2024. Május 04. - 15:59:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445369 alkalommal)

Needfor940, fittyfene, Damn és 55 vendég van a témában

2024. Január 03. - 16:55:28
Válasz #6075
Elérhető

Damn


Szia a hilma is jó.. Legalább is nekem az bevált.. :)
Kiegészítésként.

Sziasztok srácok, látom új márkák is akadnak azóta, amióta utoljára jártam itt. Teszto propizok, semmi mást nem fogok használni szurist az életben, csak teszto propit, szóval az lenne a kérdésem, melyik gyártónak van jó propija, ami nem alul dozisolt szar, sajnos a nagy master meg pharmacom durván leszerepelt, előbbi teljesen üres utóbbi durván alul dozisolt volt, mert "kezdőként" a heti 300mgt alig éreztem meg (kb valami sarm szint) mondjuk a wini és az oxa jó, de szerintem azok is alul vannak dozisolva, ahogy a danabol is. Mindegy is, csak teszto kell, azon belül is propi, ki mit javasol és honnan szerzi be? Köszönöm! Ja és HCG, melyik a jó? :-){
A teszto legyen veletek!  :-){ @:-)

Szia! Imperia, Driada, Kenwoo

2024. Január 03. - 18:41:16
Válasz #6076
Elérhető

Needfor940


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg

2024. Január 03. - 22:14:23
Válasz #6077
Nem elérhető

kappl


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg

Szia, gondolom hcgt nem használsz kúra alatt. Én nem engedném az lht és fsht a nullára.
Mi az a 4d/43mg? És mire használsz ilyen kevés tesztot?

2024. Január 04. - 01:17:26
Válasz #6078
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg

Test undekonat? Mi az a 4d/43mg?

2024. Január 04. - 01:22:16
Válasz #6079
Elérhető

Needfor940


Szia, gondolom hcgt nem használsz kúra alatt. Én nem engedném az lht és fsht a nullára.
Mi az a 4d/43mg? És mire használsz ilyen kevés tesztot?

-nem szedek HCG-t. Azt mondta a doki, hogy fagyasztassam le.
Mi az a 4d/43mg?

 -4day/43mg. tehát 4 naponta 43mg. így jön ki a heti 75mg.

-Trt dózist használok jelenpillanatban.

-TestUnd. Igen-Igen

2024. Január 04. - 10:23:28
Válasz #6080
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

Valós oxandrolon melyik gyártónak lehet mostanság?Régen a Genezis meg omega talán az volt, most nem tudom milyenek ezek sem. Mostanában olvasva a fórumot látom szarok a tesztók és volt, aki írta h az oxa meg wini frankó,
Ez engem tökre meglep, hogy egy oxához képest olcsó tesztó kamu, de a drága oxa jó.

2024. Január 04. - 12:43:11
Válasz #6081
Nem elérhető

Snatural


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

2024. Január 04. - 12:46:40
Válasz #6082
Nem elérhető

Snatural


Érdekességképpen:

megjött a Driada rendelésem;
27-én adták fel, tegnap megérkezett.
Ez extra gyors volt, tekintve, hogy közben volt egy hétvége szilveszterrel....

2024. Január 04. - 13:32:09
Válasz #6083
Elérhető

Needfor940


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

-Hát. Elég nehéz belőni. A mai napig nem tudom hogy akkor "arányba" mivolna  a fasza. Eddig azért szenvedtem hogy 20 fölé menjen, most meg "elrobbantotta magát".
Engem az E2 izgat egy kicsit. Hogy mi lenne az az adag amivel nem ugrik akkorát, és még a tesztó szintem is jó lenne.

-1 éve használom kb, tán kicsit több nem tudom.
 -Patikai, Nebido. Csak annyi hogy én nem 10-12 hete adom be. Meg nem hetente, hanem 4 naponta. tehát heti 2x.

-Azon is gondolkodtam, hátha kapnék egy kis Ai-t mellé, de amikor az orvos meglátta a tesztot, majdnem görcsöt kapott :D
tudjátok itt MO-n ha már 20 felett vagy ördögfia vagy. >:D

2024. Január 04. - 15:26:29
Válasz #6084
Nem elérhető

Snatural


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

-Hát. Elég nehéz belőni. A mai napig nem tudom hogy akkor "arányba" mivolna  a fasza. Eddig azért szenvedtem hogy 20 fölé menjen, most meg "elrobbantotta magát".
Engem az E2 izgat egy kicsit. Hogy mi lenne az az adag amivel nem ugrik akkorát, és még a tesztó szintem is jó lenne.

-1 éve használom kb, tán kicsit több nem tudom.
 -Patikai, Nebido. Csak annyi hogy én nem 10-12 hete adom be. Meg nem hetente, hanem 4 naponta. tehát heti 2x.

-Azon is gondolkodtam, hátha kapnék egy kis Ai-t mellé, de amikor az orvos meglátta a tesztot, majdnem görcsöt kapott :D
tudjátok itt MO-n ha már 20 felett vagy ördögfia vagy. >:D


Trt-be 20 körül elég lenne a tesztó és akkor az E2 is csökkenne. Mondjuk nem olyan sok ez most sem. Én erre AI-t biztosan nem szednék.
Gyakoribb adminisztráció, kaját rendberakni, kis fogyás hasi zsírból...

Nálam volt az E2 600 fölött is - na ott már ment egy kis exemestane...

2024. Január 04. - 18:27:55
Válasz #6085
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Esetleg erről az eredményről egy vélemény?
Test.U. 75mg/hét. 4d/43mg

Szia, gondolom hcgt nem használsz kúra alatt. Én nem engedném az lht és fsht a nullára.
Mi az a 4d/43mg? És mire használsz ilyen kevés tesztot?
HCG-vel sanszos hogy még magasabb lenne az E2 érték

2024. Január 04. - 19:10:33
Válasz #6086
Elérhető

frankzane


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

-Hát. Elég nehéz belőni. A mai napig nem tudom hogy akkor "arányba" mivolna  a fasza. Eddig azért szenvedtem hogy 20 fölé menjen, most meg "elrobbantotta magát".
Engem az E2 izgat egy kicsit. Hogy mi lenne az az adag amivel nem ugrik akkorát, és még a tesztó szintem is jó lenne.

-1 éve használom kb, tán kicsit több nem tudom.
 -Patikai, Nebido. Csak annyi hogy én nem 10-12 hete adom be. Meg nem hetente, hanem 4 naponta. tehát heti 2x.

-Azon is gondolkodtam, hátha kapnék egy kis Ai-t mellé, de amikor az orvos meglátta a tesztot, majdnem görcsöt kapott :D
tudjátok itt MO-n ha már 20 felett vagy ördögfia vagy. >:D


Trt-be 20 körül elég lenne a tesztó és akkor az E2 is csökkenne. Mondjuk nem olyan sok ez most sem. Én erre AI-t biztosan nem szednék.
Gyakoribb adminisztráció, kaját rendberakni, kis fogyás hasi zsírból...

Nálam volt az E2 600 fölött is - na ott már ment egy kis exemestane...
Így van gyakoribb beadással és kevesebb testzsírral lejjebb megy magától.

2024. Január 05. - 07:40:46
Válasz #6087
Nem elérhető

Jbl


75 mg tesztótól ez igen jó eredmény (szerintem)
Mióta használod?
Ki a gyártó?

-Hát. Elég nehéz belőni. A mai napig nem tudom hogy akkor "arányba" mivolna  a fasza. Eddig azért szenvedtem hogy 20 fölé menjen, most meg "elrobbantotta magát".
Engem az E2 izgat egy kicsit. Hogy mi lenne az az adag amivel nem ugrik akkorát, és még a tesztó szintem is jó lenne.

-1 éve használom kb, tán kicsit több nem tudom.
 -Patikai, Nebido. Csak annyi hogy én nem 10-12 hete adom be. Meg nem hetente, hanem 4 naponta. tehát heti 2x.

-Azon is gondolkodtam, hátha kapnék egy kis Ai-t mellé, de amikor az orvos meglátta a tesztot, majdnem görcsöt kapott :D
tudjátok itt MO-n ha már 20 felett vagy ördögfia vagy. >:D


Ostrogen egy nagyon érdekes kis dolog, rengeteg olvastam utána mi lenne az ideális.. Ha nincs tüneted akkor igazából nincs értelme kezelni, hiszen a tested jól tolerálja, de érdemes lenne egy aromasint bekesziteni esetleg ha gond lenne. Azért ez nem egy kiugróan magas E2 fentebb említett sűrűbb injektálás megoldás lehet esetleg testzsir % csökkentés is, de ameg nincs tuneted max csak vesz esetére rendelnek aromasint

2024. Január 05. - 09:46:40
Válasz #6088
Elérhető

Needfor940


Köszönöm szépen srácok a rengetek hozászolást, imádlak titeket! ^^

-Lejjebb viszem most az adagot, kíváncsi vagyok hogy mi az az adag amit trt-re tudok használni, és mi lesz az az adag, amivel "kúrázni" tudok MAJD.
-Heti 2x szurinál is gyakrabban kéne beadni?
-Tzs-m annyira nem magas. kb olyan  10-12% járhatok most. (mérleg, illetve calipper)
-Étrendem szerintem nagyjából fasza. még a mostani időszakot is vezettem, pl ha legurult 10db szalonC. azt is számoltam. Illetve a súlyomat is folyamatosan követem, törekszem a hónap/1kg hízásra.
Ez az e2 tényleg egy érdekes téma:
-Olvastam olyat hogy:
-Akkor magas ha már a vérnyomásom is emelkedik, illetve magas.
-Trt egyáltalán nem kell nézni, mert a labor értékek nemmérvadók egy trt-nél.
-Akkor jó ha 15-20 arányba van
-Akkor jó ha TT 5%-a.
-Addig nem nyúljak hozzá, amíg nem jönnek elő kisebb nagyobb tünetek.
-Valahol meg hogy amint elér egy laborérték fölé, legyen az kb 116-150 felett , tehát kb a 200 már sok. vegyem kezelésbe stb.stb.

2024. Január 05. - 12:04:40
Válasz #6089
Elérhető

frankzane


Köszönöm szépen srácok a rengetek hozászolást, imádlak titeket! ^^

-Lejjebb viszem most az adagot, kíváncsi vagyok hogy mi az az adag amit trt-re tudok használni, és mi lesz az az adag, amivel "kúrázni" tudok MAJD.
-Heti 2x szurinál is gyakrabban kéne beadni?
-Tzs-m annyira nem magas. kb olyan  10-12% járhatok most. (mérleg, illetve calipper)
-Étrendem szerintem nagyjából fasza. még a mostani időszakot is vezettem, pl ha legurult 10db szalonC. azt is számoltam. Illetve a súlyomat is folyamatosan követem, törekszem a hónap/1kg hízásra.
Ez az e2 tényleg egy érdekes téma:
-Olvastam olyat hogy:
-Akkor magas ha már a vérnyomásom is emelkedik, illetve magas.
-Trt egyáltalán nem kell nézni, mert a labor értékek nemmérvadók egy trt-nél.
-Akkor jó ha 15-20 arányba van
-Akkor jó ha TT 5%-a.
-Addig nem nyúljak hozzá, amíg nem jönnek elő kisebb nagyobb tünetek.
-Valahol meg hogy amint elér egy laborérték fölé, legyen az kb 116-150 felett , tehát kb a 200 már sok. vegyem kezelésbe stb.stb.
Ösztrogén neuroprotektív is. Ha sok androgén megy akkor nem baj ha relatív magas. Ref tartomány teteje pl. Minél gyakoribb beadás annál jobb. Enát is ha minden nap vagy minden másnap adod kevésbé aromatizálódik mintha heti kétszer. A saját termelésedhez a minél gyakoribb beadás hasonlít a legjobban shbg is magasabb lesz, ösztro alacsonyabb.