2024. Május 04. - 08:55:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445220 alkalommal)

Alexx és 54 vendég van a témában

2023. November 19. - 17:22:00
Válasz #5925
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Más tema kicsit csak kiváncsi vagyok a veleményetekre… Molnár Peti csinál online edzést es verseny felkészítést. Havi 200€. Szerintetek jó Edzo lehet petibácsi? Ő maga jo versenyző akkor edzőnek is jo lehet? Mi a véleményetek eről? Ja es a másik modernbulking Zoli lenne. Ő szerintetek jobb edzőnek? Tényleg nagy tudás birtokában van és inkább ő lenne akiben bíznátok jobban ha edzőt kéne választani? Köszi a velemenyeteket
200 euro? Nem szégyenlős :-)

2023. November 19. - 17:45:20
Válasz #5926
Nem elérhető

attika81


Szervusz Gábor77. A 30g tűvel a tesztoszteron melyik "fajtáját" tervezted beadni? Régen hallottam erről a módszeröl. Bár nekem nincs hasi zsírom. Köszönöm a választ.
Most cypionat megy. Bőr alá adod nem feltétel a zsír :-) kicsit rá kell langyosítani a cuccra így könnyebben átmegy a vékony tűn.
Köszönöm mindkét választ.

2023. November 19. - 17:53:16
Válasz #5927
Nem elérhető

attika81


A sigma-pharmát ismeri, használta valaki?

2023. November 20. - 00:41:36
Válasz #5928
Nem elérhető

Cukrasz13


Sziasztok! Más tema kicsit csak kiváncsi vagyok a veleményetekre… Molnár Peti csinál online edzést es verseny felkészítést. Havi 200€. Szerintetek jó Edzo lehet petibácsi? Ő maga jo versenyző akkor edzőnek is jo lehet? Mi a véleményetek eről? Ja es a másik modernbulking Zoli lenne. Ő szerintetek jobb edzőnek? Tényleg nagy tudás birtokában van és inkább ő lenne akiben bíznátok jobban ha edzőt kéne választani? Köszi a velemenyeteket

Petirol nem tudok véleményt mondani szerintem azért Chris Aceto után sok tudást ragadt ra, de attól hogy valaki jó versenyző nem biztos jó edző. Ott van Hummer Pisti aki meg mindig Provit ad ösztrogén blokkolónak és Testo enaval szerinte nem lehet dietazni 😅. Szerintem Peti azért modernebb és okosabb is jó edzőnek gondolom

Zolirol tudok véleményt mondani voltam nála: Eleinte kurva nehéz volt vele a kommunikáció, de aztán beindultak a dolgok. Készülj fel elkell menned pár verkepre és cuccbol is bekell szerezni párat amit nem egyszerű jó minőségbe. Szakmailag szerintem stabil, nem fog agyon vágni kémiával és folyamatosan ellenőrizni a verkepet. Tudása megvan neki mindenhez én pozitívan tudok róla nyilatkozni

Zoli akkor korrektnek tűnik. Idáig nekem minden edzom segített a beszerzésben akkor Zoli nem tud segiteni? Másik pedig ha nem tud segiteni akkor milyen cuccok fognak kellenek mire készüljek beszerzesben mikkel dolgozik Zoli bácsi?

2023. November 20. - 09:59:38
Válasz #5929
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Más tema kicsit csak kiváncsi vagyok a veleményetekre… Molnár Peti csinál online edzést es verseny felkészítést. Havi 200€. Szerintetek jó Edzo lehet petibácsi? Ő maga jo versenyző akkor edzőnek is jo lehet? Mi a véleményetek eről? Ja es a másik modernbulking Zoli lenne. Ő szerintetek jobb edzőnek? Tényleg nagy tudás birtokában van és inkább ő lenne akiben bíznátok jobban ha edzőt kéne választani? Köszi a velemenyeteket
200 euro? Nem szégyenlős :-)
Másnál is annyi akit én tudok, csak nem tudom mennyire éri, mint aki hasonló ismert ember és mondjuk kér 30-at.


2023. November 20. - 12:30:58
Válasz #5930
Nem elérhető

Ritchey


Ja:D
Ritchey is írta csináltat vérképet, kíváncsi leszek neki mi jön ki majd…
Amúgy FrankZ-nek igaza van, csak így nehéz számolni akkor mennyit nyomj mindig méretni kell hogy tudd.Meg azért heti 3-4 ml-t csak tesztóbol nem akarok nyomni még ha fél áron van sem.
.           Még nem voltam, mert kurv@ sok a munkám most, meg mindig halogatok is ( sajnos) de amint meg lesz a labor mindenképp írok róla. Mondjuk meglepve látom ezeket a nagyon jó eredményeket a driáról, főleg ha még a hcg is jó, már rég vettem volna tőlük.   

2023. November 20. - 13:19:57
Válasz #5931
Nem elérhető

pittta92


Ja:D
Ritchey is írta csináltat vérképet, kíváncsi leszek neki mi jön ki majd…
Amúgy FrankZ-nek igaza van, csak így nehéz számolni akkor mennyit nyomj mindig méretni kell hogy tudd.Meg azért heti 3-4 ml-t csak tesztóbol nem akarok nyomni még ha fél áron van sem.
.           Még nem voltam, mert kurv@ sok a munkám most, meg mindig halogatok is ( sajnos) de amint meg lesz a labor mindenképp írok róla. Mondjuk meglepve látom ezeket a nagyon jó eredményeket a driáról, főleg ha még a hcg is jó, már rég vettem volna tőlük.


Sziasztok én most voltam driada teszt ena megy heti 250mg és  42nmol teszton lett és egy 320as osztom amit már orvosoltam  azóta!

2023. November 20. - 18:35:14
Válasz #5932
Nem elérhető

VBorisz


Fasza, akkor úgy látszik csak nekem küldik az aluldózisolt tesztóikat.
Valakinek azt is el kell adni, nem? :)

2023. November 20. - 19:33:54
Válasz #5933
Nem elérhető

Snatural


Sziasztok!

Íme a Driada ena ami (nálam) működik:

Van még valakinél ebből a gyártásból? Kíváncsi lennék az észrevételére.

2023. November 21. - 09:10:03
Válasz #5934
Nem elérhető

Janó


Persze ha nem tud ösztrogénné alakulni tesztó marad magasan.
Itt az én eredményem a 2 naponta 0,5ml , és az a baj ez most a sustaladnál és ugyanez volt előtte a t.enánál is szóval mindkét termékben ugyanannyi a hatóanyag.Vettem tőlük üveg ampullásat is annak más a batch száma, azt még nem próbáltam, a HCG viszont jó.
Itt vannak a képek:
Rengeteg féle sustat használtam de ilyen színűt meg nem is láttam.. nekem heti 150 mg-nál szokott ilyen szintet hozni a teszto.

2023. November 21. - 10:00:59
Válasz #5935
Nem elérhető

Gyuf


Persze ha nem tud ösztrogénné alakulni tesztó marad magasan.
Itt az én eredményem a 2 naponta 0,5ml , és az a baj ez most a sustaladnál és ugyanez volt előtte a t.enánál is szóval mindkét termékben ugyanannyi a hatóanyag.Vettem tőlük üveg ampullásat is annak más a batch száma, azt még nem próbáltam, a HCG viszont jó.
Itt vannak a képek:
500mg hatóanyaghoz ez kevésnek tűnik nekem
Nem tudjuk mennyi volt az alap tesztója
Hát azért nem olyan kevés az, nekem 250-től volt 33 a tesztóm.
meg hát ez most csak papíron 500, belül meg kitudja.

2023. November 21. - 15:44:41
Válasz #5936
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok!

Íme a Driada ena ami (nálam) működik:

Van még valakinél ebből a gyártásból? Kíváncsi lennék az észrevételére.

* 20231120_190021.jpg (369 kB,


Hello, na ez jó hír mert ami van még nekem az ugyanez a gyártási számú, a második rendelésemből még nem használtam el, de talán akkor remélhetőleg abban több lesz az anyag.
Lehet hogy tényleg elsőre gyengébb volt a nyersanyagjuk aztán korrigálták, ezért oszlik meg a vélemény akik még a régi gyártàsból vettek ki tudja, de tesztelni fogom majd azt is mindenképp.

2023. November 21. - 15:52:35
Válasz #5937
Nem elérhető

VBorisz


Nem tudjuk mennyi volt az alap tesztója
Hát azért nem olyan kevés az, nekem 250-től volt 33 a tesztóm.
meg hát ez most csak papíron 500, belül meg kitudja.

Hello, ezt nem értem miért lenne fontos az alap tesztóm, ha nyomsz valami akkor AZ van csak és saját termelés 0.
De nekem az alap 14 ösztró 100 körüli egyébkènt, szóval a heti 2 ml- től lett 49/100  úgyhogy szerintem mindegy az alap 10 vagy 18 vagy akármennyi lenne ez nagyon kevés, ahogy Janó is írta egy jobb cucctól mennyi el kène lenni…

2023. November 21. - 16:18:55
Válasz #5938
Nem elérhető

Jbl


Nem tudjuk mennyi volt az alap tesztója
Hát azért nem olyan kevés az, nekem 250-től volt 33 a tesztóm.
meg hát ez most csak papíron 500, belül meg kitudja.

Hello, ezt nem értem miért lenne fontos az alap tesztóm, ha nyomsz valami akkor AZ van csak és saját termelés 0.
De nekem az alap 14 ösztró 100 körüli egyébkènt, szóval a heti 2 ml- től lett 49/100  úgyhogy szerintem mindegy az alap 10 vagy 18 vagy akármennyi lenne ez nagyon kevés, ahogy Janó is írta egy jobb cucctól mennyi el kène lenni…


Ez hogy mennyi kene lennie senki se fogja tudni. Haverom és én ugyan azt a cuccot toljuk 250 mg test ena ugyan azon a napon adjuk minden ugyan az. Nekem lett egy 43 nmol. Neki 34 nmol szervezet függő ez mellett pár mgt veszítesz az injektalas során is. Minden szervezet máshogy reagál valakinek lesz ettől egy 300+ ostrogen nekem meg 170 körül van. Shbg szintet is érdemes amúgy nezni vérvétel során …

2023. November 21. - 19:30:50
Válasz #5939
Nem elérhető

Michael


Sziasztok!

Íme a Driada ena ami (nálam) működik:

Van még valakinél ebből a gyártásból? Kíváncsi lennék az észrevételére.


Van még valakinek hasonló márkából deca, vagy nandrolone npp?

  /7% /7%

Mik az észrevételek? Mennyibe kerülnek ? Pm