2024. Május 04. - 10:57:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445271 alkalommal)

Needfor940, Damn és 51 vendég van a témában

2024. Február 21. - 11:05:09
Válasz #6315
Nem elérhető

Logan


Driada dhb-t használt valaki? Tapasztalat? Pip mennyire erős?

Hagyd a dhb t. Anabolikus hatása gyengébb mint a tesztoszteronnak es helyette sokkal károsabb a veséidnek

2024. Február 21. - 15:05:13
Válasz #6316
Nem elérhető

kappl


Agyergorcsot kapok. Megy minden nap 0.6ml propi (420mg/hét) anastrozol minden nap fél szem (tudom exemestan jobb, már van is, csak nem használtam mostanáig), és nem hogy lejjebb ment hanem 430rol 480ra nőtt az ösztrogén a teszto meg maradt 52 alatt.
Na most az anastrozolom az ezek szerint full üres, de hogy a masnaponta beadott propit naponta szúrva még jobban fel lövi az ösztrogént az kiütött most 😅
Én meg csodálkozok, hogy egyre tisztábban kajálok és akkor is jön fel a víz és a zsír se moccan úgy meg 😑😑

Mindegy exenestan remélem segít. Egy hét van hátra kb a kúrából, a 9 hét alatt 9 kg jött fel, tuti nem mind izom, bár a combomon egyre kevesebb a zsír ahogy itt ott megy oda is a szuri, onnan látom, dehát fura az egész. Azokon az ereken kívül, amik kint voltak, épp hogy jött ki valami szal cseppet elrontottam a dolgot.

2024. Február 21. - 19:23:39
Válasz #6317
Nem elérhető

Gábor77


Agyergorcsot kapok. Megy minden nap 0.6ml propi (420mg/hét) anastrozol minden nap fél szem (tudom exemestan jobb, már van is, csak nem használtam mostanáig), és nem hogy lejjebb ment hanem 430rol 480ra nőtt az ösztrogén a teszto meg maradt 52 alatt.
Na most az anastrozolom az ezek szerint full üres, de hogy a masnaponta beadott propit naponta szúrva még jobban fel lövi az ösztrogént az kiütött most 😅
Én meg csodálkozok, hogy egyre tisztábban kajálok és akkor is jön fel a víz és a zsír se moccan úgy meg 😑😑

Mindegy exenestan remélem segít. Egy hét van hátra kb a kúrából, a 9 hét alatt 9 kg jött fel, tuti nem mind izom, bár a combomon egyre kevesebb a zsír ahogy itt ott megy oda is a szuri, onnan látom, dehát fura az egész. Azokon az ereken kívül, amik kint voltak, épp hogy jött ki valami szal cseppet elrontottam a dolgot.
Az anastrozol honnét van? Ha jó lenne ennyinek lejjebb kellett volna vinni. Az exemestannak 24 óra a felezési ideje másnaponta 1 szem indulásképpen. 10 nap múlva méress rá megint és meglátod kell e csökkenteni vagy növelni az adagolást. De csodálkoznék rajta ha annyi nem lenne elég. A propi mellett van még valami? Ennyi ösztrogénnel az a plusz kiló nagy része víz lesz. Abból is észre fogod venni ha el kezd dolgozni az exemestan hogy hírtelen pár nap  leforgása alatt valószínűleg eldobsz jópár kilót.

2024. Február 21. - 19:39:29
Válasz #6318
Nem elérhető

Rise


Sziasztok!

Driadától rendelt mostanában valaki? Jól működik még? Mesorx fórumon olvastam két pamaszt is, hogy már az új aluldózisolt, max fele van benne, illetve itt is volt akinek a vérvétel is azt mutatta, hogy heti 2ml enától is szusztától is csak 40 volt a tesztója és nem volt elszállva az ösztrogén sem. Most szeretnék rendelni, hátha valaki mostanában vett enát és kipróbálta, hogy működik.

 Most komolyan?! Kettő  új  fiókról  krikszkraksz nevekkel írogatnak  és próbáljak  lejáratni  őket!
És te felülsz ennek ??🤣🤣🤣🤔 Semmivel nem tudják  alátámasztani  az igazukat! Még  hogy a HGH -ban penész  gomba van meg ?🤣🤣🤣
Vicc az egész!  -sem vérvétel  sem labor vizsgálat  az anyagról!  Ha lett volna nekik már  kirakták  volna MesoRX re!☝️☝️☝️

2024. Február 21. - 22:01:59
Válasz #6319
Nem elérhető

kappl


Agyergorcsot kapok. Megy minden nap 0.6ml propi (420mg/hét) anastrozol minden nap fél szem (tudom exemestan jobb, már van is, csak nem használtam mostanáig), és nem hogy lejjebb ment hanem 430rol 480ra nőtt az ösztrogén a teszto meg maradt 52 alatt.
Na most az anastrozolom az ezek szerint full üres, de hogy a masnaponta beadott propit naponta szúrva még jobban fel lövi az ösztrogént az kiütött most 😅
Én meg csodálkozok, hogy egyre tisztábban kajálok és akkor is jön fel a víz és a zsír se moccan úgy meg 😑😑

Mindegy exenestan remélem segít. Egy hét van hátra kb a kúrából, a 9 hét alatt 9 kg jött fel, tuti nem mind izom, bár a combomon egyre kevesebb a zsír ahogy itt ott megy oda is a szuri, onnan látom, dehát fura az egész. Azokon az ereken kívül, amik kint voltak, épp hogy jött ki valami szal cseppet elrontottam a dolgot.
Az anastrozol honnét van? Ha jó lenne ennyinek lejjebb kellett volna vinni. Az exemestannak 24 óra a felezési ideje másnaponta 1 szem indulásképpen. 10 nap múlva méress rá megint és meglátod kell e csökkenteni vagy növelni az adagolást. De csodálkoznék rajta ha annyi nem lenne elég. A propi mellett van még valami? Ennyi ösztrogénnel az a plusz kiló nagy része víz lesz. Abból is észre fogod venni ha el kezd dolgozni az exemestan hogy hírtelen pár nap  leforgása alatt valószínűleg eldobsz jópár kilót.

Ne nyirj ki a válaszért, de a régi steroidanabol oldalról rendeltem 😅 igaz, ami onnan jött eddig semmi nem volt jó tőlük. A bolgár tamoxifenben is kételkedek már...
Igen, eléggé vizes vagyok, és örülni fogok neki, ha kimegy belőlem.
Nincs a propi mellett semmi, eddig s-23 ment de már egy hete nem megy, mondjuk érzetre nem volt semmi szal valszeg üres volt az is.
Két hét múlva megyek vérvételre, nagyon remélem, hogy a nővér leveszi, mert már a mostani sem tetszett neki, andrologushoz akar menden áron küldeni, csak hát felesleges, mert trtn leszek, valahogy meg kell beszélnem vele, hogy voltam, csak messze van a doki és nincs időm futkosni, hátha majd úgy leveszi a vért, vagy megtömöm pénzzel és akkor már tuti, igy is olcsó a helyi labor meg nem kell utazni sem szal a benzin pénzt odaadom neki, remélem hajlandó lesz rá 😅😅

2024. Február 22. - 07:18:09
Válasz #6320
Nem elérhető

Gábor77


Agyergorcsot kapok. Megy minden nap 0.6ml propi (420mg/hét) anastrozol minden nap fél szem (tudom exemestan jobb, már van is, csak nem használtam mostanáig), és nem hogy lejjebb ment hanem 430rol 480ra nőtt az ösztrogén a teszto meg maradt 52 alatt.
Na most az anastrozolom az ezek szerint full üres, de hogy a masnaponta beadott propit naponta szúrva még jobban fel lövi az ösztrogént az kiütött most 😅
Én meg csodálkozok, hogy egyre tisztábban kajálok és akkor is jön fel a víz és a zsír se moccan úgy meg 😑😑

Mindegy exenestan remélem segít. Egy hét van hátra kb a kúrából, a 9 hét alatt 9 kg jött fel, tuti nem mind izom, bár a combomon egyre kevesebb a zsír ahogy itt ott megy oda is a szuri, onnan látom, dehát fura az egész. Azokon az ereken kívül, amik kint voltak, épp hogy jött ki valami szal cseppet elrontottam a dolgot.
Az anastrozol honnét van? Ha jó lenne ennyinek lejjebb kellett volna vinni. Az exemestannak 24 óra a felezési ideje másnaponta 1 szem indulásképpen. 10 nap múlva méress rá megint és meglátod kell e csökkenteni vagy növelni az adagolást. De csodálkoznék rajta ha annyi nem lenne elég. A propi mellett van még valami? Ennyi ösztrogénnel az a plusz kiló nagy része víz lesz. Abból is észre fogod venni ha el kezd dolgozni az exemestan hogy hírtelen pár nap  leforgása alatt valószínűleg eldobsz jópár kilót.

Ne nyirj ki a válaszért, de a régi steroidanabol oldalról rendeltem 😅 igaz, ami onnan jött eddig semmi nem volt jó tőlük. A bolgár tamoxifenben is kételkedek már...
Igen, eléggé vizes vagyok, és örülni fogok neki, ha kimegy belőlem.
Nincs a propi mellett semmi, eddig s-23 ment de már egy hete nem megy, mondjuk érzetre nem volt semmi szal valszeg üres volt az is.
Két hét múlva megyek vérvételre, nagyon remélem, hogy a nővér leveszi, mert már a mostani sem tetszett neki, andrologushoz akar menden áron küldeni, csak hát felesleges, mert trtn leszek, valahogy meg kell beszélnem vele, hogy voltam, csak messze van a doki és nincs időm futkosni, hátha majd úgy leveszi a vért, vagy megtömöm pénzzel és akkor már tuti, igy is olcsó a helyi labor meg nem kell utazni sem szal a benzin pénzt odaadom neki, remélem hajlandó lesz rá 😅😅
Csak pislogok hogy mennyi pénz kimegy üres cuccokra. Ezért kell megbecsülni a jó forrást. Lehet drágább esetenként mint a netes de ha működik akkor mégis csak olcsóbb a végén.

2024. Február 22. - 08:56:01
Válasz #6321
Nem elérhető

Janó


Driada dhb-t használt valaki? Tapasztalat? Pip mennyire erős?

Hagyd a dhb t. Anabolikus hatása gyengébb mint a tesztoszteronnak es helyette sokkal károsabb a veséidnek
Nem éppen mert az anabilc androgen ratio 200 :100. Azonkívül kulfoldi forumokon a primohoz hasonlitjak csak joval kevesebb kell belőle kb heti 200 mg már elég lehet. Viszont sok embernél nagyon durva a pip.

2024. Február 22. - 10:45:29
Válasz #6322
Nem elérhető

Eliteboy


csináltam megint vérképet. 3. hónapja hagytam el a fehérje porokat,amino port, tesztó is csak heti 100mg  ena megy.  kiegegből mennek amiket javasoltatok. májvédő csak legalon ment de le váltom mostmar tudca ra.

ezek mennyire számítanak rossz eredménynek? többi érték normálba van
Se összbilirubin megh. 23,4 μmol/L + 5,0 -21,0
Se direkt bilirubin megh. 9,0 μmol/L + < 5,1
Se aszpartat aminotranszferáz megh. 50 U/L + < 37
Se alanin aminotranszferáz megh. 48 U/L + < 40

E-gfr:enyém: 82  90-900 közt lenne jó. ez érdekelne leginkább. nektek milyen érték szokott lenni? amikor koxoltam ,mentek a szemesek,szurik, sok tápkieg.akkor is 80-85 között volt ez az érték. most betartok mindent, így is ugyanaz az eredmény, tudom hogy nem kis idő mire rendbe jön,de még kis változás sincs. Előző hónapba mértem akkor 85 volt.

2024. Február 22. - 10:58:55
Válasz #6323
Nem elérhető

frankzane


csináltam megint vérképet. 3. hónapja hagytam el a fehérje porokat,amino port, tesztó is csak heti 100mg  ena megy.  kiegegből mennek amiket javasoltatok. májvédő csak legalon ment de le váltom mostmar tudca ra.

ezek mennyire számítanak rossz eredménynek? többi érték normálba van
Se összbilirubin megh. 23,4 μmol/L + 5,0 -21,0
Se direkt bilirubin megh. 9,0 μmol/L + < 5,1
Se aszpartat aminotranszferáz megh. 50 U/L + < 37
Se alanin aminotranszferáz megh. 48 U/L + < 40

E-gfr:enyém: 82  90-900 közt lenne jó. ez érdekelne leginkább. nektek milyen érték szokott lenni? amikor koxoltam ,mentek a szemesek,szurik, sok tápkieg.akkor is 80-85 között volt ez az érték. most betartok mindent, így is ugyanaz az eredmény, tudom hogy nem kis idő mire rendbe jön,de még kis változás sincs. Előző hónapba mértem akkor 85 volt.
Nekem is 80 körül van, hát azoknak a srácoknak akik treneznek rendesen simán van 40-50 is.... a veséd életed végére kb teljesen elhasználódik. A 80 ha rendszeresen edzel/sportolsz akkor elfogadható. 30-40 éves kor felett már nem szokott pl 90 feletti érték lenni amennyi vérképet én láttam. 60-as érték felett van akkor nem szoktak vele foglalkozni. 20 körül van dialízis.

2024. Február 22. - 11:19:43
Válasz #6324
Nem elérhető

kappl


Agyergorcsot kapok. Megy minden nap 0.6ml propi (420mg/hét) anastrozol minden nap fél szem (tudom exemestan jobb, már van is, csak nem használtam mostanáig), és nem hogy lejjebb ment hanem 430rol 480ra nőtt az ösztrogén a teszto meg maradt 52 alatt.
Na most az anastrozolom az ezek szerint full üres, de hogy a masnaponta beadott propit naponta szúrva még jobban fel lövi az ösztrogént az kiütött most 😅
Én meg csodálkozok, hogy egyre tisztábban kajálok és akkor is jön fel a víz és a zsír se moccan úgy meg 😑😑

Mindegy exenestan remélem segít. Egy hét van hátra kb a kúrából, a 9 hét alatt 9 kg jött fel, tuti nem mind izom, bár a combomon egyre kevesebb a zsír ahogy itt ott megy oda is a szuri, onnan látom, dehát fura az egész. Azokon az ereken kívül, amik kint voltak, épp hogy jött ki valami szal cseppet elrontottam a dolgot.
Az anastrozol honnét van? Ha jó lenne ennyinek lejjebb kellett volna vinni. Az exemestannak 24 óra a felezési ideje másnaponta 1 szem indulásképpen. 10 nap múlva méress rá megint és meglátod kell e csökkenteni vagy növelni az adagolást. De csodálkoznék rajta ha annyi nem lenne elég. A propi mellett van még valami? Ennyi ösztrogénnel az a plusz kiló nagy része víz lesz. Abból is észre fogod venni ha el kezd dolgozni az exemestan hogy hírtelen pár nap  leforgása alatt valószínűleg eldobsz jópár kilót.

Ne nyirj ki a válaszért, de a régi steroidanabol oldalról rendeltem 😅 igaz, ami onnan jött eddig semmi nem volt jó tőlük. A bolgár tamoxifenben is kételkedek már...
Igen, eléggé vizes vagyok, és örülni fogok neki, ha kimegy belőlem.
Nincs a propi mellett semmi, eddig s-23 ment de már egy hete nem megy, mondjuk érzetre nem volt semmi szal valszeg üres volt az is.
Két hét múlva megyek vérvételre, nagyon remélem, hogy a nővér leveszi, mert már a mostani sem tetszett neki, andrologushoz akar menden áron küldeni, csak hát felesleges, mert trtn leszek, valahogy meg kell beszélnem vele, hogy voltam, csak messze van a doki és nincs időm futkosni, hátha majd úgy leveszi a vért, vagy megtömöm pénzzel és akkor már tuti, igy is olcsó a helyi labor meg nem kell utazni sem szal a benzin pénzt odaadom neki, remélem hajlandó lesz rá 😅😅
Csak pislogok hogy mennyi pénz kimegy üres cuccokra. Ezért kell megbecsülni a jó forrást. Lehet drágább esetenként mint a netes de ha működik akkor mégis csak olcsóbb a végén.

Hát az kb egy 100as az ablakon, fene se tudta érted :) tanuló pénzt sajna meg kell fizetni. Aki meg olyan hülye, mint én, hogy ilyen oldalról vett, az meg is érdemli 😅 már van egy forrásom korrekt és gyors, onnan fogom beszerezni a pcts dolgokat, meg lehet a szteroidokat is, ha a driada már nem lesz jó.

2024. Február 22. - 14:45:36
Válasz #6325
Nem elérhető

Predator50


Steroidanabol teljesen jól.műkodik! 10.eve onnan.rendelek,mindig azt kapom amit kérek! Árak is jók! Nem  szabad kockáztatni új oldalakról,.mert sok.benyel!

2024. Február 22. - 15:19:05
Válasz #6326
Nem elérhető

kappl


Én is megkaptam mindent onnét, csak full üres volt a propi is, bár az nem az ő hibájuk, az anastrozol is, meg hát ebből kiindulva akkor a tamoxifen is.

2024. Február 22. - 15:23:43
Válasz #6327
Nem elérhető

Conduktor


Snatural írtam pm, lehet megtelt az postafiókod.

2024. Február 22. - 17:35:43
Válasz #6328
Nem elérhető

Eliteboy


Steroidanabol teljesen jól.műkodik! 10.eve onnan.rendelek,mindig azt kapom amit kérek! Árak is jók! Nem  szabad kockáztatni új oldalakról,.mert sok.benyel!

Én is megvédeném a steroidanabol-t. Nekem csak jót kültdek mindig.igaz kikértem a véleményt,és úgy rendeltem. van jó arimidexük. Kb.minden márka van náluk ami létezik. Ha olyan márkát kérsz amiből csak gyenge minőség van most pl genesis magnus. akkor ugyanazt kapod mint bármely más webshopba. Most nyílván van olyan oldal ahol csak 1-2 márka van, és az hozzávetőlegesen jó. Ők szerintem úgy vannak vele hogy mindenki megtalálja amit akar,mert van akik csak egy bizonyos gyártó termékeit hajlandóak használni. Az bizos ha kikéred a véleményüket,nem fognak olyat ajánlani ami nem jó. ha viszont magadtól valami hamisitvanyt rendelsz pl.organon deca ami 100éve nincs.akkor azt is fogod kapni,mert azt rendelted

2024. Február 22. - 17:55:43
Válasz #6329
Nem elérhető

kappl


Steroidanabol teljesen jól.műkodik! 10.eve onnan.rendelek,mindig azt kapom amit kérek! Árak is jók! Nem  szabad kockáztatni új oldalakról,.mert sok.benyel!

Én is megvédeném a steroidanabol-t. Nekem csak jót kültdek mindig.igaz kikértem a véleményt,és úgy rendeltem. van jó arimidexük. Kb.minden márka van náluk ami létezik. Ha olyan márkát kérsz amiből csak gyenge minőség van most pl genesis magnus. akkor ugyanazt kapod mint bármely más webshopba. Most nyílván van olyan oldal ahol csak 1-2 márka van, és az hozzávetőlegesen jó. Ők szerintem úgy vannak vele hogy mindenki megtalálja amit akar,mert van akik csak egy bizonyos gyártó termékeit hajlandóak használni. Az bizos ha kikéred a véleményüket,nem fognak olyat ajánlani ami nem jó. ha viszont magadtól valami hamisitvanyt rendelsz pl.organon deca ami 100éve nincs.akkor azt is fogod kapni,mert azt rendelted

Ezért is írtam, hogy a masteres cucc ami üres volt, az nem az ő hibájuk. Anastrozolbol patikait rendeltem, azt kaptam amit rendeltem, de valahogy még sem volt jó mert hiába szedtem, csak magasabb lett az ösztrogén.