2024. Május 04. - 09:37:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445225 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2024. Január 22. - 18:16:50
Válasz #6180
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Drostanolone propionát másnál is okoz libidó problémát és alvászavart? Aznap amikor beadom, estére már totál képtelen vagyok a szexre és ez megmarad még másnap is. Harmadnap már kemény mint a fagyott kutyaláb. Illetve a beadás napján este aludni sem tudok tőle csak pár órát és azt is csak felszínesen. És szívdobogás erzésem van tőle egész este. Nem gyors a szívverés, csak érzem hogy erőseket dobban.
Csinálj egy vérképet. Vagy hormonálisan csúsztál el nagyon, (nagyon alacsony ösztrogén) Vagy akár nagyon magas hemoglobin, sűrű a véred. De lehet az oldószerben van valami, vagy allergia. Amúgy drosta azon kívül ,hogy ösztrót csökkenti közvetlenül nem okozhatna ilyesmit. Nyílván ha valaki évekig abuzálja akkor a folyamatos extra androgén terhelés szív és érrendszerre is káros. Ahogy látjuk ezen a fórumon is kb mindegyikünk vérképén látszik a magas hemoglobin meg a vese/máj terhelés önmagában az androgénektől. (nem is kell orál)
Igen, magas volt a hemoglobin, pár napja mentem el vért adni és úgy hogy megittam előtte egy órával 2l vizet, hogy higuljon a vér úgy volt 179. Éppen még levettek fél litert. Aspirin protect folyamatosan megy. Szóval most elméletileg normál tartományban kellene lennie a vérsűrűségnek pár hétig. Én az ösztrogénre gondolom, hogy nagyon nagyon leviszi, a letrozolnálent el így a merevedés nekem. De a szívdobogás érzésre nem tudom a magyarázatot, érzem ahogy erőseket ver a szívem, de csak egy-másfél napig a beadás után. Az olaj ugyan az mint az enának, mindkettő kenwoo. És elég jól is működik, ena minden másnap megy 2-2.5ml és pár hete minden másnap 0.5ml drosta propionát. A súlyom folyamatosam megy felfelé, azt hittem egy idő után megáll, de nem. Már 93kg vagyok és nem pufi vizes, rednesen eres a karom, és le kellesz cserélnem a ruhatáramat, a dzsekik nem jönnek fel, a pulóverek, pólók feszülnek rendesen. Trt akartam, úgy kezdtem magában valamikor november legeljén ha jól emlékszem csak ena minden másnap 0.2ml. Aztán pár hét után elkapott a hév, hogy jön az erő, tömeg rendesen és gondoltam valami enyhe cucc nagyon minimálisan kellene mellé. Anno a winit nagyon szerettem, de már nem merném a gyulladás miatt, ezért gondoltam a drostára. Azt még soha sem használtam. Az első pár szuri drostának még ilyen vízhajtó szerű hatása is volt rám, sokat pisiltem tőle de csak pár napig. Azóta meg ez van, ha beszúrom már estére nem megy a merevedés, meg van ez a szívdobogás érzés és még másnap is megmarad, utána meg fasza minden. Most nem is adom minden másnap mert akkor soha sem lenne libidóm, hanem csak heti kétszer 0.5ml. Így van heti két-három jó napom az asszonnyal. Ja még annyit, 85kg indítottam a trt és 8kg jött fel úgy, hogy szálkásabb lettem, vagy lehet nem is szálkásabb csak eresebb, az biztos a karomban nagyon kijött az ér.


Szeritnem ott a hatóanyaggal van baj masterontol sokkal inkább erosebb libidot kellene kapni én volt hogy napi szinten adtam és semmi ilyet nem tapasztaltam lehet érdemesebb lenne egy másik gyártót nezni és drosta enara váltani

Bocsánat elírtam, 0.2-0.25ml ena megy. Mint mondtam trt vagyon, csak tegnap este se aludtam semmit, pont drosta beadási nap volt és az agyam le van tompulva.

2024. Január 22. - 18:30:57
Válasz #6181
Nem elérhető

Gábor77



Na urak! Heti 0,65ml Noname Testo.Cypi ezt hozta:

Tesztoszteron 32,82 nmol/l
Ösztradiol 326,5 pmol/l

Nem használtam ösztrogén blokkolót. Úgy fest kelleni fog egy kicsi. Meg a tesztóból is veszek vissza egy keveset. 0,5ml elég lesz bőven.

2024. Január 22. - 19:08:46
Válasz #6182
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Drostanolone propionát másnál is okoz libidó problémát és alvászavart? Aznap amikor beadom, estére már totál képtelen vagyok a szexre és ez megmarad még másnap is. Harmadnap már kemény mint a fagyott kutyaláb. Illetve a beadás napján este aludni sem tudok tőle csak pár órát és azt is csak felszínesen. És szívdobogás erzésem van tőle egész este. Nem gyors a szívverés, csak érzem hogy erőseket dobban.
Csinálj egy vérképet. Vagy hormonálisan csúsztál el nagyon, (nagyon alacsony ösztrogén) Vagy akár nagyon magas hemoglobin, sűrű a véred. De lehet az oldószerben van valami, vagy allergia. Amúgy drosta azon kívül ,hogy ösztrót csökkenti közvetlenül nem okozhatna ilyesmit. Nyílván ha valaki évekig abuzálja akkor a folyamatos extra androgén terhelés szív és érrendszerre is káros. Ahogy látjuk ezen a fórumon is kb mindegyikünk vérképén látszik a magas hemoglobin meg a vese/máj terhelés önmagában az androgénektől. (nem is kell orál)
Igen, magas volt a hemoglobin, pár napja mentem el vért adni és úgy hogy megittam előtte egy órával 2l vizet, hogy higuljon a vér úgy volt 179. Éppen még levettek fél litert. Aspirin protect folyamatosan megy. Szóval most elméletileg normál tartományban kellene lennie a vérsűrűségnek pár hétig. Én az ösztrogénre gondolom, hogy nagyon nagyon leviszi, a letrozolnálent el így a merevedés nekem. De a szívdobogás érzésre nem tudom a magyarázatot, érzem ahogy erőseket ver a szívem, de csak egy-másfél napig a beadás után. Az olaj ugyan az mint az enának, mindkettő kenwoo. És elég jól is működik, ena minden másnap megy 2-2.5ml és pár hete minden másnap 0.5ml drosta propionát. A súlyom folyamatosam megy felfelé, azt hittem egy idő után megáll, de nem. Már 93kg vagyok és nem pufi vizes, rednesen eres a karom, és le kellesz cserélnem a ruhatáramat, a dzsekik nem jönnek fel, a pulóverek, pólók feszülnek rendesen. Trt akartam, úgy kezdtem magában valamikor november legeljén ha jól emlékszem csak ena minden másnap 0.2ml. Aztán pár hét után elkapott a hév, hogy jön az erő, tömeg rendesen és gondoltam valami enyhe cucc nagyon minimálisan kellene mellé. Anno a winit nagyon szerettem, de már nem merném a gyulladás miatt, ezért gondoltam a drostára. Azt még soha sem használtam. Az első pár szuri drostának még ilyen vízhajtó szerű hatása is volt rám, sokat pisiltem tőle de csak pár napig. Azóta meg ez van, ha beszúrom már estére nem megy a merevedés, meg van ez a szívdobogás érzés és még másnap is megmarad, utána meg fasza minden. Most nem is adom minden másnap mert akkor soha sem lenne libidóm, hanem csak heti kétszer 0.5ml. Így van heti két-három jó napom az asszonnyal. Ja még annyit, 85kg indítottam a trt és 8kg jött fel úgy, hogy szálkásabb lettem, vagy lehet nem is szálkásabb csak eresebb, az biztos a karomban nagyon kijött az ér.

A 2 naponta 2-2,5ml remélem csak elírás... Ha nem, akkor érdemes lenne átgondolnod a dózisokat. Nálam 0,3 3 naponta már határérték fölé vitte a hemoglobint és megemelte a vérnyomásomat. A véradás jót tett, a bőséges folyadékbevitel, aszpirin protect gtapefruitlé és a még lejjebb vitt dózis mostanra már normál tartománya vitte a hemo szintemet. A szívdobogás simán lehet a sűrű vértől. Nekem is volt. Most picsányi adagon vagyok, (0,1 ena 2 naponta) ezzel számomra is hihetetlen módon tartom a formát, erőt. A hormon szintem még így is bőven a természetes felett van. Sajnos a vérnyomáson még mindig el van szállva, remélhetőleg ilyen kis bevitel mellett hamarosan helyreáll.

Szóval nyírd vissza az adagokat, a kevesebb néha több :-)
Milyen márkát használsz és mióta megy 0.1ml? A libidó is megmaradt ekkora adagoknál? En 40 vagyok és a libidó gondok miatt álltam trt-re.

2024. Január 22. - 19:09:22
Válasz #6183
Nem elérhető

Conduktor



Na urak! Heti 0,65ml Noname Testo.Cypi ezt hozta:

Tesztoszteron 32,82 nmol/l
Ösztradiol 326,5 pmol/l

Nem használtam ösztrogén blokkolót. Úgy fest kelleni fog egy kicsi. Meg a tesztóból is veszek vissza egy keveset. 0,5ml elég lesz bőven.
Milyen márka a cypi?

2024. Január 22. - 19:19:03
Válasz #6184
Nem elérhető

Gábor77



Na urak! Heti 0,65ml Noname Testo.Cypi ezt hozta:

Tesztoszteron 32,82 nmol/l
Ösztradiol 326,5 pmol/l

Nem használtam ösztrogén blokkolót. Úgy fest kelleni fog egy kicsi. Meg a tesztóból is veszek vissza egy keveset. 0,5ml elég lesz bőven.
Milyen márka a cypi?
Nincs neve,márkája. Jelöletlen üveg csak annyi van filctollal ráírva kézzel hogy TC :-) az enára meg TE.

2024. Január 22. - 21:43:41
Válasz #6185
Nem elérhető

Rise


Sziasztok! Driada MK677 működik napi 10 mgtol egész nap éhes vagyok.
Szia. Na akkor ez jó hír!
Napokban jön nekem is 150 db.
Alvás?  Azt írjak  hogy jobban lehet tőle  állítólag?!

2024. Január 22. - 22:07:01
Válasz #6186
Nem elérhető

Snatural



Milyen márkát használsz és mióta megy 0.1ml? A libidó is megmaradt ekkora adagoknál? En 40 vagyok és a libidó gondok miatt álltam trt-re.

Elírtam 0,15 ml megy minden második napon, több mint 5 hete.
A libidó tuti. Mondjuk előtte sem volt vele probléma...
Korábban 0,3 ment 3 naponta, az 58-as totál tesztót hozott!
Driada ena...

Ezt is megnézem majd laborba, mit csinál.

2024. Január 23. - 07:29:55
Válasz #6187
Nem elérhető

Conduktor



Milyen márkát használsz és mióta megy 0.1ml? A libidó is megmaradt ekkora adagoknál? En 40 vagyok és a libidó gondok miatt álltam trt-re.

Elírtam 0,15 ml megy minden második napon, több mint 5 hete.
A libidó tuti. Mondjuk előtte sem volt vele probléma...
Korábban 0,3 ment 3 naponta, az 58-as totál tesztót hozott!
Driada ena...

Ezt is megnézem majd laborba, mit csinál.
Azt lehet tudni milyen olajban van olda? Csak azért mert mogyoró allergiám van és néha használnak a gyapot és ricin olaj mellett mogyoró, esetleg szőlőmag olajat is.

2024. Január 23. - 11:08:27
Válasz #6188
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Driada MK677 működik napi 10 mgtol egész nap éhes vagyok.
Szia. Na akkor ez jó hír!
Napokban jön nekem is 150 db.
Alvás?  Azt írjak  hogy jobban lehet tőle  állítólag?!
En eddig is jol aludtam de azt észrevettem az okosóra szerint több lett a mély alvás. Egyébként egy hét  alatt 2 kilot hiztam az izmok megteltek vizzel mintha dianabolon lennék.

2024. Január 23. - 14:17:16
Válasz #6189
Nem elérhető

Gábor77



Milyen márkát használsz és mióta megy 0.1ml? A libidó is megmaradt ekkora adagoknál? En 40 vagyok és a libidó gondok miatt álltam trt-re.

Elírtam 0,15 ml megy minden második napon, több mint 5 hete.
A libidó tuti. Mondjuk előtte sem volt vele probléma...
Korábban 0,3 ment 3 naponta, az 58-as totál tesztót hozott!
Driada ena...

Ezt is megnézem majd laborba, mit csinál.
Azt lehet tudni milyen olajban van olda? Csak azért mert mogyoró allergiám van és néha használnak a gyapot és ricin olaj mellett mogyoró, esetleg szőlőmag olajat is.
..fogalmam sincs milyen olajat használnak hozzá.

2024. Január 23. - 16:34:00
Válasz #6190
Nem elérhető

fittyfene



Milyen márkát használsz és mióta megy 0.1ml? A libidó is megmaradt ekkora adagoknál? En 40 vagyok és a libidó gondok miatt álltam trt-re.

Elírtam 0,15 ml megy minden második napon, több mint 5 hete.
A libidó tuti. Mondjuk előtte sem volt vele probléma...
Korábban 0,3 ment 3 naponta, az 58-as totál tesztót hozott!
Driada ena...

Ezt is megnézem majd laborba, mit csinál.
Azt lehet tudni milyen olajban van olda? Csak azért mert mogyoró allergiám van és néha használnak a gyapot és ricin olaj mellett mogyoró, esetleg szőlőmag olajat is.
..fogalmam sincs milyen olajat használnak hozzá.

A Driada szőlőmag olajat használ, de ez ott van a termék honlapján is (a video alatt).

2024. Január 23. - 17:48:03
Válasz #6191
Nem elérhető

kappl



Na urak! Heti 0,65ml Noname Testo.Cypi ezt hozta:

Tesztoszteron 32,82 nmol/l
Ösztradiol 326,5 pmol/l

Nem használtam ösztrogén blokkolót. Úgy fest kelleni fog egy kicsi. Meg a tesztóból is veszek vissza egy keveset. 0,5ml elég lesz bőven.
Milyen márka a cypi?
Nincs neve,márkája. Jelöletlen üveg csak annyi van filctollal ráírva kézzel hogy TC :-) az enára meg TE.
Nem lehet tösztrogén cypionat meg tösztrogén enanthat? 😂😂😂😂

2024. Január 23. - 20:10:47
Válasz #6192
Nem elérhető

sasalino


https://driadashop.eu/  mennyire megbizható minősèg szempontjàbol?

2024. Január 23. - 22:42:24
Válasz #6193
Nem elérhető

Rise


https://driadashop.eu/  mennyire megbizható minősèg szempontjàbol?

Az egyik legjobb!
Nyugodtan használd  a termékeiket!

2024. Január 24. - 02:02:59
Válasz #6194
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Drostanolone használat után elég szarul érzem magam. Még mindig nem tudtam aludni semmit, a szívem pedig dobog mint az állat. Folyamatosan érzem ahogy pörög és erőseket dobban nagyon. Furcsa, hogy gyakorlatilag vahy 36 óraja fent vagyok és nem tudom aludni. Még csak álmosnak sem érzem magam. Azon agyaltam valami más is bele kerülhetett ebbe a fiolába. Volt itthon xanax, bavettem egy 0,25mg hátha attól el tudom aludni, de sajnos így sem megy. Most azon agyalok ha más volt az injekcióban drostanolone helyett, mennyi idő mire kiürülhet a szervezetemből ez az olajos cucc. Nem kívánom senkinek ezt az érzést.