2024. Május 04. - 12:47:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445307 alkalommal)

Hard74, Needfor940 és 34 vendég van a témában

2023. November 08. - 14:31:57
Válasz #5865
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok!
Hátha tudok ebbe kicsit nektek segíteni hogy mibe mennyi lehet.
Nekem egy gyógyszt. Nebidom van, szóval ahhoz tudok nektek viszonyítani (-+ az észter miatt) (+- hogy kinek milyen a befogadó/receptora)

-Volt egy heti/100mg ott: 21,02 nmol/l <---- (ez a legalacsonyabb)

-Heti/125mg ott: 25.730 nmol/l <---- (ez a legalacsonyabb)

Ami azt jelenti hogy kb olyan 250mg/hét től kéne lenni kb olyan 51 (-+) Nmol/l -nak ha tényleg az van benne aminek kell!

500mg/hét kb olyan 102 Nmol/l.
.         Szia, csak akkor honnan tudom eldönteni milyen a cucc? Mert mi van ha az androgén receptoraim befogadó képessége nem jó és ezért hoz pl. 50Nmol/l a labor heti 750mg enára? Én már itt most elakadtam. 😄

2023. November 08. - 15:48:43
Válasz #5866
Elérhető

Needfor940



2023. November 08. - 19:22:23
Válasz #5867
Nem elérhető

Ritchey


Hello, nekem előtte 4 naponta ment 0.8ml ena, ami közel 100-as tesztót csinált és erről tértem át a druidára.Tömegelni készültem mondom feljebb viszem 2 naponta fél milire aztán amikor mérettem kicsit meglepődtem hogy lement 50-re a tesztóm.Vettem tőlük Hcg-t és dianabolt is, csak akkor akartam írni véleményt mikor már azokat is teszteltem de két hét még mire elfogy a hcg-m majd megírom azt is.
.            és akkor megint ott vagyunk, hogy ha az olcsó enából kispórolják a cuccot, akkor a drosta meg hasonlók (pl. Npp amit most vettem tőlük) amik drágább hatóanyagok, azokba mi lehet? Az ilyen stana meg oxandrolonról nem is beszélve. Kidobott pénz.

2023. November 09. - 00:20:27
Válasz #5868
Nem elérhető

VBorisz


Szerintem számolj vele úgy hogy a fele alatt van kicsivel a hatóanyagtartalmuk és úgy adagold.De majd ha méretsz abból úgy is kiderül hogy neked mennyit mutat a heti 750-ed.
Csak várj elég időt hozzá hogy az előző tesztó amit használtál már kimenjen teljesen mert úgy nem valós a Driada értéke.

2023. November 09. - 03:27:17
Válasz #5869
Nem elérhető

VBorisz


Amúgy igen, nem értem én sem miért spórolnak az anyaggal amikor rengeteg pénz van a gépeikben, bliszterezik még az ampullákat is.Nagyon igényes minden és akkor a szaros hatóanyagból meg csak a felét teszi bele hihetetlen amikor minden máson is spórolhatna de pont ezzel rontja a saját üzletét.
Mondjuk lehet a tiédet jól mérték és te egy elégedett vásárló leszel :D

2023. November 09. - 07:01:54
Válasz #5870
Nem elérhető

Jbl


Amúgy igen, nem értem én sem miért spórolnak az anyaggal amikor rengeteg pénz van a gépeikben, bliszterezik még az ampullákat is.Nagyon igényes minden és akkor a szaros hatóanyagból meg csak a felét teszi bele hihetetlen amikor minden máson is spórolhatna de pont ezzel rontja a saját üzletét.
Mondjuk lehet a tiédet jól mérték és te egy elégedett vásárló leszel :D


2 oka lehet: az egyik hogy maga az alapanyag már egy szar amit kapnak. A másik hogy így a profitot megsokszorozza, a márka előbb utóbb bedől ő csinál egy újat ami jó és egy örök körforgás lesz ez …

2023. November 09. - 09:40:34
Válasz #5871
Nem elérhető

Ritchey


Amúgy igen, nem értem én sem miért spórolnak az anyaggal amikor rengeteg pénz van a gépeikben, bliszterezik még az ampullákat is.Nagyon igényes minden és akkor a szaros hatóanyagból meg csak a felét teszi bele hihetetlen amikor minden máson is spórolhatna de pont ezzel rontja a saját üzletét.
Mondjuk lehet a tiédet jól mérték és te egy elégedett vásárló leszel :D
.          Igen a Hilmából ugyanennyi csinált nálam 50-es tesztót (tehát heti 750mg) és ahogy fokozatosan tértem át erre a druidára azt érzem, mintha gyengébb lenne a cucc, pedig most az ena/drosta mellé npp-is megy. A Hilma is gyenge volt, de 2 hónap alatt lement egy csomó zsír és közbe nem hogy gyengültem hanem picit erősödtem is. Méretek tesztót de az a tippem ez picit gyengébb. Elhasználom nagyobb adagokkal, aztán márciusig nem nyomok semmit hátha addigra lesz valami jobb. Lehet olyat kell keresni, ahol nincs szép csomagolás, meg semmi csicsa, mert úgy látszik fordított arányosság van a küllem meg a beltartalom között. 

2023. November 09. - 09:46:23
Válasz #5872
Nem elérhető

Ritchey


Amúgy igen, nem értem én sem miért spórolnak az anyaggal amikor rengeteg pénz van a gépeikben, bliszterezik még az ampullákat is.Nagyon igényes minden és akkor a szaros hatóanyagból meg csak a felét teszi bele hihetetlen amikor minden máson is spórolhatna de pont ezzel rontja a saját üzletét.
Mondjuk lehet a tiédet jól mérték és te egy elégedett vásárló leszel :D
.        A Bereczkivel kéne beszélni, mert most valami kurva jó cuccot kaphatott, nagyon durván jó a forma. Előtte neki is voltak gondjai a gagyi tesztókkal, de én ilyennek még nem láttam ahogyan most kinéz, ezért gondolom, hogy nagyon jó “tápkieget”  használhat most.

2023. November 09. - 09:55:34
Válasz #5873
Nem elérhető

Jbl


Amúgy igen, nem értem én sem miért spórolnak az anyaggal amikor rengeteg pénz van a gépeikben, bliszterezik még az ampullákat is.Nagyon igényes minden és akkor a szaros hatóanyagból meg csak a felét teszi bele hihetetlen amikor minden máson is spórolhatna de pont ezzel rontja a saját üzletét.
Mondjuk lehet a tiédet jól mérték és te egy elégedett vásárló leszel :D
.        A Bereczkivel kéne beszélni, mert most valami kurva jó cuccot kaphatott, nagyon durván jó a forma. Előtte neki is voltak gondjai a gagyi tesztókkal, de én ilyennek még nem láttam ahogyan most kinéz, ezért gondolom, hogy nagyon jó “tápkieget”  használhat most.

Egyik videójaba mondta, hogy Propharmat hasznal és neofinos novit

2023. November 09. - 10:49:00
Válasz #5874
Nem elérhető

fittyfene


Amúgy igen, nem értem én sem miért spórolnak az anyaggal amikor rengeteg pénz van a gépeikben, bliszterezik még az ampullákat is.Nagyon igényes minden és akkor a szaros hatóanyagból meg csak a felét teszi bele hihetetlen amikor minden máson is spórolhatna de pont ezzel rontja a saját üzletét.
Mondjuk lehet a tiédet jól mérték és te egy elégedett vásárló leszel :D
.        A Bereczkivel kéne beszélni, mert most valami kurva jó cuccot kaphatott, nagyon durván jó a forma. Előtte neki is voltak gondjai a gagyi tesztókkal, de én ilyennek még nem láttam ahogyan most kinéz, ezért gondolom, hogy nagyon jó “tápkieget”  használhat most.

Egyik videójaba mondta, hogy Propharmat hasznal és neofinos novit

Már csak az a kérdés, hogy honnan szerzi be? :D

2023. November 09. - 11:34:12
Válasz #5875
Nem elérhető

Eliteboy


Valahogy most mindenhol a diara,hilma megy.gondolom egy új divat.. ha nem jó miért nem a régi bevált gyártókat próbáljátok.nekem BM pharma megy.teljesen jo

2023. November 09. - 13:11:41
Válasz #5876
Nem elérhető

Ritchey


Ritchey:
-Kitől van?
.       Hilma (itt mérettem 50-es tesztót), most meg dria megy, még nem voltam most laboron, de kb. ua.

2023. November 09. - 15:14:45
Válasz #5877
Nem elérhető

Viktor Varga


Valahogy most mindenhol a diara,hilma megy.gondolom egy új divat.. ha nem jó miért nem a régi bevált gyártókat próbáljátok.nekem BM pharma megy.teljesen jo

BM cuccokat honnan érdemes rendelni?

Jelenleg driada tesztoszteron enantát megy heti 500 mg + driada drosta 200 mg.

Nagyon aluldózisolt a driada, heti 3x0,2 ml patiaki PANPHARMA enantát jobb eredményeket hozott mind a laborban, mind érzésre.

2023. November 09. - 19:50:42
Válasz #5878
Nem elérhető

Küklopsz


Valahogy most mindenhol a diara,hilma megy.gondolom egy új divat.. ha nem jó miért nem a régi bevált gyártókat próbáljátok.nekem BM pharma megy.teljesen jo

ez a dolog egyik része.a másik én is leírtam mindenhol a frankót,érdekeltség nélkül,ami meg  nekem is működik kizárt hogy másnak ne működne..sajnos.
Tesztóból itt Mo-n:Kenwoo Susta működik érezhetően,az enája korábban érezhetetlen volt de a susijával nincs gond(?!)mindegy..imperia propi frankó!imperia susi van benne anyag!raw susta is tartalmaz ám hatóanyagot,a propijától nem voltam elájulva!a másik örök biosira testox300nálam!többi hatóanyag kivárós,decából master ment de ideje nincs,pharmtec felejtős fos részemről.Én úgy vagyok vele aki tudja keresse fel inkább a régi "fos"gyártókat!Szerintem egy maláj thaiger propi ugyanannyira működik mint a ma népszerűbb társai😆
trenbolone meg ilyen gecik úgy is nyárra aktuális,aki meg télen is nyomja annak nem kell leirogatni

2023. November 10. - 15:08:42
Válasz #5879
Nem elérhető

Snatural


Írjátok, hogy nem frankó a Driada.

Nekem 2 hónapja csak 0,3ml ena megy 3 naponta TRT céllal.

Akkor simán lehet, hogy már rég naturál vagyok  :o

Sajnos nem jutottam el a laborig, de jövő héten mindenképp megteszem.