2024. Május 04. - 17:27:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445405 alkalommal)

Damn és 50 vendég van a témában

2024. Március 08. - 07:44:28
Válasz #6390
Nem elérhető

Gábor77


Amúgy nyers szteroid porral nem kísérletezett valaki? 😂😂  Én kértem egy kínai gyártótól árat teszto enara és 1kg por 550 dollár. Azért egy kilóval elvan az ember egy jó darabig. Az illegális része most annyira nem érdekel, inkább az, hogy lenne e értelme, mert tegyük fel veszek port azokból, amik a kedvenc szerek, bekeverem, elküldöm kivizsgálásra, ha van benne cucc és ha még ráadás annyi, akkor kb elvagyok vele életem végéig és tuti biztos a cucc is, nem kell parazni hogy jó e vagy üres....
Ez azért nem ilyen egyszerű. Megfelelő oldószer ,sterilizáló anyag kell hozzá és meg van a "főzisi" folyamat is. Jó nem atomtudomány de nem is csak annyi hogy kis szőlőmag olajba beleteszel pár kanál port és egy sékerbe összerázod. :-) A hatóanyag biztosan benne lenne a porban. 400ml 250mg hatóanyagú szert lehet előállítani belőle kb szóval egy darabig elég lenne valóban :-)

2024. Március 08. - 08:41:42
Válasz #6391
Nem elérhető

Snatural


Amúgy nyers szteroid porral nem kísérletezett valaki? 😂😂  Én kértem egy kínai gyártótól árat teszto enara és 1kg por 550 dollár. Azért egy kilóval elvan az ember egy jó darabig. Az illegális része most annyira nem érdekel, inkább az, hogy lenne e értelme, mert tegyük fel veszek port azokból, amik a kedvenc szerek, bekeverem, elküldöm kivizsgálásra, ha van benne cucc és ha még ráadás annyi, akkor kb elvagyok vele életem végéig és tuti biztos a cucc is, nem kell parazni hogy jó e vagy üres....
Ez azért nem ilyen egyszerű. Megfelelő oldószer ,sterilizáló anyag kell hozzá és meg van a "főzisi" folyamat is. Jó nem atomtudomány de nem is csak annyi hogy kis szőlőmag olajba beleteszel pár kanál port és egy sékerbe összerázod. :-) A hatóanyag biztosan benne lenne a porban. 400ml 250mg hatóanyagú szert lehet előállítani belőle kb szóval egy darabig elég lenne valóban :-)


4000 ml-t akartál írni... azaz 400 db 10 ml-es üveg... nem rossz üzlet ez

2024. Március 08. - 11:14:17
Válasz #6392
Nem elérhető

Gábor77


Amúgy nyers szteroid porral nem kísérletezett valaki? 😂😂  Én kértem egy kínai gyártótól árat teszto enara és 1kg por 550 dollár. Azért egy kilóval elvan az ember egy jó darabig. Az illegális része most annyira nem érdekel, inkább az, hogy lenne e értelme, mert tegyük fel veszek port azokból, amik a kedvenc szerek, bekeverem, elküldöm kivizsgálásra, ha van benne cucc és ha még ráadás annyi, akkor kb elvagyok vele életem végéig és tuti biztos a cucc is, nem kell parazni hogy jó e vagy üres....
Ez azért nem ilyen egyszerű. Megfelelő oldószer ,sterilizáló anyag kell hozzá és meg van a "főzisi" folyamat is. Jó nem atomtudomány de nem is csak annyi hogy kis szőlőmag olajba beleteszel pár kanál port és egy sékerbe összerázod. :-) A hatóanyag biztosan benne lenne a porban. 400ml 250mg hatóanyagú szert lehet előállítani belőle kb szóval egy darabig elég lenne valóban :-)

igen köszi. 4000ml és 400 üveg :-)


4000 ml-t akartál írni... azaz 400 db 10 ml-es üveg... nem rossz üzlet ez

2024. Március 08. - 11:24:36
Válasz #6393
Nem elérhető

kappl


Amúgy nyers szteroid porral nem kísérletezett valaki? 😂😂  Én kértem egy kínai gyártótól árat teszto enara és 1kg por 550 dollár. Azért egy kilóval elvan az ember egy jó darabig. Az illegális része most annyira nem érdekel, inkább az, hogy lenne e értelme, mert tegyük fel veszek port azokból, amik a kedvenc szerek, bekeverem, elküldöm kivizsgálásra, ha van benne cucc és ha még ráadás annyi, akkor kb elvagyok vele életem végéig és tuti biztos a cucc is, nem kell parazni hogy jó e vagy üres....
Ez azért nem ilyen egyszerű. Megfelelő oldószer ,sterilizáló anyag kell hozzá és meg van a "főzisi" folyamat is. Jó nem atomtudomány de nem is csak annyi hogy kis szőlőmag olajba beleteszel pár kanál port és egy sékerbe összerázod. :-) A hatóanyag biztosan benne lenne a porban. 400ml 250mg hatóanyagú szert lehet előállítani belőle kb szóval egy darabig elég lenne valóban :-)

Igen tudom, hogy nem olyan egyszerű, és megfelelő tisztaságú hely is kell hozzá, és több utána járást igényel, ezért is elméleti a dolog. De azért, tekintve, hogy mennyit lehetne spórolni, beszereznék 4-5 hatóanyagot ilyen porban és azért ahogy irtatok, 400db 10milis üveggel bőven el lehet, mert ha azt veszem hogy 500mg heti tesztot nyomok átlagban 16 hétig, akkor az 3-4 üveg egy évben el menne 10 üveg durván számolva, akkor 40 évig van cuccod 😂😂😂 addig meg ki akar szteroidokon élni? Mondjuk én nem nagyon. Jó persze a lejárattal is számolni kellene, de a nyers por szerintem még annyira se jár le, mint a bekevert elkeszitett cucc. Aztán meg végülis el is lehet adni, ha úgy van.

2024. Március 08. - 15:44:56
Válasz #6394
Nem elérhető

Dirty Harry


Sziasztok. Imperia ena helyett Raw-ot tudtam szerezni. Eddig az imperia nagyon adta. Az emberem kifogyott belőle. Kinek mi a tapasztalata mostanában Raw pharma testokkal? Vegyek inkább Kenwoo enát. Az lesz neki nemsoká.

2024. Március 08. - 15:46:34
Válasz #6395
Nem elérhető

Dirty Harry


Sziasztok.Imperias termékekröl van tapasztalata vkinek?
Szia
Imperia enát nyomok egy ideje. Tökéletesen működik.

2024. Március 08. - 21:04:10
Válasz #6396
Nem elérhető

Janó


Amúgy nyers szteroid porral nem kísérletezett valaki? 😂😂  Én kértem egy kínai gyártótól árat teszto enara és 1kg por 550 dollár. Azért egy kilóval elvan az ember egy jó darabig. Az illegális része most annyira nem érdekel, inkább az, hogy lenne e értelme, mert tegyük fel veszek port azokból, amik a kedvenc szerek, bekeverem, elküldöm kivizsgálásra, ha van benne cucc és ha még ráadás annyi, akkor kb elvagyok vele életem végéig és tuti biztos a cucc is, nem kell parazni hogy jó e vagy üres....
Ez azért nem ilyen egyszerű. Megfelelő oldószer ,sterilizáló anyag kell hozzá és meg van a "főzisi" folyamat is. Jó nem atomtudomány de nem is csak annyi hogy kis szőlőmag olajba beleteszel pár kanál port és egy sékerbe összerázod. :-) A hatóanyag biztosan benne lenne a porban. 400ml 250mg hatóanyagú szert lehet előállítani belőle kb szóval egy darabig elég lenne valóban :-)

Igen tudom, hogy nem olyan egyszerű, és megfelelő tisztaságú hely is kell hozzá, és több utána járást igényel, ezért is elméleti a dolog. De azért, tekintve, hogy mennyit lehetne spórolni, beszereznék 4-5 hatóanyagot ilyen porban és azért ahogy irtatok, 400db 10milis üveggel bőven el lehet, mert ha azt veszem hogy 500mg heti tesztot nyomok átlagban 16 hétig, akkor az 3-4 üveg egy évben el menne 10 üveg durván számolva, akkor 40 évig van cuccod 😂😂😂 addig meg ki akar szteroidokon élni? Mondjuk én nem nagyon. Jó persze a lejárattal is számolni kellene, de a nyers por szerintem még annyira se jár le, mint a bekevert elkeszitett cucc. Aztán meg végülis el is lehet adni, ha úgy van.
Ha ilyen nagy tételben vásárolsz valószínű ha kéred kapsz tőlük útmutatót a cucc elkészítéséhez. Egy próbát megér.

2024. Március 08. - 21:10:09
Válasz #6397
Nem elérhető

Janó



 #:-) Sziasztok,
Hónapok óta szemezgetek valami lightos kúra elkezdésével. 20 éves vagyok, 6 éve vagyok benne a küzdősportokba. Sajnos, mindig is vékony alkat voltam 65kg körül. Fő célom ilyen 75kg körül lenne, persze megtartva a rugalmasságom( Kevesebb súlyzós edzés, inkább küdősport) Érdemes lehet valami lazább kémiával próbálkozni? Ami mégse nagy dózis, de ér valamit. Elötte csináltatnék vérképet, és beszélnék egy két sráccal. Jelenleg csak kutatást tartok, hogy mi lenne a legjobb.
Eldöntöttem már, így a lebeszélés már nem hiszem hogy működne.

Edit.: Gondolkodtam SARM-on is, de annyira képlékeny a hatása.

Üdv.
Nekem napi 10mg MK677 és 25mg andarin kombo trt teszto mellett 7 kilót hozott 6 hét alatt ugy hogy semmivel nem vagyok zsirosabb. Pluszban terdfajdalmam 90 szazalekban elmúlt. Erőben is sokat dobott.

2024. Március 08. - 23:10:27
Válasz #6398
Nem elérhető

Soma


Sziasztok.Imperias termékekröl van tapasztalata vkinek?

akiket tudom hogy azt használják, nekik nagyon bevált.
most a környezetembe 5 ember is csak azt használ.

2024. Március 09. - 08:40:09
Válasz #6399
Nem elérhető

Trepi


Valaki? Driadas HCG-ben van valami?

2024. Március 09. - 17:33:34
Válasz #6400
Nem elérhető

kappl


Valaki? Driadas HCG-ben van valami?

Kb egy hónap múlva fogom használni, akkor jelzek ha fog érdekelni

2024. Március 10. - 06:11:50
Válasz #6401
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!

Másnál is alakult ki kúra közben gyakori extrasystole? Tesztó alatt minden második, harmadik ütem után volt egy extra dobbanás. Muszáj voltam abbahagyni. Azóta ritkult, de még mindig van, kb minden huszadik ütem után. Elég zavaró. Van erre valami megoldás?

2024. Március 10. - 06:26:29
Válasz #6402
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!

Másnál is alakult ki kúra közben gyakori extrasystole? Tesztó alatt minden második, harmadik ütem után volt egy extra dobbanás. Muszáj voltam abbahagyni. Azóta ritkult, de még mindig van, kb minden huszadik ütem után. Elég zavaró. Van erre valami megoldás?
Igen van. Háziorvos teljes labor beutalo kardoologiai kivizsgalas...persze caak ha élni akarsz még sokáig.

2024. Március 10. - 06:49:59
Válasz #6403
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!

Másnál is alakult ki kúra közben gyakori extrasystole? Tesztó alatt minden második, harmadik ütem után volt egy extra dobbanás. Muszáj voltam abbahagyni. Azóta ritkult, de még mindig van, kb minden huszadik ütem után. Elég zavaró. Van erre valami megoldás?
Igen van. Háziorvos teljes labor beutalo kardoologiai kivizsgalas...persze caak ha élni akarsz még sokáig.

Szia már voltam háziorvosnál, csinált ekg-t ott még ment a tesztó. Akkor volt minden második, harmadik normál szívdobbanás után egy extrasystole. Akkor jért teljes labort, egyedül ampajzsmirigy hormon volt kicsot magas, meg a tsh laacsony, de ez tesztó alatt normális. Utána most abbahagytam a tesztót, driadás primo megy csak minden második nap 0.3ml. Hogy ne essek össze. A szívdobogás érzés megszünt, és az extrasystole is csökkent sokat, kb percenként van 2-3. Neked írtak rá valamit?

2024. Március 10. - 06:59:09
Válasz #6404
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!

Másnál is alakult ki kúra közben gyakori extrasystole? Tesztó alatt minden második, harmadik ütem után volt egy extra dobbanás. Muszáj voltam abbahagyni. Azóta ritkult, de még mindig van, kb minden huszadik ütem után. Elég zavaró. Van erre valami megoldás?
Igen van. Háziorvos teljes labor beutalo kardoologiai kivizsgalas...persze caak ha élni akarsz még sokáig.

Szia már voltam háziorvosnál, csinált ekg-t ott még ment a tesztó. Akkor volt minden második, harmadik normál szívdobbanás után egy extrasystole. Akkor jért teljes labort, egyedül ampajzsmirigy hormon volt kicsot magas, meg a tsh laacsony, de ez tesztó alatt normális. Utána most abbahagytam a tesztót, driadás primo megy csak minden második nap 0.3ml. Hogy ne essek össze. A szívdobogás érzés megszünt, és az extrasystole is csökkent sokat, kb percenként van 2-3. Neked írtak rá valamit?
Nálam akkor jött elő ez amikor besűrűsödött a vérem a vérnyomásom is magas volt. Akkor kivizsgaltak írtak béta blokkolót egy darabig szedtem utána áttértem a telmisartanra azóta nincs vele gondom. Kalium magnezium hiany is okozhat ilyet egyébként. Driadas primo működik ahogy kell?