2024. Május 04. - 11:50:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445292 alkalommal)

fittyfene, Norborg34 és 39 vendég van a témában

2024. Január 05. - 12:33:18
Válasz #6090
Nem elérhető

Jbl


Köszönöm szépen srácok a rengetek hozászolást, imádlak titeket! ^^

-Lejjebb viszem most az adagot, kíváncsi vagyok hogy mi az az adag amit trt-re tudok használni, és mi lesz az az adag, amivel "kúrázni" tudok MAJD.
-Heti 2x szurinál is gyakrabban kéne beadni?
-Tzs-m annyira nem magas. kb olyan  10-12% járhatok most. (mérleg, illetve calipper)
-Étrendem szerintem nagyjából fasza. még a mostani időszakot is vezettem, pl ha legurult 10db szalonC. azt is számoltam. Illetve a súlyomat is folyamatosan követem, törekszem a hónap/1kg hízásra.
Ez az e2 tényleg egy érdekes téma:
-Olvastam olyat hogy:
-Akkor magas ha már a vérnyomásom is emelkedik, illetve magas.
-Trt egyáltalán nem kell nézni, mert a labor értékek nemmérvadók egy trt-nél.
-Akkor jó ha 15-20 arányba van
-Akkor jó ha TT 5%-a.
-Addig nem nyúljak hozzá, amíg nem jönnek elő kisebb nagyobb tünetek.
-Valahol meg hogy amint elér egy laborérték fölé, legyen az kb 116-150 felett , tehát kb a 200 már sok. vegyem kezelésbe stb.stb.


Azt megjegyeznem, hogy a Ref ertek az ugye egy normál teszto szinthez készült, ha neked nő a testo szint úgy az osztogen szinted is nőni fog így az alapvető norma feljebb csúszik. Helyedbe max csak vesz esetére készítenek be aromasint, ha tunetet hoznal, azért erősen tudni kell osztogen nélkül nincs izomepites így annyira nem érdemes lelőni se. Nebido eléggé hosszú felezési idővel van így a heti 2 szuri bőven elég én nem foglalkoznék az E2 vel max ha nagyon magas lenne és tunetet hoznal.

2024. Január 05. - 13:40:37
Válasz #6091
Nem elérhető

VBorisz


Azt megjegyeznem, hogy a Ref ertek az ugye egy normál teszto szinthez készült, ha neked nő a testo szint úgy az osztogen szinted is nőni fog így az alapvető norma feljebb csúszik.


Ez most hülyeség volt, a Ref érték amivel kb. a férfi szervezet  működik igen normál szinten.
De attól az alapvető norma nem csúszik feljebb mert a tesztód is több , a meghatározott érték felett már kijöhet bármilyen mellékhatás minden egyéni tolerancia kérdése.
(Szóval ha a tesztód 5 szöröse a refnek tehát 5x15 mondjuk az E2 refje nem csúszik ugyanígy 5x150 re, van akinek már 300 E2 is gynot csinálhat mert a ref. Tartomány az FIX ÉRTÉK ami meg van határozva és e felett baj lehet.)

2024. Január 05. - 15:29:19
Válasz #6092
Nem elérhető

Jbl


Azt megjegyeznem, hogy a Ref ertek az ugye egy normál teszto szinthez készült, ha neked nő a testo szint úgy az osztogen szinted is nőni fog így az alapvető norma feljebb csúszik.


Ez most hülyeség volt, a Ref érték amivel kb. a férfi szervezet  működik igen normál szinten.
De attól az alapvető norma nem csúszik feljebb mert a tesztód is több , a meghatározott érték felett már kijöhet bármilyen mellékhatás minden egyéni tolerancia kérdése.
(Szóval ha a tesztód 5 szöröse a refnek tehát 5x15 mondjuk az E2 refje nem csúszik ugyanígy 5x150 re, van akinek már 300 E2 is gynot csinálhat mert a ref. Tartomány az FIX ÉRTÉK ami meg van határozva és e felett baj lehet.)


Teszto is fix ertek meg is fölé mész😅
De pl ebben az esetben semmi értelme egy osztogen blokkolónak vagy gátlónak, mert nincs tünet azert is írtam, mivel a teszto az alap értéknél nagyobb az e2 is felfog menni és én erre az esetre gondoltam, hogy nem kell megijedni, ha a ref értéknél magasabb. Persze ha 150 nmol teszto hozna egy 600 e2 értéket akkor kordában kell tartani, de ameg nem muszáj miért terhelned a szervezeted rak elleni terápiára kifejlesztett gyógyszerekkel, mert azert ha picit utána olvasol azert nem egy tic-tac, hogy két pofára zabalja az ember …

2024. Január 05. - 16:12:56
Válasz #6093
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, kinek mi volt a leghosszabb kúra, ami után még normálisan vissza tudott állítani? Trt-re állítottam magam egy ideje és azon agyaltam, ha egyszer beütne valami és nem lehetne hozzá jutni cucchoz, akkor vajon mennyi az az időtartam ami után valószínüleg már soha nem lehet visszaállítani? Tehát kinél mennyi volt a leghosszabb kúra, ami után még sikeres pct tudott csinálni?

2024. Január 05. - 16:38:04
Válasz #6094
Nem elérhető

VBorisz


Hello,
Nekem az előző 1,5 év volt.
Kúrával kezdtem aztán hosszabb TRT és aztán megint kúra.Babát terveztünk azért hagytam abba, közben végig ment folyamatosan a HCG kis adagokban és nagyon kevés anastrozole.Simán visszaállt minden kb. 6 hétig 20mg tamoxifent használtam csak, közben már meg is jött a baba és minden rendben.

2024. Január 05. - 17:14:27
Válasz #6095
Nem elérhető

Alex111


EU-n beluli szallitas eroids-forumon is fent vannak.Eleg jo arak Spectrum Pharma,Balkan…

nordmass.com ...

2024. Január 05. - 17:33:29
Válasz #6096
Nem elérhető

Conduktor


Hello,
Nekem az előző 1,5 év volt.
Kúrával kezdtem aztán hosszabb TRT és aztán megint kúra.Babát terveztünk azért hagytam abba, közben végig ment folyamatosan a HCG kis adagokban és nagyon kevés anastrozole.Simán visszaállt minden kb. 6 hétig 20mg tamoxifent használtam csak, közben már meg is jött a baba és minden

Ez nagyon jó, csak most jó hcg-hez nem igazán lehet hozzá jutni, és az érdekelne, hogy kúra közbeni hcg nélkül mennyi idő az ami után még vissza lehet állítani? Egyébként mennyi hcg ment kúra közben, hogy tároltad a feloldott szert? Lefagyasztottad, vagy csak simán hűtőben?

2024. Január 05. - 22:58:25
Válasz #6097
Nem elérhető

VBorisz


Mindig hozzá lehet jutni jó HCG-hez!Amiket kérdezel már régen tudnod kéne ha trt- re állítottad magad.Múltkor feltettem képet a Driada Hcg pl. a 2000-es jó volt, de Intex , Gen-x is jó én ezt a kettőt veszem, néha kipróbálok mást.Rendelsz valahonnan, leteszteled ha jó veszel még vagy ötöt beteszed a hűtődbe és egy évre van hcg-d.Bekevered 3ml oldószerrel vagy bac vízzel amit szintén tudsz rendelni aztán felszívogatod 0,3 ml-es adagokban, lesz 10 db 500 egységes Hcg-d amit beraksz a fagyasztódba és beadod magadnak minden héten.Kiveszed, 2 perc alatt kiolvad és beadod.Én úgy osztom el hogy 300egység legyen és 5 naponta adom mert nekem így jó, de úgy számolod és adagolod ahogy csak akarod.
Nekem Hcg nélkül elég rövid idő alatt alig volt spermám és tompán fájtak a golyóim csak mondom mikor elkezdtem az első kúrámat, úgyhogy nélküle nem csinálnám soha már.Amúgy pedig nagyon jó libidót ad, és könnyen megy a visszaállítás is szerintem és egészségesebb a szervezetednek, a heréidnek…

2024. Január 06. - 13:08:09
Válasz #6098
Nem elérhető

Conduktor


Mindig hozzá lehet jutni jó HCG-hez!Amiket kérdezel már régen tudnod kéne ha trt- re állítottad magad.Múltkor feltettem képet a Driada Hcg pl. a 2000-es jó volt, de Intex , Gen-x is jó én ezt a kettőt veszem, néha kipróbálok mást.Rendelsz valahonnan, leteszteled ha jó veszel még vagy ötöt beteszed a hűtődbe és egy évre van hcg-d.Bekevered 3ml oldószerrel vagy bac vízzel amit szintén tudsz rendelni aztán felszívogatod 0,3 ml-es adagokban, lesz 10 db 500 egységes Hcg-d amit beraksz a fagyasztódba és beadod magadnak minden héten.Kiveszed, 2 perc alatt kiolvad és beadod.Én úgy osztom el hogy 300egység legyen és 5 naponta adom mert nekem így jó, de úgy számolod és adagolod ahogy csak akarod.
Nekem Hcg nélkül elég rövid idő alatt alig volt spermám és tompán fájtak a golyóim csak mondom mikor elkezdtem az első kúrámat, úgyhogy nélküle nem csinálnám soha már.Amúgy pedig nagyon jó libidót ad, és könnyen megy a visszaállítás is szerintem és egészségesebb a szervezetednek, a heréidnek…
Köszi a segítséget. Szerinted a tesztó után 3 hónappal még nem késő elkezdeni a hcg adagolást?

2024. Január 06. - 14:09:34
Válasz #6099
Nem elérhető

Jbl


Mindig hozzá lehet jutni jó HCG-hez!Amiket kérdezel már régen tudnod kéne ha trt- re állítottad magad.Múltkor feltettem képet a Driada Hcg pl. a 2000-es jó volt, de Intex , Gen-x is jó én ezt a kettőt veszem, néha kipróbálok mást.Rendelsz valahonnan, leteszteled ha jó veszel még vagy ötöt beteszed a hűtődbe és egy évre van hcg-d.Bekevered 3ml oldószerrel vagy bac vízzel amit szintén tudsz rendelni aztán felszívogatod 0,3 ml-es adagokban, lesz 10 db 500 egységes Hcg-d amit beraksz a fagyasztódba és beadod magadnak minden héten.Kiveszed, 2 perc alatt kiolvad és beadod.Én úgy osztom el hogy 300egység legyen és 5 naponta adom mert nekem így jó, de úgy számolod és adagolod ahogy csak akarod.
Nekem Hcg nélkül elég rövid idő alatt alig volt spermám és tompán fájtak a golyóim csak mondom mikor elkezdtem az első kúrámat, úgyhogy nélküle nem csinálnám soha már.Amúgy pedig nagyon jó libidót ad, és könnyen megy a visszaállítás is szerintem és egészségesebb a szervezetednek, a heréidnek…
Köszi a segítséget. Szerinted a tesztó után 3 hónappal még nem késő elkezdeni a hcg adagolást?


Sose késő elkezdeni

Heti 2*250ui elég szokott lenni hosszútávon

2024. Január 07. - 23:37:57
Válasz #6100
Nem elérhető

Alex111


Mindig hozzá lehet jutni jó HCG-hez!Amiket kérdezel már régen tudnod kéne ha trt- re állítottad magad.Múltkor feltettem képet a Driada Hcg pl. a 2000-es jó volt, de Intex , Gen-x is jó én ezt a kettőt veszem, néha kipróbálok mást.Rendelsz valahonnan, leteszteled ha jó veszel még vagy ötöt beteszed a hűtődbe és egy évre van hcg-d.Bekevered 3ml oldószerrel vagy bac vízzel amit szintén tudsz rendelni aztán felszívogatod 0,3 ml-es adagokban, lesz 10 db 500 egységes Hcg-d amit beraksz a fagyasztódba és beadod magadnak minden héten.Kiveszed, 2 perc alatt kiolvad és beadod.Én úgy osztom el hogy 300egység legyen és 5 naponta adom mert nekem így jó, de úgy számolod és adagolod ahogy csak akarod.
Nekem Hcg nélkül elég rövid idő alatt alig volt spermám és tompán fájtak a golyóim csak mondom mikor elkezdtem az első kúrámat, úgyhogy nélküle nem csinálnám soha már.Amúgy pedig nagyon jó libidót ad, és könnyen megy a visszaállítás is szerintem és egészségesebb a szervezetednek, a heréidnek…
Köszi a segítséget. Szerinted a tesztó után 3 hónappal még nem késő elkezdeni a hcg adagolást?


Sose késő elkezdeni

Heti 2*250ui elég szokott lenni hosszútávon
Hazai forrasbol meg lehet HCG t szerezni normalis aron 5eft korul?Aki tud valamit irjon pm-et
Koszi

2024. Január 08. - 01:18:16
Válasz #6101
Nem elérhető

Logan


Mindig hozzá lehet jutni jó HCG-hez!Amiket kérdezel már régen tudnod kéne ha trt- re állítottad magad.Múltkor feltettem képet a Driada Hcg pl. a 2000-es jó volt, de Intex , Gen-x is jó én ezt a kettőt veszem, néha kipróbálok mást.Rendelsz valahonnan, leteszteled ha jó veszel még vagy ötöt beteszed a hűtődbe és egy évre van hcg-d.Bekevered 3ml oldószerrel vagy bac vízzel amit szintén tudsz rendelni aztán felszívogatod 0,3 ml-es adagokban, lesz 10 db 500 egységes Hcg-d amit beraksz a fagyasztódba és beadod magadnak minden héten.Kiveszed, 2 perc alatt kiolvad és beadod.Én úgy osztom el hogy 300egység legyen és 5 naponta adom mert nekem így jó, de úgy számolod és adagolod ahogy csak akarod.
Nekem Hcg nélkül elég rövid idő alatt alig volt spermám és tompán fájtak a golyóim csak mondom mikor elkezdtem az első kúrámat, úgyhogy nélküle nem csinálnám soha már.Amúgy pedig nagyon jó libidót ad, és könnyen megy a visszaállítás is szerintem és egészségesebb a szervezetednek, a heréidnek…
Köszi a segítséget. Szerinted a tesztó után 3 hónappal még nem késő elkezdeni a hcg adagolást?


Sose késő elkezdeni

Heti 2*250ui elég szokott lenni hosszútávon
Hazai forrasbol meg lehet HCG t szerezni normalis aron 5eft korul?Aki tud valamit irjon pm-et
Koszi

Patikába lehet kapni ovitrellee a neve 1 tekerés 250iu. Szerezz receptet aztán megvan oldva

2024. Január 08. - 18:57:19
Válasz #6102
Nem elérhető

Alex111


https://nordmass.com/en/steroids

Ez lengyel forras onnan kuldi posta 20eur eroids-on is fent van.Telegramon lehet vele beszelni.

2024. Január 09. - 10:37:45
Válasz #6103
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!
Enclomiphen használatát próbálta már valaki trt helyett? Tanulmányok azt mutatják jobb a hatásfoka a tesztoszteron pótlásnál. Esetleg driada enclomipent próbálta valaki?

2024. Január 10. - 17:00:48
Válasz #6104
Nem elérhető

Eliteboy


Egy hónapja jelentkeztem hogy vérképben több érték nem volt megfelelő. kb amiket javasoltatok betartottam. Most csináltunk egy új mérést
Aspirin protekt ment nrbc vérsűrűség csökkentésre. ez sikerült is lement 4 ről nullára
koleszterinre foghagyma kivonat ment nagy dózisban érké szinte nem változott
vesére :napi 4,5-5liter víz, 4 adag vesevédő tea. 3g astralagus. e gfr érték 81 ről 85 re nőtt, ez elég kevés javulás vélmeényem szerint.fehérjeport is elhagytam
húgysavra.800g ról levittem a húsfogyazstást 500g ra, plusz lúgositott ásványvizet iszok. érték nem javult,még rosszabb lett
Ami az értdekes a máj érték sokkal rosszabb lett! pedig a patikai legalon dózisát emeltem napi 1szemről napi 2szemre!
Mérés előtt 1,5 nappal ment pár szem kamagra,  0,3ml susta, ez produkálhat ilyen rossz máj értéket?

javulás:
hemoglobin 140-180   enyém 181    újraméréskor:167
haematrokit  40-54  enyém:56           újraméréskor:51
HDW 22-32  enyém:21.9    21,8
MPW 7,4-10,9 enyém: 11,7    újraméréskor:10,8
NRBC nullat alatt  enyém 4,2 itt van nagy eltérés      újraméréskor:0
se karbamid 2,5-7,5 enyém:7.9       újraméréskor:5,9
E gfr 90-999  enyém: 81    újraméréskor:85
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Rosszabbodás
húgysav: 200-400 enyém 440      újraméréskor:459
aszpartat aminotranszferáz megh  37alatt jó  enyém:52   újraméréskor: 123!!
Se alanin aminotranszferáz megh 40alatt jó enyém:61     újraméréskor:136!!!
Se HDL-koleszterin megh.0.92-2,2  enyém: 0,77    újraméréskor:0,79


új érték ami a normálistól eltér:
Se direkt bilirubin megh.: 5,1 alatt jó  enyém 8,6
Se összbilirubin megh 5-21 között jó  enyém 22