2024. Május 04. - 12:50:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445307 alkalommal)

Hard74, Needfor940 és 38 vendég van a témában

2024. Január 11. - 23:04:40
Válasz #6120
Nem elérhető

Logan


 ;-oo-;
libidóra érzékeny vagyok. masteron,tren ,nandrolon,stana. ezeket ha használtam nem volt olyan kemény a merevedés, párom is észrevette. boldenon,oxa ami nem volt rá hatással, azért is ezeket akarom. Boldenon is annyira toxikus?

Jó masteron inkább dob a libidon kérdés te vajon jót kaptál-e.. Boldit nagy mennyisegben hasznos viszont akkor már nem biztos annyi a pozitív oldala amiért meg is éri kisebb mennyisegben inkább izuletkre lehet jó hatással.

De amúgy sokat segít az is ha nem mindent egyszerre szursz be, hanem először teszto megnézed hogy reagálsz és majd 3 hét múlva masteron megnézed hogy reagál a tested libido stb aztán npp vagy amit gondolsz és akkor tudod, hogy kb, ha bármi is elmegy akkor melyik hatóanyag volt a ludas. Libidon heti 500ui Hcg sokat tud amugy segíteni.

Korrekt amiket írsz👌

2024. Január 12. - 07:37:42
Válasz #6121
Nem elérhető

Hades


Ha valakit érdekel tesztoszteron pótló terápiaban tudok segiteni jövő hónaptól. Mivel a tanfolyamom hónap végén fejeződik be ezért február elejétől tudok segiteni. Ezen kívül  tömegnövelés hez és szalkasitashoz megfelelő Stack összeállítás, PCT(kúra után hormon visszaállítás) Amit elöljáróban leirnék hogy kúrák helyett amit mi javasolunk az a Blast and Cruise elve ami annyit tesz hogy egy folyamatos trt dózison vagyunk  amit céltól  függően kiegészítünk attól függ mi a cél.( fenntartható jó forma, tömegnövelés, szàlkasitás.) teljes hormon visszaállítást nem javaslom csakis akkor ha az illető teljesen véglegesen elhagyja a szteroidok használatát és ezt is akkor ha a normális tartományba vissza állt a tesztoszteron szint. Egy tesztoszteron hiányos állapot rosszabb mint egy normális trt dózis! Cruising esetén szerintem amit érdemes figyelembe venni, hogy tanulmányokban az látszik, léteznek natural emberek 40nmol/l teszto szinttel, bőven átlag felettiek persze. De egészséges emberek. Ezért szerintem nem kell félni egy kicsit magasabb szinttől pihenő időszakban.
Minden más amire szükség van a trt hez felszerelés  es a többihez csak majd annak akit komolyan érdekel. Üdv Logan


Azért a forrást kérlek jelöld meg ezt mind Kovács Martin írta a testepito.pro fórumo!! Más tudását nem illik hivatkozás nélkül felhasználni …

2024. Január 12. - 12:57:51
Válasz #6122
Nem elérhető

Rebel


Korábban írtam hogy azért sustat használok mert azt magam hoztam a patikából,tudom mennyi van benne,de akkor váltok ug enára.

1g c vitamin ,4000iu dvitamin,alap multivitamin, omega 3 ,120mg q10 , ginseng, ezek mindig mennek,azert nem irtam,de akko c vitmaint emelem
tudca ból mennyit kéne szednem? (110kg vagyok jelenleg) néztem csak egy magyar oldalon lehet kapni.

Szerintetek ha 6-7hónapot trt-zek, és mennek a kiegek amik javítanak a vérképen, utána van 6hónapos kúra aminél heti 750mg tesztó, 500mg boldi, 30-40mg oxa, 3iu növi megy  .  Így szerintetek maradandó egészségkárosodás nélkül űzhető a sport?

Arra már rájöttem hogy trt nél felesleges a proteinporok,sok hús aminok meg magas fehérje. visszább vettem a fehérjét és nem tapasztalok összeesést.csak feleslegesen terheltem a szervezetem meg a pénzárcát..
Az szintén meglepett hogy pár szem kamagra így rontja a máj érétket, nem gondoltam hogy ennyire máj toxikus. gondolom toxikusság szempontjából mindegy hogy tabletta rágó zselé vagy peszgő..
Ekkora dózisoknál már van károsodás.És lesz több is .
Heti 1600-2000 mg körüli koksz miatt van lesz májprobléma,nem a Kamagra miatt.

2024. Január 13. - 18:10:20
Válasz #6123
Nem elérhető

Eliteboy


Masteronnak lehet adok majd még egy esélyt,hátha más volt benne.
Turinabolt cooper -t használtam.indiai gyártó.  30mg ig mentem fel.erő nagyon szépen jött meg minőségi tömeg, kúra közepén vetettem be amikor már eléggé stagnáltam, sajnos volt mellékhatás is,semmitől nem tapasztaltam ilyet. prosztata megdagadt,olyan érzés volt mint aki felfázik, állandóan pisilni kellett, ilyen fehéres válladékszerű is volt benne. soha többet nem szedem..
ami nekem semmilyen gondot nem okozott az a bolidi,oxa.
tudca-ból hány mg ot érdemes szedni?

2024. Január 13. - 19:32:58
Válasz #6124
Nem elérhető

Jbl


Masteronnak lehet adok majd még egy esélyt,hátha más volt benne.
Turinabolt cooper -t használtam.indiai gyártó.  30mg ig mentem fel.erő nagyon szépen jött meg minőségi tömeg, kúra közepén vetettem be amikor már eléggé stagnáltam, sajnos volt mellékhatás is,semmitől nem tapasztaltam ilyet. prosztata megdagadt,olyan érzés volt mint aki felfázik, állandóan pisilni kellett, ilyen fehéres válladékszerű is volt benne. soha többet nem szedem..
ami nekem semmilyen gondot nem okozott az a bolidi,oxa.
tudca-ból hány mg ot érdemes szedni?


Nézd meg heti 500-1000 mg között.

Látom eléggé sok szteroiddal volt negatív tapasztaltod ami eléggé furcsa, hiszen mindegyik szteroid masteron, turinabol inkább a minimális mellékhatásáról híres és a prosztatát inkabb a Dht szokta befolyásolni esetleg leírnád, hogy akkor miből mennyi ment ?

2024. Január 13. - 19:39:51
Válasz #6125
Nem elérhető

Eliteboy


750mg tesztó, 500 mg boldi ment, és ahhoz raktam a turinát. tuti attól volt, abba hagytam egyből elmúlt. nem vizesített, erőt hozta meg kerekedtem rendesen tőle. lehet metil volt benne.nem fog kiderülni.


2024. Január 13. - 19:52:15
Válasz #6126
Nem elérhető

Eliteboy


Aki csinált már vérképet, annak ezekre milyen értéket kapott?  e gfr 90-900 között van a normál. mi lenne egy jó érték ennél? elég nagy a tartomány

se karbamid
E gfr

2024. Január 13. - 20:10:30
Válasz #6127
Nem elérhető

frankzane


Egfr kiszámolja a vese működésed hány százalékos. 20-30% körül cserés. Attol függ hány éves vagy, 60-70% alatt én már aggodnék de ha minden nap
Edzel akkor nem reális képet mutat mert a terhelés miatt ahogy a kreatin kináz egekben lehet az edzéstől nekünk több salakanyag a vérben nézessetek Cisztatin C-t is vérképben mert az mutatja meg pontosabban a vese állapotát.

2024. Január 13. - 20:27:56
Válasz #6128
Nem elérhető

Eliteboy


heti 4 edzés van most

se karbamid 2,5-7,5 enyém:7.9       újraméréskor 1 hónap múlva :5,9
E gfr 90-999  enyém: 81    újraméréskor:85



2024. Január 13. - 21:03:42
Válasz #6129
Nem elérhető

Logan


Ha valakit érdekel tesztoszteron pótló terápiaban tudok segiteni jövő hónaptól. Mivel a tanfolyamom hónap végén fejeződik be ezért február elejétől tudok segiteni. Ezen kívül  tömegnövelés hez és szalkasitashoz megfelelő Stack összeállítás, PCT(kúra után hormon visszaállítás) Amit elöljáróban leirnék hogy kúrák helyett amit mi javasolunk az a Blast and Cruise elve ami annyit tesz hogy egy folyamatos trt dózison vagyunk  amit céltól  függően kiegészítünk attól függ mi a cél.( fenntartható jó forma, tömegnövelés, szàlkasitás.) teljes hormon visszaállítást nem javaslom csakis akkor ha az illető teljesen véglegesen elhagyja a szteroidok használatát és ezt is akkor ha a normális tartományba vissza állt a tesztoszteron szint. Egy tesztoszteron hiányos állapot rosszabb mint egy normális trt dózis! Cruising esetén szerintem amit érdemes figyelembe venni, hogy tanulmányokban az látszik, léteznek natural emberek 40nmol/l teszto szinttel, bőven átlag felettiek persze. De egészséges emberek. Ezért szerintem nem kell félni egy kicsit magasabb szinttől pihenő időszakban.
Minden más amire szükség van a trt hez felszerelés  es a többihez csak majd annak akit komolyan érdekel. Üdv Logan


Azért a forrást kérlek jelöld meg ezt mind Kovács Martin írta a testepito.pro fórumo!! Más tudását nem illik hivatkozás nélkül felhasználni …

Így van ezt Kovancs Martin írta! Mivel ő a tanárom jelenleg is tőle tanulok!

2024. Január 13. - 21:33:03
Válasz #6130
Nem elérhető

Hades


Ha valakit érdekel tesztoszteron pótló terápiaban tudok segiteni jövő hónaptól. Mivel a tanfolyamom hónap végén fejeződik be ezért február elejétől tudok segiteni. Ezen kívül  tömegnövelés hez és szalkasitashoz megfelelő Stack összeállítás, PCT(kúra után hormon visszaállítás) Amit elöljáróban leirnék hogy kúrák helyett amit mi javasolunk az a Blast and Cruise elve ami annyit tesz hogy egy folyamatos trt dózison vagyunk  amit céltól  függően kiegészítünk attól függ mi a cél.( fenntartható jó forma, tömegnövelés, szàlkasitás.) teljes hormon visszaállítást nem javaslom csakis akkor ha az illető teljesen véglegesen elhagyja a szteroidok használatát és ezt is akkor ha a normális tartományba vissza állt a tesztoszteron szint. Egy tesztoszteron hiányos állapot rosszabb mint egy normális trt dózis! Cruising esetén szerintem amit érdemes figyelembe venni, hogy tanulmányokban az látszik, léteznek natural emberek 40nmol/l teszto szinttel, bőven átlag felettiek persze. De egészséges emberek. Ezért szerintem nem kell félni egy kicsit magasabb szinttől pihenő időszakban.
Minden más amire szükség van a trt hez felszerelés  es a többihez csak majd annak akit komolyan érdekel. Üdv Logan


Azért a forrást kérlek jelöld meg ezt mind Kovács Martin írta a testepito.pro fórumo!! Más tudását nem illik hivatkozás nélkül felhasználni …

Így van ezt Kovancs Martin írta! Mivel ő a tanárom jelenleg is tőle tanulok!


Attól, hogy ő “tanít” nem jogosít fel arra, hogy a tudást sajátként ad el főleg, hogy max akkor lehetne tanulni ezt, ha gyógyszerész vagy andrológus lennel … szóval picit epic, hogy ezt így itt hirdeted…

2024. Január 13. - 22:08:47
Válasz #6131
Nem elérhető

Logan


Ha valakit érdekel tesztoszteron pótló terápiaban tudok segiteni jövő hónaptól. Mivel a tanfolyamom hónap végén fejeződik be ezért február elejétől tudok segiteni. Ezen kívül  tömegnövelés hez és szalkasitashoz megfelelő Stack összeállítás, PCT(kúra után hormon visszaállítás) Amit elöljáróban leirnék hogy kúrák helyett amit mi javasolunk az a Blast and Cruise elve ami annyit tesz hogy egy folyamatos trt dózison vagyunk  amit céltól  függően kiegészítünk attól függ mi a cél.( fenntartható jó forma, tömegnövelés, szàlkasitás.) teljes hormon visszaállítást nem javaslom csakis akkor ha az illető teljesen véglegesen elhagyja a szteroidok használatát és ezt is akkor ha a normális tartományba vissza állt a tesztoszteron szint. Egy tesztoszteron hiányos állapot rosszabb mint egy normális trt dózis! Cruising esetén szerintem amit érdemes figyelembe venni, hogy tanulmányokban az látszik, léteznek natural emberek 40nmol/l teszto szinttel, bőven átlag felettiek persze. De egészséges emberek. Ezért szerintem nem kell félni egy kicsit magasabb szinttől pihenő időszakban.
Minden más amire szükség van a trt hez felszerelés  es a többihez csak majd annak akit komolyan érdekel. Üdv Logan


Azért a forrást kérlek jelöld meg ezt mind Kovács Martin írta a testepito.pro fórumo!! Más tudását nem illik hivatkozás nélkül felhasználni …

Így van ezt Kovancs Martin írta! Mivel ő a tanárom jelenleg is tőle tanulok!


Attól, hogy ő “tanít” nem jogosít fel arra, hogy a tudást sajátként ad el főleg, hogy max akkor lehetne tanulni ezt, ha gyógyszerész vagy andrológus lennel … szóval picit epic, hogy ezt így itt hirdeted…

Így igaz de nem hirdetés semmit csak szerettem volna segiteni

2024. Január 15. - 08:30:10
Válasz #6132
Nem elérhető

rchrd


Hali. Melyik gyarto Halotestinje mukodik mostanaban? valakinek tapasztalat? Koszi.

2024. Január 15. - 16:55:59
Válasz #6133
Nem elérhető

Pompariusz


Hali! Papíron 400mg/1ml Kenwoo enantátban mennyi lehet a tényleges hatóanyag? Köszi!

2024. Január 15. - 18:38:33
Válasz #6134
Nem elérhető

Gábor77


Hali! Papíron 400mg/1ml Kenwoo enantátban mennyi lehet a tényleges hatóanyag? Köszi!
Jó ha fele de inkább harmada, ha nem üres :-)