2024. Május 04. - 16:01:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445369 alkalommal)

Needfor940, fittyfene és 55 vendég van a témában

2024. Február 12. - 20:18:12
Válasz #6285
Nem elérhető

Gábor77


Görög Bayer hologramos provi működik?
Ilyen mint ez akkor eredeti ezt a kepet meg regebben csinaltam.

https://ibb.co/bmdxGrB
Ki kell hogy ábrándítsalak. Ez is üres volt anno. Évek óta nincs használható proviron a piacon. Még receptre se tudnak hozni a gyógyszertárak. Európai szinten hiánycikk. Mondjuk nem is kell igazándiból. Ha már provit akartok akkor lehet jobban jártok valamelyik UG labor/márka kínálatába nézelődtök. Mert ezek a "patikai" provik (görög,pakisztáni) nagy eséllyel teljesen üresek. De egyszerű kell venni egy dobozzal beveszel 3 szemet reggel és este ha nem tudsz elaludni mert áll a cerka akkor jó. Ha semmi plussz hatás akkor üres.
Nem abranditottal ki mert ez patikai volt 100%.Igaz ez mar kb 7-8eve volt es nem itt MO-n.
Azt tudom,hogy itthon amiket arulnak az a torok hamis.Viszont en meg abbol is kaptam eredetit persze az is regen volt mar.
Gorog provinal meg kell nezni sorozatszamot uv alatt hologram es a blisteren is lehet latni,ha eredeti meg tablettakon is.
Ok.

2024. Február 13. - 06:27:46
Válasz #6286
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Van köztünk olyan aki allergiás? Márciustól-szeptemberig szedek lordestint, az lenne a kérdésem ez nem zavar be a koxxal? Szóval szedhetem nyugodtan, attól hogy megy a cucc? Illetve ilyen szteroidos orrspraym is van momestosan. Az is megy minden reggel este.

2024. Február 13. - 09:26:24
Válasz #6287
Nem elérhető

VBorisz


Hello, én ugyan ezeket használom most.Majdnem 30 éve vagyok allergiás, tinédzser korom óta.Semmi köze a kettőnek egymáshoz.Annyi max hogy ha mondjuk allargiás lennél valamelyik olajra amit használnak a cucchoz nem kapsz sokkot tőle mert benned van a lordestin, esetleg csak viszket vagy bedagad kicsit.
Az orrsprayt ne használd folyamatosan mert hozzá szoksz nagyon, csak abban az időszakban amikor tényleg muszály.
Üdv

2024. Február 13. - 10:20:46
Válasz #6288
Nem elérhető

Conduktor


Hello, én ugyan ezeket használom most.Majdnem 30 éve vagyok allergiás, tinédzser korom óta.Semmi köze a kettőnek egymáshoz.Annyi max hogy ha mondjuk allargiás lennél valamelyik olajra amit használnak a cucchoz nem kapsz sokkot tőle mert benned van a lordestin, esetleg csak viszket vagy bedagad kicsit.
Az orrsprayt ne használd folyamatosan mert hozzá szoksz nagyon, csak abban az időszakban amikor tényleg muszály.
Üdv
Köszi

2024. Február 13. - 10:26:17
Válasz #6289
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Ma voltam teljes laboron, megjöttek az eredmények. Ami rossz lett, TSH kevés 0,362. A t3, t4 még számítás alatt. A HDL kevés 1,1. Érdekes mert kb 4 hónapja megy tesztó. Kreatinin magas 107. Teljes vaskötő kapacitás magas 81. GRepi 75 ennek több mint 90 kellene lennie. Ami anlegjobban zavar az LY alacsony. 18.8. Korábban mindig 30 körül volt, ez az immunrendszer vagy mi. Két hete 3 napig lázas voltam, benyeltem a covidot vagy az influenzát. Még kicsit most is köhögök. Nem tudom nem e ezért alacsony. A pajzsmirigy hormon az tuti szar, ezt okozhatja a tesztó? Valaki hozzáértő kielemezhetné ezeket az eredményeket. Köszi előre is.

2024. Február 13. - 11:50:26
Válasz #6290
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok! Ma voltam teljes laboron, megjöttek az eredmények. Ami rossz lett, TSH kevés 0,362. A t3, t4 még számítás alatt. A HDL kevés 1,1. Érdekes mert kb 4 hónapja megy tesztó. Kreatinin magas 107. Teljes vaskötő kapacitás magas 81. GRepi 75 ennek több mint 90 kellene lennie. Ami anlegjobban zavar az LY alacsony. 18.8. Korábban mindig 30 körül volt, ez az immunrendszer vagy mi. Két hete 3 napig lázas voltam, benyeltem a covidot vagy az influenzát. Még kicsit most is köhögök. Nem tudom nem e ezért alacsony. A pajzsmirigy hormon az tuti szar, ezt okozhatja a tesztó? Valaki hozzáértő kielemezhetné ezeket az eredményeket. Köszi előre is.


Kérdés miből mennyit és mit tolsz? Milyen a hétköznapi elted, milyen vitaminokat szedsz, kúra előtt milyen verkeped volt ? Egy adatból senki se fogja megmondani neked, hogy az éppen mitől rossz, ha rólad semmi háttér info nincs

2024. Február 13. - 12:17:14
Válasz #6291
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Ma voltam teljes laboron, megjöttek az eredmények. Ami rossz lett, TSH kevés 0,362. A t3, t4 még számítás alatt. A HDL kevés 1,1. Érdekes mert kb 4 hónapja megy tesztó. Kreatinin magas 107. Teljes vaskötő kapacitás magas 81. GRepi 75 ennek több mint 90 kellene lennie. Ami anlegjobban zavar az LY alacsony. 18.8. Korábban mindig 30 körül volt, ez az immunrendszer vagy mi. Két hete 3 napig lázas voltam, benyeltem a covidot vagy az influenzát. Még kicsit most is köhögök. Nem tudom nem e ezért alacsony. A pajzsmirigy hormon az tuti szar, ezt okozhatja a tesztó? Valaki hozzáértő kielemezhetné ezeket az eredményeket. Köszi előre is.


Kérdés miből mennyit és mit tolsz? Milyen a hétköznapi elted, milyen vitaminokat szedsz, kúra előtt milyen verkeped volt ? Egy adatból senki se fogja megmondani neked, hogy az éppen mitől rossz, ha rólad semmi háttér info nincs

Eddig tökéletes vérképem volt az egrepi leszámítva mert a kreatinin szintem mindig magas volt az edzés miatt. Ezen kívül soha sem volt semmi rossz a vérképemben. Néha csináltam egy-egy 3-4 hónapos kúrát, kis propi, wini, néha csak egy kis szemes stb... mivel 40 éves vagyok és olyan tünetek jelentkeztek nálam, hogy nem igazán volt libidóm, ideges voltam, rosszul aludtam stb... nézettem egy hormon szintet. 314 volt a tesztóm, mivel 300ig jó nem írtak semmit. Trt-re állitottam magam kb 4 hónapja. Picit több mint trt mert 0.7ml néha 0.8ml kenwoo tesztó ena megy hetente. Ennyi. Ehhez próbáltam hozzá adni egy kis kenwoo drostát, de olyan rosszul lettem, szívdobogásom lett, nem tudtam elaludni, felment a vérnyomásom az egekbe stb.... akkor elmentem a dokihoz ő kért teljes labort. Itt most kiderült, hogy alacsony a tsh-m és magas a t3 a t4 normál értéken belül van. Most vagy a drostában volt t3 vagy az váltotta ki ezt a rosszullétet nem tudom. Mindenesetre a drostát hagytam a francba és csak az ena megy. Közben ugye már mikor megkérte a doki a labort, eljaptam valamit, szerintem pont amikkr az orvosnál voltam, mert másnapra baromi lázas lettem, 3 napig 39.6 fokos lázam volt. Ment a hasam, fájt a fejem stb... végig ment a gyerekeken is, meg a feleségemen is. Most hogy elmult a betegség, most tudtam csak elmenni a laborba. Még picit most is köhögök. Az össz fehérvérsejt magas, pint felső határ, ez az LY alacsony a segment meg megint felső határ. Remélem ez a betegség miatt van. Na de a lényeg, a pajzsmirigy magas, azzal mi a francot kezdjek. Feltenném ide az egész vérképet, csak nem tudom hogy kell. A vörös vértest, trombocita, minden normális, mert január 14-én elmentem vért adni, ott levettek fél liter vért. Magas volt a vörösvértest és sűrű a vér. Ez a tesztó miatt volt. Most ha elküld endokrinológushoz a háziorvosom, nem igazán szeretném ha kiderülne, hogy tesztót tolok. Vagy lehet maga a tesztó tolta el a tsh és t3 szintemet? Vagy a drosta, de azt már két hete nem használom. Mondjuk az olajból még mindig szabadulhat fel.

2024. Február 13. - 12:28:51
Válasz #6292
Nem elérhető

Viktor Varga


HTP Stromba-val kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Eddig sosem szedtem stanazol-t, de ebben szerintem más hatóanyag van:
- 1600/1800 kcal diétában (90 kg testsúly) 10 nap alatt + 2kg (vizet) hozott, az erőszint is megküldte, edzés közben nagyon durva bedurranás.
- 2 hónapja megy heti 325 mg enantát + heti 2-3x0,5mg anastrozole, eddig semmi gond nem volt, ahogy a "stana" mellé került a 5.-7. nap körül kezdődő gyno, érzékeny, enyhén puffadt mellbimbók.
- a probléma fokozódott tovább, így a 2. héten a "stana" szedését felfüggesztettem, (enantát+anastrozole továbbra is megy), az abbahagyást követően 7-10 nappal minden tapasztalt negatív hatás megszűnt, testsúlyom visszaállt.

A forrás a stana SHBG gátló hatásával (több szabad tesztó a vérben) magyarázta a tapasztalt mellékhatásokat, én úgy gondolom csak simán methandrostenolone-t vagy methyltestosterone-t kaptam.

Vélemények?

2024. Február 13. - 16:35:49
Válasz #6293
Nem elérhető

Alex111


Megkaptam rendelesem Imperial Lab test propi.Pharma Group tren ace es oxandrolone.Kamagra Jelly ajandek.

www.crypto-roids.co

https://ibb.co/714dt2K

2024. Február 13. - 16:55:36
Válasz #6294
Elérhető

frankzane


Trt alatt lehet irányítottan vért adni?

2024. Február 13. - 22:13:48
Válasz #6295
Nem elérhető

Logan


Trt alatt lehet irányítottan vért adni?

Persze ha a trt nem 500mg test akkor lehet adni

2024. Február 14. - 11:37:15
Válasz #6296
Elérhető

frankzane


Trt alatt lehet irányítottan vért adni?

Persze ha a trt nem 500mg test akkor lehet adni
Köszi, énis erre gondoltam.

2024. Február 14. - 14:46:50
Válasz #6297
Nem elérhető

Gábor77


HTP Stromba-val kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Eddig sosem szedtem stanazol-t, de ebben szerintem más hatóanyag van:
- 1600/1800 kcal diétában (90 kg testsúly) 10 nap alatt + 2kg (vizet) hozott, az erőszint is megküldte, edzés közben nagyon durva bedurranás.
- 2 hónapja megy heti 325 mg enantát + heti 2-3x0,5mg anastrozole, eddig semmi gond nem volt, ahogy a "stana" mellé került a 5.-7. nap körül kezdődő gyno, érzékeny, enyhén puffadt mellbimbók.
- a probléma fokozódott tovább, így a 2. héten a "stana" szedését felfüggesztettem, (enantát+anastrozole továbbra is megy), az abbahagyást követően 7-10 nappal minden tapasztalt negatív hatás megszűnt, testsúlyom visszaállt.

A forrás a stana SHBG gátló hatásával (több szabad tesztó a vérben) magyarázta a tapasztalt mellékhatásokat, én úgy gondolom csak simán methandrostenolone-t vagy methyltestosterone-t kaptam.

Vélemények?
Szerintem is inkáb metha vagy methyl testo. Legtöbbször ezek vannak a "stanába"

2024. Február 14. - 15:01:37
Válasz #6298
Nem elérhető

kappl


HTP Stromba-val kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Eddig sosem szedtem stanazol-t, de ebben szerintem más hatóanyag van:
- 1600/1800 kcal diétában (90 kg testsúly) 10 nap alatt + 2kg (vizet) hozott, az erőszint is megküldte, edzés közben nagyon durva bedurranás.
- 2 hónapja megy heti 325 mg enantát + heti 2-3x0,5mg anastrozole, eddig semmi gond nem volt, ahogy a "stana" mellé került a 5.-7. nap körül kezdődő gyno, érzékeny, enyhén puffadt mellbimbók.
- a probléma fokozódott tovább, így a 2. héten a "stana" szedését felfüggesztettem, (enantát+anastrozole továbbra is megy), az abbahagyást követően 7-10 nappal minden tapasztalt negatív hatás megszűnt, testsúlyom visszaállt.

A forrás a stana SHBG gátló hatásával (több szabad tesztó a vérben) magyarázta a tapasztalt mellékhatásokat, én úgy gondolom csak simán methandrostenolone-t vagy methyltestosterone-t kaptam.

Vélemények?

Nincs sok tapasztalatom, de stana ilyet nem csinálhat. Válts forrást, csak lehuz és át akar verni.

2024. Február 15. - 12:17:34
Válasz #6299
Nem elérhető

VBorisz


HTP Stromba-val kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Eddig sosem szedtem stanazol-t, de ebben szerintem más hatóanyag van:
- 1600/1800 kcal diétában (90 kg testsúly) 10 nap alatt + 2kg (vizet) hozott, az erőszint is megküldte, edzés közben nagyon durva bedurranás.
- 2 hónapja megy heti 325 mg enantát + heti 2-3x0,5mg anastrozole, eddig semmi gond nem volt, ahogy a "stana" mellé került a 5.-7. nap körül kezdődő gyno, érzékeny, enyhén puffadt mellbimbók.
- a probléma fokozódott tovább, így a 2. héten a "stana" szedését felfüggesztettem, (enantát+anastrozole továbbra is megy), az abbahagyást követően 7-10 nappal minden tapasztalt negatív hatás megszűnt, testsúlyom visszaállt.

A forrás a stana SHBG gátló hatásával (több szabad tesztó a vérben) magyarázta a tapasztalt mellékhatásokat, én úgy gondolom csak simán methandrostenolone-t vagy methyltestosterone-t kaptam.

Vélemények?

Nincs sok tapasztalatom, de stana ilyet nem csinálhat. Válts forrást, csak lehuz és át akar verni.


Valószínű hogy ott még az anastrozollal is baj van mert ilyen kevés tesztó mellett kis dianabollal sem kéne mellérzékenységnek lennie heti 3x 0,5mg mellett.
Persze mindenkinél más, de általánosan nem kéne!