2024. Május 04. - 08:34:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445213 alkalommal)

Alexx és 37 vendég van a témában

2024. Március 14. - 05:59:42
Válasz #6420
Nem elérhető

Trepi


Köszi srácok! Még egy kérdés: Ti mi az amit használtok vese védelemre kúra közben?

Köszi!

2024. Március 14. - 07:39:04
Válasz #6421
Nem elérhető

Gábor77


Köszi srácok! Még egy kérdés: Ti mi az amit használtok vese védelemre kúra közben?

Köszi!

Nem használok trent :-)
De viccet félretéve a vérnyomásodra figyelj mert a magas vérnyomás a vese gyilkosa. Valamint ezzel összefügésben a hemoglobinodat is próbáld 170 alatt tartani aspirin proteckt, nattokinase meg sok folyadék. (4liter már elég lehet) nekem napi 1 aspirin és 3-4szem nattokinase kellett ahhoz hogy jó legyen a vérsűrűségem.

2024. Március 14. - 07:41:06
Válasz #6422
Nem elérhető

Gábor77


Köszi srácok! Még egy kérdés: Ti mi az amit használtok vese védelemre kúra közben?

Köszi!
Meg még Omega3 5-6gramm és Q10 se árt. Itt beszéltek még az Astragalusról is ha jól emlékszem, én azt nem használtam.

2024. Március 14. - 08:23:23
Válasz #6423
Nem elérhető

Logan


Köszi srácok! Még egy kérdés: Ti mi az amit használtok vese védelemre kúra közben?

Köszi!

Fokhagyma kivonat
Astragalus
Szőlő mag kivonat
Kurkuma

Dózis csökkentés, Telmisartan napi 20mg,

2024. Március 14. - 08:35:39
Válasz #6424
Nem elérhető

Trepi


Köszi srácok! Még egy kérdés: Ti mi az amit használtok vese védelemre kúra közben?

Köszi!

Nem használok trent :-)
De viccet félretéve a vérnyomásodra figyelj mert a magas vérnyomás a vese gyilkosa. Valamint ezzel összefügésben a hemoglobinodat is próbáld 170 alatt tartani aspirin proteckt, nattokinase meg sok folyadék. (4liter már elég lehet) nekem napi 1 aspirin és 3-4szem nattokinase kellett ahhoz hogy jó legyen a vérsűrűségem.

Ugye nekem alapból 150 a hemogolobimon, viszont ha pl kicsit elkapok egy eret amikor beadom akkor nagyon durván hajlamos vérezni es nem valami sűrű, mindezt napi fél szem kalmpirynnel..
Majd 4 hét múlva megyek vérképre. Viszont amiérrt feltettem a kérdést, az azért lenne mert hajlamos néha kicsit lüktetni a vesém, mindezt napi 5 liter folyadék mellett és nem durva dózisok mellett..

2024. Március 14. - 09:39:09
Válasz #6425
Nem elérhető

frankzane


Köszi srácok! Még egy kérdés: Ti mi az amit használtok vese védelemre kúra közben?

Köszi!

Nem használok trent :-)
De viccet félretéve a vérnyomásodra figyelj mert a magas vérnyomás a vese gyilkosa. Valamint ezzel összefügésben a hemoglobinodat is próbáld 170 alatt tartani aspirin proteckt, nattokinase meg sok folyadék. (4liter már elég lehet) nekem napi 1 aspirin és 3-4szem nattokinase kellett ahhoz hogy jó legyen a vérsűrűségem.

Ugye nekem alapból 150 a hemogolobimon, viszont ha pl kicsit elkapok egy eret amikor beadom akkor nagyon durván hajlamos vérezni es nem valami sűrű, mindezt napi fél szem kalmpirynnel..
Majd 4 hét múlva megyek vérképre. Viszont amiérrt feltettem a kérdést, az azért lenne mert hajlamos néha kicsit lüktetni a vesém, mindezt napi 5 liter folyadék mellett és nem durva dózisok mellett..
Astragalus a leghatékonyabb tápkieg vesére átlagban napi 5grammot szoktak kb. De akinek kell az szed 10-20g-ot is. Nekem 5-6g kb 10%al javít a vese funkcióimon. Én azt mondom szedj belőle legalább egy hónapig ilyen 10g-ot naponta, el fog múlni.( aztán szinten tartó 5g)
Manutea weboldaláról (magyar teás webshop) tudsz venni rohadt olcsón 1kg granulátumot, le se kell főznöd, csak lapátold befele. Így sokkal olcsóbb mint a kapszulák.

2024. Március 14. - 10:10:24
Válasz #6426
Nem elérhető

Soma


teljesítményfokozók oldalról tudtok vmit,nem jön meg amit rendeltem már több mint 1,5 hete eddig minden rendben volt kicsit furcsàlom

2024. Március 14. - 10:25:04
Válasz #6427
Nem elérhető

Petyuli


 :-)(-:
Sziasztok,
egy alap tesztoszteronnal ilyen heti 250-300 mg, illetve valami kisebb SARM működhet?
Nem szeretnék egyebeket belerakni a kémiába.
Most csak tájékozódok, egy ideig amíg nincs Coaching meg tudás addig nem szeretnék szurizni.

Üdv  :laugh:

2024. Március 14. - 12:36:02
Válasz #6428
Nem elérhető

Snatural


Újabb laboreredmény:

Tesztoszteron: 40,82 nmol/L (ref. 6.51 - 23.74)
Ösztradiol: 279,3 (ref. 0- 146.1)

Ezt mindössze 0,15 ml Driada ena okozza, 2 naponta beadva.
Azaz heti ~0,525 ml, ami 131,25 mg ena / hét!

Az ösztradiol nekem üresen is magas szokott lenni, bár különösebb problémát nem okoz, de itt majd bedobok egy kis exemestant...
-ez tapasztalataim szerint még fog nöbeli a teszt értékemen...

A szívultrahang és EKG szerint a szívem rendben van, de mivel még mindig (szerencsére egyre ritkábban) előfordul egy kis szívdobogás, szívritmus zavar, ezért nézettem pajzsmirigy értékeket is. Itt a T3 van normál szint fölött egy kicsivel. 6.7 pmol/L (ref. 3.5 - 6.5).
Talán ez okozza a problémát, de fogalmam sincs ez összefüggésben lehet-e egyáltalán a TRT-vel....

Lényeg a lényeg a Driada márpedig működik, nekem ezt az eddigi összes labormérésem igazolta.



2024. Március 14. - 17:57:24
Válasz #6429
Nem elérhető

Gábor77


Újabb laboreredmény:

Tesztoszteron: 40,82 nmol/L (ref. 6.51 - 23.74)
Ösztradiol: 279,3 (ref. 0- 146.1)

Ezt mindössze 0,15 ml Driada ena okozza, 2 naponta beadva.
Azaz heti ~0,525 ml, ami 131,25 mg ena / hét!

Az ösztradiol nekem üresen is magas szokott lenni, bár különösebb problémát nem okoz, de itt majd bedobok egy kis exemestant...
-ez tapasztalataim szerint még fog nöbeli a teszt értékemen...

A szívultrahang és EKG szerint a szívem rendben van, de mivel még mindig (szerencsére egyre ritkábban) előfordul egy kis szívdobogás, szívritmus zavar, ezért nézettem pajzsmirigy értékeket is. Itt a T3 van normál szint fölött egy kicsivel. 6.7 pmol/L (ref. 3.5 - 6.5).
Talán ez okozza a problémát, de fogalmam sincs ez összefüggésben lehet-e egyáltalán a TRT-vel....

Lényeg a lényeg a Driada márpedig működik, nekem ezt az eddigi összes labormérésem igazolta.
A tesztoja biztosan jó az eredmény alapján. 
(Hétfővel indul egy teszt nálam. Váltottam patikából Nebidot heti 0,6ml elkezdek adagolni és 3 hét múlva ráméretek kíváncsi leszek hogy az eddigi jónak mondott tesztokhoz képest mennyit fog produkálni a gyári cucc.) Ez másnak is referencia lehet a későbbiekben.
 

2024. Március 14. - 18:16:24
Válasz #6430
Nem elérhető

Conduktor


Újabb laboreredmény:

Tesztoszteron: 40,82 nmol/L (ref. 6.51 - 23.74)
Ösztradiol: 279,3 (ref. 0- 146.1)

Ezt mindössze 0,15 ml Driada ena okozza, 2 naponta beadva.
Azaz heti ~0,525 ml, ami 131,25 mg ena / hét!

Az ösztradiol nekem üresen is magas szokott lenni, bár különösebb problémát nem okoz, de itt majd bedobok egy kis exemestant...
-ez tapasztalataim szerint még fog nöbeli a teszt értékemen...

A szívultrahang és EKG szerint a szívem rendben van, de mivel még mindig (szerencsére egyre ritkábban) előfordul egy kis szívdobogás, szívritmus zavar, ezért nézettem pajzsmirigy értékeket is. Itt a T3 van normál szint fölött egy kicsivel. 6.7 pmol/L (ref. 3.5 - 6.5).
Talán ez okozza a problémát, de fogalmam sincs ez összefüggésben lehet-e egyáltalán a TRT-vel....

Lényeg a lényeg a Driada márpedig működik, nekem ezt az eddigi összes labormérésem igazolta.

Szia! Trt alatt tévesen magas lesz a t3 és alacsony a tsh. T4 normál. Nekem is így volt a vérképemben. Nekem nagyon gyakori extrasystolekat és szívdobogást okozott 5 hónap után a cucc. Most kicsit le is álltam mindennel. Kb 1.5 héttel az utolsó 0.2ml szuri után elkezdtek elmúlni az extrák és már nincs szívdobogás érzésem sem. Most a hangulatom is jobb már. Külföldi cikkekben rengeteg leírást találtam arról, hogy hogyan okoz szívritmuszavart a tesztoszteron. Elnyújtja a Q hullámot vagy mit, meg kálcium beáramlás, kálium kiáramlás miatt erősebben dobban a szív, a dht meg pont lerövidíti az összehúzódást, az ösztrogén meg lassítja a szívritmust. Szóval muszály néha szünet. Illetve ha az oldószer etanol azzal meg alapból tudnak extrasystolet és pitvarfibrillációt kiváltani beinjekciózva. Googleba beírod angolul hogy szívritmuzavar tesztoszteron vagy trt hoz sok cikket.

2024. Március 15. - 00:36:03
Válasz #6431
Nem elérhető

kappl


Az oké, hogy alacsonyan kell tartani a hempglobin szintet, de egy csaj aki edz és alacsony a szintje az hogyan tornázza fel? És a vérnyomását 95rol? Fokhagyma kivonat jó lehet rá?

2024. Március 15. - 06:34:52
Válasz #6432
Nem elérhető

Gábor77


Az oké, hogy alacsonyan kell tartani a hempglobin szintet, de egy csaj aki edz és alacsony a szintje az hogyan tornázza fel? És a vérnyomását 95rol? Fokhagyma kivonat jó lehet rá?
Csak kajával tudja (máj,marhahús, vadhús ) vaspótlás tabletta formájában. A vérnyomással meg ha nincs gondja nem igazán kell foglalkozni. Feleségem aktívan röplabdázott fiatal korában (MB II-ben) neki is 100 körül volt / van.

2024. Március 15. - 08:16:51
Válasz #6433
Nem elérhető

kappl


Na jó, de ő gyakran ájulás szélén van, az alacsony vérnyomás miatt, vastablettat szedi, de nem megy vele sokra...

2024. Március 15. - 10:25:30
Válasz #6434
Nem elérhető

Gábor77


Na jó, de ő gyakran ájulás szélén van, az alacsony vérnyomás miatt, vastablettat szedi, de nem megy vele sokra...
Orvosnál volt ezzel kapcsolatban? Jobban teszi ha egy alapos belgyógyászati kivizsgálást kezdeményez mert lehet súlyos probléma is az elmondottaid alapján!
Nem tolja túl a diétát (éhezést)?