2024. Május 04. - 20:04:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445468 alkalommal)

Nandiee és 44 vendég van a témában

2023. November 29. - 23:16:56
Válasz #5970
Nem elérhető

Gyuf


Köszi a tanácsokat - amúgy gondoltam arra, hogy végül is ha már fizetem a kötelező eü biztosítást akkor akár kiírathatnám háziorvossal az egészet, de nálunk (Románia) nincs ilyesmire lehetőség - csak akkor írnak ki ilyesmit, ha már beteg vagy, megelőzésre, ellenőrzésre nem..
Ezzel együtt a háziorvos írja fel nekem, aztán megcsináltatom privátban.

Köszi!
Itt MO-n is fizetjük a tb-t még se ad ilyenre lehetőséget, minden magán úton megy, legalább is a teszto, és társai.
kivéve persze egy teljes nagylabori vérkép, amit ha megtud tenni a házidoki akkor ad beutalót, de több helyről hallottam már hogy nem adnak ha nincs bajod..

2023. December 01. - 07:34:59
Válasz #5971
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Pár hete én kértem tanácsot a nebidós sráctól trt ügyben. A rövid sztori, fiatal korom óta alacsony a tesztóm, 290-310. Minden mellékhatását éreztem, gyenge libidó, erekció, fáradékonyság, nem fejlődtem stb.... Dokik csak viagrost írnak, mert alsó határértéken vagyok, így magamat állítottam trt-re. A kontaktomnál a legjobb a kenwoo ena volt, visszajelzések alapján. Tudom, nincs benne 400mg, mert nem lehet ennyit feloldani olajban, de én azt olvastam egy külföldi fórumon, hogy ebben az új szintetikus olajban sokkal több hatóanyagot lehet feloldani még oldószer nélkül is, mint a régi olajokban oldószerrel. Na elkezdtem, feltörtem az első ampullát, megnyaltam az ujjamról, megszagolgattam, van tesztó szaga. Emlékszek régről a galenikásra, na olyan szaga van. Minden másnap megy 0.2ml egy milis inzulinos fecskendővel 25g tűvel subcutan. Beadás után marad egy kis csomó pár napig, de nem gyullad egyáltalán, jó sűrű az olaj. Na mostanra minden bajom megszünt. Elmúlt a szorongás, fáradékonyság és ami a legfontosabb, libidóm az egekben. Minden reggel van merevedésem. Úgy kelek mint 20 éves koromban. Ez már nekem kb 10 éve nem volt. Eddig nagyon jónak tűnik ez a kenwoo ena. Egyelőre nincs aromatizáció sem, de szereztem letrozolt ha baj lenne legyen kéznél. Illetve van magyar hcg-m rendes gyógyszertári lombikos ismerőstől és magyar clostilbegyt 10 szemes. Ezt majd csak úgy egy év múlva szeretném ellőni, akkor csinálnék egy pár hónapos visszaállítást, utána megint egy év trt. Csak hogy ne álljon le véglegesen a mellékvese és a here. Minden tánacsot szivesen fogadok, ha valamit nem jól csinálok, vagy bármi, nyugodtan írjatok. Szerintetek meddig tolhatom ebben az adgolásban, hogy ne okozzak visszafordíthatatlan károkat a herében és a mellékvesében, illetve ne ugorjon meg a vörösvértest szám? Azt olvastam ha tesztót viszünk be, nem csak a herét állítja le, hanem a mellékvesét is, mert az termeli a dheat amiből a here csinál tesztót. Ha leáll a tesztó, nemsokkal utána magas lesz a dhea szint, ami lekapcsolja a mellkvese dhea termelését is.

2023. December 01. - 11:19:34
Válasz #5972
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Pár hete én kértem tanácsot a nebidós sráctól trt ügyben. A rövid sztori, fiatal korom óta alacsony a tesztóm, 290-310. Minden mellékhatását éreztem, gyenge libidó, erekció, fáradékonyság, nem fejlődtem stb.... Dokik csak viagrost írnak, mert alsó határértéken vagyok, így magamat állítottam trt-re. A kontaktomnál a legjobb a kenwoo ena volt, visszajelzések alapján. Tudom, nincs benne 400mg, mert nem lehet ennyit feloldani olajban, de én azt olvastam egy külföldi fórumon, hogy ebben az új szintetikus olajban sokkal több hatóanyagot lehet feloldani még oldószer nélkül is, mint a régi olajokban oldószerrel. Na elkezdtem, feltörtem az első ampullát, megnyaltam az ujjamról, megszagolgattam, van tesztó szaga. Emlékszek régről a galenikásra, na olyan szaga van. Minden másnap megy 0.2ml egy milis inzulinos fecskendővel 25g tűvel subcutan. Beadás után marad egy kis csomó pár napig, de nem gyullad egyáltalán, jó sűrű az olaj. Na mostanra minden bajom megszünt. Elmúlt a szorongás, fáradékonyság és ami a legfontosabb, libidóm az egekben. Minden reggel van merevedésem. Úgy kelek mint 20 éves koromban. Ez már nekem kb 10 éve nem volt. Eddig nagyon jónak tűnik ez a kenwoo ena. Egyelőre nincs aromatizáció sem, de szereztem letrozolt ha baj lenne legyen kéznél. Illetve van magyar hcg-m rendes gyógyszertári lombikos ismerőstől és magyar clostilbegyt 10 szemes. Ezt majd csak úgy egy év múlva szeretném ellőni, akkor csinálnék egy pár hónapos visszaállítást, utána megint egy év trt. Csak hogy ne álljon le véglegesen a mellékvese és a here. Minden tánacsot szivesen fogadok, ha valamit nem jól csinálok, vagy bármi, nyugodtan írjatok. Szerintetek meddig tolhatom ebben az adgolásban, hogy ne okozzak visszafordíthatatlan károkat a herében és a mellékvesében, illetve ne ugorjon meg a vörösvértest szám? Azt olvastam ha tesztót viszünk be, nem csak a herét állítja le, hanem a mellékvesét is, mert az termeli a dheat amiből a here csinál tesztót. Ha leáll a tesztó, nemsokkal utána magas lesz a dhea szint, ami lekapcsolja a mellkvese dhea termelését is.
TRT az TRT minek visszaállítás? Szar volt minden. Hiányzik az érzés? Teljesen feleslegesen stresszelnéd a szervezetedet. Ez már mehet a sírig! Egy labort azért csináltass mert ha jó a tesztó akkor lehet hogy sok is ez a mennyiség. Nekem heti 2x0,2ml hozott elég magas tesztószintet.

2023. December 02. - 10:00:04
Válasz #5973
Nem elérhető

Dudu


Van itt olyan, aki jártas az inzulin-növi kombó használatában?
Szint lèpèsen gondolkozom, de ezekkel nem nagyon vagyok képben , a növi használatáról még találni anyagot a neten, de az inzulinról nem igazán sikerült .

2023. December 02. - 10:07:43
Válasz #5974
Nem elérhető

Gyuf


Van itt olyan, aki jártas az inzulin-növi kombó használatában?
Szint lèpèsen gondolkozom, de ezekkel nem nagyon vagyok képben , a növi használatáról még találni anyagot a neten, de az inzulinról nem igazán sikerült .
hát az nem olyan egyszerű hogy leirja bárki, azt folyamatosan mérni kell ugye a vércukor szintet, felkelés, kajalás stb mellett
Én biztos nem játszanék vele, könnyű elbaszni és akár végzetes is lehet.

2023. December 02. - 12:08:58
Válasz #5975
Nem elérhető

Jbl


Van itt olyan, aki jártas az inzulin-növi kombó használatában?
Szint lèpèsen gondolkozom, de ezekkel nem nagyon vagyok képben , a növi használatáról még találni anyagot a neten, de az inzulinról nem igazán sikerült .

Pro kártyát szeretnel vagy milyen szint lépés? Ha nem versenyzel tok felesleges, szerintem szterioddal fogsz tudni egy alapvetőn jó formát hozni. De ha bele akarsz vágni akkor egy edzőt keres fel aki ért is hozza. Itt ha bármit is elbaszol hosszú álom elé nézel aztán hiába csókolgatnak nem fogsz felkelni az álomból nem játék a dolog.

2023. December 03. - 09:11:52
Válasz #5976
Nem elérhető

Jbl


Valaki esetleg hasznal Cat Cafe termeket, ha igen pmbe lenne hozza pár kérdésem ?😇💪🏼

2023. December 05. - 09:26:29
Válasz #5977
Nem elérhető

pittta92


Valaki esetleg hasznal Cat Cafe termeket, ha igen pmbe lenne hozza pár kérdésem ?😇💪🏼

Esetleg vki használja ezt a márkát irna egy véleményt?!

2023. December 07. - 11:28:07
Válasz #5978
Nem elérhető

Pompariusz


Balkan Pharma dianabol 100x10mg (piros-kék dobozos) működik? Köszi az infót!

2023. December 09. - 18:57:22
Válasz #5979
Nem elérhető

Gery007


Sziasztok. Kenwoo enantatról mi a véleményetek?

2023. December 10. - 12:07:04
Válasz #5980
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok! Pár hete én kértem tanácsot a nebidós sráctól trt ügyben. A rövid sztori, fiatal korom óta alacsony a tesztóm, 290-310. Minden mellékhatását éreztem, gyenge libidó, erekció, fáradékonyság, nem fejlődtem stb.... Dokik csak viagrost írnak, mert alsó határértéken vagyok, így magamat állítottam trt-re. A kontaktomnál a legjobb a kenwoo ena volt, visszajelzések alapján. Tudom, nincs benne 400mg, mert nem lehet ennyit feloldani olajban, de én azt olvastam egy külföldi fórumon, hogy ebben az új szintetikus olajban sokkal több hatóanyagot lehet feloldani még oldószer nélkül is, mint a régi olajokban oldószerrel. Na elkezdtem, feltörtem az első ampullát, megnyaltam az ujjamról, megszagolgattam, van tesztó szaga. Emlékszek régről a galenikásra, na olyan szaga van. Minden másnap megy 0.2ml egy milis inzulinos fecskendővel 25g tűvel subcutan. Beadás után marad egy kis csomó pár napig, de nem gyullad egyáltalán, jó sűrű az olaj. Na mostanra minden bajom megszünt. Elmúlt a szorongás, fáradékonyság és ami a legfontosabb, libidóm az egekben. Minden reggel van merevedésem. Úgy kelek mint 20 éves koromban. Ez már nekem kb 10 éve nem volt. Eddig nagyon jónak tűnik ez a kenwoo ena. Egyelőre nincs aromatizáció sem, de szereztem letrozolt ha baj lenne legyen kéznél. Illetve van magyar hcg-m rendes gyógyszertári lombikos ismerőstől és magyar clostilbegyt 10 szemes. Ezt majd csak úgy egy év múlva szeretném ellőni, akkor csinálnék egy pár hónapos visszaállítást, utána megint egy év trt. Csak hogy ne álljon le véglegesen a mellékvese és a here. Minden tánacsot szivesen fogadok, ha valamit nem jól csinálok, vagy bármi, nyugodtan írjatok. Szerintetek meddig tolhatom ebben az adgolásban, hogy ne okozzak visszafordíthatatlan károkat a herében és a mellékvesében, illetve ne ugorjon meg a vörösvértest szám? Azt olvastam ha tesztót viszünk be, nem csak a herét állítja le, hanem a mellékvesét is, mert az termeli a dheat amiből a here csinál tesztót. Ha leáll a tesztó, nemsokkal utána magas lesz a dhea szint, ami lekapcsolja a mellkvese dhea termelését is.
.    Szia a Gábor már leírta neked a helyes választ. A reggeli merevedés nem a libidó miatt van, hanem hugyoznod kell és a telt hugyhólyag közvetett módon nyomja a prosztatát. Ha du. szunyálok én akkor is álló cerkával ébredek ha pipilni kell. Vagy amikor este fáradt vagyok és fekve elernyedek nem látom a tévét a f@szomtól úgy áll, mivel az ernyedt izmok miatt vér áramlik a barkangos testbe, de dugni nem tudnék vele mert félig alszom. Mondtam is az asszonynak üljön bele ha akar, nekem 8, csak valszeg aludni fogok közben…. 😅

2023. December 10. - 22:15:10
Válasz #5981
Nem elérhető

Alex111



2023. December 12. - 15:30:43
Válasz #5982
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok, winstrol beadásával kapcsolatban lenne kérdésem, még sosem használtam csak a tablettás stanát. Olyanokat olvastam, hogy eléggé szeret begyulladni és nem célszerű oda adni ahova az olajos cuccot. Ugye megy mellé tesztó is egy kevés. De az külön persze. Így marad a váll meg a comb. Milyen tűt érdemes használni hozzá? Én magamnak szoktam beadni a dolgokat, de comb meg váll még sose volt így kissé fázok a dologtól. Hasznos tanácsot elfogadok, köszönöm szépen.

2023. December 12. - 15:44:54
Válasz #5983
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok, winstrol beadásával kapcsolatban lenne kérdésem, még sosem használtam csak a tablettás stanát. Olyanokat olvastam, hogy eléggé szeret begyulladni és nem célszerű oda adni ahova az olajos cuccot. Ugye megy mellé tesztó is egy kevés. De az külön persze. Így marad a váll meg a comb. Milyen tűt érdemes használni hozzá? Én magamnak szoktam beadni a dolgokat, de comb meg váll még sose volt így kissé fázok a dologtól. Hasznos tanácsot elfogadok, köszönöm szépen.
Az sok felhasznalonal okozott gondot szepen gyullad a rosszabb esetekben meg felvagjak mert gennyesedik.Vizes bazisu es a sok ug cucc kozul a minosege sem a legjobb pl szemcsemeret stb en kerulnem surun kell beadni is.

2023. December 12. - 17:18:14
Válasz #5984
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok, winstrol beadásával kapcsolatban lenne kérdésem, még sosem használtam csak a tablettás stanát. Olyanokat olvastam, hogy eléggé szeret begyulladni és nem célszerű oda adni ahova az olajos cuccot. Ugye megy mellé tesztó is egy kevés. De az külön persze. Így marad a váll meg a comb. Milyen tűt érdemes használni hozzá? Én magamnak szoktam beadni a dolgokat, de comb meg váll még sose volt így kissé fázok a dologtól. Hasznos tanácsot elfogadok, köszönöm szépen.


Ritkán van a piacon jól működő 99% ba gyullad, Ha szerencséd van meg a sebes vágja ki. Én helyedbe kerülnem