2024. Május 04. - 07:56:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445197 alkalommal)

Norborg34, Trepi, Damn és 36 vendég van a témában

2024. Január 15. - 18:41:33
Válasz #6135
Nem elérhető

Gábor77


Hali! Papíron 400mg/1ml Kenwoo enantátban mennyi lehet a tényleges hatóanyag? Köszi!
Egy javaslat. Magában adagold 3 hétig és csináltass egy tesztet tesztoszteronra és ösztrogénre. Abból majd be lehet nagyjából lőni hogy mennyi az annyi.

2024. Január 15. - 20:14:14
Válasz #6136
Elérhető

Damn


Halihó, senki se használt hilma Testo enát? Most rendeltem, meg is jött, csak mielőtt meg bököm magam az előtt infózni szeretnék!  @-o tőlük még csak szemeseket rendeltem...

2024. Január 15. - 21:17:29
Válasz #6137
Nem elérhető

Rise


Halihó, senki se használt hilma Testo enát? Most rendeltem, meg is jött, csak mielőtt meg bököm magam az előtt infózni szeretnék!  @-o tőlük még csak szemeseket rendeltem...
Szia.Használd nyugodtan!!
Bevizsgált  mindenük!
A janoshik labor által!
cyp ena 10ml ena 1 ml nandrolon
Boldi próbálva és mind jól működik!

2024. Január 15. - 22:01:45
Válasz #6138
Nem elérhető

Nandiee


Halihó, senki se használt hilma Testo enát? Most rendeltem, meg is jött, csak mielőtt meg bököm magam az előtt infózni szeretnék!  @-o tőlük még csak szemeseket rendeltem...

Én is most rendeltem irondaddyről ugyan így hilma enantátot. Mondjuk még nem jött meg. Láttam, hogy vannak 400mg-s enantátok is ott, azokról van tapasztalat?

2024. Január 15. - 22:26:20
Válasz #6139
Elérhető

Damn


Köszi az infót, így már nyugodtabb vagyok!! Köszi hogy válaszoltál!!  @:-)
Amúgy esetleg tudsz valami infót hogy honnan tudnék beszerválni atd-t? Köszi ha van tipped.. :)

Halihó, senki se használt hilma Testo enát? Most rendeltem, meg is jött, csak mielőtt meg bököm magam az előtt infózni szeretnék!  @-o tőlük még csak szemeseket rendeltem...
Szia.Használd nyugodtan!!
Bevizsgált  mindenük!
A janoshik labor által!
cyp ena 10ml ena 1 ml nandrolon
Boldi próbálva és mind jól működik!

2024. Január 15. - 22:37:10
Válasz #6140
Nem elérhető

Hades


Sziasztok!

Azt az őrült libidot mikor naturalként elkezdtem a tesztot és egy ideig rajta van az emberen, azt lehet fokozatosan fenntartani? Láttam valaki hcgt hasznal ezért, de az adja ugyan azt az állapotot vagy azt nem igen lehet már megközelíteni …

2024. Január 15. - 22:47:29
Válasz #6141
Nem elérhető

Eliteboy


Köszi az infót, így már nyugodtabb vagyok!! Köszi hogy válaszoltál!!  @:-)
Amúgy esetleg tudsz valami infót hogy honnan tudnék beszerválni atd-t? Köszi ha van tipped.. :)

Halihó, senki se használt hilma Testo enát? Most rendeltem, meg is jött, csak mielőtt meg bököm magam az előtt infózni szeretnék!  @-o tőlük még csak szemeseket rendeltem...
Szia.Használd nyugodtan!!
Bevizsgált  mindenük!
A janoshik labor által!
cyp ena 10ml ena 1 ml nandrolon
Boldi próbálva és mind jól működik!

És kivizsgálta be? Te ? vagy a gyártó oldalán találtál róla papírt? csak mert ilyet két perc alatt össze tud szerkeszteni egy kis diák is

2024. Január 16. - 00:33:24
Válasz #6142
Nem elérhető

Rise


Köszi az infót, így már nyugodtabb vagyok!! Köszi hogy válaszoltál!!  @:-)
Amúgy esetleg tudsz valami infót hogy honnan tudnék beszerválni atd-t? Köszi ha van tipped.. :)

Halihó, senki se használt hilma Testo enát? Most rendeltem, meg is jött, csak mielőtt meg bököm magam az előtt infózni szeretnék!  @-o tőlük még csak szemeseket rendeltem...
Szia.Használd nyugodtan!!
Bevizsgált  mindenük!
A janoshik labor által!
cyp ena 10ml ena 1 ml nandrolon
Boldi próbálva és mind jól működik!

És kivizsgálta be? Te ? vagy a gyártó oldalán találtál róla papírt? csak mert ilyet két perc alatt össze tud szerkeszteni egy kis diák is
Bárki  bevizsgáltathatja akár  te is! Ha rendelsz és küldesz mintát belőle janoshiknak független privát  labor!
 Ajánlom figyelmedbe a Meso Rx szabályzatát ,hogy hirdethetnek a gyártok  meg az UG nagykerek!
Mondjuk itt a fórumon lévő Uri Geller-ek akik érzésre  analizálnak azért ok komolyabbak mint egy labor vizsgálat! 😉😉🤣☝️
Felőlem mindenki azt szed amit akar van itt az országban elég olyan termék ....r
De ha egy gyártónak van közel 8-10e elégedett  ügyfele világszerte vagy egy máiknak  a telegram csatornáján  5500 ember az azért jelent valamit!!

2024. Január 16. - 06:40:14
Válasz #6143
Nem elérhető

Conduktor


Hali! Papíron 400mg/1ml Kenwoo enantátban mennyi lehet a tényleges hatóanyag? Köszi!
Nekem kenwoo ena megy pár hónapja 3x0.2ml kezdetben, most 3x0.25ml hetente. Trt vagyok. Eddig jól működik, feljött tőle 4kg olyan 3 hónap alatt, edzés sokkal jobban megy, erő is jön. Ma megyek vért adni, mert lehet megemelte már a vörösvértest számom. Szerintem 200-250mg benne van, egyáltalán nem gyullad, viszont valami szintetikus olaj lehet, és nagyon nagyon sűrű, subcutan 27g tűn alig megy át. Nemrég rendeltem hozzá masteron propit is, szintén kenwoo és rohadt jól működik az is érzésre. Trt akrtam, de ahogy jöttek az eredmények, gondoltam miért ne lehetne egy jó száraz formám, hozzá csapok minden másnap 0.5ml masteront. Egyik nap 0.25ml ena, másnap 0.5ml masteron propi. Eddig működik.

2024. Január 16. - 07:46:38
Válasz #6144
Nem elérhető

frankzane


Ha nagyon sűrű beadás előtt tegyétek valami asztali lámpa alá közvetlenül kb 5percre , melegen sokkal hígabb az olaj és könyebb beadni.

2024. Január 16. - 08:00:33
Válasz #6145
Nem elérhető

Jbl


Amúgy ha valaki megakarja nezni kb mennyi az annyi tesztoba heti 250 mg
2 be adva elmész egy vervetelre és egy 36-50nmol közötti eredmény jön ki ez ember függő persze akkor kb megvan benne a 250 hatóanyag. Erre próbáljátok inkább hagyatkozni ne arra, hogy jött tőle egy kis súly vagy valami ami éppen lehet egy ösztrogén miatti vizesedes is, jobb letesztelni ezt synlabba 10ből megvan egy E2vel párosítva kb szerintem annyit megér, hogy megtud mit tolsz magadba

2024. Január 16. - 08:29:01
Válasz #6146
Nem elérhető

Pompariusz


Köszi a válaszokat srácok! 😉

2024. Január 16. - 10:25:52
Válasz #6147
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok. Kb 3 hónapja megy kezdetben 3x 0.2ml kenwoo ena, pár hete 3x0.25ml emeltem a dózist. Trt volt a cél. Egy hete tettem mellé masteront is 3x0.5ml hetente. Ma reggel voltam véradáson a gemoglobinom 179 volt. Mo lndták túl sűrű a vérem, trombózis miatt veszélyes. Kedves volt a hölgy levett a 450ml helyett 500ml. Ezt 3 hónap szinte trt mennyiség okozta. Kérdésem az, hogy milyen gyakran kellene véradásra menni, hogy határértéken belül maradjak? Van olyan közöttünk, aki rendszeres véradó? Gondolom ha 3 hónap alatt meghaladtam a felső határt, akkor évente két véradás kevés.

2024. Január 16. - 10:31:54
Válasz #6148
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok. Kb 3 hónapja megy kezdetben 3x 0.2ml kenwoo ena, pár hete 3x0.25ml emeltem a dózist. Trt volt a cél. Egy hete tettem mellé masteront is 3x0.5ml hetente. Ma reggel voltam véradáson a gemoglobinom 179 volt. Mo lndták túl sűrű a vérem, trombózis miatt veszélyes. Kedves volt a hölgy levett a 450ml helyett 500ml. Ezt 3 hónap szinte trt mennyiség okozta. Kérdésem az, hogy milyen gyakran kellene véradásra menni, hogy határértéken belül maradjak? Van olyan közöttünk, aki rendszeres véradó? Gondolom ha 3 hónap alatt meghaladtam a felső határt, akkor évente két véradás kevés.


Aspirin protect vagy nattokináz attól függ mennyire vagy a határérték felett ezek szedése sokat tud javítani. Én úgy tudom gyógyszeres kezelés alatt nem igen lehetne vert adni, de nem vagyok tapasztalt véradó, illetve sok folyadekot kell inni.

2024. Január 16. - 12:39:45
Válasz #6149
Nem elérhető

Alex111


Gorog pregnyl hcg-rol info?Valaki tesztelte mostanaban?Mert en regebben igen es mind ures volt 7doboz ment kukaba igaz ez mar jo par eve volt.Viszont lattam tovabbra is piacon a vonalkodnal zold szinu az eredeti nem ilyen egyebkent ott UV alatt hologrammos.
Foto👇
https://ibb.co/z679C7p