2024. Május 04. - 21:09:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445507 alkalommal)

Norborg34 és 41 vendég van a témában

2024. Február 09. - 14:37:10
Válasz #6270
Nem elérhető

kappl


Na meglett az eredmény, ugye mondtam, hogy 400mg propi megy
Totál teszto: 52 nmol/l
Lh fsh 0.30 alatt
Shgb 10.70
Viszont az ösztrogén gázos, 435 nmol/l a normál 41-159 erre most az a gáz, hogy csak anastrozole-om van ami gátolja az automatizálást. Segítséget szeretnék kérni hogy fél tablettát vagy egészet vegyek be?

2024. Február 09. - 15:12:33
Válasz #6271
Nem elérhető

Jbl


Na meglett az eredmény, ugye mondtam, hogy 400mg propi megy
Totál teszto: 52 nmol/l
Lh fsh 0.30 alatt
Shgb 10.70
Viszont az ösztrogén gázos, 435 nmol/l a normál 41-159 erre most az a gáz, hogy csak anastrozole-om van ami gátolja az automatizálást. Segítséget szeretnék kérni hogy fél tablettát vagy egészet vegyek be?


Aromasin blokkolja az osztogent érdemes azzal próbálni illetve, ha propit adsz akkor napi szinten szúrni vagy valtani testo enara és akkor stabilabb lesz a testo szint. Aromasint elég szedni 3 naponta felet aztán ha beállt a testo szinted újra megnézni

2024. Február 09. - 19:52:43
Válasz #6272
Nem elérhető

Gábor77


Na meglett az eredmény, ugye mondtam, hogy 400mg propi megy
Totál teszto: 52 nmol/l
Lh fsh 0.30 alatt
Shgb 10.70
Viszont az ösztrogén gázos, 435 nmol/l a normál 41-159 erre most az a gáz, hogy csak anastrozole-om van ami gátolja az automatizálást. Segítséget szeretnék kérni hogy fél tablettát vagy egészet vegyek be?
Anastrozolból másnaponta fél szem és napi szurira átállni. A cucc jó csak baromi sok elmegy a levesbe. Aromasin valóban jobb lenne.

2024. Február 09. - 22:55:16
Válasz #6273
Nem elérhető

kappl


Köszönöm a válaszokat, igyekszem beszerezni, de sajnos csak letrozolt tudok jelenleg, aromasimot nem. Amúgy 1mgos az anastrozolom szóval akkor két naponta negyed kéne igaz?

2024. Február 10. - 06:52:20
Válasz #6274
Nem elérhető

Gábor77


Köszönöm a válaszokat, igyekszem beszerezni, de sajnos csak letrozolt tudok jelenleg, aromasimot nem. Amúgy 1mgos az anastrozolom szóval akkor két naponta negyed kéne igaz?
Kétnaponta fél szem az nem negyed szem :-) nem tudom mire gondoltál. Naponta negyed szem úgy stimmel, de azt a pici bogyót képtelenség negyedelni még felezni is kihívás. De ne görcsölj az aromasinon a letrozol is jó.

2024. Február 10. - 10:39:43
Válasz #6275
Nem elérhető

kappl


Köszönöm a válaszokat, igyekszem beszerezni, de sajnos csak letrozolt tudok jelenleg, aromasimot nem. Amúgy 1mgos az anastrozolom szóval akkor két naponta negyed kéne igaz?
Kétnaponta fél szem az nem negyed szem :-) nem tudom mire gondoltál. Naponta negyed szem úgy stimmel, de azt a pici bogyót képtelenség negyedelni még felezni is kihívás. De ne görcsölj az aromasinon a letrozol is jó.

Arra gondoltam, hogy azt hiszed 0.5mgos anastrozolom van, de nekem 1mgs. Ezért írtam, de jól van, köszöntem a választ. A letrozol 1 hét, addig nem gázos az anastra remélem. Köszönöm a tanácsot. Megmondom őszintén nem voltam felkészülve ilyen mértékű automatizációra, mert a pharmacomos propitol 200 alatt volt az ösztrogénem, igaz a teszto is 45-50 körüli volt asszem és akkor 12 rol indultam. De akkor csak 200-300mg ig ment teljesen kezdőként.

Ösztrogén felezési ideje 13ora igaz? Tehát ha anastrozolt használom, akkor egy két nap, és normálnak kéne lennie, egy hét vagy két hét múlva menjek hormonpanel vizsgálatra? Igazából nem az aromasinre görcsölök rá, hanem a bennem lévő magas ösztrogénre 😅 nem számítottam ekkora aromatizálásra.

A letrozolt is sokára fogom megkapni sajnos, lehet hogy 2 hét kb...


2024. Február 10. - 11:06:45
Válasz #6276
Nem elérhető

Jbl


Köszönöm a válaszokat, igyekszem beszerezni, de sajnos csak letrozolt tudok jelenleg, aromasimot nem. Amúgy 1mgos az anastrozolom szóval akkor két naponta negyed kéne igaz?
Kétnaponta fél szem az nem negyed szem :-) nem tudom mire gondoltál. Naponta negyed szem úgy stimmel, de azt a pici bogyót képtelenség negyedelni még felezni is kihívás. De ne görcsölj az aromasinon a letrozol is jó.

Arra gondoltam, hogy azt hiszed 0.5mgos anastrozolom van, de nekem 1mgs. Ezért írtam, de jól van, köszöntem a választ. A letrozol 1 hét, addig nem gázos az anastra remélem. Köszönöm a tanácsot. Megmondom őszintén nem voltam felkészülve ilyen mértékű automatizációra, mert a pharmacomos propitol 200 alatt volt az ösztrogénem, igaz a teszto is 45-50 körüli volt asszem és akkor 12 rol indultam. De akkor csak 200-300mg ig ment teljesen kezdőként.

Ösztrogén felezési ideje 13ora igaz? Tehát ha anastrozolt használom, akkor egy két nap, és normálnak kéne lennie, egy hét vagy két hét múlva menjek hormonpanel vizsgálatra? Igazából nem az aromasinre görcsölök rá, hanem a bennem lévő magas ösztrogénre 😅 nem számítottam ekkora aromatizálásra.

A letrozolt is sokára fogom megkapni sajnos, lehet hogy 2 hét kb...


Ha nincs tuneted nem kell ennyire azért rafeszülni a dologra nem fogsz reggelre nőként ébredni azért. Arimi is elég, hogy normál szintre húzza, de utána érdemes rendelni aromasint, mert ha elhagyod az Arimit akkor a visszatartott osztogen szépen felszabadul. Az E2 szint azért magas, mert gondolom a propit 2-3 naponta adod, így ingadozik a veredbe a szérum, ha stabilizálni akarod napi beadás vagy testo ena vagy cypri. Emelett ha láttam driada propi megy onnan tudsz rendelni aromasint is es ameg nem jön meg addig tudod szedni arimidexet

2024. Február 10. - 11:54:57
Válasz #6277
Nem elérhető

kappl


Köszönöm a válaszokat, igyekszem beszerezni, de sajnos csak letrozolt tudok jelenleg, aromasimot nem. Amúgy 1mgos az anastrozolom szóval akkor két naponta negyed kéne igaz?
Kétnaponta fél szem az nem negyed szem :-) nem tudom mire gondoltál. Naponta negyed szem úgy stimmel, de azt a pici bogyót képtelenség negyedelni még felezni is kihívás. De ne görcsölj az aromasinon a letrozol is jó.

Arra gondoltam, hogy azt hiszed 0.5mgos anastrozolom van, de nekem 1mgs. Ezért írtam, de jól van, köszöntem a választ. A letrozol 1 hét, addig nem gázos az anastra remélem. Köszönöm a tanácsot. Megmondom őszintén nem voltam felkészülve ilyen mértékű automatizációra, mert a pharmacomos propitol 200 alatt volt az ösztrogénem, igaz a teszto is 45-50 körüli volt asszem és akkor 12 rol indultam. De akkor csak 200-300mg ig ment teljesen kezdőként.

Ösztrogén felezési ideje 13ora igaz? Tehát ha anastrozolt használom, akkor egy két nap, és normálnak kéne lennie, egy hét vagy két hét múlva menjek hormonpanel vizsgálatra? Igazából nem az aromasinre görcsölök rá, hanem a bennem lévő magas ösztrogénre 😅 nem számítottam ekkora aromatizálásra.

A letrozolt is sokára fogom megkapni sajnos, lehet hogy 2 hét kb...


Ha nincs tuneted nem kell ennyire azért rafeszülni a dologra nem fogsz reggelre nőként ébredni azért. Arimi is elég, hogy normál szintre húzza, de utána érdemes rendelni aromasint, mert ha elhagyod az Arimit akkor a visszatartott osztogen szépen felszabadul. Az E2 szint azért magas, mert gondolom a propit 2-3 naponta adod, így ingadozik a veredbe a szérum, ha stabilizálni akarod napi beadás vagy testo ena vagy cypri. Emelett ha láttam driada propi megy onnan tudsz rendelni aromasint is es ameg nem jön meg addig tudod szedni arimidexet

Teltebb vagyok picit, mást nem tapasztaltam, mert a mellem az serdülő kor óta érzékeny, de sosem fájt, az most is ugyanaz. Meg kicsit kedvetlenebb vagyok mostanában.
Propit két naponta adom igen, de már naponta fogom adni. Trtre megy majd az ena.
Náluk most nincs aromasin raktáron, de már írtam nekik mailt, hogy mikor lesz.

Amúgy köszönöm a segítségeket  :-){

2024. Február 10. - 13:12:56
Válasz #6278
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Driada Tren Ace illetve Drostanolone Enanthate működik? vagy esetleg melyik gyártó az amelyik most jó ezekből?
köszönöm a választ üdv

2024. Február 11. - 12:05:30
Válasz #6279
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!
Driada Tren Ace illetve Drostanolone Enanthate működik? vagy esetleg melyik gyártó az amelyik most jó ezekből?
köszönöm a választ üdv


Dorsta működik szerintem a trennel sincs ott gond

2024. Február 12. - 11:01:55
Válasz #6280
Nem elérhető

Predator50


Görög Bayer hologramos provi működik?

2024. Február 12. - 16:15:08
Válasz #6281
Nem elérhető

Alex111


Görög Bayer hologramos provi működik?
Az patikai mukodnie kell.

2024. Február 12. - 16:19:05
Válasz #6282
Nem elérhető

Alex111


Görög Bayer hologramos provi működik?
Ilyen mint ez akkor eredeti ezt a kepet meg regebben csinaltam.

https://ibb.co/bmdxGrB

2024. Február 12. - 16:47:54
Válasz #6283
Nem elérhető

Gábor77


Görög Bayer hologramos provi működik?
Ilyen mint ez akkor eredeti ezt a kepet meg regebben csinaltam.

https://ibb.co/bmdxGrB
Ki kell hogy ábrándítsalak. Ez is üres volt anno. Évek óta nincs használható proviron a piacon. Még receptre se tudnak hozni a gyógyszertárak. Európai szinten hiánycikk. Mondjuk nem is kell igazándiból. Ha már provit akartok akkor lehet jobban jártok valamelyik UG labor/márka kínálatába nézelődtök. Mert ezek a "patikai" provik (görög,pakisztáni) nagy eséllyel teljesen üresek. De egyszerű kell venni egy dobozzal beveszel 3 szemet reggel és este ha nem tudsz elaludni mert áll a cerka akkor jó. Ha semmi plussz hatás akkor üres.

2024. Február 12. - 17:05:01
Válasz #6284
Nem elérhető

Alex111


Görög Bayer hologramos provi működik?
Ilyen mint ez akkor eredeti ezt a kepet meg regebben csinaltam.

https://ibb.co/bmdxGrB
Ki kell hogy ábrándítsalak. Ez is üres volt anno. Évek óta nincs használható proviron a piacon. Még receptre se tudnak hozni a gyógyszertárak. Európai szinten hiánycikk. Mondjuk nem is kell igazándiból. Ha már provit akartok akkor lehet jobban jártok valamelyik UG labor/márka kínálatába nézelődtök. Mert ezek a "patikai" provik (görög,pakisztáni) nagy eséllyel teljesen üresek. De egyszerű kell venni egy dobozzal beveszel 3 szemet reggel és este ha nem tudsz elaludni mert áll a cerka akkor jó. Ha semmi plussz hatás akkor üres.
Nem abranditottal ki mert ez patikai volt 100%.Igaz ez mar kb 7-8eve volt es nem itt MO-n.
Azt tudom,hogy itthon amiket arulnak az a torok hamis.Viszont en meg abbol is kaptam eredetit persze az is regen volt mar.
Gorog provinal meg kell nezni sorozatszamot uv alatt hologram es a blisteren is lehet latni,ha eredeti meg tablettakon is.