2024. Május 04. - 17:25:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445404 alkalommal)

Damn és 52 vendég van a témában

2023. November 18. - 12:23:00
Válasz #5910
Nem elérhető

Gábor77


Én most fogok áttérni a napi 0.1ml bőr alá adagolásra ezzel nagyon sima hormonszintet lehet hozni.

Hasi zsírba adod?
Én is szeretnék áttérni szubkután beadásra.
Én minden másnap adnám... milyen tűvel megy?
A 30G-vel bemegy viszonylag "könnyen"

2023. November 18. - 12:36:21
Válasz #5911
Nem elérhető

Snatural


Én most fogok áttérni a napi 0.1ml bőr alá adagolásra ezzel nagyon sima hormonszintet lehet hozni.

Hasi zsírba adod?
Én is szeretnék áttérni szubkután beadásra.
Én minden másnap adnám... milyen tűvel megy?
A 30G-vel bemegy viszonylag "könnyen"

Á köszönöm, gondolom olyan fél col körüli hossz az elegendő.
Ki fogom próbálni.

2023. November 18. - 13:25:59
Válasz #5912
Nem elérhető

VBorisz


Igen ezt az 58-as szintet sokallom nagyon heti 0,6 ml- től.
Nem lehet hogy még van benned az előző cuccokból?
Nálam 2ml sem csinált ennyit, viszont ma leteszteltem a Driada  HCG-t és teljesen jó!!!
Este teszek fel róla képet majd ha lesz több időm.
Üdv.

2023. November 18. - 13:59:31
Válasz #5913
Nem elérhető

Snatural


Igen ezt az 58-as szintet sokallom nagyon heti 0,6 ml- től.
Nem lehet hogy még van benned az előző cuccokból?
Nálam 2ml sem csinált ennyit, viszont ma leteszteltem a Driada  HCG-t és teljesen jó!!!
Este teszek fel róla képet majd ha lesz több időm.
Üdv.

Közel 10 hete megy a 0,3ml 3 naponta, nem hiszem, hogy az előzőből még maradt bennem.

Korábban a 0,6 mejestic cyp 3 naponta 62-et hozott!
Tehát a mostani megfelelzett dózis is hasonló értéket hoz mint korábban.
Nem is értem.

Mondjuk akkor nem ment Ai  és nagyon magas volt az ösztradiol:

konkrétan:

teszto = 62,     ösztro=609 (0,6ml/3naponta - korábban ez ment)
teszto= 58,7    ösztro=136,6 (0,3ml/3naponta - ez megy most)


Én arra gondolok, hogy a kordában tartott ösztrogén emeli meg a tesztó szintet is....






2023. November 18. - 19:02:41
Válasz #5914
Nem elérhető

Rise


Igen ezt az 58-as szintet sokallom nagyon heti 0,6 ml- től.
Nem lehet hogy még van benned az előző cuccokból?
Nálam 2ml sem csinált ennyit, viszont ma leteszteltem a Driada  HCG-t és teljesen jó!!!
Este teszek fel róla képet majd ha lesz több időm.
Üdv.

Szia. valaki itt azt mondta a Driada HCG -ről  hogy üres volt neki! Ennyit erről!
Én  egy hónapja  mikor beszéltem a Driadaval mondták hogy nyugodtan tesztelhetem a HCG-jüket  terhességi tesztel!
 Akkor lehet rendelni! Most ráadásul  Black Friday van náluk  minden féláron van!!

2023. November 18. - 19:18:55
Válasz #5915
Nem elérhető

VBorisz


Persze ha nem tud ösztrogénné alakulni tesztó marad magasan.
Itt az én eredményem a 2 naponta 0,5ml , és az a baj ez most a sustaladnál és ugyanez volt előtte a t.enánál is szóval mindkét termékben ugyanannyi a hatóanyag.Vettem tőlük üveg ampullásat is annak más a batch száma, azt még nem próbáltam, a HCG viszont jó.
Itt vannak a képek:

2023. November 18. - 19:59:42
Válasz #5916
Nem elérhető

Henrik01


Squid pharma-ról vagy cytoph-ról vélemények?

2023. November 18. - 20:44:39
Válasz #5917
Nem elérhető

Alex111



Olyan a szine mintha trenbolone lenne😊
Persze ha nem tud ösztrogénné alakulni tesztó marad magasan.
Itt az én eredményem a 2 naponta 0,5ml , és az a baj ez most a sustaladnál és ugyanez volt előtte a t.enánál is szóval mindkét termékben ugyanannyi a hatóanyag.Vettem tőlük üveg ampullásat is annak más a batch száma, azt még nem próbáltam, a HCG viszont jó.
Itt vannak a képek:

2023. November 18. - 21:48:55
Válasz #5918
Nem elérhető

VBorisz


Ja:D
Ritchey is írta csináltat vérképet, kíváncsi leszek neki mi jön ki majd…
Amúgy FrankZ-nek igaza van, csak így nehéz számolni akkor mennyit nyomj mindig méretni kell hogy tudd.Meg azért heti 3-4 ml-t csak tesztóbol nem akarok nyomni még ha fél áron van sem.

2023. November 19. - 01:40:17
Válasz #5919
Nem elérhető

Cukrasz13


Sziasztok! Más tema kicsit csak kiváncsi vagyok a veleményetekre… Molnár Peti csinál online edzést es verseny felkészítést. Havi 200€. Szerintetek jó Edzo lehet petibácsi? Ő maga jo versenyző akkor edzőnek is jo lehet? Mi a véleményetek eről? Ja es a másik modernbulking Zoli lenne. Ő szerintetek jobb edzőnek? Tényleg nagy tudás birtokában van és inkább ő lenne akiben bíznátok jobban ha edzőt kéne választani? Köszi a velemenyeteket

2023. November 19. - 05:28:51
Válasz #5920
Nem elérhető

Gábor77


Persze ha nem tud ösztrogénné alakulni tesztó marad magasan.
Itt az én eredményem a 2 naponta 0,5ml , és az a baj ez most a sustaladnál és ugyanez volt előtte a t.enánál is szóval mindkét termékben ugyanannyi a hatóanyag.Vettem tőlük üveg ampullásat is annak más a batch száma, azt még nem próbáltam, a HCG viszont jó.
Itt vannak a képek:
500mg hatóanyaghoz ez kevésnek tűnik nekem

2023. November 19. - 09:28:54
Válasz #5921
Nem elérhető

attika81


Szervusz Gábor77. A 30g tűvel a tesztoszteron melyik "fajtáját" tervezted beadni? Régen hallottam erről a módszeröl. Bár nekem nincs hasi zsírom. Köszönöm a választ.

2023. November 19. - 12:22:07
Válasz #5922
Nem elérhető

Jbl


Szervusz Gábor77. A 30g tűvel a tesztoszteron melyik "fajtáját" tervezted beadni? Régen hallottam erről a módszeröl. Bár nekem nincs hasi zsírom. Köszönöm a választ.

Testo enat szoktak trt dozisba beadni, lényeg a bőr alá injektálás, szoktak meg alkalmazni farizomnal is ott zsírba adni ismerősöm így oldja meg, mert neki enyhe pükli marad a szuri után hasnal. Farizmot osszecsiped és bejutottad mintha hasba adnad. Remelem segített

2023. November 19. - 14:54:46
Válasz #5923
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok! Más tema kicsit csak kiváncsi vagyok a veleményetekre… Molnár Peti csinál online edzést es verseny felkészítést. Havi 200€. Szerintetek jó Edzo lehet petibácsi? Ő maga jo versenyző akkor edzőnek is jo lehet? Mi a véleményetek eről? Ja es a másik modernbulking Zoli lenne. Ő szerintetek jobb edzőnek? Tényleg nagy tudás birtokában van és inkább ő lenne akiben bíznátok jobban ha edzőt kéne választani? Köszi a velemenyeteket

Petirol nem tudok véleményt mondani szerintem azért Chris Aceto után sok tudást ragadt ra, de attól hogy valaki jó versenyző nem biztos jó edző. Ott van Hummer Pisti aki meg mindig Provit ad ösztrogén blokkolónak és Testo enaval szerinte nem lehet dietazni 😅. Szerintem Peti azért modernebb és okosabb is jó edzőnek gondolom

Zolirol tudok véleményt mondani voltam nála: Eleinte kurva nehéz volt vele a kommunikáció, de aztán beindultak a dolgok. Készülj fel elkell menned pár verkepre és cuccbol is bekell szerezni párat amit nem egyszerű jó minőségbe. Szakmailag szerintem stabil, nem fog agyon vágni kémiával és folyamatosan ellenőrizni a verkepet. Tudása megvan neki mindenhez én pozitívan tudok róla nyilatkozni

2023. November 19. - 17:20:39
Válasz #5924
Nem elérhető

Gábor77


Szervusz Gábor77. A 30g tűvel a tesztoszteron melyik "fajtáját" tervezted beadni? Régen hallottam erről a módszeröl. Bár nekem nincs hasi zsírom. Köszönöm a választ.
Most cypionat megy. Bőr alá adod nem feltétel a zsír :-) kicsit rá kell langyosítani a cuccra így könnyebben átmegy a vékony tűn.