2024. Május 04. - 14:30:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445330 alkalommal)

Needfor940 és 49 vendég van a témában

2023. Október 21. - 10:32:26
Válasz #5805
Nem elérhető

Hades


Kicsit off téma de a Modern Bulkinggal dolgozott már valaki? Edzőt keresek és ra gondoltam, de kinek mi a véleménye ? Köszönöm a válaszokat

2023. Október 22. - 09:25:09
Válasz #5806
Nem elérhető

bl4str


Sziasztok!
Érdeklődnék, van itt valaki aki járt már úgy hogy bekristályosodott valamilyen motyója? Gyakorlatilag én így jártam egy Nakon márkájú 10ml Npp vel. Kb a felét használtam el eddig, és azt vettem észre hogy teljesen besűrűsödött/leült az üveg aljára a cucc. Felkeverve/összerázva fel lehet még szívni, de egy hatalmas opálos trutyi az egész. Véleményetek szerint ez így használható még összeszívva valamivel?

2023. Október 22. - 09:27:14
Válasz #5807
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!
Érdeklődnék, van itt valaki aki járt már úgy hogy bekristályosodott valamilyen motyója? Gyakorlatilag én így jártam egy Nakon márkájú 10ml Npp vel. Kb a felét használtam el eddig, és azt vettem észre hogy teljesen besűrűsödött/leült az üveg aljára a cucc. Felkeverve/összerázva fel lehet még szívni, de egy hatalmas opálos trutyi az egész. Véleményetek szerint ez így használható még összeszívva valamivel?

Dobd ki a kukába inkább

2023. Október 22. - 11:26:22
Válasz #5808
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Érdeklődnék, van itt valaki aki járt már úgy hogy bekristályosodott valamilyen motyója? Gyakorlatilag én így jártam egy Nakon márkájú 10ml Npp vel. Kb a felét használtam el eddig, és azt vettem észre hogy teljesen besűrűsödött/leült az üveg aljára a cucc. Felkeverve/összerázva fel lehet még szívni, de egy hatalmas opálos trutyi az egész. Véleményetek szerint ez így használható még összeszívva valamivel?
sose jártam igy és nem is hallottam ilyen esetről.
bene add, dobjad kifele.

2023. Október 22. - 11:36:53
Válasz #5809
Nem elérhető

bl4str


Sziasztok!
Érdeklődnék, van itt valaki aki járt már úgy hogy bekristályosodott valamilyen motyója? Gyakorlatilag én így jártam egy Nakon márkájú 10ml Npp vel. Kb a felét használtam el eddig, és azt vettem észre hogy teljesen besűrűsödött/leült az üveg aljára a cucc. Felkeverve/összerázva fel lehet még szívni, de egy hatalmas opálos trutyi az egész. Véleményetek szerint ez így használható még összeszívva valamivel?

Dobd ki a kukába inkább

Okés, így lesz. Köszi a gyors választ srácok!

2023. Október 22. - 14:12:23
Válasz #5810
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok!
Érdeklődnék, van itt valaki aki járt már úgy hogy bekristályosodott valamilyen motyója? Gyakorlatilag én így jártam egy Nakon márkájú 10ml Npp vel. Kb a felét használtam el eddig, és azt vettem észre hogy teljesen besűrűsödött/leült az üveg aljára a cucc. Felkeverve/összerázva fel lehet még szívni, de egy hatalmas opálos trutyi az egész. Véleményetek szerint ez így használható még összeszívva valamivel?

Dobd ki a kukába inkább

Okés, így lesz. Köszi a gyors választ srácok!

régi diamond is ilyen volt,melegvízbe kell tenni,legalábbis nekem ott feloldodott

2023. Október 23. - 18:46:36
Válasz #5811
Nem elérhető

Jbl


HT pharmat esetleg használt már valaki ? Milyen vélemény van róla ?

2023. Október 24. - 17:03:25
Válasz #5812
Nem elérhető

Pompariusz


Sziasztok!
Kenwoo Testomix 400mg/ml
Lot.No: KW 670
Exp.Date: 2028
Vki tolta már? Milyen?

2023. Október 24. - 18:41:26
Válasz #5813
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok!
Kenwoo Testomix 400mg/ml
Lot.No: KW 670
Exp.Date: 2028
Vki tolta már? Milyen?

nekem több helyről volt ugyanezzel a lot számmal meg lejárattal,az egyik helyről vettem x dobozzal abban mindegyik ampullából 0.8mlt tudtam kiszívni az jó volt.Másik helyről szintén később megint vettem x dobozt, abból a pakkból mindegyikből rendesen 1mlt ki tudtam szívni,nekem ez gyengébbnek tűnik.
Imperia propi viszont nem rossz,meg a susijában is van némi anyag

2023. Október 24. - 19:07:49
Válasz #5814
Nem elérhető

Pompariusz


Sziasztok!
Kenwoo Testomix 400mg/ml
Lot.No: KW 670
Exp.Date: 2028
Vki tolta már? Milyen?

nekem több helyről volt ugyanezzel a lot számmal meg lejárattal,az egyik helyről vettem x dobozzal abban mindegyik ampullából 0.8mlt tudtam kiszívni az jó volt.Másik helyről szintén később megint vettem x dobozt, abból a pakkból mindegyikből rendesen 1mlt ki tudtam szívni,nekem ez gyengébbnek tűnik.
Imperia propi viszont nem rossz,meg a susijában is van némi anyag

Köszi a választ! 😉👌

2023. Október 24. - 21:36:28
Válasz #5815
Nem elérhető

Gyuf


"kúra" végén járok
az utolsó dolgokat nézve ami megy Imperia szuszi 2x1ml, és Nouvaex npp ment 2x1 de csak 3 ampulla, mert sztem én érzékeny vagyok rá vagy nem is tudom mert azóta szarakszik a pulzusom, szóval múlthéten ment utoljára abból.
Előtte ment pharmtec szuszi 2x1ml, és egy kenwoo npp 2x1 ( de sztem ebbe nem volt semmi ) mert nem jött ilyen mellékhatás, itt meg váltás után majdnem "azonnal" vagy csak ez a rohadt front ami már kikészít.
Szóval labor eredmény 104,1nmol/l tesztó
A szabad és bioaktív nem számolható mert olyan magas értékű.



2023. Október 24. - 22:44:44
Válasz #5816
Nem elérhető

Jbl


"kúra" végén járok
az utolsó dolgokat nézve ami megy Imperia szuszi 2x1ml, és Nouvaex npp ment 2x1 de csak 3 ampulla, mert sztem én érzékeny vagyok rá vagy nem is tudom mert azóta szarakszik a pulzusom, szóval múlthéten ment utoljára abból.
Előtte ment pharmtec szuszi 2x1ml, és egy kenwoo npp 2x1 ( de sztem ebbe nem volt semmi ) mert nem jött ilyen mellékhatás, itt meg váltás után majdnem "azonnal" vagy csak ez a rohadt front ami már kikészít.
Szóval labor eredmény 104,1nmol/l tesztó
A szabad és bioaktív nem számolható mert olyan magas értékű.


Nouvaex jól működik?  Sokan dicsérik?

2023. Október 24. - 23:29:57
Válasz #5817
Nem elérhető

Gyuf


"kúra" végén járok
az utolsó dolgokat nézve ami megy Imperia szuszi 2x1ml, és Nouvaex npp ment 2x1 de csak 3 ampulla, mert sztem én érzékeny vagyok rá vagy nem is tudom mert azóta szarakszik a pulzusom, szóval múlthéten ment utoljára abból.
Előtte ment pharmtec szuszi 2x1ml, és egy kenwoo npp 2x1 ( de sztem ebbe nem volt semmi ) mert nem jött ilyen mellékhatás, itt meg váltás után majdnem "azonnal" vagy csak ez a rohadt front ami már kikészít.
Szóval labor eredmény 104,1nmol/l tesztó
A szabad és bioaktív nem számolható mert olyan magas értékű.


Nouvaex jól működik?  Sokan dicsérik?
Sokan nem használják,, ami itt megy az a pharmtec, és Raw, 2 srác akik az elmúlt versenyeket végig tolták ők csak Raw-ot használtak mindenből.
Imperia-t fog kezdeni majd 1 srác most, szuszi és boldi
Nekem az imperia szuszi hozta ezt az eredmény, szerintem mondható jónak.

2023. Október 25. - 16:35:21
Válasz #5818
Nem elérhető

Pompariusz


Sziasztok!
Kenwoo Testomix 400mg/ml
Lot.No: KW 670
Exp.Date: 2028
Vki tolta már? Milyen?

nekem több helyről volt ugyanezzel a lot számmal meg lejárattal,az egyik helyről vettem x dobozzal abban mindegyik ampullából 0.8mlt tudtam kiszívni az jó volt.Másik helyről szintén később megint vettem x dobozt, abból a pakkból mindegyikből rendesen 1mlt ki tudtam szívni,nekem ez gyengébbnek tűnik.
Imperia propi viszont nem rossz,meg a susijában is van némi anyag

Hali! Az Imperia-t a szteroidok.com-ról rendelted?

2023. Október 25. - 17:16:42
Válasz #5819
Nem elérhető

Gyuf