2024. Május 04. - 13:16:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445313 alkalommal)

frankzane és 39 vendég van a témában

2023. November 03. - 12:48:55
Válasz #5850
Nem elérhető

Ritchey


"kúra" végén járok
az utolsó dolgokat nézve ami megy Imperia szuszi 2x1ml, és Nouvaex npp ment 2x1 de csak 3 ampulla, mert sztem én érzékeny vagyok rá vagy nem is tudom mert azóta szarakszik a pulzusom, szóval múlthéten ment utoljára abból.
Előtte ment pharmtec szuszi 2x1ml, és egy kenwoo npp 2x1 ( de sztem ebbe nem volt semmi ) mert nem jött ilyen mellékhatás, itt meg váltás után majdnem "azonnal" vagy csak ez a rohadt front ami már kikészít.
Szóval labor eredmény 104,1nmol/l tesztó
A szabad és bioaktív nem számolható mert olyan magas értékű.

Megkérdezhetem, hogy egy héten hányszor, és milyen napokon adminisztrálsz, illetve azt is szeretném megkérdezni, hogy a laborod milyen napra esett (tehát mikor volt a legutolsó adminisztrációd)?
Előre is köszi.
Heti 2x van adva, általában hét eleje hétfő-kedd , és csütörtök-péntek ( igy tudom megoldani )
Pénteken voltam laborba, és aznap volt beadva is a második a héten.

Köszi a választ.
Csak azért érdekelt, mert én így a 104nmol/l tesztoszteron szintet fenntartásokkal kezelném a helyedben.
A következő sorokat nem okoskodásnak szánom, hanem segítségnek.

A sustanon amúgy is egy külön "faj" a tesztoszteronok között, rendes laborokban is nehezen keverik ki az arányokat pontosan, UG laborokból meg örülhetsz ha van benne 2, vagy max. 3 fajta észter, az is ki tudja milyen arányokban. Véleményem szerint egy zsákutca és szabadalmi okokból alkották meg egyrészt, másrészt azoknak akik csak 2-3 hetente szerettek volna egy szurit (sajnos abban az esetben is egy baromságnak tartom).

A benne lévő propi nagyon gyorsan felszívódik és órák múlva csúcson van a tesztoszeron szinted, ami gyorsan (már másnap reggelre) majdhogynem eltűnik. Utána dolgozik benned tovább egy ena vagy cypi (szinte kizárt, hogy phenylpropi vagy isocaproate legyen benne) és még decanoate vagy helyette inkabb undecaonate-t) tesznek bele, kisebb mennyiségben.
A benne lévő propi miatt a legjobb lenne legalább minden másnap adminisztrálnod, de nyilván te érzed, hogy a jó neked, van aki szereti ha hullám hegyek és völgyek sorozata a tesztoszteron szintje, én személy szerint nem szeretem.
Viszont a vérvételen így fals képet kapsz, mert egy emelt propi szintet mutat, ami másnap és harmadnap sehol sincs már. Ha nem hiszel nekem, egyszer áldozd rá a pénzed és csinálj 3 tesztet, egyet az adminisztáció napján, egyet másnap, és egyet a harmadik napon is és ennek a háromnak vedd az átlagát, úgy egy pontosabb képet kapsz.

Viszont ez csak akkor érvényes, ha csak tesztoszteront használsz, ugyanis ha pl. NPP-t is nyomsz, akkor az már bele fog zavarni a vérképedbe. Az NPP (vagyis a nandrolone) bizony a nem szenzitív vérvételen megjelenik mint tesztoszteron. Ezt is nyugodtan ki lehet próbálni akinek van olyan perverziója, hogy kipróbálja a "nandrolone only" kúrát (ismerek olyat aki TRT-nek használja) és bizony-bizony nem 0 lesz a tesztoszteron hanem valahol az alsó normál érték körül lesz, holott a saját termelésed az 0 (és ugye bevitt teszt sincs ebben az esetben)
Amúgy az NPP miatt is javasolnám, hogy 3x szúrj legalább egy héten, ha teheted.

Az NPP-re való érzékenységed nem egyedi, sőt szerintem 10-ből 9 férfinak vagy fizikálisan vagy mentálisan problémát okoz, ennek az oka vagy a teszt/npp aránya (talán 2:1-ben orvosolja) vagy a fentebb említett csak nandrolone használatra esküsznek sokan, van akinek viszont semmilyen formában sem való.

Igazán pontos képet egy ultraszenzitív teszt adhatna, ami úgy tudom, hogy kis hazánkban nincs (aki viszont tud, az feltétlenül jelezze).
Ahogy említettem, ezt segítségnek szánom, ugyanis ha "lejössz" a kúráról és TRT-re mész, akkor lehet, hogy tök rosszul lövöd be emiatt az adagodat.
.     Szia, én is most kezdtem el npp-t használni, igaz még csak a második adminisztrációnál tartok ezzel. Fizikálisan a libidó/gyenge erekció problémára utalsz? Mentálisan milyen gond lehet belőle? Nem használtam még soha, eddig (5 nap alatt) nem észleltem semmit, mármint se potitív se negatív hatást. Talán egy kis fejfájást meg agressziót de ez lehet a frontok miatt is. Tesztó ena meg drosta megy mellé, remélem így nem lesz “kornyadozás” Ja és heti 3x tervezem hasznàlni 1/0,5/0,5 arányban. Persze hogy mennyi hatóanyag van bennük nem tudom (driada gyártó mind) Megköszönöm ha válaszolsz (mondjuk az is érdekel szerinted jók e így az arányok) Ez így ugye 250/50/50mg ha igaz. De úgysincs bennük annyi szerintem.

Szia!
Igen, a nandrolone leggyakrabban előforduló mellékhatása a gyenge erekció és mellé libidó vesztés, a második talán az emelkedett prolaktin szint, ami akár megnövesztheti a melledet is (gynecomastia).
Mentálisan ha túl sokat nyomsz belőle valószínűleg depresszív állapotba kerülsz, de van aki minimális (akár 50mg-os dózisban) sem tudja elviselni.
Teszt:NPP arány 2:1, vagy akár 3:1 -ben javasolják tehát én 250-et nyomnék a helyedben (kivéve ha csak arra akarod használni, hogy jobbnak érezd az izületeidet)
A masteronnak ilyen kicsi dózisban nem látom értelmét, mert az esztradiol csökkentésére így kevésnek gondolom, ott is minimum 3:1-es arányt mondanék a teszthez, kezdésnek.
Ha kezdő vagy, a helyedben lejönnék 500 tesztre a 150-es arányokkal, én személy szerint bánom az időket amikor őrült tesztoszteron mennyiségeket lőttem be, egy nettó baromság volt, most már semmi pénzért nem mennék heti 400mg fölé. Ugyanolyan ha nem jobb fizikumot el lehet érni heti 300-400 teszt és még 2-3 alacsonyabb dózisú cuccal, minimális mellékhatásokkal és minimális egészségügyi károsodással.
.           Szia, köszönöm szépen a választ. Akkor ezekkel az arányokkal megyek tovább. Igen, tudom hogy a kevesebb néha több, bár azt még nem tudom mennyi a valós hatóanyag tartalom, majd a jövő héten kiderül. Jó hogy írtad a depresszíót mert a második szuri után nem sokkal igen depresszív hangulatba kerültem, vagy fél napig, pedig ez nem jellemző rám. Bár oké hogy gyorsabb az npp mint a deka, de úgy tudom itt is kell pár nap amíg elkezd dolgozni a szer. Mondjuk  lehet még az első szuri hozadéka volt. Na majd figyelek erre is.

2023. November 03. - 13:33:48
Válasz #5851
Nem elérhető

Snatural




Igen félreérted. Az tesztoszteron mennyisége ami milligrammban van adva és nem a tesztoszteron szint amit nmol/l ben adnak meg a vérképben. Én is rosszul értelmeztem először. 10mg tesztoszteron (ezt mutatja a steroidploter) mellett nagyjából 25-30nmol/l hormonszintet fogsz kapni

Aha, köszönöm!

De én 3 naponta 0,3ml-t használok, ami elvileg 75mg ena- erre a plotter 21-22mg-os csúcsokat mutat.
Amit mondtál, hogy 10mg 25-30nmol/l-es szintet okoz, akkor 21-22mg a dupláját kell, hogy okozza?

2023. November 03. - 14:00:32
Válasz #5852
Nem elérhető

Needfor940


Sziasztok!
Hátha tudok ebbe kicsit nektek segíteni hogy mibe mennyi lehet.
Nekem egy gyógyszt. Nebidom van, szóval ahhoz tudok nektek viszonyítani (-+ az észter miatt) (+- hogy kinek milyen a befogadó/receptora)

-Volt egy heti/100mg ott: 21,02 nmol/l <---- (ez a legalacsonyabb)

-Heti/125mg ott: 25.730 nmol/l <---- (ez a legalacsonyabb)

Ami azt jelenti hogy kb olyan 250mg/hét től kéne lenni kb olyan 51 (-+) Nmol/l -nak ha tényleg az van benne aminek kell!

500mg/hét kb olyan 102 Nmol/l.

2023. November 03. - 15:03:14
Válasz #5853
Nem elérhető

Gábor77




Igen félreérted. Az tesztoszteron mennyisége ami milligrammban van adva és nem a tesztoszteron szint amit nmol/l ben adnak meg a vérképben. Én is rosszul értelmeztem először. 10mg tesztoszteron (ezt mutatja a steroidploter) mellett nagyjából 25-30nmol/l hormonszintet fogsz kapni

Aha, köszönöm!

De én 3 naponta 0,3ml-t használok, ami elvileg 75mg ena- erre a plotter 21-22mg-os csúcsokat mutat.
Amit mondtál, hogy 10mg 25-30nmol/l-es szintet okoz, akkor 21-22mg a dupláját kell, hogy okozza?
0.3ml az kb 75mg ezt beszorzod 3-al és lesz belőle 225mg szűken.  8) ez szervezt függő is gondolom de matematikailag igen. De szerintem ha  duplázod a dózisokat nem fog vele egy bizonyos szint felett, duplázódni tesztoszinted. Szerintem jó anyaggal a heti 1ml teszto ena reálisan valahol 35-50nmol/l között fog produkálni. De ez egyénenkét eltérő lehet 
.

2023. November 03. - 15:31:09
Válasz #5854
Nem elérhető

Szuszi


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)

2023. November 03. - 16:10:23
Válasz #5855
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)


Többen is azt használnak sőt szerintem egyre jobban váltanak az emberek egy enara mint egy propira versenyre is. Habár én nem versenyeztem csak magamnak dietaztam de testo enaval eletem legszárazabb formáját hoztam

2023. November 03. - 17:18:10
Válasz #5856
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)
Teszto az teszto csak a felezési időkben van változás. Hagyjuk már el azt a baromságot hogy egyik szálkásításhoz másik tömegeléshez meg ilyen ökörségek. Adagolás mennyisége és ütemezése a meghatározó hatás szempontjából nincs külömbség.

2023. November 03. - 21:28:16
Válasz #5857
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)
Teszto az teszto csak a felezési időkben van változás. Hagyjuk már el azt a baromságot hogy egyik szálkásításhoz másik tömegeléshez meg ilyen ökörségek. Adagolás mennyisége és ütemezése a meghatározó hatás szempontjából nincs külömbség.
.          Így van. Bulking Z. is pontosan erről beszél, bár sokan kritizálják, ebben teljesen igaza van. Egyenletes adagolás mellett ( szerinte enantát esetében pl. Hétfő reggel, majd szerda este és így tovább, tehát mielőtt  elkezdene leesni a tesztó szint, mérések alapján) ha ingadozik a vérben a tesztó szint aromatizálódik, jön a vizesedés stb.. és ezért is szidja a szusztát amit tömegeléshez használnak mivel a négy fèle észter miatt sokkal nehezebb kiszámolni a következő adminisztrációt. Bár lehet ha ezt is 3 naponta szúrod nagyjából beáll egy szint.

2023. November 04. - 07:10:12
Válasz #5858
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Versenydiétában mennyire szoktak enát használni? Mennyire változott meg az erről alkotott kép mostanában?( ha egyáltalán változott valamit is)
Teszto az teszto csak a felezési időkben van változás. Hagyjuk már el azt a baromságot hogy egyik szálkásításhoz másik tömegeléshez meg ilyen ökörségek. Adagolás mennyisége és ütemezése a meghatározó hatás szempontjából nincs külömbség.
.          Így van. Bulking Z. is pontosan erről beszél, bár sokan kritizálják, ebben teljesen igaza van. Egyenletes adagolás mellett ( szerinte enantát esetében pl. Hétfő reggel, majd szerda este és így tovább, tehát mielőtt  elkezdene leesni a tesztó szint, mérések alapján) ha ingadozik a vérben a tesztó szint aromatizálódik, jön a vizesedés stb.. és ezért is szidja a szusztát amit tömegeléshez használnak mivel a négy fèle észter miatt sokkal nehezebb kiszámolni a következő adminisztrációt. Bár lehet ha ezt is 3 naponta szúrod nagyjából beáll egy szint.
Nálam pl ha a TRT dózis ami heti 0,4ml egyszer adom be akkor észreveszek ösztrogenikus jeleket és még ekkora mennyiségnél is kellett kis mennyiségű aromatáz blokkoló. Amint szétvettem két részletre megszűnt a mellékhatás és beállt a normál ösztrogén szint. Optimális az lenne ha naponta vagy kétnaponta menne az adagolás akkor még inkább kedveznék a testemnek. Nagyobb dózisoknál ezek a dolgok még fokozottabban elő jönnek.

2023. November 04. - 08:33:01
Válasz #5859
Nem elérhető

agria88


Sziasztok!
Tolt valaki mostanában Bioniche Ena-t?
10 Ml az üvegcse.
Milyennek mondjátok?

2023. November 05. - 06:57:17
Válasz #5860
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Enantátot vennék, ha van valkinek jelezze. Köszi

2023. November 06. - 22:37:47
Válasz #5861
Nem elérhető

Küklopsz


Stanazolol akit érdekel keressen rámragadt vagy  300-400darab régi sas pharmás de anyag van benne 2026 lejárattal bontatlan,valszeg nem sok stanát látott metilteszto vagy valami mas van benne,akármire is jó lehet

2023. November 07. - 08:09:42
Válasz #5862
Nem elérhető

Dante6


Sziasztok, első kúrámat indítanám, (tesztoszteron propi+anavar). Egy olyan kérdésem lenne hogy ti honnan szerzitek be a cuccot? Gondolkodtam neten rendelésen de nem igazán tudok egy megbízható oldalt se, ismeretségem sajnos nincs és szerintem kicsit pofátlanság lenne oda menni valakihez a terembe és megkérdezni valakit hogy mit ajánl, ezért is inkább itt tájékozódom. A válaszokat előre is köszönöm.

2023. November 07. - 14:47:40
Válasz #5863
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Biosira enáról tud valaki vèlemènyt mondani, nagyjából! Köszönöm,skacok!👍

2023. November 07. - 14:48:47
Válasz #5864
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok! Biosira enáról tud valaki vèlemènyt mondani, nagyjából! Köszönöm,skacok!👍

eleg jól muzsikál én szinte egész nyaron azt toltam semmi bajom nem volt vele,nagyon enyhén gyullad