 10. - 10:07:30
Válasz #5762
Nem elérhető

Hades


Sziasztok!

Pharma-teches ena mennyire működik?

2023. Október 10. - 12:17:22
Válasz #5763
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Pharma-teches ena mennyire működik?

Akit én tudok iszonyatosan dicséri.
Illetve kint is van aki használja, ő neki most vannak versenyi és csak pharmtec-et használ , majdnem mindenből.

2023. Október 10. - 17:13:37
Válasz #5764
Nem elérhető

Pompariusz


Sziasztok!

Pharma-teches ena mennyire működik?

Egy rakás fos! Legalábbis amit én nyomtam az üres volt (Enantát). Bár ahogy a többi gyártónál is, biztos vagyok benne, hogy van jó féle Pharm Teces és szar! Hát én a szart fogtam ki! 🥴

2023. Október 10. - 19:47:40
Válasz #5765
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!

Pharma-teches ena mennyire működik?

3 ismerősöm is dicserte volt verkepen is és 200 körül teszto szint jött ki neki 750 mgtol. Feljebb is valaki megosztotta, hogy heti 1000 hozott neki 200 feletti értéket

2023. Október 10. - 20:49:55
Válasz #5766
Nem elérhető

Küklopsz



2023. Október 10. - 21:19:11
Válasz #5767
Nem elérhető

Hades


fos a pharmtec

Esetleg te milyen alternatívát mondasz ami működik most ?

2023. Október 11. - 09:17:49
Válasz #5768
Nem elérhető

attika81


Igen nekem is. Kíváncsi leszek a reakciókra. Bár én ezeket elengedtem már. (Driada, Majestic).


Driadaval mi a baj?
Te honnan rendelsz?
Szervusz. A baj az hogy üres, Vagy annyira alul adagolt, hogy nem érezni a különbséget. Innen rendeltem kétszer is hátha: driadashop.eu. Amit az eroids.com/reviews kiad! Első alkalommal tesztót undec.+ Dianabolt. Másodiknak teszt(susta)+ mk677+bpc157. Semmi hatás. Ezeket korábban használtam már. A peptidet mannit-tal szokták felhúzni, hogy kézzel fogható legyen, mert csak egy kis pötty lenne. De ezeknél az egész az volt. Most, hogy üres vagyok 3 hónapja, tök jól elvagyok a DHEA-val is. A peptidekre meg találtam, megbízható forrás. Az is lehet hogy, változó a minőség és pont szar szériát kaptam ki. EZ AZ ÉN SAJÁT TAPASZTALATOM!

2023. Október 11. - 12:24:28
Válasz #5769
Nem elérhető

Alex111


Idézetet írta: attika81
Patikai Bausch Health omnadren es Andro Medicals Test trop👍

[url=http://www.legitanabolics.net
www.legitanabolics.net[/url]

https://ibb.co/P1hpHnM




link=topic=2599.msg275666#msg275666 date=1696665540]
Szervusz Alex111. Megnéztem ezt az oldalt. Van itt minden. Neked melyik "márka" jött be? Köszönöm előre is válaszod.

2023. Október 11. - 19:47:33
Válasz #5770
Nem elérhető

Jbl


Teszto enaba most kinek melyik márka mukodik?

2023. Október 11. - 20:38:27
Válasz #5771
Nem elérhető

bbuilder


Igen nekem is. Kíváncsi leszek a reakciókra. Bár én ezeket elengedtem már. (Driada, Majestic).


Driadaval mi a baj?
Te honnan rendelsz?
Szervusz. A baj az hogy üres, Vagy annyira alul adagolt, hogy nem érezni a különbséget. Innen rendeltem kétszer is hátha: driadashop.eu. Amit az eroids.com/reviews kiad! Első alkalommal tesztót undec.+ Dianabolt. Másodiknak teszt(susta)+ mk677+bpc157. Semmi hatás. Ezeket korábban használtam már. A peptidet mannit-tal szokták felhúzni, hogy kézzel fogható legyen, mert csak egy kis pötty lenne. De ezeknél az egész az volt. Most, hogy üres vagyok 3 hónapja, tök jól elvagyok a DHEA-val is. A peptidekre meg találtam, megbízható forrás. Az is lehet hogy, változó a minőség és pont szar szériát kaptam ki. EZ AZ ÉN SAJÁT TAPASZTALATOM!

Hali! Érdeklődnék a dhea val kapcsolatban. Mik a tapasztalataid? Milyen adagolásban celszeru hasznalni? 50mg rol olvastam eddig.
Nem vagyok vele képben egyáltalán csak már olvastam róla több helyen. Lassan 1 éve üres vagyok és kellene valami kis plusz, de koxolni most nem akarok.
Pozitív hatásai saját tapasztalatból esetleg illetve negatív hatások?
Mennyire szol bele a hormonhaztartasba? Ezutan nem kell visszaallitas stb ugye?
Neten lehet rendelni sima “tápkiegként”?
Köszi a választ vagy akár mástól is nagyon szivesen veszek véleményeket/tapasztalatokat!

2023. Október 11. - 21:08:09
Válasz #5772
Nem elérhető

attika81


Igen nekem is. Kíváncsi leszek a reakciókra. Bár én ezeket elengedtem már. (Driada, Majestic).


Driadaval mi a baj?
Te honnan rendelsz?
Szervusz. A baj az hogy üres, Vagy annyira alul adagolt, hogy nem érezni a különbséget. Innen rendeltem kétszer is hátha: driadashop.eu. Amit az eroids.com/reviews kiad! Első alkalommal tesztót undec.+ Dianabolt. Másodiknak teszt(susta)+ mk677+bpc157. Semmi hatás. Ezeket korábban használtam már. A peptidet mannit-tal szokták felhúzni, hogy kézzel fogható legyen, mert csak egy kis pötty lenne. De ezeknél az egész az volt. Most, hogy üres vagyok 3 hónapja, tök jól elvagyok a DHEA-val is. A peptidekre meg találtam, megbízható forrás. Az is lehet hogy, változó a minőség és pont szar szériát kaptam ki. EZ AZ ÉN SAJÁT TAPASZTALATOM!

Hali! Érdeklődnék a dhea val kapcsolatban. Mik a tapasztalataid? Milyen adagolásban celszeru hasznalni? 50mg rol olvastam eddig.
Nem vagyok vele képben egyáltalán csak már olvastam róla több helyen. Lassan 1 éve üres vagyok és kellene valami kis plusz, de koxolni most nem akarok.
Pozitív hatásai saját tapasztalatból esetleg illetve negatív hatások?
Mennyire szol bele a hormonhaztartasba? Ezutan nem kell visszaallitas stb ugye?
Neten lehet rendelni sima “tápkiegként”?
Köszi a választ vagy akár mástól is nagyon szivesen veszek véleményeket/tapasztalatokat!

2023. Október 11. - 21:11:17
Válasz #5773
Nem elérhető

attika81


Igen nekem is. Kíváncsi leszek a reakciókra. Bár én ezeket elengedtem már. (Driada, Majestic).


Driadaval mi a baj?
Te honnan rendelsz?
Szervusz. A baj az hogy üres, Vagy annyira alul adagolt, hogy nem érezni a különbséget. Innen rendeltem kétszer is hátha: driadashop.eu. Amit az eroids.com/reviews kiad! Első alkalommal tesztót undec.+ Dianabolt. Másodiknak teszt(susta)+ mk677+bpc157. Semmi hatás. Ezeket korábban használtam már. A peptidet mannit-tal szokták felhúzni, hogy kézzel fogható legyen, mert csak egy kis pötty lenne. De ezeknél az egész az volt. Most, hogy üres vagyok 3 hónapja, tök jól elvagyok a DHEA-val is. A peptidekre meg találtam, megbízható forrás. Az is lehet hogy, változó a minőség és pont szar szériát kaptam ki. EZ AZ ÉN SAJÁT TAPASZTALATOM!

Hali! Érdeklődnék a dhea val kapcsolatban. Mik a tapasztalataid? Milyen adagolásban celszeru hasznalni? 50mg rol olvastam eddig.
Nem vagyok vele képben egyáltalán csak már olvastam róla több helyen. Lassan 1 éve üres vagyok és kellene valami kis plusz, de koxolni most nem akarok.
Pozitív hatásai saját tapasztalatból esetleg illetve negatív hatások?
Mennyire szol bele a hormonhaztartasba? Ezutan nem kell visszaallitas stb ugye?
Neten lehet rendelni sima “tápkiegként”?
Köszi a választ vagy akár mástól is nagyon szivesen veszek véleményeket/tapasztalatokat!

2023. Október 11. - 21:39:07
Válasz #5774
Nem elérhető

attika81


Szia. Nem vagyok orvos ne hallgass rám! 2 éve használtam már, kb fél évig. Aztán el is felejtettem. most, hogy letettem anabolikát eszembe jutott megint. Picit féltem nehogy a tesztóm vissza essen. Nem lett semmi baj. Működik minden rendesen! Sőt. Kicsit minden jobb. Vitálisabb leszel. tulajdonképpen rendet tesz a hormon háztartásba. Mintha Újra 20 éves lenne az ember. És itt van a kutya elásva. Szerintem 40 év felett van értelme használni. Minden reggel éhgyomorra veszek be 50mg-ot + 20-30mg cink + ashwagandha. Nem akarok reklámot csinálni van ezen kívül is 1-2 magyar webshop: vitaminguru.eu