2024. Május 04. - 13:32:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445315 alkalommal)

frankzane és 41 vendég van a témában

2024. Február 26. - 12:34:43
Válasz #6345
Nem elérhető

Snatural


Hali! Tervezek egy kisebb tomegelest heti 0.8 ml test ena 200 mg npp és  200 mg drosta propi jó  lehet ?

Hasonlót tervezek én is. Szintén TRT-n vagyok.
Feltételezem apránként adod hozzá a TRT-hez a többlet mennyiségeket...

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan vezeted föl a TRT-det erre a mennyiségre, mennyi ideig tart majd ez a "kúra", illetve hogyan vezeted majd vissza TRT-re?

2024. Február 26. - 17:20:48
Válasz #6346
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Driadás tesztó enát használja valaki subcutan? Amit én most használok enát, egyáltalán nem csomósodik be, vagy pirosodik ki subcutan beadásnál. Pár napja rendeltem driada enát és primot, az enát továbbra is subcutan szeretném használni.

2024. Február 26. - 20:59:33
Válasz #6347
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Driadás tesztó enát használja valaki subcutan? Amit én most használok enát, egyáltalán nem csomósodik be, vagy pirosodik ki subcutan beadásnál. Pár napja rendeltem driada enát és primot, az enát továbbra is subcutan szeretném használni.

Én is subq adom a Driada enat és masteron is és minden rendbe van vele

2024. Február 26. - 23:19:35
Válasz #6348
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Driadás tesztó enát használja valaki subcutan? Amit én most használok enát, egyáltalán nem csomósodik be, vagy pirosodik ki subcutan beadásnál. Pár napja rendeltem driada enát és primot, az enát továbbra is subcutan szeretném használni.

Én is subq adom a Driada enat és masteron is és minden rendbe van vele
milyen felosztásban, mennyiségben és hova szoktad beadni?

2024. Február 26. - 23:55:43
Válasz #6349
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Driadás tesztó enát használja valaki subcutan? Amit én most használok enát, egyáltalán nem csomósodik be, vagy pirosodik ki subcutan beadásnál. Pár napja rendeltem driada enát és primot, az enát továbbra is subcutan szeretném használni.

Én is subq adom a Driada enat és masteron is és minden rendbe van vele
milyen felosztásban, mennyiségben és hova szoktad beadni?

Nekem a trt így néz ki: 0,3ml test e+0,3 mast e ( heti 2 szer)egybe szivva hasfalba vagy megfordulok es a fenekem feletti zsirba. Azer van trt be mast mert nekem sokkal jobb a kedvem libidom attól a heti 100mg mast tol. Verkepen meg minden rendbe úgyhogy ez tokeletes trt nek

2024. Február 27. - 05:42:28
Válasz #6350
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Driadás tesztó enát használja valaki subcutan? Amit én most használok enát, egyáltalán nem csomósodik be, vagy pirosodik ki subcutan beadásnál. Pár napja rendeltem driada enát és primot, az enát továbbra is subcutan szeretném használni.

Én is subq adom a Driada enat és masteron is és minden rendbe van vele
milyen felosztásban, mennyiségben és hova szoktad beadni?

Nekem a trt így néz ki: 0,3ml test e+0,3 mast e ( heti 2 szer)egybe szivva hasfalba vagy megfordulok es a fenekem feletti zsirba. Azer van trt be mast mert nekem sokkal jobb a kedvem libidom attól a heti 100mg mast tol. Verkepen meg minden rendbe úgyhogy ez tokeletes trt nek
Köszi srácok! A masteront én hanyagolom, mert rosszul lettem tőle, ezért próbálok mellé egy kis primot. Te mióta vagy trt-n? Használsz közben hcg-t? Nekem ez az 5-ik hónap és kicsot összementek a golyók. Szereztem chorapurt, és heti 3x1000ui szúrtam miközben ment a tesztó ena is minden másnap 0.2ml. A közérzeten és a libidón nagyon sokat javított, volt olyan napi 3x szex, az asszony kérdezte is, hogy beszedtem valamit? Ez ment majdnem három hétig, de a golyszlik nem nőttek meg, viszont lett a mellemben egy érzékeny borsszemnyi csomó. Reggel még semmi sem volt, mire végeztem a melóban este már éreztem ott van. Vettem be rá letrozolt az is gyógyszertári. Na akkor az gondolom másnapra levitte nullára az ösztrogént egyetlen szem, mert másnap úgy keltem, tiszta feszült vagyok, letargia, izületi fájdalom, ledobtam magamról 2kg-ot két nap alatt. Csak pislogtam. Piszok erős egy gyógyszer.  Napokig rossz volt a kedvem. Szerintem muszály lesz valamikor ősszel szünetet tartani a trt-ben és úgy hcg-zni hogy visszanövesszem a golyókat. Csak félek addig az túl hosszú idő.

2024. Február 27. - 07:55:06
Válasz #6351
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!
Driadás tesztó enát használja valaki subcutan? Amit én most használok enát, egyáltalán nem csomósodik be, vagy pirosodik ki subcutan beadásnál. Pár napja rendeltem driada enát és primot, az enát továbbra is subcutan szeretném használni.

Én is subq adom a Driada enat és masteron is és minden rendbe van vele
milyen felosztásban, mennyiségben és hova szoktad beadni?

Nekem a trt így néz ki: 0,3ml test e+0,3 mast e ( heti 2 szer)egybe szivva hasfalba vagy megfordulok es a fenekem feletti zsirba. Azer van trt be mast mert nekem sokkal jobb a kedvem libidom attól a heti 100mg mast tol. Verkepen meg minden rendbe úgyhogy ez tokeletes trt nek
Köszi srácok! A masteront én hanyagolom, mert rosszul lettem tőle, ezért próbálok mellé egy kis primot. Te mióta vagy trt-n? Használsz közben hcg-t? Nekem ez az 5-ik hónap és kicsot összementek a golyók. Szereztem chorapurt, és heti 3x1000ui szúrtam miközben ment a tesztó ena is minden másnap 0.2ml. A közérzeten és a libidón nagyon sokat javított, volt olyan napi 3x szex, az asszony kérdezte is, hogy beszedtem valamit? Ez ment majdnem három hétig, de a golyszlik nem nőttek meg, viszont lett a mellemben egy érzékeny borsszemnyi csomó. Reggel még semmi sem volt, mire végeztem a melóban este már éreztem ott van. Vettem be rá letrozolt az is gyógyszertári. Na akkor az gondolom másnapra levitte nullára az ösztrogént egyetlen szem, mert másnap úgy keltem, tiszta feszült vagyok, letargia, izületi fájdalom, ledobtam magamról 2kg-ot két nap alatt. Csak pislogtam. Piszok erős egy gyógyszer.  Napokig rossz volt a kedvem. Szerintem muszály lesz valamikor ősszel szünetet tartani a trt-ben és úgy hcg-zni hogy visszanövesszem a golyókat. Csak félek addig az túl hosszú idő.


Heti 250ui*2 Hcg segít a golyókon. Mivel a Hcg osztogent termel bár heti 500 ui nem sokat fog azért érdemes arimi vagy aromasint picit szedni amit érdemes megnézni verkepen mennyi az annyi. Van ismerősöm aki már minimális ösztrogén emelkedésre érzékeny és ha szedne bármit is akkor lelőné erre találtak vel a tamoxifent, hogy a melledbe meggátolja a gynot

2024. Február 27. - 07:56:06
Válasz #6352
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Driadás tesztó enát használja valaki subcutan? Amit én most használok enát, egyáltalán nem csomósodik be, vagy pirosodik ki subcutan beadásnál. Pár napja rendeltem driada enát és primot, az enát továbbra is subcutan szeretném használni.

Én is subq adom a Driada enat és masteron is és minden rendbe van vele
milyen felosztásban, mennyiségben és hova szoktad beadni?

Nekem a trt így néz ki: 0,3ml test e+0,3 mast e ( heti 2 szer)egybe szivva hasfalba vagy megfordulok es a fenekem feletti zsirba. Azer van trt be mast mert nekem sokkal jobb a kedvem libidom attól a heti 100mg mast tol. Verkepen meg minden rendbe úgyhogy ez tokeletes trt nek
És ezt inzulinossal adod be? Már csak azért kérdezem mert nekem pl mondták hogy ha hasfalba adom, akkor max 0,2-0,3 a feletti gyullad
Érdekelne a te megoldási részed erre nagyon  :D

2024. Február 27. - 08:28:20
Válasz #6353
Nem elérhető

Janó


Driada dhb-t használt valaki? Tapasztalat? Pip mennyire erős?

Hagyd a dhb t. Anabolikus hatása gyengébb mint a tesztoszteronnak es helyette sokkal károsabb a veséidnek
Nem éppen mert az anabilc androgen ratio 200 :100. Azonkívül kulfoldi forumokon a primohoz hasonlitjak csak joval kevesebb kell belőle kb heti 200 mg már elég lehet. Viszont sok embernél nagyon durva a pip.


Nem használunk olyan hatóanyagokat, amik nem értek el emberi klinikai használatig, hanem megakadtak kisérleti fázisban. Ettől függetlenül is két probléma van a DHB-val, amire egy tanulmány mutatott rá:

Egyrészt ugyanakkora dózissal kevesebb izmot épít, mint a testosterone. Másrészt pedig ugyanakkora dózisban jóval károsabb a májra, mint a testosterone.
Ezek fényében semmilyen esetben sem racionális választás. Testépítők gyakran keresik a csodaszert, amitől végre megnőnek, ezért lett felkapva mostanában.
A hivatkozott tanulmány: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16621347/
(Sci-Hub-on elérhető ingyen a teljes verzió)

2. Masteron
Természetesen lehet hosszabb ideig használni, megfelelő körülmények között, és jó egészségügyi metrikák mellett akár évekig is. Nincs olyan mechanizmus, ami miatt egy idő után kevésbé működne, vagy cserére lenne szükség.
Azért a drosta hosszabb távon prosztatának és a hajnak odabasz.

2024. Február 27. - 08:41:04
Válasz #6354
Nem elérhető

Janó


Hali! Tervezek egy kisebb tomegelest heti 0.8 ml test ena 200 mg npp és  200 mg drosta propi jó  lehet ?

Hasonlót tervezek én is. Szintén TRT-n vagyok.
Feltételezem apránként adod hozzá a TRT-hez a többlet mennyiségeket...

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan vezeted föl a TRT-det erre a mennyiségre, mennyi ideig tart majd ez a "kúra", illetve hogyan vezeted majd vissza TRT-re?
Kezdem 3 naponta 50mg npp vel a 0.3 teszto enaval együtt. Aztán meglátom mennyirre kell növelni de heti 200 fölé nem megyek. Két hét után rakom hozzá a drostát szintén 3 naponta 50 mg. Aztán növelem heti 200ra. Ha elégedett leszek az nppvel akkor kitolom 10 hétre. Ha a drosta propi is hozza amit várok lecserelem drosta enára. Npp után szemesre váltok stana vagy oxa esetleg superdrol lesz.Kb októbertől állok vissza trtre + peptid kombo lesz egyelőre ez a terv. Esetleg nyáron bedobok még egy 5 hetes tren acét.

2024. Február 27. - 09:59:01
Válasz #6355
Nem elérhető

Logan


Inzulinossal adom. Heti 3 szor 250-500ne hcg adnék be a ha így lennék. Így most jelenleg nem használok hcg mert nekem nincsenek ilyen gondjaim. Hcg miatt lehet a csomó a mellben de nem biztos hogy ösztrogén hatás miatt túl kevés lenne az a hcg hogy ösztrogén problémát okozzon de lehetséges az is hogy prolaktin okozza mivel a hcg nek ilyen hatása is. En nezetnék egy test, osztrodilol, prolaktin szintet es utána szednék ra ami kell de addig is a tesztot naponta adnám inzulinossal. Nagyon fontos hogy az osztogent 150-220pmol közt tartsuk rengeteg dologért felelős az osztogent a testünkben nem szabad lenyomni mert 100problemaz okot. Fontos tudni az ösztrogén nem az ellenségünk hiába itt sokan azt hiszik meg szedik össze vissza az aromataz gátlókat! Tartsátok  ebbe a tartományban amit leírtam!

2024. Február 27. - 15:06:24
Válasz #6356
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Driadás tesztó enát használja valaki subcutan? Amit én most használok enát, egyáltalán nem csomósodik be, vagy pirosodik ki subcutan beadásnál. Pár napja rendeltem driada enát és primot, az enát továbbra is subcutan szeretném használni.

Én is subq adom a Driada enat és masteron is és minden rendbe van vele
milyen felosztásban, mennyiségben és hova szoktad beadni?

Nekem a trt így néz ki: 0,3ml test e+0,3 mast e ( heti 2 szer)egybe szivva hasfalba vagy megfordulok es a fenekem feletti zsirba. Azer van trt be mast mert nekem sokkal jobb a kedvem libidom attól a heti 100mg mast tol. Verkepen meg minden rendbe úgyhogy ez tokeletes trt nek
Köszi srácok! A masteront én hanyagolom, mert rosszul lettem tőle, ezért próbálok mellé egy kis primot. Te mióta vagy trt-n? Használsz közben hcg-t? Nekem ez az 5-ik hónap és kicsot összementek a golyók. Szereztem chorapurt, és heti 3x1000ui szúrtam miközben ment a tesztó ena is minden másnap 0.2ml. A közérzeten és a libidón nagyon sokat javított, volt olyan napi 3x szex, az asszony kérdezte is, hogy beszedtem valamit? Ez ment majdnem három hétig, de a golyszlik nem nőttek meg, viszont lett a mellemben egy érzékeny borsszemnyi csomó. Reggel még semmi sem volt, mire végeztem a melóban este már éreztem ott van. Vettem be rá letrozolt az is gyógyszertári. Na akkor az gondolom másnapra levitte nullára az ösztrogént egyetlen szem, mert másnap úgy keltem, tiszta feszült vagyok, letargia, izületi fájdalom, ledobtam magamról 2kg-ot két nap alatt. Csak pislogtam. Piszok erős egy gyógyszer.  Napokig rossz volt a kedvem. Szerintem muszály lesz valamikor ősszel szünetet tartani a trt-ben és úgy hcg-zni hogy visszanövesszem a golyókat. Csak félek addig az túl hosszú idő.
A letrozol mellékhatásainál jóval enyhébb(vagy semmi) tüneteket produkál az exemestan sokkal konfortosabb a szedése., izom és izületi fájdalakat nem csinál. Csak a pénztárcának fáj.

2024. Február 27. - 15:46:43
Válasz #6357
Nem elérhető

Janó


Most nézem driadanal 200€ alatt nincs már bank transfer. Valaki rendelt onnan bitcoinnal? Mi a menete?

2024. Február 27. - 19:29:46
Válasz #6358
Nem elérhető

Conduktor


Most nézem driadanal 200€ alatt nincs már bank transfer. Valaki rendelt onnan bitcoinnal? Mi a menete?
Múlthét csütörtökön rendeltem tőlük, próbaképpen egy enát és egy primot. Bankkártyával lehet fizetni, ha nem tudsz utalni. Csak ne a rendes bankkártya adataidat add meg, hanem hozz létre a netbankon egy virtuális kártyát és annak add meg az adatait.

2024. Február 28. - 11:53:32
Válasz #6359
Nem elérhető

kappl


Most nézem driadanal 200€ alatt nincs már bank transfer. Valaki rendelt onnan bitcoinnal? Mi a menete?

Én tegnap rendeltem, mert volt happy hour és a winstrol féláron volt. De én 300 euro felett szoktam rendelni, mert idegesít a 20 euros postaköltség 😅 utalással fizettem, ha tudtam volna, össze dobtam volna a tieddel, aztán a postát elfeleztuk volna 🤷

A btcnek az a menete, hogy van egy online pénztárcád, amire raksz pénzt és váltasz btct, ők adnak egy tárca címet és elküldöd, nem nagy valami a dolog és 10%os bónuszt kapsz rá. De én nem szeretem, mert kezelési költségek meg árfolyam változások vannak, meg egyszerűbb kártyával...