2024. Május 04. - 13:03:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445309 alkalommal)

Hard74 és 41 vendég van a témában

2024. Március 10. - 07:04:54
Válasz #6405
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!

Másnál is alakult ki kúra közben gyakori extrasystole? Tesztó alatt minden második, harmadik ütem után volt egy extra dobbanás. Muszáj voltam abbahagyni. Azóta ritkult, de még mindig van, kb minden huszadik ütem után. Elég zavaró. Van erre valami megoldás?
Igen van. Háziorvos teljes labor beutalo kardoologiai kivizsgalas...persze caak ha élni akarsz még sokáig.

Szia már voltam háziorvosnál, csinált ekg-t ott még ment a tesztó. Akkor volt minden második, harmadik normál szívdobbanás után egy extrasystole. Akkor jért teljes labort, egyedül ampajzsmirigy hormon volt kicsot magas, meg a tsh laacsony, de ez tesztó alatt normális. Utána most abbahagytam a tesztót, driadás primo megy csak minden második nap 0.3ml. Hogy ne essek össze. A szívdobogás érzés megszünt, és az extrasystole is csökkent sokat, kb percenként van 2-3. Neked írtak rá valamit?
Nálam akkor jött elő ez amikor besűrűsödött a vérem a vérnyomásom is magas volt. Akkor kivizsgaltak írtak béta blokkolót egy darabig szedtem utána áttértem a telmisartanra azóta nincs vele gondom. Kalium magnezium hiany is okozhat ilyet egyébként. Driadas primo működik ahogy kell?
Nagyon minőségi cucc, én a 10ml fiolásat rendeltem enából is meg primoból is. Nem tudom, hogy primóként működik e, mert a tesztóhoz képest nagyon gyenge. Nem adja azt az érzést mint az ena. Egyszer használtam kb két éve kenwoo primot, az tuti valami boldo volt, nagy étvágyat csinált meg ilyenek. Ennél nincs ilyesmi, igazából talan egy kis energia érzetet ad. Egy minimálisan sem gyullad, pedig én subcutan adom be. Jó híg a kenwoohoz képest. Nem aromatizál, nem vagyok kanos se, szóval szerintem primoként működik. Amint akciós lesz rendelni akarok belőle egy nagyobb mennyiséget, mert így elég húzós az ára.

2024. Március 10. - 07:35:01
Válasz #6406
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Másnál is alakult ki kúra közben gyakori extrasystole? Tesztó alatt minden második, harmadik ütem után volt egy extra dobbanás. Muszáj voltam abbahagyni. Azóta ritkult, de még mindig van, kb minden huszadik ütem után. Elég zavaró. Van erre valami megoldás?
Kardiológusi kivizsgálást kérj. Ez nem biztos hogy csak a kúra miatt van. Feleségemnek is hasonló problémája van és az veleszületett szinuszcsomó gond . Ő nem tol semmit :-)  lehet  a kúra felerősíti és ezért érzed. Nézesd meg mindenképp.

2024. Március 10. - 08:06:55
Válasz #6407
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!

Másnál is alakult ki kúra közben gyakori extrasystole? Tesztó alatt minden második, harmadik ütem után volt egy extra dobbanás. Muszáj voltam abbahagyni. Azóta ritkult, de még mindig van, kb minden huszadik ütem után. Elég zavaró. Van erre valami megoldás?
Kardiológusi kivizsgálást kérj. Ez nem biztos hogy csak a kúra miatt van. Feleségemnek is hasonló problémája van és az veleszületett szinuszcsomó gond . Ő nem tol semmit :-)  lehet  a kúra felerősíti és ezért érzed. Nézesd meg mindenképp.

Köszi, megnézetem mindenképp

2024. Március 10. - 08:39:41
Válasz #6408
Nem elérhető

Timo07


Az orosz pregnyl mennyire működőképes? Van tapasztalata?  :-):-)::

2024. Március 10. - 09:02:31
Válasz #6409
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!

Másnál is alakult ki kúra közben gyakori extrasystole? Tesztó alatt minden második, harmadik ütem után volt egy extra dobbanás. Muszáj voltam abbahagyni. Azóta ritkult, de még mindig van, kb minden huszadik ütem után. Elég zavaró. Van erre valami megoldás?
Kardiológusi kivizsgálást kérj. Ez nem biztos hogy csak a kúra miatt van. Feleségemnek is hasonló problémája van és az veleszületett szinuszcsomó gond . Ő nem tol semmit :-)  lehet  a kúra felerősíti és ezért érzed. Nézesd meg mindenképp.
Neki írtak rá valami gyógyszert, vagy nem kell vele foglalkoznia?

2024. Március 10. - 12:06:21
Válasz #6410
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok. Imperia ena helyett Raw-ot tudtam szerezni. Eddig az imperia nagyon adta. Az emberem kifogyott belőle. Kinek mi a tapasztalata mostanában Raw pharma testokkal? Vegyek inkább Kenwoo enát. Az lesz neki nemsoká.
Imperia vagy Pharma Group innen tudsz rendelni.
https://crypto-roids.net/product-category/injectable/testosterone-enanthate/

2024. Március 10. - 13:09:39
Válasz #6411
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Másnál is alakult ki kúra közben gyakori extrasystole? Tesztó alatt minden második, harmadik ütem után volt egy extra dobbanás. Muszáj voltam abbahagyni. Azóta ritkult, de még mindig van, kb minden huszadik ütem után. Elég zavaró. Van erre valami megoldás?
Kardiológusi kivizsgálást kérj. Ez nem biztos hogy csak a kúra miatt van. Feleségemnek is hasonló problémája van és az veleszületett szinuszcsomó gond . Ő nem tol semmit :-)  lehet  a kúra felerősíti és ezért érzed. Nézesd meg mindenképp.
Neki írtak rá valami gyógyszert, vagy nem kell vele foglalkoznia?
Neki gyógyszert nem írtak. Azt mondták hogy majd egyszer sanszos hogy kell neki szívritmusszabályzó.

2024. Március 11. - 15:16:01
Válasz #6412
Nem elérhető

Rise


Valaki? Driadas HCG-ben van valami?

Nyugodtan használd! 
Pár hónapja írták hogy jó!
Én kérdeztem driadátol  azt mondta hogy nyugodtan tesztelhetem terhességi teszttel!

2024. Március 11. - 20:02:55
Válasz #6413
Nem elérhető

Trepi


Az lehetséges hogy 3 hét utáni bac vízben és hűtőben tárolás után tönkrement? Mert nekem nem mutatta ki a teszt.. kb 3 hete kavartam be es hasznalok heti 2x250ui-t

2024. Március 12. - 11:16:11
Válasz #6414
Nem elérhető

Sohanemondd


Sziasztok. Imperia ena helyett Raw-ot tudtam szerezni. Eddig az imperia nagyon adta. Az emberem kifogyott belőle. Kinek mi a tapasztalata mostanában Raw pharma testokkal? Vegyek inkább Kenwoo enát. Az lesz neki nemsoká.
Imperia vagy Pharma Group innen tudsz rendelni.
https://crypto-roids.net/product-category/injectable/testosterone-enanthate/
Hello!
Ez az oldal megbízható?Azt küldik amit rendelsz?
Köszönöm a választ!

2024. Március 12. - 12:16:34
Válasz #6415
Nem elérhető

Rebel


Amúgy nyers szteroid porral nem kísérletezett valaki? 😂😂  Én kértem egy kínai gyártótól árat teszto enara és 1kg por 550 dollár. Azért egy kilóval elvan az ember egy jó darabig. Az illegális része most annyira nem érdekel, inkább az, hogy lenne e értelme, mert tegyük fel veszek port azokból, amik a kedvenc szerek, bekeverem, elküldöm kivizsgálásra, ha van benne cucc és ha még ráadás annyi, akkor kb elvagyok vele életem végéig és tuti biztos a cucc is, nem kell parazni hogy jó e vagy üres....
Ha nem vagy gyógyszerész,vagy vegyész akkor szerintem érdemesebb kapszulázható alapanyagban gondolkodni.100 x egyszerűbb.
Pl.: oxandrolone,methenolone acetate,stanazolol...ezekből szinte csak kamut kapni a piacon.
Normális esztót sokkal könnyebb és egyszerűbb már készen kapni.

2024. Március 12. - 12:17:42
Válasz #6416
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok. Imperia ena helyett Raw-ot tudtam szerezni. Eddig az imperia nagyon adta. Az emberem kifogyott belőle. Kinek mi a tapasztalata mostanában Raw pharma testokkal? Vegyek inkább Kenwoo enát. Az lesz neki nemsoká.
Imperia vagy Pharma Group innen tudsz rendelni.
https://crypto-roids.net/product-category/injectable/testosterone-enanthate/
Hello!
Ez az oldal megbízható?Azt küldik amit rendelsz?
Köszönöm a választ!
Nem volt gond nalam.

2024. Március 13. - 10:39:38
Válasz #6417
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok. Imperia ena helyett Raw-ot tudtam szerezni. Eddig az imperia nagyon adta. Az emberem kifogyott belőle. Kinek mi a tapasztalata mostanában Raw pharma testokkal? Vegyek inkább Kenwoo enát. Az lesz neki nemsoká.
Imperia vagy Pharma Group innen tudsz rendelni.
https://crypto-roids.net/product-category/injectable/testosterone-enanthate/
Hello!
Ez az oldal megbízható?Azt küldik amit rendelsz?
Köszönöm a választ!
Itt a telegram elerhetoseguk.
https://t.me/crypto_roids

2024. Március 13. - 10:51:09
Válasz #6418
Nem elérhető

Alex111


Az lehetséges hogy 3 hét utáni bac vízben és hűtőben tárolás után tönkrement? Mert nekem nem mutatta ki a teszt.. kb 3 hete kavartam be es hasznalok heti 2x250ui-t
Nem fagyasztottad le bekeveres utan akkor 3het utan valoszinuleg tonkre ment.Ki kell merni adagokat fecsibe es lefagyasztani majd adagolas elott kitenni melyhutobol a rendes hutobe kiolvadas utan beadhatod.

2024. Március 13. - 17:21:07
Válasz #6419
Nem elérhető

Gábor77


Az lehetséges hogy 3 hét utáni bac vízben és hűtőben tárolás után tönkrement? Mert nekem nem mutatta ki a teszt.. kb 3 hete kavartam be es hasznalok heti 2x250ui-t
Könnyen lehet hogy megadta magát ennyi idő alatt. Legközelebb fagyaszd le.