2024. Május 04. - 15:21:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445353 alkalommal)

Needfor940, Snatural, frankzane és 48 vendég van a témában

2024. Január 10. - 18:08:02
Válasz #6105
Nem elérhető

Damn


Valakinek van véleménye a hilma Testo enáról, és a dekájáról?! Mit lehet tudni róla?! Milyen minőségű? Köszi előre is a válaszokat!

2024. Január 10. - 18:40:17
Válasz #6106
Nem elérhető

Gábor77


Egy hónapja jelentkeztem hogy vérképben több érték nem volt megfelelő. kb amiket javasoltatok betartottam. Most csináltunk egy új mérést
Aspirin protekt ment nrbc vérsűrűség csökkentésre. ez sikerült is lement 4 ről nullára
koleszterinre foghagyma kivonat ment nagy dózisban érké szinte nem változott
vesére :napi 4,5-5liter víz, 4 adag vesevédő tea. 3g astralagus. e gfr érték 81 ről 85 re nőtt, ez elég kevés javulás vélmeényem szerint.fehérjeport is elhagytam
húgysavra.800g ról levittem a húsfogyazstást 500g ra, plusz lúgositott ásványvizet iszok. érték nem javult,még rosszabb lett
Ami az értdekes a máj érték sokkal rosszabb lett! pedig a patikai legalon dózisát emeltem napi 1szemről napi 2szemre!
Mérés előtt 1,5 nappal ment pár szem kamagra,  0,3ml susta, ez produkálhat ilyen rossz máj értéket?

javulás:
hemoglobin 140-180   enyém 181    újraméréskor:167
haematrokit  40-54  enyém:56           újraméréskor:51
HDW 22-32  enyém:21.9    21,8
MPW 7,4-10,9 enyém: 11,7    újraméréskor:10,8
NRBC nullat alatt  enyém 4,2 itt van nagy eltérés      újraméréskor:0
se karbamid 2,5-7,5 enyém:7.9       újraméréskor:5,9
E gfr 90-999  enyém: 81    újraméréskor:85
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Rosszabbodás
húgysav: 200-400 enyém 440      újraméréskor:459
aszpartat aminotranszferáz megh  37alatt jó  enyém:52   újraméréskor: 123!!
Se alanin aminotranszferáz megh 40alatt jó enyém:61     újraméréskor:136!!!
Se HDL-koleszterin megh.0.92-2,2  enyém: 0,77    újraméréskor:0,79


új érték ami a normálistól eltér:
Se direkt bilirubin megh.: 5,1 alatt jó  enyém 8,6
Se összbilirubin megh 5-21 között jó  enyém 22
Te hol élsz?(ország) Ezek az értékek  számomra ismeretlenek.

2024. Január 10. - 18:56:47
Válasz #6107
Nem elérhető

Eliteboy


Mire érted hogy ismeretlen?

2024. Január 10. - 19:35:19
Válasz #6108
Nem elérhető

Gery007


Sziasztok.Tapasztalatomat szeretném megosztani veletek. Kenwoo tesztoszteron enantatot használok 1 hónapja, heti 2x1 ml megy.Ma voltam vérvételen. Total tesztoszteron 57,2 volt.a normál érték felső határa 23 lenne. Ez így jónak számit?
Az ösztraidol szintem 258,a normál érték felső határa 146.Ez így nem jó azt tudom. Melyik oldalról lehet megbízható ösztrogén blokolot venni?

2024. Január 10. - 23:09:11
Válasz #6109
Nem elérhető

Jbl


Egy hónapja jelentkeztem hogy vérképben több érték nem volt megfelelő. kb amiket javasoltatok betartottam. Most csináltunk egy új mérést
Aspirin protekt ment nrbc vérsűrűség csökkentésre. ez sikerült is lement 4 ről nullára
koleszterinre foghagyma kivonat ment nagy dózisban érké szinte nem változott
vesére :napi 4,5-5liter víz, 4 adag vesevédő tea. 3g astralagus. e gfr érték 81 ről 85 re nőtt, ez elég kevés javulás vélmeényem szerint.fehérjeport is elhagytam
húgysavra.800g ról levittem a húsfogyazstást 500g ra, plusz lúgositott ásványvizet iszok. érték nem javult,még rosszabb lett
Ami az értdekes a máj érték sokkal rosszabb lett! pedig a patikai legalon dózisát emeltem napi 1szemről napi 2szemre!
Mérés előtt 1,5 nappal ment pár szem kamagra,  0,3ml susta, ez produkálhat ilyen rossz máj értéket?

javulás:
hemoglobin 140-180   enyém 181    újraméréskor:167
haematrokit  40-54  enyém:56           újraméréskor:51
HDW 22-32  enyém:21.9    21,8
MPW 7,4-10,9 enyém: 11,7    újraméréskor:10,8
NRBC nullat alatt  enyém 4,2 itt van nagy eltérés      újraméréskor:0
se karbamid 2,5-7,5 enyém:7.9       újraméréskor:5,9
E gfr 90-999  enyém: 81    újraméréskor:85
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Rosszabbodás
húgysav: 200-400 enyém 440      újraméréskor:459
aszpartat aminotranszferáz megh  37alatt jó  enyém:52   újraméréskor: 123!!
Se alanin aminotranszferáz megh 40alatt jó enyém:61     újraméréskor:136!!!
Se HDL-koleszterin megh.0.92-2,2  enyém: 0,77    újraméréskor:0,79


új érték ami a normálistól eltér:
Se direkt bilirubin megh.: 5,1 alatt jó  enyém 8,6
Se összbilirubin megh 5-21 között jó  enyém 22


Alapból trt-hez én sustat nem használnek szerintem eléggé alkalmatlan szteroid pont erre bár számomra alapból is egy zsákutca.

Azt azért tudni kell a vered nem fog 1 hónap alatt hatalmasat javulni érdemes várni 2-3 hónapot mire frissül a véred. Q10, Citrus Bergamont beszerzése ajánlott és omega 3 nagy mennyisegben.

Kami amúgy befolyásolja a verkeped, hiszen orális gyogyszer a majad bontja le így az ertek ennek tudható be, de ha friss volt a csaj akkor egy beköszönőnek tökéletes😁. Jelzem amúgy tokeltes verkeped szteroid alatt nem lesz soha csak minél jobban törekedni kell a legkisebb eltérésre 😁

2024. Január 11. - 01:07:46
Válasz #6110
Nem elérhető

Logan


Egy hónapja jelentkeztem hogy vérképben több érték nem volt megfelelő. kb amiket javasoltatok betartottam. Most csináltunk egy új mérést
Aspirin protekt ment nrbc vérsűrűség csökkentésre. ez sikerült is lement 4 ről nullára
koleszterinre foghagyma kivonat ment nagy dózisban érké szinte nem változott
vesére :napi 4,5-5liter víz, 4 adag vesevédő tea. 3g astralagus. e gfr érték 81 ről 85 re nőtt, ez elég kevés javulás vélmeényem szerint.fehérjeport is elhagytam
húgysavra.800g ról levittem a húsfogyazstást 500g ra, plusz lúgositott ásványvizet iszok. érték nem javult,még rosszabb lett
Ami az értdekes a máj érték sokkal rosszabb lett! pedig a patikai legalon dózisát emeltem napi 1szemről napi 2szemre!
Mérés előtt 1,5 nappal ment pár szem kamagra,  0,3ml susta, ez produkálhat ilyen rossz máj értéket?

javulás:
hemoglobin 140-180   enyém 181    újraméréskor:167
haematrokit  40-54  enyém:56           újraméréskor:51
HDW 22-32  enyém:21.9    21,8
MPW 7,4-10,9 enyém: 11,7    újraméréskor:10,8
NRBC nullat alatt  enyém 4,2 itt van nagy eltérés      újraméréskor:0
se karbamid 2,5-7,5 enyém:7.9       újraméréskor:5,9
E gfr 90-999  enyém: 81    újraméréskor:85
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Rosszabbodás
húgysav: 200-400 enyém 440      újraméréskor:459
aszpartat aminotranszferáz megh  37alatt jó  enyém:52   újraméréskor: 123!!
Se alanin aminotranszferáz megh 40alatt jó enyém:61     újraméréskor:136!!!
Se HDL-koleszterin megh.0.92-2,2  enyém: 0,77    újraméréskor:0,79


új érték ami a normálistól eltér:
Se direkt bilirubin megh.: 5,1 alatt jó  enyém 8,6
Se összbilirubin megh 5-21 között jó  enyém 22

Én hagynám pihenni a testem egy normális trt dózis ami heti 100mg test e lenne azt is 3 részben Hétfő , szerda, péntek, subqutan. Egy jó minőségű omega 3 ( zinzino) plussz napi 2-3000mg c vitamin, k2D3 (gal vagy yiya) magnézium biszglicinat, 3 mg taurin, sok zöldség es gyümölcs áfonya, szőlő, gránátalma, ananász ezekben sok antioxidáns van. Minden Szemes gyógyszert elhagynak meg az aszpirin protect is mivel rossz máj értéknél ez se tesz jót a májnak. Legfontosabb amit eszel az hat a testedre mindig enyhe diétát hagynèk 300 gram hus max/nap es zöldségek. Idő kell pár hónap nekem is kb hasonló értékek voltak eleg szar 3 hónap
Után rendbe jöttek

2024. Január 11. - 06:46:27
Válasz #6111
Nem elérhető

Gábor77


Mire érted hogy ismeretlen?

A vizsgálatot melyik labor végezte?

2024. Január 11. - 09:04:44
Válasz #6112
Elérhető

frankzane


3g astragalus kicsit kevés, ezért volt csak 5%os a javulása a vesédnek. 2-6g szokott lenni cruise alatt. És inkább 8-10g nagyobb kúrák alatt a mennyiség. Szerintem ha megdupláznád akkor fél éven belül 5 helyett simán 10%ot javulna a veséd. Pláne ha 8-10grammot szednél belőle. Májra magasan Tudca a legerősebb tápkieg, itthon senki nem hallott róla, tengerentúlon full alap kiegészítő kokszosoknak.

2024. Január 11. - 14:54:19
Válasz #6113
Nem elérhető

Eliteboy


Korábban írtam hogy azért sustat használok mert azt magam hoztam a patikából,tudom mennyi van benne,de akkor váltok ug enára.

1g c vitamin ,4000iu dvitamin,alap multivitamin, omega 3 ,120mg q10 , ginseng, ezek mindig mennek,azert nem irtam,de akko c vitmaint emelem
tudca ból mennyit kéne szednem? (110kg vagyok jelenleg) néztem csak egy magyar oldalon lehet kapni.

Szerintetek ha 6-7hónapot trt-zek, és mennek a kiegek amik javítanak a vérképen, utána van 6hónapos kúra aminél heti 750mg tesztó, 500mg boldi, 30-40mg oxa, 3iu növi megy  .  Így szerintetek maradandó egészségkárosodás nélkül űzhető a sport?

Arra már rájöttem hogy trt nél felesleges a proteinporok,sok hús aminok meg magas fehérje. visszább vettem a fehérjét és nem tapasztalok összeesést.csak feleslegesen terheltem a szervezetem meg a pénzárcát..
Az szintén meglepett hogy pár szem kamagra így rontja a máj érétket, nem gondoltam hogy ennyire máj toxikus. gondolom toxikusság szempontjából mindegy hogy tabletta rágó zselé vagy peszgő..

2024. Január 11. - 16:12:16
Válasz #6114
Nem elérhető

Logan


Korábban írtam hogy azért sustat használok mert azt magam hoztam a patikából,tudom mennyi van benne,de akkor váltok ug enára.

1g c vitamin ,4000iu dvitamin,alap multivitamin, omega 3 ,120mg q10 , ginseng, ezek mindig mennek,azert nem irtam,de akko c vitmaint emelem
tudca ból mennyit kéne szednem? (110kg vagyok jelenleg) néztem csak egy magyar oldalon lehet kapni.

Szerintetek ha 6-7hónapot trt-zek, és mennek a kiegek amik javítanak a vérképen, utána van 6hónapos kúra aminél heti 750mg tesztó, 500mg boldi, 30-40mg oxa, 3iu növi megy  .  Így szerintetek maradandó egészségkárosodás nélkül űzhető a sport?

Arra már rájöttem hogy trt nél felesleges a proteinporok,sok hús aminok meg magas fehérje. visszább vettem a fehérjét és nem tapasztalok összeesést.csak feleslegesen terheltem a szervezetem meg a pénzárcát..
Az szintén meglepett hogy pár szem kamagra így rontja a máj érétket, nem gondoltam hogy ennyire máj toxikus. gondolom toxikusság szempontjából mindegy hogy tabletta rágó zselé vagy peszgő..


Hobbi szinten kb 500mg totál dózis ami nem igazán okoz eü károsodást és akár egész évben használható. Ezt össze lehet rakni tetszőleges arányban teszto + masteronból, attól függően kinek mennyivel lesz optimális az ösztradiol. 250-250mg jó megközelítés lehet és érzésre lehet változtatni egyik-másik irányba.
Próbálok általános lenni amennyire lehet.

Akkor alkalmazzuk, amikor a fejlődéshez szükség van dózis emelésre, de a tesztoszteront nem tudjuk tovább emelni, mert akkor ösztrogénes mellékhatásokba ütközünk.

Miért jó ilyen esetben a masteron?

Nem aromatizálódik
Összességében erősebb lesz tőle a stack, viszont az androgén mellékhatások limitáltak, nem 5-alpha redukálódik DHT-vá
Az androgén : ösztrogén arány növelésével, csökkenti az ösztrogénes mellékhatásokat
DHT derivatívaként, sokkal kevésbé nyomja el a saját hormonháztartást a nandrolone és trenhez képest
Ezen kívül általános tudnivalók:

dózis 100-1500mg hetente
tévhit, hogy csak a kinézet javítására van, “szárítja” a formát, mg/mg ugyanannyira anabolikus mint a tesztoszteron
enanthate észter előnyös, mert 200mg/ml koncentrációban is elérhető

Boldenone t dobd a kukába ha helyre jöttek az értékeid rakd össze a kúrát test*mast+2egyseg növi. Maximum 500mg: hét. Ennél több nem kell hobbi szinten

2024. Január 11. - 17:35:26
Válasz #6115
Nem elérhető

Jbl


Korábban írtam hogy azért sustat használok mert azt magam hoztam a patikából,tudom mennyi van benne,de akkor váltok ug enára.

1g c vitamin ,4000iu dvitamin,alap multivitamin, omega 3 ,120mg q10 , ginseng, ezek mindig mennek,azert nem irtam,de akko c vitmaint emelem
tudca ból mennyit kéne szednem? (110kg vagyok jelenleg) néztem csak egy magyar oldalon lehet kapni.

Szerintetek ha 6-7hónapot trt-zek, és mennek a kiegek amik javítanak a vérképen, utána van 6hónapos kúra aminél heti 750mg tesztó, 500mg boldi, 30-40mg oxa, 3iu növi megy  .  Így szerintetek maradandó egészségkárosodás nélkül űzhető a sport?

Arra már rájöttem hogy trt nél felesleges a proteinporok,sok hús aminok meg magas fehérje. visszább vettem a fehérjét és nem tapasztalok összeesést.csak feleslegesen terheltem a szervezetem meg a pénzárcát..
Az szintén meglepett hogy pár szem kamagra így rontja a máj érétket, nem gondoltam hogy ennyire máj toxikus. gondolom toxikusság szempontjából mindegy hogy tabletta rágó zselé vagy peszgő..


Hobbi szinten kb 500mg totál dózis ami nem igazán okoz eü károsodást és akár egész évben használható. Ezt össze lehet rakni tetszőleges arányban teszto + masteronból, attól függően kinek mennyivel lesz optimális az ösztradiol. 250-250mg jó megközelítés lehet és érzésre lehet változtatni egyik-másik irányba.
Próbálok általános lenni amennyire lehet.

Akkor alkalmazzuk, amikor a fejlődéshez szükség van dózis emelésre, de a tesztoszteront nem tudjuk tovább emelni, mert akkor ösztrogénes mellékhatásokba ütközünk.

Miért jó ilyen esetben a masteron?

Nem aromatizálódik
Összességében erősebb lesz tőle a stack, viszont az androgén mellékhatások limitáltak, nem 5-alpha redukálódik DHT-vá
Az androgén : ösztrogén arány növelésével, csökkenti az ösztrogénes mellékhatásokat
DHT derivatívaként, sokkal kevésbé nyomja el a saját hormonháztartást a nandrolone és trenhez képest
Ezen kívül általános tudnivalók:

dózis 100-1500mg hetente
tévhit, hogy csak a kinézet javítására van, “szárítja” a formát, mg/mg ugyanannyira anabolikus mint a tesztoszteron
enanthate észter előnyös, mert 200mg/ml koncentrációban is elérhető

Boldenone t dobd a kukába ha helyre jöttek az értékeid rakd össze a kúrát test*mast+2egyseg növi. Maximum 500mg: hét. Ennél több nem kell hobbi szinten



Teljesen egyet ertek semmi értelme 750 mg tesztonak sőt én hobbi szinten 300-400 koze lőném a dózist melle egy 300-400 mg masteron tömegeles melle egy kis npp (100-150mg)mehet dietaba egy kis turinabol 30 mg aztán én ennél
Többet amatőr szinten sose hasznalnek, ha ennyivel nem tudsz jó formát hozni akkor többel se fogod megváltani a világot

2024. Január 11. - 19:11:03
Válasz #6116
Nem elérhető

Eliteboy


libidóra érzékeny vagyok. masteron,tren ,nandrolon,stana. ezeket ha használtam nem volt olyan kemény a merevedés, párom is észrevette. boldenon,oxa ami nem volt rá hatással, azért is ezeket akarom. Boldenon is annyira toxikus?

2024. Január 11. - 21:50:37
Válasz #6117
Nem elérhető

Logan


libidóra érzékeny vagyok. masteron,tren ,nandrolon,stana. ezeket ha használtam nem volt olyan kemény a merevedés, párom is észrevette. boldenon,oxa ami nem volt rá hatással, azért is ezeket akarom. Boldenon is annyira toxikus?

Masteron kifejezetten jó hatással van a libido ra! Amikor masteront használtal valóban masteron volt? Mert ilyet még nem hallotam…

2024. Január 11. - 21:57:45
Válasz #6118
Nem elérhető

Logan


libidóra érzékeny vagyok. masteron,tren ,nandrolon,stana. ezeket ha használtam nem volt olyan kemény a merevedés, párom is észrevette. boldenon,oxa ami nem volt rá hatással, azért is ezeket akarom. Boldenon is annyira toxikus?

Amúgy nincs baj a boldenone al az átlagnál kicsit jobban sűrüsiti a vért igazából nincs vele nagy gond. Ízületek nek jót tesz ha neked ez vált be meg ebből tudsz jót szerezni akkor mehet az is

2024. Január 11. - 22:05:55
Válasz #6119
Nem elérhető

Jbl


libidóra érzékeny vagyok. masteron,tren ,nandrolon,stana. ezeket ha használtam nem volt olyan kemény a merevedés, párom is észrevette. boldenon,oxa ami nem volt rá hatással, azért is ezeket akarom. Boldenon is annyira toxikus?

Jó masteron inkább dob a libidon kérdés te vajon jót kaptál-e.. Boldit nagy mennyisegben hasznos viszont akkor már nem biztos annyi a pozitív oldala amiért meg is éri kisebb mennyisegben inkább izuletkre lehet jó hatással.

De amúgy sokat segít az is ha nem mindent egyszerre szursz be, hanem először teszto megnézed hogy reagálsz és majd 3 hét múlva masteron megnézed hogy reagál a tested libido stb aztán npp vagy amit gondolsz és akkor tudod, hogy kb, ha bármi is elmegy akkor melyik hatóanyag volt a ludas. Libidon heti 500ui Hcg sokat tud amugy segíteni.