2024. Május 04. - 09:21:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445223 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2024. Március 02. - 11:30:46
Válasz #6375
Nem elérhető

kappl


Biztosan jó meg ezzel a boldenone al foglalkozni 2024 Ben? Nem lehetne kukába dobni? Vannak helyette emberek számára kifejlesztett szteroidok amik biztonságosak. Boldenone és dhb rol adatok vannak hogy jobban károsítják a vesét mint a többi más szteroid. De ezeket itt 100 szor leírtuk már páran… ezt nem olvassa el senki? Azt venni észre hogy itt csak mindenki azt hallgassa meg amit hallani akar vagy csak azt ragadja ki ami neki fontos a többi érdemleges info nem számít. Utána meg jönnek a rossz vérképpel hogy mit tegyenek a rossz vese meg máj értékekre.. amikor baj van. Nem játék a vese ha egyszer haza vágjuk akkor annak vége nem olyan mint a máj ami rendbe jön idővel.

Sajnálom én sajna nem találok róla itt olyan hozzászólást ami miatt annyira rossz anyag lenne, írtam is, hogy beírtam a keresőbe és a találatokra rámentem és elolvastam. Na most amit találtam, az az hogy nem embereknek szánták és fejlesztették ki, ez eddig oké, megvan az is hogy a vérképet tönkre teszi, de ezt most is megirtatok, a vesere is káros magas dózisban (mit nevezünk magasnak?) Viszont a trenbolon is káros, mégis a mai napig a szteroidok királyának van mondva... Szóval én sajnálom, hogy foglalkozok vele, dehát csak igyekszek jegyzetelni, hogy mit lehetne mit kéne és mit nem...
Mellesleg többen is írták/ mondták, hogy a boldi jobb a decanal tisztább  és minőségibb anyag, na most akkor ilyenkor én elvesztem a fonalat, ne haragudj.

Viszont, ha megkérhetlek tisztelettel, leírod nekem melyek azok az anyagok, amik biztonságosak és emberek számára van kifejlesztve? Ha már korábban felsoroltad, igyekszem atbongeszni a válaszaidat a fórumon, viszont azért csak több ezer oldal van itt, azt is figyelembe kell venni és sajnos a kereső is gyakran megviccel sajnos és nem egyszerű annyira visszakeresni, mint megkérdezni.
De köszönöm a válaszod  :-){

2024. Március 02. - 11:47:47
Válasz #6376
Nem elérhető

Jack0211


A haverom szerint 🤣a boldi az sokkal jobb a Decánál, de mondom: szerinte, de mindig mondja, hogy  nem vagyunk egyformák! 😉
Mindennek a lényege a vérkép!!!! Amíg azzal minden rendben van addig nincs baj. Szomszédomnál😁20 hét amikor már azt mutatja a vérkép hogy jobb lenne leállni …. ( boldival😉)
Igaz  Ő 500mg fölé még soha nem ment. Legfontosabb az aszpirin az kell !
Tudod valaki a decára valaki meg a boldira esküszik.
Próbáld ki aztán vérkép és meglátod . Ja a szomszéd mondta a kúra legalább 16 hét legyen :)

2024. Március 02. - 13:18:13
Válasz #6377
Nem elérhető

Gábor77


Biztosan jó meg ezzel a boldenone al foglalkozni 2024 Ben? Nem lehetne kukába dobni? Vannak helyette emberek számára kifejlesztett szteroidok amik biztonságosak. Boldenone és dhb rol adatok vannak hogy jobban károsítják a vesét mint a többi más szteroid. De ezeket itt 100 szor leírtuk már páran… ezt nem olvassa el senki? Azt venni észre hogy itt csak mindenki azt hallgassa meg amit hallani akar vagy csak azt ragadja ki ami neki fontos a többi érdemleges info nem számít. Utána meg jönnek a rossz vérképpel hogy mit tegyenek a rossz vese meg máj értékekre.. amikor baj van. Nem játék a vese ha egyszer haza vágjuk akkor annak vége nem olyan mint a máj ami rendbe jön idővel.

Sajnálom én sajna nem találok róla itt olyan hozzászólást ami miatt annyira rossz anyag lenne, írtam is, hogy beírtam a keresőbe és a találatokra rámentem és elolvastam. Na most amit találtam, az az hogy nem embereknek szánták és fejlesztették ki, ez eddig oké, megvan az is hogy a vérképet tönkre teszi, de ezt most is megirtatok, a vesere is káros magas dózisban (mit nevezünk magasnak?) Viszont a trenbolon is káros, mégis a mai napig a szteroidok királyának van mondva... Szóval én sajnálom, hogy foglalkozok vele, dehát csak igyekszek jegyzetelni, hogy mit lehetne mit kéne és mit nem...
Mellesleg többen is írták/ mondták, hogy a boldi jobb a decanal tisztább  és minőségibb anyag, na most akkor ilyenkor én elvesztem a fonalat, ne haragudj.

Viszont, ha megkérhetlek tisztelettel, leírod nekem melyek azok az anyagok, amik biztonságosak és emberek számára van kifejlesztve? Ha már korábban felsoroltad, igyekszem atbongeszni a válaszaidat a fórumon, viszont azért csak több ezer oldal van itt, azt is figyelembe kell venni és sajnos a kereső is gyakran megviccel sajnos és nem egyszerű annyira visszakeresni, mint megkérdezni.
De köszönöm a válaszod  :-){

Tesztoszteron minden formában, deca szintén emberi gyógyászatra fejlesztve, az NPP is hasonló, masteron (mellrák kezelés) szintén emberi gyógyászatba használták. A trenbolont meg felejtse már el minden "hobby" kokxos. Az egészségkárosítás kimakszolását hagyja mindenki a profikra. Aki nem szeretne versenyezni "csak" egy jó formát szeretne annak a sima mezei teszto bőven elég lenne 250-350mg/hét adagolásba. Vesére meg lehet vigyázni az ésszerű fehérjefogysztással, abból is elég bőven a 1,5-2g/zsírmentes testömeg. Én most a betegségem után épp hogy megy 200mg teszto cypi hetente és jó kaja mellett (edzés az olyam mehhh még) szemmel láthatóan vastagodok karban ,vállba úgy hogy már fogytam 9 kg. Szóval a több az biztosan nem jobb. Ésszerűségre kellene törekedni kollégák. Ja és a vérképem hibátlan most.

2024. Március 02. - 14:03:18
Válasz #6378
Nem elérhető

guzzi


 #:-)
Gyerekek Boldi ide Boldi oda. Már egy jó idelye (miotta az XY Zoli le “húzta”) mindenki szemében szar! De előtte jó volt?! Arról nem beszélve hogy jelenleg is nagyon sok versenyző készül vele! Ismétlem nagyon sok! De ők amúgy neeem!  ****)
Szerintetek egy jelenleg 120 vagy ennél több kg-os versenyző mivel készül tömegeléskor? Masteron? NPP? vagy Deca? Ugyan már neeee!
Csak egy röpke megjegyzés, jó NPP ritka. Primo felejtős már rég, nincs! Ha van is 99%-ban nem az van benne!
Masteron? Senki nem használja csak a nők ill. hobbi “gyúrósok”, vagy max pihenő időszakban egyesek!
 Senki soha nem fogja mondani hogy pontosan milyen hatóanyaggal is és abból mennyit is adagolva készül!!
(Persze a haver az elmondja.
El a lofaszt!)

Itt úgy látszik a fórumon most divat lett hogy mindenki vérképp alapján dönt.
☝️gyerekek ha megy a kémia akkor ne akarjátok hogy minden labor “adat” normál legyen!
Mert nem lehet!   ****)
Tudni kell okosan csinálni amellett hogy a számok nem egy normál ember vese vagy bármi más labor adataival megfeleljen!
Pl. Egy dohányzó vagy csak egy “hobbi” esti söröző adatai is teljesen más számokat mutat.

Tehát…: nincs egyforma két ember nincs olyan hogy ez kell mert ez a jo neked,  vagy az… mindenki tapasztalja ki saját magának!
Sok esetben az a baj hogy büdös a meló! De amúgy jó a Boldi.

Na sikeres évet mindenkinek!  @:-)

2024. Március 02. - 18:05:21
Válasz #6379
Nem elérhető

Jack0211


#:-)
Gyerekek Boldi ide Boldi oda. Már egy jó idelye (miotta az XY Zoli le “húzta”) mindenki szemében szar! De előtte jó volt?! Arról nem beszélve hogy jelenleg is nagyon sok versenyző készül vele! Ismétlem nagyon sok! De ők amúgy neeem!  ****)
Szerintetek egy jelenleg 120 vagy ennél több kg-os versenyző mivel készül tömegeléskor? Masteron? NPP? vagy Deca? Ugyan már neeee!
Csak egy röpke megjegyzés, jó NPP ritka. Primo felejtős már rég, nincs! Ha van is 99%-ban nem az van benne!
Masteron? Senki nem használja csak a nők ill. hobbi “gyúrósok”, vagy max pihenő időszakban egyesek!
 Senki soha nem fogja mondani hogy pontosan milyen hatóanyaggal is és abból mennyit is adagolva készül!!
(Persze a haver az elmondja.
El a lofaszt!)

Itt úgy látszik a fórumon most divat lett hogy mindenki vérképp alapján dönt.
☝️gyerekek ha megy a kémia akkor ne akarjátok hogy minden labor “adat” normál legyen!
Mert nem lehet!   ****)
Tudni kell okosan csinálni amellett hogy a számok nem egy normál ember vese vagy bármi más labor adataival megfeleljen!
Pl. Egy dohányzó vagy csak egy “hobbi” esti söröző adatai is teljesen más számokat mutat.

Tehát…: nincs egyforma két ember nincs olyan hogy ez kell mert ez a jo neked,  vagy az… mindenki tapasztalja ki saját magának!
Sok esetben az a baj hogy büdös a meló! De amúgy jó a Boldi.

Na sikeres évet mindenkinek!  @:-)

👌👍

2024. Március 02. - 18:50:53
Válasz #6380
Nem elérhető

VBorisz


Hali,
A boldiról annyit mondhatok hogy most próbáltam ki először, október óta megy, és elhagytam mellette az anasztrozolomat amit eddig még mindíg szednem kellett.Semmi gondom az ösztrogénemmel pedig érzékeny vagyok rá nagyon úgyhogy nálam tuti hogy a boldi csökkenti, ráadásul most nagyon brutális libidóm van!
És bemásolom amit G írt régebben, itt az ATD metabolitja ami fontos szerepet játszhat ebben.Úgyhog szerintem nagyon jó szer!

Boldi:
- Csak állatgyógyászati célra készült
- Kevesebb mellékhatás egy "száraz" hatóanyag, az egyik metabolitja az ATD így kevesebb AI kellhet mellette
- A tesztónál is jobban növeli a a hemoglobin számot így extra állóképességet ad, viszont hasonló anyaggal nem kombinálnám ami szintén emeli anadrol, primo mert az már veszélyes lehet, bár ez egy súlyos melléhatás lehet ha úgy nézzük
- Szintén rohadt hosszú ürülési idő bár nem szól bele annyira a a hormonrendszerbe mit a deca mivel ez tesztó származék és kb fele olyan androgén mint a tesztó
- Éhség, szorongás valakinél mellékhatás

2024. Március 02. - 19:03:24
Válasz #6381
Nem elérhető

Gábor77


#:-)
Gyerekek Boldi ide Boldi oda. Már egy jó idelye (miotta az XY Zoli le “húzta”) mindenki szemében szar! De előtte jó volt?! Arról nem beszélve hogy jelenleg is nagyon sok versenyző készül vele! Ismétlem nagyon sok! De ők amúgy neeem!  ****)
Szerintetek egy jelenleg 120 vagy ennél több kg-os versenyző mivel készül tömegeléskor? Masteron? NPP? vagy Deca? Ugyan már neeee!
Csak egy röpke megjegyzés, jó NPP ritka. Primo felejtős már rég, nincs! Ha van is 99%-ban nem az van benne!
Masteron? Senki nem használja csak a nők ill. hobbi “gyúrósok”, vagy max pihenő időszakban egyesek!
 Senki soha nem fogja mondani hogy pontosan milyen hatóanyaggal is és abból mennyit is adagolva készül!!
(Persze a haver az elmondja.
El a lofaszt!)

Itt úgy látszik a fórumon most divat lett hogy mindenki vérképp alapján dönt.
☝️gyerekek ha megy a kémia akkor ne akarjátok hogy minden labor “adat” normál legyen!
Mert nem lehet!   ****)
Tudni kell okosan csinálni amellett hogy a számok nem egy normál ember vese vagy bármi más labor adataival megfeleljen!
Pl. Egy dohányzó vagy csak egy “hobbi” esti söröző adatai is teljesen más számokat mutat.

Tehát…: nincs egyforma két ember nincs olyan hogy ez kell mert ez a jo neked,  vagy az… mindenki tapasztalja ki saját magának!
Sok esetben az a baj hogy büdös a meló! De amúgy jó a Boldi.

Na sikeres évet mindenkinek!  @:-)
HALI ELVESZETT EMBER!  /:-)

2024. Március 02. - 19:14:57
Válasz #6382
Nem elérhető

Gábor77


#:-)
Gyerekek Boldi ide Boldi oda. Már egy jó idelye (miotta az XY Zoli le “húzta”) mindenki szemében szar! De előtte jó volt?! Arról nem beszélve hogy jelenleg is nagyon sok versenyző készül vele! Ismétlem nagyon sok! De ők amúgy neeem!  ****)
Szerintetek egy jelenleg 120 vagy ennél több kg-os versenyző mivel készül tömegeléskor? Masteron? NPP? vagy Deca? Ugyan már neeee!
Csak egy röpke megjegyzés, jó NPP ritka. Primo felejtős már rég, nincs! Ha van is 99%-ban nem az van benne!
Masteron? Senki nem használja csak a nők ill. hobbi “gyúrósok”, vagy max pihenő időszakban egyesek!
 Senki soha nem fogja mondani hogy pontosan milyen hatóanyaggal is és abból mennyit is adagolva készül!!
(Persze a haver az elmondja.
El a lofaszt!)

Itt úgy látszik a fórumon most divat lett hogy mindenki vérképp alapján dönt.
☝️gyerekek ha megy a kémia akkor ne akarjátok hogy minden labor “adat” normál legyen!
Mert nem lehet!   ****)
Tudni kell okosan csinálni amellett hogy a számok nem egy normál ember vese vagy bármi más labor adataival megfeleljen!
Pl. Egy dohányzó vagy csak egy “hobbi” esti söröző adatai is teljesen más számokat mutat.

Tehát…: nincs egyforma két ember nincs olyan hogy ez kell mert ez a jo neked,  vagy az… mindenki tapasztalja ki saját magának!
Sok esetben az a baj hogy büdös a meló! De amúgy jó a Boldi.

Na sikeres évet mindenkinek!  @:-)

Nekem van összesen 20ml jó NPP-m egyszer jutottam hozzá, sajnos azóta se pedig onnét vennék még pár üveggel ebből. Nekem a deca 100mg/hét elmulasztotta a váll fájdalmamat  (talán majd amikor 350mg teszto cypi megy mellé rakok még 100mg-ot)

2024. Március 02. - 23:05:11
Válasz #6383
Nem elérhető

kappl


Hali,
A boldiról annyit mondhatok hogy most próbáltam ki először, október óta megy, és elhagytam mellette az anasztrozolomat amit eddig még mindíg szednem kellett.Semmi gondom az ösztrogénemmel pedig érzékeny vagyok rá nagyon úgyhogy nálam tuti hogy a boldi csökkenti, ráadásul most nagyon brutális libidóm van!
És bemásolom amit G írt régebben, itt az ATD metabolitja ami fontos szerepet játszhat ebben.Úgyhog szerintem nagyon jó szer!

Boldi:
- Csak állatgyógyászati célra készült
- Kevesebb mellékhatás egy "száraz" hatóanyag, az egyik metabolitja az ATD így kevesebb AI kellhet mellette
- A tesztónál is jobban növeli a a hemoglobin számot így extra állóképességet ad, viszont hasonló anyaggal nem kombinálnám ami szintén emeli anadrol, primo mert az már veszélyes lehet, bár ez egy súlyos melléhatás lehet ha úgy nézzük
- Szintén rohadt hosszú ürülési idő bár nem szól bele annyira a a hormonrendszerbe mit a deca mivel ez tesztó származék és kb fele olyan androgén mint a tesztó
- Éhség, szorongás valakinél mellékhatás

Majd mikor fogom használni, akkor fogom figyelni az ösztrogént, kíváncsi vagyok mostmár, hogy mi van

2024. Március 04. - 12:10:14
Válasz #6384
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Driada stanarol velemenyek?

2024. Március 05. - 06:58:13
Válasz #6385
Nem elérhető

Soma


Sziasztok.Imperias termékekröl van tapasztalata vkinek?

2024. Március 07. - 08:21:40
Válasz #6386
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok.Imperias termékekröl van tapasztalata vkinek?

akiket tudom hogy azt használják, nekik nagyon bevált.
most a környezetembe 5 ember is csak azt használ.

2024. Március 07. - 09:09:23
Válasz #6387
Nem elérhető

Petyuli



 #:-) Sziasztok,
Hónapok óta szemezgetek valami lightos kúra elkezdésével. 20 éves vagyok, 6 éve vagyok benne a küzdősportokba. Sajnos, mindig is vékony alkat voltam 65kg körül. Fő célom ilyen 75kg körül lenne, persze megtartva a rugalmasságom( Kevesebb súlyzós edzés, inkább küdősport) Érdemes lehet valami lazább kémiával próbálkozni? Ami mégse nagy dózis, de ér valamit. Elötte csináltatnék vérképet, és beszélnék egy két sráccal. Jelenleg csak kutatást tartok, hogy mi lenne a legjobb.
Eldöntöttem már, így a lebeszélés már nem hiszem hogy működne.

Edit.: Gondolkodtam SARM-on is, de annyira képlékeny a hatása.

Üdv.

2024. Március 07. - 23:31:17
Válasz #6388
Nem elérhető

kappl


Amúgy nyers szteroid porral nem kísérletezett valaki? 😂😂  Én kértem egy kínai gyártótól árat teszto enara és 1kg por 550 dollár. Azért egy kilóval elvan az ember egy jó darabig. Az illegális része most annyira nem érdekel, inkább az, hogy lenne e értelme, mert tegyük fel veszek port azokból, amik a kedvenc szerek, bekeverem, elküldöm kivizsgálásra, ha van benne cucc és ha még ráadás annyi, akkor kb elvagyok vele életem végéig és tuti biztos a cucc is, nem kell parazni hogy jó e vagy üres....

2024. Március 07. - 23:31:50
Válasz #6389
Nem elérhető

kappl


Ez csak ilyen eljátszok a gondolattal féle elmélkedés...