2024. Május 04. - 09:53:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445233 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2024. Január 17. - 09:23:38
Válasz #6165
Nem elérhető

Alex111


Hetvegen a masteron enanthate lesz akcios es keszleten.-30% kupon kod MASTEGRAM30
EU-n beluli szallitas jo arak.
https://goldenlabs.shop/

Ennél olcsóbban cuccokat még nem láttam soha sehol, próbáltál tőlük valamit?
Itt talalsz felhasznaloi velemenyeket vagy kozvetlenul a Telegram csatornajukon ott egybol valaszolnak is.
https://www.eroids.com/reviews/goldenlabs.shop

2024. Január 17. - 21:53:35
Válasz #6166
Nem elérhető

Janó


Rendelt valaki mostanában driadarol? Én 7.én rendeltem propit meg hcgt, kártyával fizettem, akkor kaptam egy mailt, h köszi a rendelést azt azóta semmi, az oldalon is csak packaging van azóta a státusz alatt írtam nekik és semmi válasz.
2-án utaltam és tegnap jött meg az árú 2 hét volt.

2024. Január 17. - 21:58:51
Válasz #6167
Nem elérhető

Janó


Amúgy ha valaki megakarja nezni kb mennyi az annyi tesztoba heti 250 mg
2 be adva elmész egy vervetelre és egy 36-50nmol közötti eredmény jön ki ez ember függő persze akkor kb megvan benne a 250 hatóanyag. Erre próbáljátok inkább hagyatkozni ne arra, hogy jött tőle egy kis súly vagy valami ami éppen lehet egy ösztrogén miatti vizesedes is, jobb letesztelni ezt synlabba 10ből megvan egy E2vel párosítva kb szerintem annyit megér, hogy megtud mit tolsz magadba
Total teszto shbgvel plusz E2 15ezer synlabnal

2024. Január 18. - 12:57:59
Válasz #6168
Nem elérhető

Damn


Sziasztok!
Érdekességet véltem felfedezni a most rendelt hilmás cuccaimmal kapcsolatban..!
Nyilván amit most közzé teszek, labor szinten nincs bizonyítva, de érdekes maga a kettő közti szem különbségek is... A kék nyíllal ellátott amit eddig is kaptam ami teljes mértékben korrekt volt a másik meg amit most kaptam, (a szemek állaga olyan mint valami pez cukorka)
A dobozon való írás is más(amit a képen is látni!)
És maga az üveg se ugyan olyan...
Létezhet hogy a hilmát is már hamisítják?

2024. Január 18. - 13:34:49
Válasz #6169
Nem elérhető

fittyfene


Sziasztok!
Érdekességet véltem felfedezni a most rendelt hilmás cuccaimmal kapcsolatban..!
Nyilván amit most közzé teszek, labor szinten nincs bizonyítva, de érdekes maga a kettő közti szem különbségek is... A kék nyíllal ellátott amit eddig is kaptam ami teljes mértékben korrekt volt a másik meg amit most kaptam, (a szemek állaga olyan mint valami pez cukorka)
A dobozon való írás is más(amit a képen is látni!)
És maga az üveg se ugyan olyan...
Létezhet hogy a hilmát is már hamisítják?

Kell lennie az üvegen egy kódnak, amit ha beírsz a Hilma weboldalán, elküldik e-mailben, hogy eredeti-e a termék, vagy sem.
Valamint szintén a Hilma weboldalán ha beírod a weboldal címét ahonnan vásároltál, szintén információt kapsz, hogy az az oldal hiteles forgalmazója-e a cégnek. Első körben ezt nézném meg a helyedben.

2024. Január 18. - 17:45:28
Válasz #6170
Nem elérhető

Frankie


Sziasztok!

Aki szeretne képben lenni a kúrájával és a leghatásosabb szerekkel annak ajánlom Domonkos Zsolt: Hormonháború
című könyvét! Van 2 db eladó akit érdekel írjon!

2024. Január 19. - 11:29:42
Válasz #6171
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!
Érdekességet véltem felfedezni a most rendelt hilmás cuccaimmal kapcsolatban..!
Nyilván amit most közzé teszek, labor szinten nincs bizonyítva, de érdekes maga a kettő közti szem különbségek is... A kék nyíllal ellátott amit eddig is kaptam ami teljes mértékben korrekt volt a másik meg amit most kaptam, (a szemek állaga olyan mint valami pez cukorka)
A dobozon való írás is más(amit a képen is látni!)
És maga az üveg se ugyan olyan...
Létezhet hogy a hilmát is már hamisítják?
Érzésre milyen?
Pont rendelni akarok.
A metát szokták pár napon belül érezni,hogy tol vagy sem.

2024. Január 19. - 13:46:38
Válasz #6172
Nem elérhető

Damn


Ha valakit esetleg érintené driadás motyó...  @-o
Metha, oxy, oxa, meg clomid  @:-)

2024. Január 20. - 23:08:23
Válasz #6173
Nem elérhető

Alex111


Intex Pharma Hemi Pharma 30% promo meg 10 napig.Mindketto kivalo gyarto (UK)
EU beluli szallitas.

https://buy-as.net/brand/hemi-pharma

2024. Január 21. - 17:04:07
Válasz #6174
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Driada MK677 működik napi 10 mgtol egész nap éhes vagyok.

2024. Január 22. - 07:27:10
Válasz #6175
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Drostanolone propionát másnál is okoz libidó problémát és alvászavart? Aznap amikor beadom, estére már totál képtelen vagyok a szexre és ez megmarad még másnap is. Harmadnap már kemény mint a fagyott kutyaláb. Illetve a beadás napján este aludni sem tudok tőle csak pár órát és azt is csak felszínesen. És szívdobogás erzésem van tőle egész este. Nem gyors a szívverés, csak érzem hogy erőseket dobban.

2024. Január 22. - 11:24:39
Válasz #6176
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok! Drostanolone propionát másnál is okoz libidó problémát és alvászavart? Aznap amikor beadom, estére már totál képtelen vagyok a szexre és ez megmarad még másnap is. Harmadnap már kemény mint a fagyott kutyaláb. Illetve a beadás napján este aludni sem tudok tőle csak pár órát és azt is csak felszínesen. És szívdobogás erzésem van tőle egész este. Nem gyors a szívverés, csak érzem hogy erőseket dobban.
Csinálj egy vérképet. Vagy hormonálisan csúsztál el nagyon, (nagyon alacsony ösztrogén) Vagy akár nagyon magas hemoglobin, sűrű a véred. De lehet az oldószerben van valami, vagy allergia. Amúgy drosta azon kívül ,hogy ösztrót csökkenti közvetlenül nem okozhatna ilyesmit. Nyílván ha valaki évekig abuzálja akkor a folyamatos extra androgén terhelés szív és érrendszerre is káros. Ahogy látjuk ezen a fórumon is kb mindegyikünk vérképén látszik a magas hemoglobin meg a vese/máj terhelés önmagában az androgénektől. (nem is kell orál)

2024. Január 22. - 12:53:57
Válasz #6177
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Drostanolone propionát másnál is okoz libidó problémát és alvászavart? Aznap amikor beadom, estére már totál képtelen vagyok a szexre és ez megmarad még másnap is. Harmadnap már kemény mint a fagyott kutyaláb. Illetve a beadás napján este aludni sem tudok tőle csak pár órát és azt is csak felszínesen. És szívdobogás erzésem van tőle egész este. Nem gyors a szívverés, csak érzem hogy erőseket dobban.
Csinálj egy vérképet. Vagy hormonálisan csúsztál el nagyon, (nagyon alacsony ösztrogén) Vagy akár nagyon magas hemoglobin, sűrű a véred. De lehet az oldószerben van valami, vagy allergia. Amúgy drosta azon kívül ,hogy ösztrót csökkenti közvetlenül nem okozhatna ilyesmit. Nyílván ha valaki évekig abuzálja akkor a folyamatos extra androgén terhelés szív és érrendszerre is káros. Ahogy látjuk ezen a fórumon is kb mindegyikünk vérképén látszik a magas hemoglobin meg a vese/máj terhelés önmagában az androgénektől. (nem is kell orál)
Igen, magas volt a hemoglobin, pár napja mentem el vért adni és úgy hogy megittam előtte egy órával 2l vizet, hogy higuljon a vér úgy volt 179. Éppen még levettek fél litert. Aspirin protect folyamatosan megy. Szóval most elméletileg normál tartományban kellene lennie a vérsűrűségnek pár hétig. Én az ösztrogénre gondolom, hogy nagyon nagyon leviszi, a letrozolnálent el így a merevedés nekem. De a szívdobogás érzésre nem tudom a magyarázatot, érzem ahogy erőseket ver a szívem, de csak egy-másfél napig a beadás után. Az olaj ugyan az mint az enának, mindkettő kenwoo. És elég jól is működik, ena minden másnap megy 2-2.5ml és pár hete minden másnap 0.5ml drosta propionát. A súlyom folyamatosam megy felfelé, azt hittem egy idő után megáll, de nem. Már 93kg vagyok és nem pufi vizes, rednesen eres a karom, és le kellesz cserélnem a ruhatáramat, a dzsekik nem jönnek fel, a pulóverek, pólók feszülnek rendesen. Trt akartam, úgy kezdtem magában valamikor november legeljén ha jól emlékszem csak ena minden másnap 0.2ml. Aztán pár hét után elkapott a hév, hogy jön az erő, tömeg rendesen és gondoltam valami enyhe cucc nagyon minimálisan kellene mellé. Anno a winit nagyon szerettem, de már nem merném a gyulladás miatt, ezért gondoltam a drostára. Azt még soha sem használtam. Az első pár szuri drostának még ilyen vízhajtó szerű hatása is volt rám, sokat pisiltem tőle de csak pár napig. Azóta meg ez van, ha beszúrom már estére nem megy a merevedés, meg van ez a szívdobogás érzés és még másnap is megmarad, utána meg fasza minden. Most nem is adom minden másnap mert akkor soha sem lenne libidóm, hanem csak heti kétszer 0.5ml. Így van heti két-három jó napom az asszonnyal. Ja még annyit, 85kg indítottam a trt és 8kg jött fel úgy, hogy szálkásabb lettem, vagy lehet nem is szálkásabb csak eresebb, az biztos a karomban nagyon kijött az ér.

2024. Január 22. - 15:47:33
Válasz #6178
Nem elérhető

Snatural


Sziasztok! Drostanolone propionát másnál is okoz libidó problémát és alvászavart? Aznap amikor beadom, estére már totál képtelen vagyok a szexre és ez megmarad még másnap is. Harmadnap már kemény mint a fagyott kutyaláb. Illetve a beadás napján este aludni sem tudok tőle csak pár órát és azt is csak felszínesen. És szívdobogás erzésem van tőle egész este. Nem gyors a szívverés, csak érzem hogy erőseket dobban.
Csinálj egy vérképet. Vagy hormonálisan csúsztál el nagyon, (nagyon alacsony ösztrogén) Vagy akár nagyon magas hemoglobin, sűrű a véred. De lehet az oldószerben van valami, vagy allergia. Amúgy drosta azon kívül ,hogy ösztrót csökkenti közvetlenül nem okozhatna ilyesmit. Nyílván ha valaki évekig abuzálja akkor a folyamatos extra androgén terhelés szív és érrendszerre is káros. Ahogy látjuk ezen a fórumon is kb mindegyikünk vérképén látszik a magas hemoglobin meg a vese/máj terhelés önmagában az androgénektől. (nem is kell orál)
Igen, magas volt a hemoglobin, pár napja mentem el vért adni és úgy hogy megittam előtte egy órával 2l vizet, hogy higuljon a vér úgy volt 179. Éppen még levettek fél litert. Aspirin protect folyamatosan megy. Szóval most elméletileg normál tartományban kellene lennie a vérsűrűségnek pár hétig. Én az ösztrogénre gondolom, hogy nagyon nagyon leviszi, a letrozolnálent el így a merevedés nekem. De a szívdobogás érzésre nem tudom a magyarázatot, érzem ahogy erőseket ver a szívem, de csak egy-másfél napig a beadás után. Az olaj ugyan az mint az enának, mindkettő kenwoo. És elég jól is működik, ena minden másnap megy 2-2.5ml és pár hete minden másnap 0.5ml drosta propionát. A súlyom folyamatosam megy felfelé, azt hittem egy idő után megáll, de nem. Már 93kg vagyok és nem pufi vizes, rednesen eres a karom, és le kellesz cserélnem a ruhatáramat, a dzsekik nem jönnek fel, a pulóverek, pólók feszülnek rendesen. Trt akartam, úgy kezdtem magában valamikor november legeljén ha jól emlékszem csak ena minden másnap 0.2ml. Aztán pár hét után elkapott a hév, hogy jön az erő, tömeg rendesen és gondoltam valami enyhe cucc nagyon minimálisan kellene mellé. Anno a winit nagyon szerettem, de már nem merném a gyulladás miatt, ezért gondoltam a drostára. Azt még soha sem használtam. Az első pár szuri drostának még ilyen vízhajtó szerű hatása is volt rám, sokat pisiltem tőle de csak pár napig. Azóta meg ez van, ha beszúrom már estére nem megy a merevedés, meg van ez a szívdobogás érzés és még másnap is megmarad, utána meg fasza minden. Most nem is adom minden másnap mert akkor soha sem lenne libidóm, hanem csak heti kétszer 0.5ml. Így van heti két-három jó napom az asszonnyal. Ja még annyit, 85kg indítottam a trt és 8kg jött fel úgy, hogy szálkásabb lettem, vagy lehet nem is szálkásabb csak eresebb, az biztos a karomban nagyon kijött az ér.

A 2 naponta 2-2,5ml remélem csak elírás... Ha nem, akkor érdemes lenne átgondolnod a dózisokat. Nálam 0,3 3 naponta már határérték fölé vitte a hemoglobint és megemelte a vérnyomásomat. A véradás jót tett, a bőséges folyadékbevitel, aszpirin protect gtapefruitlé és a még lejjebb vitt dózis mostanra már normál tartománya vitte a hemo szintemet. A szívdobogás simán lehet a sűrű vértől. Nekem is volt. Most picsányi adagon vagyok, (0,1 ena 2 naponta) ezzel számomra is hihetetlen módon tartom a formát, erőt. A hormon szintem még így is bőven a természetes felett van. Sajnos a vérnyomáson még mindig el van szállva, remélhetőleg ilyen kis bevitel mellett hamarosan helyreáll.

Szóval nyírd vissza az adagokat, a kevesebb néha több :-)

2024. Január 22. - 17:14:43
Válasz #6179
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok! Drostanolone propionát másnál is okoz libidó problémát és alvászavart? Aznap amikor beadom, estére már totál képtelen vagyok a szexre és ez megmarad még másnap is. Harmadnap már kemény mint a fagyott kutyaláb. Illetve a beadás napján este aludni sem tudok tőle csak pár órát és azt is csak felszínesen. És szívdobogás erzésem van tőle egész este. Nem gyors a szívverés, csak érzem hogy erőseket dobban.
Csinálj egy vérképet. Vagy hormonálisan csúsztál el nagyon, (nagyon alacsony ösztrogén) Vagy akár nagyon magas hemoglobin, sűrű a véred. De lehet az oldószerben van valami, vagy allergia. Amúgy drosta azon kívül ,hogy ösztrót csökkenti közvetlenül nem okozhatna ilyesmit. Nyílván ha valaki évekig abuzálja akkor a folyamatos extra androgén terhelés szív és érrendszerre is káros. Ahogy látjuk ezen a fórumon is kb mindegyikünk vérképén látszik a magas hemoglobin meg a vese/máj terhelés önmagában az androgénektől. (nem is kell orál)
Igen, magas volt a hemoglobin, pár napja mentem el vért adni és úgy hogy megittam előtte egy órával 2l vizet, hogy higuljon a vér úgy volt 179. Éppen még levettek fél litert. Aspirin protect folyamatosan megy. Szóval most elméletileg normál tartományban kellene lennie a vérsűrűségnek pár hétig. Én az ösztrogénre gondolom, hogy nagyon nagyon leviszi, a letrozolnálent el így a merevedés nekem. De a szívdobogás érzésre nem tudom a magyarázatot, érzem ahogy erőseket ver a szívem, de csak egy-másfél napig a beadás után. Az olaj ugyan az mint az enának, mindkettő kenwoo. És elég jól is működik, ena minden másnap megy 2-2.5ml és pár hete minden másnap 0.5ml drosta propionát. A súlyom folyamatosam megy felfelé, azt hittem egy idő után megáll, de nem. Már 93kg vagyok és nem pufi vizes, rednesen eres a karom, és le kellesz cserélnem a ruhatáramat, a dzsekik nem jönnek fel, a pulóverek, pólók feszülnek rendesen. Trt akartam, úgy kezdtem magában valamikor november legeljén ha jól emlékszem csak ena minden másnap 0.2ml. Aztán pár hét után elkapott a hév, hogy jön az erő, tömeg rendesen és gondoltam valami enyhe cucc nagyon minimálisan kellene mellé. Anno a winit nagyon szerettem, de már nem merném a gyulladás miatt, ezért gondoltam a drostára. Azt még soha sem használtam. Az első pár szuri drostának még ilyen vízhajtó szerű hatása is volt rám, sokat pisiltem tőle de csak pár napig. Azóta meg ez van, ha beszúrom már estére nem megy a merevedés, meg van ez a szívdobogás érzés és még másnap is megmarad, utána meg fasza minden. Most nem is adom minden másnap mert akkor soha sem lenne libidóm, hanem csak heti kétszer 0.5ml. Így van heti két-három jó napom az asszonnyal. Ja még annyit, 85kg indítottam a trt és 8kg jött fel úgy, hogy szálkásabb lettem, vagy lehet nem is szálkásabb csak eresebb, az biztos a karomban nagyon kijött az ér.


Szeritnem ott a hatóanyaggal van baj masterontol sokkal inkább erosebb libidot kellene kapni én volt hogy napi szinten adtam és semmi ilyet nem tapasztaltam lehet érdemesebb lenne egy másik gyártót nezni és drosta enara váltani