2024. Május 04. - 09:59:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445235 alkalommal)

Gábor77 és 43 vendég van a témában

2023. December 23. - 18:45:21
Válasz #6045
Nem elérhető

sBen


Valaki rendelt mostanában QSC-ről? még mindig jó vagy már elkezdett hanyatlani ?
még mindig jó

2023. December 25. - 16:29:46
Válasz #6046
Nem elérhető

fittyfene


Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a Driadás Stanozolol-ról? Szemes érdekelne.

2023. December 26. - 22:25:21
Válasz #6047
Nem elérhető

Kozmo1


Sziasztok! Melyik oldalak a legmegbízhatóbbak ? Nem szeretném ha kisérettel jönne a dolog vagy hasonlók. Legitanabolics-ot meg a driadat nézegettem eddig.

2023. December 27. - 10:46:44
Válasz #6048
Nem elérhető

attika81


Szia. Többféle tesztót, dianabolt, mk677, bpc157-et rendeltem tőlük 2 részletben.  És? ............. Semmi. Ennyi tesztótol átkellet volna mennem a falon is. Az (ÉN!) tapasztalatom az, hogy nincs benne semmi, vagy annyira minimál, hogy azt csak egy  kezdő aas használó érzi meg. Ez olyan mint a: Uram olcsó parfűm érdekel?  Vagy ólcsó vagy parfűm. Ne dobd ki a pénzed az ablakon. BUÉK

2023. December 27. - 12:01:26
Válasz #6049
Nem elérhető

fittyfene


Szia. Többféle tesztót, dianabolt, mk677, bpc157-et rendeltem tőlük 2 részletben.  És? ............. Semmi. Ennyi tesztótol átkellet volna mennem a falon is. Az (ÉN!) tapasztalatom az, hogy nincs benne semmi, vagy annyira minimál, hogy azt csak egy  kezdő aas használó érzi meg. Ez olyan mint a: Uram olcsó parfűm érdekel?  Vagy ólcsó vagy parfűm. Ne dobd ki a pénzed az ablakon. BUÉK

Ha ezt nekem írtad, köszi a választ, de már késő, :D rendeltem tőlük, meglátjuk mi lesz a tapasztalat. Ha kipróbálom megírom, hogy én mire jutottam vele. Igaz ez majd március környékén lesz csak.

2023. December 27. - 14:07:02
Válasz #6050
Nem elérhető

Jbl


Szia. Többféle tesztót, dianabolt, mk677, bpc157-et rendeltem tőlük 2 részletben.  És? ............. Semmi. Ennyi tesztótol átkellet volna mennem a falon is. Az (ÉN!) tapasztalatom az, hogy nincs benne semmi, vagy annyira minimál, hogy azt csak egy  kezdő aas használó érzi meg. Ez olyan mint a: Uram olcsó parfűm érdekel?  Vagy ólcsó vagy parfűm. Ne dobd ki a pénzed az ablakon. BUÉK

Ha ezt nekem írtad, köszi a választ, de már késő, :D rendeltem tőlük, meglátjuk mi lesz a tapasztalat. Ha kipróbálom megírom, hogy én mire jutottam vele. Igaz ez majd március környékén lesz csak.


Én masteron enat használom onnan egész jól működik, ismerősöm testo E-t merte be vérből benne volt a hatóanyag nemzetközi fórumon sokan dicsérik szerintem nem lehet annyira rossz

2023. December 27. - 14:24:13
Válasz #6051
Nem elérhető

Joci989


Én Driada test e, mast e-t kezdtem el, nem gyullad, nincs semmi mellékhatása. Február elején vérvétel, majd megírom az eredményt.

2023. December 27. - 16:08:00
Válasz #6052
Nem elérhető

fittyfene


Szia. Többféle tesztót, dianabolt, mk677, bpc157-et rendeltem tőlük 2 részletben.  És? ............. Semmi. Ennyi tesztótol átkellet volna mennem a falon is. Az (ÉN!) tapasztalatom az, hogy nincs benne semmi, vagy annyira minimál, hogy azt csak egy  kezdő aas használó érzi meg. Ez olyan mint a: Uram olcsó parfűm érdekel?  Vagy ólcsó vagy parfűm. Ne dobd ki a pénzed az ablakon. BUÉK

Ha ezt nekem írtad, köszi a választ, de már késő, :D rendeltem tőlük, meglátjuk mi lesz a tapasztalat. Ha kipróbálom megírom, hogy én mire jutottam vele. Igaz ez majd március környékén lesz csak.


Én masteron enat használom onnan egész jól működik, ismerősöm testo E-t merte be vérből benne volt a hatóanyag nemzetközi fórumon sokan dicsérik szerintem nem lehet annyira rossz

Itt is írták páran, hogy meg vannak elégedve vele, sőt külföldi fórumon is jókat olvastam róluk, sokan dicsérik, ezért vállaltam be a rendelést, plusz tegnap a karácsonyi 25%-os árengedményen kívül volt még plusz 7%-os napi villámakció, szóval lehetett spórolni nem is keveset.

2023. December 27. - 18:12:06
Válasz #6053
Elérhető

Gábor77


Szia. Többféle tesztót, dianabolt, mk677, bpc157-et rendeltem tőlük 2 részletben.  És? ............. Semmi. Ennyi tesztótol átkellet volna mennem a falon is. Az (ÉN!) tapasztalatom az, hogy nincs benne semmi, vagy annyira minimál, hogy azt csak egy  kezdő aas használó érzi meg. Ez olyan mint a: Uram olcsó parfűm érdekel?  Vagy ólcsó vagy parfűm. Ne dobd ki a pénzed az ablakon. BUÉK

Labor nélkül bármit is állítani egy termékről badarság. Én jó tesztót használok, labor után is kijelenthető hogy jó, de nem akarok átmenni a falon. Szóval ha segíteni szeretnél a témában elmész laborba és az majd megmutatja mi a pálya. Én megtanultam, hogy érzésre nem lehet feltétlen adni!

2023. December 27. - 18:16:00
Válasz #6054
Elérhető

Gábor77


Ez nálam úgy működik hogy ha hosszú kihagyás után elkezdek JÓ tesztót szúrni akkor pár hét után beüt és röptébe a legyet. Aztán hiába emelek a mennyiségen ez a durván kirobbanó érzés alább hagy de  vérbe ott kering a cucc és teszi a dolgát.

2023. December 27. - 22:14:04
Válasz #6055
Nem elérhető

Alex111


Szia. Többféle tesztót, dianabolt, mk677, bpc157-et rendeltem tőlük 2 részletben.  És? ............. Semmi. Ennyi tesztótol átkellet volna mennem a falon is. Az (ÉN!) tapasztalatom az, hogy nincs benne semmi, vagy annyira minimál, hogy azt csak egy  kezdő aas használó érzi meg. Ez olyan mint a: Uram olcsó parfűm érdekel?  Vagy ólcsó vagy parfűm. Ne dobd ki a pénzed az ablakon. BUÉK

Ha ezt nekem írtad, köszi a választ, de már késő, :D rendeltem tőlük, meglátjuk mi lesz a tapasztalat. Ha kipróbálom megírom, hogy én mire jutottam vele. Igaz ez majd március környékén lesz csak.


Én masteron enat használom onnan egész jól működik, ismerősöm testo E-t merte be vérből benne volt a hatóanyag nemzetközi fórumon sokan dicsérik szerintem nem lehet annyira rossz

Itt is írták páran, hogy meg vannak elégedve vele, sőt külföldi fórumon is jókat olvastam róluk, sokan dicsérik, ezért vállaltam be a rendelést, plusz tegnap a karácsonyi 25%-os árengedményen kívül volt még plusz 7%-os napi villámakció, szóval lehetett spórolni nem is keveset.

https://buy-as.net/
Intex Pharma,Hemi Pharma cuccai nagyon jok Hemi anavar mukodik szepen

20% off

2023. December 28. - 09:51:49
Válasz #6056
Nem elérhető

Janó


 Sziasztok! Driadas sarmokrol, Mk677 -ről van valakinek tapasztalat?

2023. December 28. - 10:39:51
Válasz #6057
Nem elérhető

Snatural




Ha ezt nekem írtad, köszi a választ, de már késő, :D rendeltem tőlük, meglátjuk mi lesz a tapasztalat. Ha kipróbálom megírom, hogy én mire jutottam vele. Igaz ez majd március környékén lesz csak.

Nyugi jó lesz, már használom egy jó ideje.
Most csak alacsony dózison pihenek; minden másnap megy 0,15 ml teszt ena - lehet csökkentenem kell mert még ennyi is túl magas hormonszintet hoz.
Próbáltam innen masteront is -az is jó volt, de jött  már innen exemestane is - az is működött. Most rendeltem megint enát, mastert és próbából metát.
Metát utoljára vagy 30 éve toltam (Naposim) - na az g.ci jó volt :-), mondjuk akkoriban minden működött....

2023. December 28. - 11:46:28
Válasz #6058
Nem elérhető

Pompariusz




Ha ezt nekem írtad, köszi a választ, de már késő, :D rendeltem tőlük, meglátjuk mi lesz a tapasztalat. Ha kipróbálom megírom, hogy én mire jutottam vele. Igaz ez majd március környékén lesz csak.

Nyugi jó lesz, már használom egy jó ideje.
Most csak alacsony dózison pihenek; minden másnap megy 0,15 ml teszt ena - lehet csökkentenem kell mert még ennyi is túl magas hormonszintet hoz.
Próbáltam innen masteront is -az is jó volt, de jött  már innen exemestane is - az is működött. Most rendeltem megint enát, mastert és próbából metát.
Metát utoljára vagy 30 éve toltam (Naposim) - na az g.ci jó volt :-), mondjuk akkoriban minden működött....

Szia! A Driadás meta kalap szar! A szuris cuccai jók! Furcsa!

2023. December 30. - 10:56:32
Válasz #6059
Nem elérhető

Eliteboy


Én is nagyon vegyes véleményeket hallok a diradaról. fele dicséri,fele szidja. Attól hogy szép igényes csomagolás nem kell beképzelni hogy minden frankó vele. sokszor beigazolódott már hogy a gagyin kinéző cuccok pl master pharma. jobban muzsikáltak a hologrammos csoda márkáktól