2024. Május 04. - 16:59:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445393 alkalommal)

Trepi és 48 vendég van a témában

2024. Február 07. - 05:48:14
Válasz #6240
Nem elérhető

Gábor77



Na urak! Heti 0,65ml Noname Testo.Cypi ezt hozta:

Tesztoszteron 32,82 nmol/l
Ösztradiol 326,5 pmol/l

Nem használtam ösztrogén blokkolót. Úgy fest kelleni fog egy kicsi. Meg a tesztóból is veszek vissza egy keveset. 0,5ml elég lesz bőven.
Milyen márka a cypi?
Nincs neve,márkája. Jelöletlen üveg csak annyi van filctollal ráírva kézzel hogy TC :-) az enára meg TE.
Nem lehet tösztrogén cypionat meg tösztrogén enanthat? 😂😂😂😂
Valószínűbb hogy a jelentős felesleg ami feljött a lábadozás alatt nagyüzemben "gyártja" az ösztrogént. Ez is mutatja hogy amíg nem megy lejjebb a testzsírom jelentősen, kúrában nem gondolkodhatok bár megfordult  fejembe, de be kell látnom ostobaság lenne. Így marad a TRT az is még lejjebb vitt dózissal. Még egy érdekesség. A vérképembe magas a hemoglobin (mondjuk kicsit dehidratáltan mentem vérvételre) de ami lényeg nálam még az is rátesz egy lapáttal, hogy szar a tüdőkapacitásom és a szervezet alapból is emeli a vértest számot hogy az oxigénellátás rendben legyen. Basszus ezer dologra kell figyelni ha rendbe szeretné tartani az ember a vérképét. Mi a megoldás? Ne nézegesd! Nem tudod hogy baj van!  Nyílván ez csak irónia volt. Esetemben is látszik hogy mennyire fontos a kontroll!

Igen igazad van, mélységes elnézést az úgymond "trollkodásért"  :-){
Nem gondoltam komolyan...
Ja neeeem! Semmi gond! Jót mosolyogtam rajta! :-)
 Egyébként érdekes tapasztalás az is , hogy egy hónapi edzés alatt tervezetten lement közel 6 kiló. A derékbőségem csökkent 5cm de vállba kezdem kitölteni a pólóimat és az eddig laza ingujjak újra kezdenek ráfeszülni a felkaromra. Ennyit tesz az hogy rendesen össze van rakva a kaja és heti 3-4 alkalommal tudok edzeni. A kémia ugye minimális csak az a 120-150mg teszto.ena/cypi és 50mg deca megy hetente. (a deca csak az inak, izületek erősítésére terápiás célzattal és el kell hogy mondjam kiválóan teszi a dolgát. Elmúlt a vállfájdalmam és nem is ropognak annyira. Itt is látszik hogy néha a kevesebb jobb! ) A vérképem szépen helyreállt egyébként mostanra a hemoglobin magas kicsit ahogy írtam is. Még valami. Most napi adagolásban megy a cucc és úgy érzem a közérzetem minden téren jobb.

2024. Február 07. - 05:53:07
Válasz #6241
Nem elérhető

Gábor77


Gyors kérdésem srácok, találtam elsüllyedve a sok cucc között lejárt boldit sustaval, 2023 januarban járt le, fénytől túl melegtől védve volt, viszont legközelebb csak decemberben használnám mert nyáron propi stana kúrát tervezek. És utána menne egy tomegelos kúra testo mixel és boldival, meg lehet az edzéseket megdobnám danabollal. Mennyire lenne rossz ötlet ha elhasználnám ezeket lejárva? Közel két éves lejáratú cuccrol van szó.

Nem hiszem hogy bármi gond is lenne vele. Légmentesen zárva nem hinném hogy lebomlik a hatóanyaga. Megkockáztatom hogy 10 év múlva is ott lenne benne így. Elmondom hogy 2 éve lejárt HCG ,ami jóval érzékenyebb mint egy ilyen olajos lötyi, még hozta azt amit kellett. (hűtőben volt nem beoldva)

2024. Február 07. - 08:05:47
Válasz #6242
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Boldenont, dhbt, nppt tud valaki?

2024. Február 07. - 09:48:40
Válasz #6243
Nem elérhető

Snatural



Ja neeeem! Semmi gond! Jót mosolyogtam rajta! :-)
 Egyébként érdekes tapasztalás az is , hogy egy hónapi edzés alatt tervezetten lement közel 6 kiló. A derékbőségem csökkent 5cm de vállba kezdem kitölteni a pólóimat és az eddig laza ingujjak újra kezdenek ráfeszülni a felkaromra. Ennyit tesz az hogy rendesen össze van rakva a kaja és heti 3-4 alkalommal tudok edzeni. A kémia ugye minimális csak az a 120-150mg teszto.ena/cypi és 50mg deca megy hetente. (a deca csak az inak, izületek erősítésére terápiás célzattal és el kell hogy mondjam kiválóan teszi a dolgát. Elmúlt a vállfájdalmam és nem is ropognak annyira. Itt is látszik hogy néha a kevesebb jobb! ) A vérképem szépen helyreállt egyébként mostanra a hemoglobin magas kicsit ahogy írtam is. Még valami. Most napi adagolásban megy a cucc és úgy érzem a közérzetem minden téren jobb.

Érdekes amit írsz. A vállamra én is kipróbálnám a decát... Hogy osztod fel az 50 mg-ot ?

2024. Február 07. - 10:49:58
Válasz #6244
Nem elérhető

Gábor77



Ja neeeem! Semmi gond! Jót mosolyogtam rajta! :-)
 Egyébként érdekes tapasztalás az is , hogy egy hónapi edzés alatt tervezetten lement közel 6 kiló. A derékbőségem csökkent 5cm de vállba kezdem kitölteni a pólóimat és az eddig laza ingujjak újra kezdenek ráfeszülni a felkaromra. Ennyit tesz az hogy rendesen össze van rakva a kaja és heti 3-4 alkalommal tudok edzeni. A kémia ugye minimális csak az a 120-150mg teszto.ena/cypi és 50mg deca megy hetente. (a deca csak az inak, izületek erősítésére terápiás célzattal és el kell hogy mondjam kiválóan teszi a dolgát. Elmúlt a vállfájdalmam és nem is ropognak annyira. Itt is látszik hogy néha a kevesebb jobb! ) A vérképem szépen helyreállt egyébként mostanra a hemoglobin magas kicsit ahogy írtam is. Még valami. Most napi adagolásban megy a cucc és úgy érzem a közérzetem minden téren jobb.
Arányaiba össze van keverve a tesztoval egy 10ml üvegbe abból szívva  így kis adagokban van az is beadagolva a hét folyamán. A heti 50-100mg az orvosi terápiás dózis.

Érdekes amit írsz. A vállamra én is kipróbálnám a decát... Hogy osztod fel az 50 mg-ot ?

2024. Február 07. - 13:16:42
Válasz #6245
Nem elérhető

Snatural



Arányaiba össze van keverve a tesztoval egy 10ml üvegbe abból szívva  így kis adagokban van az is beadagolva a hét folyamán. A heti 50-100mg az orvosi terápiás dózis.



Aha, akkor ez is minden nap megy mikro adagokban...
Egyik haverom állítja, hogy a decától ment el a haja :-/
...van ezzel kapcsolatban tapasztalatod?

2024. Február 07. - 13:25:23
Válasz #6246
Nem elérhető

Gábor77



Arányaiba össze van keverve a tesztoval egy 10ml üvegbe abból szívva  így kis adagokban van az is beadagolva a hét folyamán. A heti 50-100mg az orvosi terápiás dózis.



Aha, akkor ez is minden nap megy mikro adagokban...
Egyik haverom állítja, hogy a decától ment el a haja :-/
...van ezzel kapcsolatban tapasztalatod?
...előfordulhat. De biztosan nem heti 50-100mg-tól.

2024. Február 07. - 16:53:56
Válasz #6247
Nem elérhető

kappl



Na urak! Heti 0,65ml Noname Testo.Cypi ezt hozta:

Tesztoszteron 32,82 nmol/l
Ösztradiol 326,5 pmol/l

Nem használtam ösztrogén blokkolót. Úgy fest kelleni fog egy kicsi. Meg a tesztóból is veszek vissza egy keveset. 0,5ml elég lesz bőven.
Milyen márka a cypi?
Nincs neve,márkája. Jelöletlen üveg csak annyi van filctollal ráírva kézzel hogy TC :-) az enára meg TE.
Nem lehet tösztrogén cypionat meg tösztrogén enanthat? 😂😂😂😂
Valószínűbb hogy a jelentős felesleg ami feljött a lábadozás alatt nagyüzemben "gyártja" az ösztrogént. Ez is mutatja hogy amíg nem megy lejjebb a testzsírom jelentősen, kúrában nem gondolkodhatok bár megfordult  fejembe, de be kell látnom ostobaság lenne. Így marad a TRT az is még lejjebb vitt dózissal. Még egy érdekesség. A vérképembe magas a hemoglobin (mondjuk kicsit dehidratáltan mentem vérvételre) de ami lényeg nálam még az is rátesz egy lapáttal, hogy szar a tüdőkapacitásom és a szervezet alapból is emeli a vértest számot hogy az oxigénellátás rendben legyen. Basszus ezer dologra kell figyelni ha rendbe szeretné tartani az ember a vérképét. Mi a megoldás? Ne nézegesd! Nem tudod hogy baj van!  Nyílván ez csak irónia volt. Esetemben is látszik hogy mennyire fontos a kontroll!

Igen igazad van, mélységes elnézést az úgymond "trollkodásért"  :-){
Nem gondoltam komolyan...
Ja neeeem! Semmi gond! Jót mosolyogtam rajta! :-)
 

Helyes, ez volt a cél!😅

2024. Február 07. - 17:01:35
Válasz #6248
Nem elérhető

kappl


Megy heti 400mg driada propi, én nem dobom hanyat magam tőle, ahogy a pharmacomostol sem, de talán kicsit nagyobb az edzés közbeni agresszió.

Viszont azért írtam le, mert ma voltam kivizsgáláson, holnap megjön az eredmény és megosztom veletek, hogy mit mutat a vérkép.

2024. Február 07. - 17:09:07
Válasz #6249
Nem elérhető

Gábor77


Megy heti 400mg driada propi, én nem dobom hanyat magam tőle, ahogy a pharmacomostol sem, de talán kicsit nagyobb az edzés közbeni agresszió.

Viszont azért írtam le, mert ma voltam kivizsgáláson, holnap megjön az eredmény és megosztom veletek, hogy mit mutat a vérkép.
Heti 400 propinak azért ütni kellene. Kíváncsi leszek hogy az "érzet" és a labor összhangban lesz e? :-)

2024. Február 07. - 17:18:13
Válasz #6250
Nem elérhető

Gábor77


Ahogy néztem ennyi propi (heti 400mg) napi 58mg leosztásban közel 6x mennyiséget kellene hogy hozzon a vérben a természetes termeléshez képest. 100mmol/l felett kellene lenni a mérésnek. Kíváncsian várom.

2024. Február 07. - 17:36:17
Válasz #6251
Nem elérhető

Needfor940


Ahogy néztem ennyi propi (heti 400mg) napi 58mg leosztásban közel 6x mennyiséget kellene hogy hozzon a vérben a természetes termeléshez képest. 100mmol/l felett kellene lenni a mérésnek. Kíváncsian várom.

Ez hogy jött ki? Vagy mikép számolod ezeket az értékeket? (Kíváncsi)

2024. Február 07. - 20:07:10
Válasz #6252
Nem elérhető

Gábor77


Ahogy néztem ennyi propi (heti 400mg) napi 58mg leosztásban közel 6x mennyiséget kellene hogy hozzon a vérben a természetes termeléshez képest. 100mmol/l felett kellene lenni a mérésnek. Kíváncsian várom.

Ez hogy jött ki? Vagy mikép számolod ezeket az értékeket? (Kíváncsi)
Erre van egy grafikonos program ahova be lehet írni a bevitt hatóanyagot ,annak mennyiségét, gyakoriságát és ebből kiad egy megközelítő értéket amit a vérplazma tartalmaz. Jelen esetben ha azt vesszük alapul hogy egy egészséges ember napi max 10mg tesztoszteront termel (erősen felkerekítve mert már ez is ritka) ezzel az adagolással a felső csúcspontoknál nem sokkal 69mg körül lesz a vérszérum tesztoszteron tartalma.(azért ennyi mert az előző napok adadgjainak egy része még a vérben van). A grafikonon mutatja ahogy kezdettől mennyi idő alatt épül fel a hormonszint.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=477propi.png

2024. Február 07. - 23:07:05
Válasz #6253
Nem elérhető

Küklopsz


Srácok beírok ide is mert keves helyen találok válszokat itt meg vagytok egy páran.Ha valakit  szívelégtelenséggel diagnosztizalnak,es bent tartják hetekig műtétekre,és kozben évek ota folyamat tesztón van,mennyire boríthat a dolgon az egész több évnyi koxhasználat azonnali elhagyása???a probléma adott a szívelegtelenség amit egyelőre gyógyszerrel kezelnek,de mivan akkor az orvosok eltiltják mindentől,és egyik napról a másikra,jtt nyílván a cél nem a nagy kúrák továbbra is,de trt vagy valamit nem kéne tartani?a kurva nagy szarnak még egy kurva nagy pofon ez nem?ötletek?🙏💪

2024. Február 07. - 23:18:02
Válasz #6254
Nem elérhető

Alex111


Srácok beírok ide is mert keves helyen találok válszokat itt meg vagytok egy páran.Ha valakit  szívelégtelenséggel diagnosztizalnak,es bent tartják hetekig műtétekre,és kozben évek ota folyamat tesztón van,mennyire boríthat a dolgon az egész több évnyi koxhasználat azonnali elhagyása???a probléma adott a szívelegtelenség amit egyelőre gyógyszerrel kezelnek,de mivan akkor az orvosok eltiltják mindentől,és egyik napról a másikra,jtt nyílván a cél nem a nagy kúrák továbbra is,de trt vagy valamit nem kéne tartani?a kurva nagy szarnak még egy kurva nagy pofon ez nem?ötletek?🙏💪
Borithat mast is pl mellekvese funkciok.Nem artana egy kivizsgalas.